ВЛ: Нюкясъл Юнайтед - Ливърпул 27.08.2023 г. 18:30 FT: 1:2

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

ihtiandar
Мнения: 597
Регистриран на: 30 юни 2016 22:32
Контакти:

Re: ВЛ: Нюкясъл Юнайтед - Ливърпул 27.08.2023 г. 18:30 FT: 1:2

Мнениеот ihtiandar » 29 авг 2023 06:59

Съставът си беше сбъркан и оценката на журналистите след мача за Клоп е -3.А Трент е най-скъпият футболист на Ливърпул - справка има си сайтове.Друг въпрос е къде и като какъв да играе .
Към коментаторите - казва се само фамилията на играча.Двете имена се казват ако има 2ма с еднакви първи.Абе мода ли е , знания ли показвате , пред кого?

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3823
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Нюкясъл Юнайтед - Ливърпул 27.08.2023 г. 18:30 FT: 1:2

Мнениеот Liverpool_EC » 29 авг 2023 08:09

jelew73 написа:
Liverpool_EC написа:Ти пейката видя ли я, че имаш претенции за състава. Освен в атака къде другаде имаше избор Клоп, че пак ти обърка състава? Ако Конате вдругиден се контузи за 3 месеца, Трент да сяда резерва до Нова година ли? Да ви имам пръдливите разсъждения. Човек дето в 30минута записа загубата на сметката на Клоп, би трябвало да се навре в миша дупка от срам след победата. Клоп спечели мача с 10 души и единиятбот тях беше Трент Александър-Арнолд. Клоп прави неща, които вие дори не смеете да си помислите. Тъй, че ти може да го целунеш по средния бастун :lol:

Вари го, печи го глупака си е глупак. Джо Гомес откъде го пусна? Пак за 3ти път пиша, ТАА да играе, но да е под сигурен от бърз ЦЗ.

Това ли ти е объркания състав. Джо Гомез вместо Матип, чудо голямо. И 8 пъти да го напишеш пак е абсолютната тъпня. Все едно , когато Джо Гомез е играл до Арнолд и само сухи мрежи записваме. При положение, че отбора изнесе такъв мач, той седнал да ми са прай на разбирач , само и само да замаже предната си простотия. За да разбереш колко си смешен ще ти напомня факта, че единственият гол , който пуснахме в мач с 10 души...с Матип...и с Арнолд... беше след една детинска грешка, която няма нищо общо с твоите претенции. На всеки защитник му се е случвало да прави такава. Обаче Желев със смешните си разсъждения седнал да ни обяснява, че Клоп объркал състава. Клоп си ги окъпа отвсякъде, като ги приспа да си вярват, че ще спечелят с 1:0 и после с офанзивни смени потърси нещо повече от загубата, която ти обяви в 30мин. И сега ми наглееш да му поправяш състава...ходи са покривай някъде, стига се излага още и още.

Потребителски аватар
VDP
Мнения: 1229
Регистриран на: 09 яну 2015 11:43
Контакти:

Re: ВЛ: Нюкясъл Юнайтед - Ливърпул 27.08.2023 г. 18:30 FT: 1:2

Мнениеот VDP » 29 авг 2023 08:21

Стартираме сезона с къс състав и спешна нужда от минимум два трансфера, правим седем точки от три мача, при две гостувания на преки конкуренти за топ 4, а тук само плюнки и недоволство! :shock:
Добре, че не сте фенове на някои други отбори, че сигурно щяхте да режете вени. :lol:
Научете се да се радвате на отбора и по-малко негативни емоции, че не водя до добро! ;)

ihtiandar
Мнения: 597
Регистриран на: 30 юни 2016 22:32
Контакти:

Re: ВЛ: Нюкясъл Юнайтед - Ливърпул 27.08.2023 г. 18:30 FT: 1:2

Мнениеот ihtiandar » 29 авг 2023 08:24

Така е..По спомен миналата година имахме 2т.
Към коментаторите - казва се само фамилията на играча.Двете имена се казват ако има 2ма с еднакви първи.Абе мода ли е , знания ли показвате , пред кого?

kadett1
Мнения: 1671
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ: Нюкясъл Юнайтед - Ливърпул 27.08.2023 г. 18:30 FT: 1:2

Мнениеот kadett1 » 29 авг 2023 10:22

Liverpool_EC написа:
kadett1 написа:
Liverpool_EC написа:
kadett1 написа:Аз дали ги знам тези правила - кел файда, важното е съдиите в Англия да ги научат.Тъй че не към мене този пост. А, че Арнолд не става за десен бек го гледаме вече втора година, ама Клоп не вижда така нещата. Все пак той е богът и вижда неща, които ние не виждаме.

Как така да не е към теб, ами нали ако ги научиш, може да спреш да пишеш глупости. То и ти не ставаш за фен с вечното си мрънкане и мания, че е трябвало да загубим, ние това го гледаме вече 12 години...ама и теб Клоп та търпи Според теб за къде става Арнолд и аджеба кой ще сложиш на бека? Не знам дали следиш, ама Милнър и Хендерсън вече ги няма Значи Арнолд не е за бека, Салах не става вече...демек Клоп спечели мача с 8 души, ако трябва да слушаме форумните мозъци. Е кажи ми сега...не е ли Господ на скамейката

Айде да станеш ментор на съдиите в Англия, че те, горките, хабер си нямат от футбол и трябва и тях да научиш. Той му спестява изрисуван жълт картон, ама имало нарушение преди Арнолд да разкара топката. Да, имаше, ама като не е свирил това оправдава ли Арнолд да разкарва топката и да си получи жълтия картон още в петата минута. Нарушението го видя, ама след това не видя изрисувания картон, който му спести - Арнолд тотално не става за бек и трябва при по бързи крила да има някой да го покрива, щото го разминават като товарен влак. Откъде да вземем бек - оттам, откъдето трябва да вземем халф и защитник - аз ли да мисля откъде Клоп да вземе бек, бе гений. За Салах ме бъркаш с Ponko, ама и ти си човек - можеш да се пообъркаш понякога. Последно можеш ли да цитираш кога съм писал , че ТРЯБВА да загубим тоя мач или пак се дължи на леко объркване от твоя страна?

Хаха, пак си показа колко вдяваш от футбол. Много ясно, че го оправдава да разкара топката. Ти ако беше щеше да му я дадеш в ръцете,за да бие бърз тъч и да ни вкарат гол в 5тата минута. Ей тук ви личи, даже ви лъщи на някои колко сте зле. Арнолд си взе жълтия картон за да предотврати гол, ама ти нареждача откъде да се сетиш, даже на другия ден не можеш още да вденеш какво се случи . За първи път ли виждаш футболист да разкара топка за да спре бързо изпълнение и евентуален гол.
Относно картоните, Арнолд заслужаваше 1 в двете ситуации и си остана с един, мен не ме ебе че съдията направи 2 грешки. Това си е негов проблем, аз няма да обяснявам във форума, като теб, че спестил червен на Арнолд. Съдията сам си е виновен, че маже една грешка с втора, т.е нищо не е спестил. Ти някъде спомена ли, че не се свири фал. Нали търсиш справедливост, защо не я търсиш когато е в наша полза, а я търсиш когато е в наш ущърб.
Арнолд хубав или лош снощи си завърши мача само с един жълт и ние спечелихме в супер тежък мач. Междувременно 20 часа по-късно ти още седиш и мислиш върху картона му в 5тата минута.Гениййййййй :!:
За Салах съм ви писал в множествено число, т.е. ясно е че нямам предвид само теб. Обаче не стана ясно само на теб...отново.
И не ми се прави на света вода ненапита, това, че не си го написал, не значи, че не си го мислеше :)
С теб няма как да се обърка човек 8-)
П.П. Вземете двамата с Желев73 да кажете на Клоп кои са бавните крила във ВЛ, че само тогава да пуска Арнолд на бека :lol: :lol: :lol: През другото време ще е халф и никой никога няма да го размине...нали тъй?


Доколкото знам в английския език You се отнася за единствено и множествено число , само че ти пишеш на български, където такава форма няма - или Ти или Вие. Толкова за писаното от теб в множествено число. А това, че четеш мисли е ново за мен и за форума и явно вече имаме оракул на разположение, който знае всеки какво мисли. Предлагам никой от съфорумниците да не пише нищо вече във форума - достатъчно е ти да пишеш за всеки какво мисли, а ние само да пеем псалми в твоя възхвала - почти господ.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3823
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Нюкясъл Юнайтед - Ливърпул 27.08.2023 г. 18:30 FT: 1:2

Мнениеот Liverpool_EC » 29 авг 2023 14:55

kadett1 написа:
Liverpool_EC написа:
kadett1 написа:
Liverpool_EC написа:
kadett1 написа:Аз дали ги знам тези правила - кел файда, важното е съдиите в Англия да ги научат.Тъй че не към мене този пост. А, че Арнолд не става за десен бек го гледаме вече втора година, ама Клоп не вижда така нещата. Все пак той е богът и вижда неща, които ние не виждаме.

Как така да не е към теб, ами нали ако ги научиш, може да спреш да пишеш глупости. То и ти не ставаш за фен с вечното си мрънкане и мания, че е трябвало да загубим, ние това го гледаме вече 12 години...ама и теб Клоп та търпи Според теб за къде става Арнолд и аджеба кой ще сложиш на бека? Не знам дали следиш, ама Милнър и Хендерсън вече ги няма Значи Арнолд не е за бека, Салах не става вече...демек Клоп спечели мача с 8 души, ако трябва да слушаме форумните мозъци. Е кажи ми сега...не е ли Господ на скамейката

Айде да станеш ментор на съдиите в Англия, че те, горките, хабер си нямат от футбол и трябва и тях да научиш. Той му спестява изрисуван жълт картон, ама имало нарушение преди Арнолд да разкара топката. Да, имаше, ама като не е свирил това оправдава ли Арнолд да разкарва топката и да си получи жълтия картон още в петата минута. Нарушението го видя, ама след това не видя изрисувания картон, който му спести - Арнолд тотално не става за бек и трябва при по бързи крила да има някой да го покрива, щото го разминават като товарен влак. Откъде да вземем бек - оттам, откъдето трябва да вземем халф и защитник - аз ли да мисля откъде Клоп да вземе бек, бе гений. За Салах ме бъркаш с Ponko, ама и ти си човек - можеш да се пообъркаш понякога. Последно можеш ли да цитираш кога съм писал , че ТРЯБВА да загубим тоя мач или пак се дължи на леко объркване от твоя страна?

Хаха, пак си показа колко вдяваш от футбол. Много ясно, че го оправдава да разкара топката. Ти ако беше щеше да му я дадеш в ръцете,за да бие бърз тъч и да ни вкарат гол в 5тата минута. Ей тук ви личи, даже ви лъщи на някои колко сте зле. Арнолд си взе жълтия картон за да предотврати гол, ама ти нареждача откъде да се сетиш, даже на другия ден не можеш още да вденеш какво се случи . За първи път ли виждаш футболист да разкара топка за да спре бързо изпълнение и евентуален гол.
Относно картоните, Арнолд заслужаваше 1 в двете ситуации и си остана с един, мен не ме ебе че съдията направи 2 грешки. Това си е негов проблем, аз няма да обяснявам във форума, като теб, че спестил червен на Арнолд. Съдията сам си е виновен, че маже една грешка с втора, т.е нищо не е спестил. Ти някъде спомена ли, че не се свири фал. Нали търсиш справедливост, защо не я търсиш когато е в наша полза, а я търсиш когато е в наш ущърб.
Арнолд хубав или лош снощи си завърши мача само с един жълт и ние спечелихме в супер тежък мач. Междувременно 20 часа по-късно ти още седиш и мислиш върху картона му в 5тата минута.Гениййййййй :!:
За Салах съм ви писал в множествено число, т.е. ясно е че нямам предвид само теб. Обаче не стана ясно само на теб...отново.
И не ми се прави на света вода ненапита, това, че не си го написал, не значи, че не си го мислеше :)
С теб няма как да се обърка човек 8-)
П.П. Вземете двамата с Желев73 да кажете на Клоп кои са бавните крила във ВЛ, че само тогава да пуска Арнолд на бека :lol: :lol: :lol: През другото време ще е халф и никой никога няма да го размине...нали тъй?


Доколкото знам в английския език You се отнася за единствено и множествено число , само че ти пишеш на български, където такава форма няма - или Ти или Вие. Толкова за писаното от теб в множествено число. А това, че четеш мисли е ново за мен и за форума и явно вече имаме оракул на разположение, който знае всеки какво мисли. Предлагам никой от съфорумниците да не пише нищо вече във форума - достатъчно е ти да пишеш за всеки какво мисли, а ние само да пеем псалми в твоя възхвала - почти господ.

[offtopic]Множественото число е "форумниТЕ мозъцИ". Сложно ти дойде пак. Вчера двойка по футбол, днес двойка по български. Не започваш добре учебната година. И при положение, че си като препрочетена книга за всички, едва ли и ще я завършиш добре.[/offtopic]

kadett1
Мнения: 1671
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ: Нюкясъл Юнайтед - Ливърпул 27.08.2023 г. 18:30 FT: 1:2

Мнениеот kadett1 » 30 авг 2023 08:26

"Как така да не е към теб, ами нали ако ги научиш, може да спреш да пишеш глупости. То и ти не ставаш за фен с вечното си мрънкане и мания, че е трябвало да загубим, ние това го гледаме вече 12 години...ама и теб Клоп та търпи Според теб за къде става Арнолд и аджеба кой ще сложиш на бека? Не знам дали следиш, ама Милнър и Хендерсън вече ги няма Значи Арнолд не е за бека, Салах не става вече...демек "

Някой ,освен оракула, вижда ли тук някъде употребата на множествено число ?

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3823
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Нюкясъл Юнайтед - Ливърпул 27.08.2023 г. 18:30 FT: 1:2

Мнениеот Liverpool_EC » 30 авг 2023 14:59

kadett1 написа:"Как така да не е към теб, ами нали ако ги научиш, може да спреш да пишеш глупости. То и ти не ставаш за фен с вечното си мрънкане и мания, че е трябвало да загубим, ние това го гледаме вече 12 години...ама и теб Клоп та търпи Според теб за къде става Арнолд и аджеба кой ще сложиш на бека? Не знам дали следиш, ама Милнър и Хендерсън вече ги няма Значи Арнолд не е за бека, Салах не става вече...демек "

Някой ,освен оракула, вижда ли тук някъде употребата на множествено число ?

[offtopic]Точно така, потърси помощ за да намериш точката в изречението. Дано някой ти я покаже, че това изречение ти дойде много сложно. След двойката по физическо, ти пиша втора 2ка по български за седмицата. Пиша ти и двойка по турски, за дето не знаеш смисъла на думата "демек". Пробвай някоя друга тема, за да спреш да се излагаш пред целия форум.[/offtopic]



Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта