ВЛ: Уулвърхямптън Уондърърс - Ливърпул 04.02.2023 17:00 FT: 3:0

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
lyubomir_v
Мнения: 717
Регистриран на: 03 фев 2013 20:55
Местоположение: Сторгозия
Контакти:

Re: ВЛ: Уулвърхямптън Уондърърс - Ливърпул 04.02.2023 17:00 FT: 3:0

Мнениеот lyubomir_v » 04 фев 2023 19:09

Предполагам забелязахте, как след мача Юрген Клоп поздрави всички играчи на "вълците" и не подаде ръка на нито един от нашите... После отиде и ръкопляска на феновете ни, и се прибра мълчаливо. Незнам доли вече не му е писнало на човека от целия този хаос около управлението на отбора, и дали скора няма да си хвърли оставката....

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3817
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Уулвърхямптън Уондърърс - Ливърпул 04.02.2023 17:00

Мнениеот Liverpool_EC » 04 фев 2023 19:10

sinqkrepost1914 написа:
Liverpool_EC написа:
sinqkrepost1914 написа:Най-слабия и жалък отбор в лигата сме в момента.

Същото може да се каже и за половината от феновете ни!

Само констатирам факта, ще ме извиняваш, че не съм радостен от състоянието на Ливърпул в последните 6 месеца.

Аз радостни не виждам, нито сред феновете, нито сред играчите, нито сред треньорите. Ама много акълии се навъдиха. И как пък баш същите са и най-големите плювалници...Интерсна зависимост?

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17395
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ: Уулвърхямптън Уондърърс - Ливърпул 04.02.2023 17:00 FT: 3:0

Мнениеот slash1912 » 04 фев 2023 19:27

Ako някой си мисли,че сезона е свършил,жестоко се лъже.На 10 точки от 4 място и на 11 от зоната на изпадащите.Още няколко такива резултата и влизаме в борбата за оставане.
Не знам защо въобще се обсъжда кой къде застанал при центриране и как играл.Клубът е в кома.Единия собственик брои колко е спечелил,другия търси купувачи.Директора е в оставка,трансфери няма.Медицински щабове се сменят като носни кърпи,а контузиите продължават да валят.
След като не се взимат никакви мерки е нормално и отбора да изглежда по този начин.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

kadett1
Мнения: 1671
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ: Уулвърхямптън Уондърърс - Ливърпул 04.02.2023 17:00

Мнениеот kadett1 » 04 фев 2023 19:38

Liverpool_EC написа:
sinqkrepost1914 написа:
Liverpool_EC написа:
sinqkrepost1914 написа:Най-слабия и жалък отбор в лигата сме в момента.

Същото може да се каже и за половината от феновете ни!

Само констатирам факта, ще ме извиняваш, че не съм радостен от състоянието на Ливърпул в последните 6 месеца.

Аз радостни не виждам, нито сред феновете, нито сред играчите, нито сред треньорите. Ама много акълии се навъдиха. И как пък баш същите са и най-големите плювалници...Интерсна зависимост?

sinqkrepost1914, не можеш да изразяваш мнение ей така. Особено, ако е като сегашното. Как така няма да харесваш отбора от последните месеци? Феновете трябва да са като зомбита- не може да не ти харесва отбора, какъв фен си? Тук трябва да се пише или хвалебствено или нищо.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3817
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Уулвърхямптън Уондърърс - Ливърпул 04.02.2023 17:00 FT: 3:0

Мнениеот Liverpool_EC » 04 фев 2023 19:45

slash1912 написа:Ako някой си мисли,че сезона е свършил,жестоко се лъже.На 10 точки от 4 място и на 11 от зоната на изпадащите.Още няколко такива резултата и влизаме в борбата за оставане.
Не знам защо въобще се обсъжда кой къде застанал при центриране и как играл.Клубът е в кома.Единия собственик брои колко е спечелил,другия търси купувачи.Директора е в оставка,трансфери няма.Медицински щабове се сменят като носни кърпи,а контузиите продължават да валят.
След като не се взимат никакви мерки е нормално и отбора да изглежда по този начин.

Те отписвачите са ясни, ако слушахме такива, като тях Клоп трябваше да се махне още януари 2017, щото водеше до октомври и после Конте му дръпна яко. Знаем, колко палячовци се разкараха от този форум от тогава, защото умряха от срам след всичкото плюене дето изплюха. За съжаление, все още има хора, които се хранят с провалите на отбора, защото те са ги "предсказали" още преди 4 години :) Те си предсказват, Клоп си работи...обаче в момента, наистина не знам как издържа този човек при цялата каша в клуба. Какви са тези нерви да отговаря за всичко, всеки път той е с микрофоните в носа...Нормален ли? Пълен ненормалник е Клоп, с нерви по-дебели от корабни въжета!

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3817
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Уулвърхямптън Уондърърс - Ливърпул 04.02.2023 17:00

Мнениеот Liverpool_EC » 04 фев 2023 19:49

kadett1 написа:
Liverpool_EC написа:
sinqkrepost1914 написа:
Liverpool_EC написа:
sinqkrepost1914 написа:Най-слабия и жалък отбор в лигата сме в момента.

Същото може да се каже и за половината от феновете ни!

Само констатирам факта, ще ме извиняваш, че не съм радостен от състоянието на Ливърпул в последните 6 месеца.

Аз радостни не виждам, нито сред феновете, нито сред играчите, нито сред треньорите. Ама много акълии се навъдиха. И как пък баш същите са и най-големите плювалници...Интерсна зависимост?

sinqkrepost1914, не можеш да изразяваш мнение ей така. Особено, ако е като сегашното. Как така няма да харесваш отбора от последните месеци? Феновете трябва да са като зомбита- не може да не ти харесва отбора, какъв фен си? Тук трябва да се пише или хвалебствено или нищо.

Той нека си изказва мнение човека, стига да не е, като твоите смешни глупости със зъбене и 6 души в защита. Искаш ли да ти извадя кога за първи път каза, че Клоп трябвало да им се озъби и да преброиш, колко купи спечели той след това? Искаш ли да се посмеем за твоя сметка :))))))

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2461
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: ВЛ: Уулвърхямптън Уондърърс - Ливърпул 04.02.2023 17:00

Мнениеот sinqkrepost1914 » 04 фев 2023 20:20

kadett1 написа:
Liverpool_EC написа:
sinqkrepost1914 написа:
Liverpool_EC написа:
sinqkrepost1914 написа:Най-слабия и жалък отбор в лигата сме в момента.

Същото може да се каже и за половината от феновете ни!

Само констатирам факта, ще ме извиняваш, че не съм радостен от състоянието на Ливърпул в последните 6 месеца.

Аз радостни не виждам, нито сред феновете, нито сред играчите, нито сред треньорите. Ама много акълии се навъдиха. И как пък баш същите са и най-големите плювалници...Интерсна зависимост?

sinqkrepost1914, не можеш да изразяваш мнение ей така. Особено, ако е като сегашното. Как така няма да харесваш отбора от последните месеци? Феновете трябва да са като зомбита- не може да не ти харесва отбора, какъв фен си? Тук трябва да се пише или хвалебствено или нищо.

Разбирам иронията, но нека всеки си пише каквото иска, все пак всички сме фенове на Ливърпул и сме емоционално ангажирани малко или много с това как се развива клуба и как играе отбора. Изключвам разни тролове амеби като оня фарселонки смешник, които само злорадстват. Иначе и мен не ме кефи сляпото поклонничество, но всеки приема нещата по различен начин. Виждаш по ника ми на кой отбор съм фен освен Ливърпул и можеш да си представиш на какви мачове и загубени купи съм присъствал, колко псувни клетви и т.н., но не съм се отказал и няма да се откажа. Продължавам да вярвам в Клоп, защото всички знаем и видяхме какво и как постигна той ВЪПРЕКИ стиснатите янки, но това не означава, че не трябва да бъде залят от критики. Просто обективната истина е, че отбора играе като мъртва душа и едно и също нещо не спира да се повтаря цял сезон. Ясно е, че очевидно има много по-дълбоки причини за представянето на терена, но Клоп трябва да ги реши и тях. Който иска да се зомбира, нека се зомбира, който вярва, че ше спечелим ШЛ нека вярва и т.н. Аз в момента просто се надявам да отбележим някое голче, че ни бият баш като лузъри..
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

kadett1
Мнения: 1671
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ: Уулвърхямптън Уондърърс - Ливърпул 04.02.2023 17:00

Мнениеот kadett1 » 04 фев 2023 20:51

Liverpool_EC написа:
kadett1 написа:
Liverpool_EC написа:
sinqkrepost1914 написа:
Liverpool_EC написа:
sinqkrepost1914 написа:Най-слабия и жалък отбор в лигата сме в момента.

Същото може да се каже и за половината от феновете ни!

Само констатирам факта, ще ме извиняваш, че не съм радостен от състоянието на Ливърпул в последните 6 месеца.

Аз радостни не виждам, нито сред феновете, нито сред играчите, нито сред треньорите. Ама много акълии се навъдиха. И как пък баш същите са и най-големите плювалници...Интерсна зависимост?

sinqkrepost1914, не можеш да изразяваш мнение ей така. Особено, ако е като сегашното. Как така няма да харесваш отбора от последните месеци? Феновете трябва да са като зомбита- не може да не ти харесва отбора, какъв фен си? Тук трябва да се пише или хвалебствено или нищо.

Той нека си изказва мнение човека, стига да не е, като твоите смешни глупости със зъбене и 6 души в защита. Искаш ли да ти извадя кога за първи път каза, че Клоп трябвало да им се озъби и да преброиш, колко купи спечели той след това? Искаш ли да се посмеем за твоя сметка :))))))

Що, бе, Клоп да не е безгласна буква, че каквото му дадат, това е? Той някакви изисквания към трансферите има ли, или каквото му доставят това е. Ако е така ще гледа като ударен с мокър парцал още мачове, а ти ще си на амбразурата да обясняваш как Клоп искал тоя и оня, ама онези лакоми американци не го взели. И добре, че си ти да обясниш нещата , щото Клоп думичка не смее да им каже.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3817
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Уулвърхямптън Уондърърс - Ливърпул 04.02.2023 17:00

Мнениеот Liverpool_EC » 04 фев 2023 22:00

kadett1 написа:Що, бе, Клоп да не е безгласна буква, че каквото му дадат, това е? Той някакви изисквания към трансферите има ли, или каквото му доставят това е. Ако е така ще гледа като ударен с мокър парцал още мачове, а ти ще си на амбразурата да обясняваш как Клоп искал тоя и оня, ама онези лакоми американци не го взели. И добре, че си ти да обясниш нещата , щото Клоп думичка не смее да им каже.

Клоп отдавна е разбрал, че от зъбене файда няма, щото се занимава с американски дебили, дето са захапали кокала. Човека се оправя сам отдавна и се справяше по-добре от който и да е друг треньор в ситуацията. Сега на теб лично, колко години ще ти отнеме да разбереш, това което е проумял Клоп преди 4,5 или 6 години е друг въпрос и на мен ми е просто забавно, колко ще си повтаряш олигофренската мантра със зъбенето :)))))))))) Аз ти ги броя -вече 4 години, от лятото на 2019 го повтаряш това. Смяташ ли за какъв смях става на въпрос???? 4 години не можеш да проумееш, че и да им се зъби, те пари пак няма да отпуснат, защото имат други цели. Нищо, ти си стой на твойта и чакай от Хенри писмо :)))))))))))))

zdravkos
Мнения: 1955
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: ВЛ: Уулвърхямптън Уондърърс - Ливърпул 04.02.2023 17:00 FT: 3:0

Мнениеот zdravkos » 05 фев 2023 08:24

Пожелавам успех и здрави нерви на целия екип. Имат много работа за вършене.
ИзображениеИзображение


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта