ВЛ: Евертън - Ливърпул 03.09.2022 г. 14:30 FT: 0:0

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3813
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Евертън - Ливърпул 03.09.2022 г. 14:30

Мнениеот Liverpool_EC » 03 сеп 2022 16:53

kadett1 написа:
sinqkrepost1914 написа:Ван Дайк за пореден път показа, че е най-добрият защитник в света за последните няколко години.

С какво го доказа, че не забелязах.

Кадет, не забеляза ли, ве брат? Стига де, точно пък ти да не видиш нещо :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
И цените на играчите как се формират трябва да сядаме сега да ти обясняваме, като на първокласник. Халанд ще е по-евтин до Нова Година, от там нататък вече ще е само напред и нагоре. Бах човек, що не ходиш в някой форум за федербал, белким видиш нещо в тази игра поне!!!!

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3813
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Евертън - Ливърпул 03.09.2022 г. 14:30

Мнениеот Liverpool_EC » 03 сеп 2022 16:57

wu_dnica написа:Аз пък не разбирам ,как му лепнахте етикета на Дарвин,че бил втория керъл? Имаше положения момчето ,отправи удари и греда. Ако беше влезнало тва същото,щеше да е бати машината ,нали? Няма битка и фантазия в средата ,за мен е тва порблема....2в 1

Точно, ама то за тях ще се работи и най-вече мисля, че Клоп го е взел и заради играта с глава, да се оползотворяват всички центрирания от бековете, които слушаме с години, че били към никой. Ама то угодия няма- след всичкото реване за план Б, сега ще се реве, че се е развалил план А, докато всичко сработи :)))))))) Форум, кво да го правиш...

zdravkos
Мнения: 1955
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: ВЛ: Евертън - Ливърпул 03.09.2022 г. 14:30 FT: 0:0

Мнениеот zdravkos » 03 сеп 2022 18:35

Заслужавахме победата, но и равенството е ок. Като за дерби мачът си беше доста дибър, с положения и пред двете врати.
След показаното до момента си мисля, че от тук нататък формата на отбора ще се подобрява.

Отпред с Диаз, Нунес, Жота, също бихме могли да опитаме. Малко ротационен принцип....
ИзображениеИзображение

john barnes
Мнения: 6438
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Евертън - Ливърпул 03.09.2022 г. 14:30

Мнениеот john barnes » 03 сеп 2022 18:42

Liverpool_EC написа:
wu_dnica написа:Аз пък не разбирам ,как му лепнахте етикета на Дарвин,че бил втория керъл? Имаше положения момчето ,отправи удари и греда. Ако беше влезнало тва същото,щеше да е бати машината ,нали? Няма битка и фантазия в средата ,за мен е тва порблема....2в 1

Точно, ама то за тях ще се работи и най-вече мисля, че Клоп го е взел и заради играта с глава, да се оползотворяват всички центрирания от бековете, които слушаме с години, че били към никой. Ама то угодия няма- след всичкото реване за план Б, сега ще се реве, че се е развалил план А, докато всичко сработи :)))))))) Форум, кво да го правиш...

Ама чакайте сега,същата работа щеше да върши и Ориги,ама Юрген го пускаше на крилото и като цяло си беше пейка...то ако сме го взели тоя Дарвин да играел с глава,майко мила...
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

kadett1
Мнения: 1671
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ: Евертън - Ливърпул 03.09.2022 г. 14:30

Мнениеот kadett1 » 03 сеп 2022 19:38

john barnes написа:
Liverpool_EC написа:
wu_dnica написа:Аз пък не разбирам ,как му лепнахте етикета на Дарвин,че бил втория керъл? Имаше положения момчето ,отправи удари и греда. Ако беше влезнало тва същото,щеше да е бати машината ,нали? Няма битка и фантазия в средата ,за мен е тва порблема....2в 1

Точно, ама то за тях ще се работи и най-вече мисля, че Клоп го е взел и заради играта с глава, да се оползотворяват всички центрирания от бековете, които слушаме с години, че били към никой. Ама то угодия няма- след всичкото реване за план Б, сега ще се реве, че се е развалил план А, докато всичко сработи :)))))))) Форум, кво да го правиш...

Ама чакайте сега,същата работа щеше да върши и Ориги,ама Юрген го пускаше на крилото и като цяло си беше пейка...то ако сме го взели тоя Дарвин да играел с глава,майко мила...

+1
Общо взето , на този етап, Ориги и Нунез са едно ниво.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3813
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Евертън - Ливърпул 03.09.2022 г. 14:30

Мнениеот Liverpool_EC » 03 сеп 2022 20:18

john barnes написа:
Liverpool_EC написа:
wu_dnica написа:Аз пък не разбирам ,как му лепнахте етикета на Дарвин,че бил втория керъл? Имаше положения момчето ,отправи удари и греда. Ако беше влезнало тва същото,щеше да е бати машината ,нали? Няма битка и фантазия в средата ,за мен е тва порблема....2в 1

Точно, ама то за тях ще се работи и най-вече мисля, че Клоп го е взел и заради играта с глава, да се оползотворяват всички центрирания от бековете, които слушаме с години, че били към никой. Ама то угодия няма- след всичкото реване за план Б, сега ще се реве, че се е развалил план А, докато всичко сработи :)))))))) Форум, кво да го правиш...

Ама чакайте сега,същата работа щеше да върши и Ориги,ама Юрген го пускаше на крилото и като цяло си беше пейка...то ако сме го взели тоя Дарвин да играел с глава,майко мила...

Щеше? И кога точно я свърши тази работа Ориги за 7 години? Нунес не е тук за да вкара 5 гола в най-силния си полусезон и после да го водим легенда. Аз това за Нунес го казвам, просто защото не съм го гледал в Бенфика и сега ми прави впечатление колко добра игра с глава има, не че само ще му я центрират, като Даунинг на Керъл едно време. Не знам какво очаквате от един играч с общо 200мин досега. Нунес първият кръг беше играча развил най-висока скорост във ВЛ, къде точно го сравняваме с оня катър Керъл, къде беше доведен от Комоли заради статистиката му в Чемпиъншип и един есенен полусезон с Нюкясъл във ВЛ.

ihtiandar
Мнения: 595
Регистриран на: 30 юни 2016 22:32
Контакти:

Re: ВЛ: Евертън - Ливърпул 03.09.2022 г. 14:30 FT: 0:0

Мнениеот ihtiandar » 03 сеп 2022 20:24

Малко като хвърлено спасително въже към градските кавали..
Към коментаторите - казва се само фамилията на играча.Двете имена се казват ако има 2ма с еднакви първи.Абе мода ли е , знания ли показвате , пред кого?

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3813
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Евертън - Ливърпул 03.09.2022 г. 14:30

Мнениеот Liverpool_EC » 03 сеп 2022 20:35

kadett1 написа:Общо взето , на този етап, Ориги и Нунез са едно ниво.

Това пък сега как го видя :)))))))))))
Специално за теб, първият си гол за Ливърпул Ориги го вкарва декември месец, Нунес на края на август има 2. Ще запазя правото си да изчакам още 4 месеца преди да се съглася с горното ти видение ;)

LFC06
Мнения: 330
Регистриран на: 14 дек 2019 14:07
Контакти:

Re: ВЛ: Евертън - Ливърпул 03.09.2022 г. 14:30 FT: 0:0

Мнениеот LFC06 » 03 сеп 2022 21:53

Без качество в центъра няма как да играем успешно.Беше видно още преди началото на сезона, че ще берем ядове без многомилионни подкрепления там.Бих оставил Мане вместо Салах(за мен беше по-полезния играч),но Клоп си има любимци което е грешно в модерния футбол.Освен това, парите от Салах биха помогнали много.Истината е написана по-нагоре...съживяваме абсолютни мъртъвци,борещи се за оцеляване от години.Не очаквам нищо този сезон, просто играем слабо, с тотално липсващ център и не виждам как можем да се подобрим.За мен лично не топ 4, а класирането в топ 6 е под въпрос, а в ШЛ сме без шанс.Този отбор няма нужната мотивация, психика и излиза не напълно мотивиран.Видя се днес, видя се отлично и с Юнайтед.С една дума е изчерпан.
Формата е временна,класата е вечна!

Capitan5Puyol
Мнения: 23
Регистриран на: 02 сеп 2022 22:46

Re: ВЛ: Евертън - Ливърпул 03.09.2022 г. 14:30 FT: 0:0

Мнениеот Capitan5Puyol » 03 сеп 2022 22:26

Слабички сте... Мане трябваше да бъде задържан на всяка цена.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта