ВЛ: Уест Хям - Ливърпул 07.10.2021 |18:30| 3-2 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

LFC06
Мнения: 330
Регистриран на: 14 дек 2019 14:07
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Хям - Ливърпул 07.10.2021 |18:30|

Мнениеот LFC06 » 10 ное 2021 21:21

an4o_321 написа:
LFC06 написа:Всички,които пишете,че Хендерсън е лош играч,нямате абсолютно никакви футболни познания.Прилича на Джерард,защото е футболист с характер,а не мрънкач.И вдигна купата на ВЛ като капитан.Тук даже бие.Помнят се успехите,диаманте!Всички,които пишете против собствениците сте неблагодарници и би трябвало да се засрамите.

Прилича на Стиви, понеже е футболист! И не "мрънка" Евала луд! Вие предполагам всяка неделя, след мача сте на по бира в някой пъб? От там си така добре запознат :lol: Супер обоснован, както винаги! :mrgreen: А ние сме лаици и неблагодарници... Боже, колко мъка има Боже...


Ами не сьм го чул да реве като няколкото разлигавени псевдофена,които си мислят че някой им е длъжен едва ли не, да играе за техния кеф.Не сте неблагодарници,такива...Абсолютно неадекватни неблагодарници сте!За мъката си прав,ако можехте да се погледнете отстрани само...
Формата е временна,класата е вечна!

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3763
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Хям - Ливърпул 07.10.2021 |18:30|

Мнениеот Liverpool_EC » 10 ное 2021 23:23

LFC06 написа:
Не знам защо се мислиш за много умен и подценяваш постоянно всеки с който пишеш.Принципно това е присъщо на много глупавите хора.Всички,които пишете,че Хендерсън е лош играч,нямате абсолютно никакви футболни познания.Прилича на Джерард,защото е футболист с характер,а не мрънкач.И вдигна купата на ВЛ като капитан.Тук даже бие.Помнят се успехите,диаманте!Всички,които пишете против собствениците сте неблагодарници и би трябвало да се засрамите.

Всеки си избира на кого да е благодарен. Ако ти си благодарен на Хендерсън и ФСГ, аз съм избрал други, на които да съм благодарен за съответните успехи. За какво точно да мрънка Хендерсън? Че навремето не го пуснаха във Фулъм ли :lol: :lol: :lol:
Пич имаш ли си на идея, че Хендерсън трябва да играе още 13,14 г със същото темпо, за да стигне Джерард по мачове. За брой мачове за отбора ти говоря, няма даже да отворя дума за всичко останало, че ми става смешно. Надъхвай се с глупавите си сравнения Хендерсън-Джерард, то само това не бяхме чели в този форум :mrgreen: Биел го по титли на ВЛ, боже опази :roll:

an4o_321
Мнения: 1411
Регистриран на: 19 ное 2010 11:40
Контакти:

Re: ВЛ: Уест Хям - Ливърпул 07.10.2021 |18:30| 3-2 FT

Мнениеот an4o_321 » 21 ное 2021 20:05

Taя тема няма ли да я свалите долу вече? За сметка на такава от ШЛ примерно...


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта