КЛ: Ливърпул - Лестър Сити, 22.12.2021, 21:45 ч. | 3-3 FT , 5-4 (p)

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3727
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: КЛ: Ливърпул - Лестър Сити, 22.12.2021, 21:45 ч. | 3-3 FT , 5-4 (p)

Мнениеот Liverpool_EC » 23 дек 2021 07:12

kingofpop написа:Според мен прекалено много се гаврите с Бренди :D все пак ако Стиви не ви беше закопал зверски в оня мач срещу Челси можеше и да ви донесе титлата в оня сезон :D според коментарите ви за него човек ще каже, че сте изпаднали в Чемпиъншип

Днеска пак ли Джерард се подхлъзна, та Кензо от Ирландия за пореден път окъка гащите. Погледни какъв състав му пусна Клоп и онзи пак се наака. Следиш ли му евро приключенията със Селтик и Лестър на този цар на насиранията. Вземете го след Шави, нали при вас се е учил на футбол, стажант в ЛаМасия. Това май обяснява всичко за ирладския тактик ;))))))

Ponko
Мнения: 3918
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: КЛ: Ливърпул - Лестър Сити, 22.12.2021, 21:45 ч. | 3-3 FT , 5-4 (p)

Мнениеот Ponko » 23 дек 2021 08:21

Къв е тоя нов герой емерсон....

jelew73
Мнения: 1048
Регистриран на: 01 авг 2011 14:31
Контакти:

Re: КЛ: Ливърпул - Лестър Сити, 22.12.2021, 21:45 ч. | 3-3 FT , 5-4 (p)

Мнениеот jelew73 » 23 дек 2021 08:38

Ponko написа:Къв е тоя нов герой емерсон....

Ибрикчия на Абрама

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13728
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: КЛ: Ливърпул - Лестър Сити, 22.12.2021, 21:45 ч. | 3-3 FT , 5-4 (p)

Мнениеот Red_Neck » 23 дек 2021 10:41

Честита победа.
Този мач го бях отписал и в 15 минута се надявах само да не запишем нелицеприятна загуба, а то се оказа поредна вълнуваща вечер на Анфийлд. :)) 2 позитива от победата:
- Малките тигри си гарантираха поне още 2 официално-приятелски мача, макар да се видя, че имат още мноооого хляб да изядат;
- Опредлено ще влезем с голямо психологическо предимство срещу Лестър в мача за ЕПЛ;

За мен черешката на тортата беше дузпата на Фирмака и начина по който принуди стойкаджията да се пльосне като шаран на гръб :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18011
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: КЛ: Ливърпул - Лестър Сити, 22.12.2021, 21:45 ч. | 3-3 FT , 5-4 (p)

Мнениеот kingofpop » 24 дек 2021 06:00

Liverpool_EC написа:
kingofpop написа:Според мен прекалено много се гаврите с Бренди :D все пак ако Стиви не ви беше закопал зверски в оня мач срещу Челси можеше и да ви донесе титлата в оня сезон :D според коментарите ви за него човек ще каже, че сте изпаднали в Чемпиъншип

Днеска пак ли Джерард се подхлъзна, та Кензо от Ирландия за пореден път окъка гащите. Погледни какъв състав му пусна Клоп и онзи пак се наака. Следиш ли му евро приключенията със Селтик и Лестър на този цар на насиранията. Вземете го след Шави, нали при вас се е учил на футбол, стажант в ЛаМасия. Това май обяснява всичко за ирладския тактик ;))))))


Не че съм му фен, но със сигурност не е толкова зле колкото го изкарвате :D все пак с толкова слаб отбор на Лестър почти всеки сезон е в битката за топ 4 ? щото няма какво да се лъжем, да се бориш за топ 4 във ВЛ със защитници ДЖОНИ ЕВЪНС и ЧАГЛАР СУЮНЧУ поне нещо става от теб. Лестър отстъпват като футболисти многократно на всички отбори от топ 6 + Евертън, че дори и Уест Хем и това е видно. Имат едни Варди, Мадисън и Тилеманс и другото е пълна плява. Искам да кажа, че според мен след като го махнат ще са много по-зле и ще се борят за топ 10, а не за топ 4. Но ще видим може и да греша :D
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12331
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: КЛ: Ливърпул - Лестър Сити, 22.12.2021, 21:45 ч. | 3-3 FT , 5-4 (p)

Мнениеот wolf » 24 дек 2021 19:34

kingofpop написа:
Liverpool_EC написа:
kingofpop написа:Според мен прекалено много се гаврите с Бренди :D все пак ако Стиви не ви беше закопал зверски в оня мач срещу Челси можеше и да ви донесе титлата в оня сезон :D според коментарите ви за него човек ще каже, че сте изпаднали в Чемпиъншип

Днеска пак ли Джерард се подхлъзна, та Кензо от Ирландия за пореден път окъка гащите. Погледни какъв състав му пусна Клоп и онзи пак се наака. Следиш ли му евро приключенията със Селтик и Лестър на този цар на насиранията. Вземете го след Шави, нали при вас се е учил на футбол, стажант в ЛаМасия. Това май обяснява всичко за ирладския тактик ;))))))


Не че съм му фен, но със сигурност не е толкова зле колкото го изкарвате :D все пак с толкова слаб отбор на Лестър почти всеки сезон е в битката за топ 4 ? щото няма какво да се лъжем, да се бориш за топ 4 във ВЛ със защитници ДЖОНИ ЕВЪНС и ЧАГЛАР СУЮНЧУ поне нещо става от теб. Лестър отстъпват като футболисти многократно на всички отбори от топ 6 + Евертън, че дори и Уест Хем и това е видно. Имат едни Варди, Мадисън и Тилеманс и другото е пълна плява. Искам да кажа, че според мен след като го махнат ще са много по-зле и ще се борят за топ 10, а не за топ 4. Но ще видим може и да греша :D

Не знам колко са слаби но откакто станаха шампиони мисля само 1 веднъж излязоха от топ 6 а загубиха Канте
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта