ВЛ: Брентфорд - Ливърпул 02.01.2023 19:30 FT: 3:1

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
juke
Мнения: 839
Регистриран на: 20 сеп 2014 21:31
Контакти:

Re: ВЛ: Брентфорд - Ливърпул 02.01.2023 19:30

Мнениеот juke » 03 яну 2023 20:45

LFC06 написа:По-слаб Ливърпул не съм гледал никога.Дори при последния сезон на БР играехме по-добре.Ако Клоп беше подменил халфовата линия когато трябваше, сега щяхме да си говорим за още две титли на ВЛ и поне още една ШЛ.Благодарен съм му за всичко, дори за 3-те "спечелени" финала в Европа, които той изгуби като аматьор.Играчите не са проблема, нито собствениците.Той е проблема за мое огромно съжаление.Всеки път поглеждам състава, виждам ината му и се отчайвам.Този сезон не гледам мачове отдавна, само репортажи, понеже не мога да се мъча с това подобие на Ливърпул.Почти целия отбор начело с Ван Дайк не заслужават да носят този екип в момента.Сега ще градим нов отбор?Колко години?И защо по дяволите не направихте това в движение, като големите отбори?Единственото ми обяснение е ...Слаб мениджър, защото има цялата власт в отбора, но явно не знае да я използва.
Честита Нова Година, бъдете здрави и много успешни!

Много правилно глупав германски инат.

john barnes
Мнения: 6434
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Брентфорд - Ливърпул 02.01.2023 19:30

Мнениеот john barnes » 03 яну 2023 20:48

Само ще ти кажа,че ако не беше Клоп,нямаше да споменаваш финали и да сме прекъснали 30 годишна суша във ВЛ. На тоя човек трябва да сме му вечно благодарни,а не да го нареждаме и плюем. Как да обнови халфовата линия,като плащачите не дават кинти? Да ги извади от джоба си ли,или да прави фокуси като Худини? Ебати неблагодарното племе сте вие бе...и после се наричате фенове на Ливърпул? Не ми се говори повече!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17371
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ: Брентфорд - Ливърпул 02.01.2023 19:30

Мнениеот slash1912 » 03 яну 2023 20:50

LFC06 написа:По-слаб Ливърпул не съм гледал никога.Дори при последния сезон на БР играехме по-добре.Ако Клоп беше подменил халфовата линия когато трябваше, сега щяхме да си говорим за още две титли на ВЛ и поне още една ШЛ.Благодарен съм му за всичко, дори за 3-те "спечелени" финала в Европа, които той изгуби като аматьор.Играчите не са проблема, нито собствениците.Той е проблема за мое огромно съжаление.Всеки път поглеждам състава, виждам ината му и се отчайвам.Този сезон не гледам мачове отдавна, само репортажи, понеже не мога да се мъча с това подобие на Ливърпул.Почти целия отбор начело с Ван Дайк не заслужават да носят този екип в момента.Сега ще градим нов отбор?Колко години?И защо по дяволите не направихте това в движение, като големите отбори?Единственото ми обяснение е ...Слаб мениджър, защото има цялата власт в отбора, но явно не знае да я използва.
Честита Нова Година, бъдете здрави и много успешни!

Ти си направо гений с извода ,че мениджъра ни е слаб.Значи досегашните ни в ерата на ВЛ са не слаби,а ниво А група с може би леко изключение Рафата.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

jelew73
Мнения: 1056
Регистриран на: 01 авг 2011 14:31
Контакти:

Re: ВЛ: Брентфорд - Ливърпул 02.01.2023 19:30

Мнениеот jelew73 » 03 яну 2023 22:55

Играчите определено са износени. Миналият сезон по избягана дистанция, спринтове и скоростни атаки сме 2ри,1ви,1ви. За сравнение през този сме 16ти,14ти,11ти. Като прибавим, че Нунез-Салах са 1-2 по пропуснати шансове картинката добива реалния си неприятен вид.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13798
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ВЛ: Брентфорд - Ливърпул 02.01.2023 19:30

Мнениеот Red_Neck » 03 яну 2023 23:18

Почти същите играчи и същият "германски инат" миналия сезон играха един от най-добрите сезони за клуба.
Играчите (най-вече ядрото) бяха съсипани от края на миналия сезон. Очаквах за 10-на кръга Клопо да ги вдигне. Явно не успява, .... за съжаление.
Има още много футбол да се изиграе до края на сезона.
Жалкото е само че загубихме от звездните селекции на отбори като Брендфорд, Лийдс и Нотингам , а хиксирахме с Брайтън, Фулъм и Палъс. Евертън не ги броим. Има-няма 15 точки.
Пишем го на бостънските за по-удобно .....
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

ihtiandar
Мнения: 593
Регистриран на: 30 юни 2016 22:32
Контакти:

Re: ВЛ: Брентфорд - Ливърпул 02.01.2023 19:30

Мнениеот ihtiandar » 04 яну 2023 11:14

Има голям спад във формата на тези ,които играха на СП.Това го предвидих , наблюдава се и в другите отбори.Айде горе главите .LIVERPOOL - F O R E V E R.....
Към коментаторите - казва се само фамилията на играча.Двете имена се казват ако има 2ма с еднакви първи.Абе мода ли е , знания ли показвате , пред кого?

Вълчан
Мнения: 4286
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: ВЛ: Брентфорд - Ливърпул 02.01.2023 19:30

Мнениеот Вълчан » 04 яну 2023 21:02

john barnes написа:
Вълчан написа:Домакините ще играят доста освободено. Няма какво да гонят тази година. Очаквам 3-2 за тях. Червените взеха много мачове на магия този сезон. Очаквам болезнена загуба за тях.

Оффф,успокоих се. Когато казваш,че ще паднем-винаги бием. Забелязъл съм,че си цар на прогнозите.

Оооо за прогнози съм много зле. Никога досега не съм залагал за футболни мачове точно за това. Имах предчувствие просто и за това писах тук. Факт е обаче ,че домакините ги надиграха някак с лекота.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3803
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Брентфорд - Ливърпул 02.01.2023 19:30

Мнениеот Liverpool_EC » 05 яну 2023 02:28

juke написа:
LFC06 написа:По-слаб Ливърпул не съм гледал никога.Дори при последния сезон на БР играехме по-добре.Ако Клоп беше подменил халфовата линия когато трябваше, сега щяхме да си говорим за още две титли на ВЛ и поне още една ШЛ.Благодарен съм му за всичко, дори за 3-те "спечелени" финала в Европа, които той изгуби като аматьор.Играчите не са проблема, нито собствениците.Той е проблема за мое огромно съжаление.Всеки път поглеждам състава, виждам ината му и се отчайвам.Този сезон не гледам мачове отдавна, само репортажи, понеже не мога да се мъча с това подобие на Ливърпул.Почти целия отбор начело с Ван Дайк не заслужават да носят този екип в момента.Сега ще градим нов отбор?Колко години?И защо по дяволите не направихте това в движение, като големите отбори?Единственото ми обяснение е ...Слаб мениджър, защото има цялата власт в отбора, но явно не знае да я използва.
Честита Нова Година, бъдете здрави и много успешни!

Много правилно глупав германски инат.

Единият не гледал мачове, но вижда, че сме по-слаби от последния сезон на Брендо:)))))))))
Другият щял да си пуска радиото да спори с него, ами вземи си пусни телевизора и виж кои са резерви и потърси реакция от тях.
Кога вдига купи от инат ли ги вдига и тях???? Неблагодарници с претенции...Много време ви се отделя на такива...

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3803
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Брентфорд - Ливърпул 02.01.2023 19:30

Мнениеот Liverpool_EC » 05 яну 2023 02:32

Red_Neck написа:Почти същите играчи и същият "германски инат" миналия сезон играха един от най-добрите сезони за клуба.
Играчите (най-вече ядрото) бяха съсипани от края на миналия сезон. Очаквах за 10-на кръга Клопо да ги вдигне. Явно не успява, .... за съжаление.
Има още много футбол да се изиграе до края на сезона.
Жалкото е само че загубихме от звездните селекции на отбори като Брендфорд, Лийдс и Нотингам , а хиксирахме с Брайтън, Фулъм и Палъс. Евертън не ги броим. Има-няма 15 точки.
Пишем го на бостънските за по-удобно .....

Бостънските не са ли тези дето колят и бесят? Не би ли трябвало, като е виновен някой служител да му потърсят сметка и да го уволнят? Защо няма реакция от тях или им е по-добре да държат Клоп? Не се напъвай да отговаряш, че кой знае какви ще ги родиш:)))

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13798
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ВЛ: Брентфорд - Ливърпул 02.01.2023 19:30

Мнениеот Red_Neck » 05 яну 2023 11:01

Хем задаваш въпрос, хем не искаш отговор :)
Пак ли се правиш на интересен, Mr. Know-All?

Бостънските не уволниха Клоп преди 2 години, когато от 8 поредни домакинства за ВЛ загуби 6 и 2 завърши наравно, а от общо 14 мача спечели само 2, та сега ли? Много собственици, по които масово тук се точат лиги, са уволнявали за далеч по-малко ;))
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта