ШЛ Група Б: Ливърпул - Милан, 15.09.2021, 22:00 ч. | 3-2 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3649
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: ШЛ Група Б: Ливърпул - Милан, 15.09.2021, 22:00 ч.

Мнениеот DarkPsy » 16 сеп 2021 00:15

Дразни се, не ми пречиш. То се вижда кой какво. Общо взето коментарът ти е : Блаблаблаблаблаблабла.

Един съвет. Научете се да коментирате след като приключи мача. Щото голяма комедия настава. Лека вечер.

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ШЛ Група Б: Ливърпул - Милан, 15.09.2021, 22:00 ч.

Мнениеот wu_dnica » 16 сеп 2021 00:27

LFC06 написа:Единствената ми питанка е,защо не играе Конате а Гомез?Мисля,чудя се и както и да го погледна няма логика.

Чисто нов играч ,на 3 месеца в клуба,кооолко да няма логика...
Последна промяна от wu_dnica на 16 сеп 2021 00:46, променено общо 1 път.
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ШЛ Група Б: Ливърпул - Милан, 15.09.2021, 22:00 ч.

Мнениеот wu_dnica » 16 сеп 2021 00:37

DarkPsy написа:
KOPScousers написа:
DarkPsy написа:
KOPScousers написа:Кво прави тоя паляк Гомес на терена, покрива засадите и при двата гола нещастник. Кво прави Ориги на терена??? Тройна смяна на почивката!!! Милан добре ни го начука, нещастни смешници. Ще се подиграват с емблемата! :evil: :evil: :evil:


Ае по-спокойно. Обръщаме ги второто.

И като ги обърнем, кво? Подобни неща не са привмливи и няма как да бъдат, няма как подобно нещо да се случва, ако имаме някакви претенции и амбиции. НЯМА КАК! Пълна пародия, пълен смях! Не мога да повярвам! Тая група наистина няма да я минем, язък за усилията на момчета като Нат Филипс и Рис Уилямс, които въпреки ограничените си качества, направиха и невъзможното, за да ни класират в Топ 4, а ние какво правим, за да им се отблагодарим? Не пускаме най-силните си 11 срещу втория най-титулуван отбор в турнира. СМЯХ!!!


Чакай малко бе човек. Първо лошо стечение на обстоятелствата. Мо ако си беше вкарал дузпата сега друго щяхме да си говорим. Колко велики сме например. Второ, това все пак е Милан. За една минута си направиха цялото първо полувреме. Случва се. Убеден съм че поне равен ще направим, което все пак не е лошо като за първи мач и то срещу Милан. Да ти припомням ли 2005 та?

И трето: Забелязвам,че тук всички са с лиценз за профи треньори. Ми хайде изявете се някъде извън форумите.

Режат се вени,кълне се,реди се състава...недопустимо ,няма как ,не може...не ве,само нашите са ритали топка. На по 15 ли сте ? Или си мислите ,че квот лети ,се яде...мале мале
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

kircho_baretata
Мнения: 637
Регистриран на: 10 окт 2018 09:37
Контакти:

Re: ШЛ Група Б: Ливърпул - Милан, 15.09.2021, 22:00 ч.

Мнениеот kircho_baretata » 16 сеп 2021 00:41

Честита победа момчета.
Страхотен мач се получи. Аз лично съм много доволен. Направо класика в ШЛ, е трябват си здрави нерви няма как.
В този мач обаче си пролича липсата на трансфери. Ротации са наложителни и треньора ги прави, и на терена се появяват Ориги и Кейта, майко мила. Кейта горкия вече не знам какво да кажа за него.
В последния му сезон в РБ получи няколко червени картона, направо се хвърляше на кръв. От как е при нас, гледа като ******, няма хъс, няма желание, няма нищо. Три години го дундукркат вече и единствената причина да не го продават е, че не могат да си върнат парите, които са дали. Ебем ти и трансферната политика братче.

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3649
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: ШЛ Група Б: Ливърпул - Милан, 15.09.2021, 22:00 ч.

Мнениеот DarkPsy » 16 сеп 2021 01:03

Трансферната политика е спорна, факт. Очевидно не разполагаме с бюджет какъвто ни се иска. Или просто не им се дава. И въпреки това Клоп общо взето с пръдня боя прави. Затова не разбирам разни хейтърчета, които очевадно са чули за най-великия отбор на света някъде лятото на 2005 та, да ми се правят на велики футболни специалисти, а пък сигурно по цял ден цъкат Fortnait, CS, Fifa и Pes. Ай сиктир.

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2458
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: ШЛ Група Б: Ливърпул - Милан, 15.09.2021, 22:00 ч.

Мнениеот sinqkrepost1914 » 16 сеп 2021 09:00

DarkPsy написа:Дразни се, не ми пречиш. То се вижда кой какво. Общо взето коментарът ти е : Блаблаблаблаблаблабла.

Един съвет. Научете се да коментирате след като приключи мача. Щото голяма комедия настава. Лека вечер.

Мога да си коментирам когато си искам, сещаш ли се ? :lol: Ако ти си някъв сектант това си е твой проблем. Заешко сърце си е да изтъкваш само хубавото и да замиташ под килима неприятното, защото те е страх от него. Ако искам да напиша нещо против Салах за изпуснатата дузпа мога да го напиша в 15-та мин, мога и след края на мача. Примерно. Макар, че не ми пука за тая дузпа, случва се на всеки. Общо взето мога да си пиша каквото искам, ако в него няма лични нападки и обидни думи. Докато ти си някво дребно сектантско провокаторче, което го е страх да прочете някаква критика. :lol: Всичко хубаво трябва да се казва и нищо лошо не трябва да се премълчава. Както написах съм много доволен от играта на почти всички, страхотно темпо и агресия, но нямаш право този слаб Милан да ти вкара 2 голаза 2 минути. Това, ако беше А. Мадрид или Челси да кажем ходи обръщай второто.
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12386
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ШЛ Група Б: Ливърпул - Милан, 15.09.2021, 22:00 ч.

Мнениеот wolf » 16 сеп 2021 09:36

За дузпата, имаше сила и насоченост, просто вратаря хвана ъгъла и беше малко по-близо до него отколкото трябваше. Наистина, случва се. Не я би като англичанин на голям форум все пак
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13759
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ШЛ Група Б: Ливърпул - Милан, 15.09.2021, 22:00 ч.

Мнениеот Red_Neck » 16 сеп 2021 10:24

sinqkrepost1914 написа:Милан са ебаси посредственото отборче, направо е срам, че не ги водехме поне 3-0 ..

Като начало се научете да уважавате противника, ако искате противника да уважава нас! Милан е огромен клуб, който не е в най-доброто си състояние, но и ние сме минавали през подобни периоди. Колелото на футбола се върти!
KOPScousers написа:Кво прави тоя паляк Гомес на терена, покрива засадите и при двата гола нещастник. Кво прави Ориги на терена??? Тройна смяна на почивката!!! Милан добре ни го начука, нещастни смешници. Ще се подиграват с емблемата! :evil: :evil: :evil:

Джо изигра почти перфектен мач. Явно проблемът му е, че бостънските не са платили 50-60 милки за него. ;)
Ориги се включи повече от прилично. В много отношения играта му в атака беше по-добра от тази на Жота и Мане. Даде изключителен пас за втория гол, който разбира се никой не спомена ;)
sinqkrepost1914 написа: ..... къде ни е дясното бекче като след негова грешка тръгна изравнителния гол и отново на моменти се изживява като вътрешен халф.. Направо не знам, това някаква налудничеви указания на Клоп ли са, ТАА да влиза на вътре, когато владеем топката и да оголва целия десен фланг.. Ебахти иновацията...

Клопо е баси аматьора! Или ТАА не го ебава за слива и прави на терена каквото си иска, или Клопо нищо не разбира от футбол!
Момент, ... как стана първия ни гол? О, да .... Мо дръпна бека на тъча и ТАА влезе навътре между него и ЦЗ.

И при двата гола на Милан ТАА си беше в зоната! Идея си нямам как ги гледате тези мачове, честно!
При първия гол един вътрешен халф за 60 милки покриваше човека си с поглед от 3 метра подтичвайки към него, после му я навряха в гъза и стана белята. ТАА още при развитието на атаката остана в зона да пази евентуално включване на №4. При втория отборът ни беше подреден за висока преса, ТАА тръгна да бие човека си високо, Мо спести и не последва дублирането на фланга, дясното ни "бекче" се оказа в положение 1:2, Хендо (по-известен тук като "Стреса") закъсня, а халфът за 60 милки отново аристократично подтичваше и гледаше от 20-30 метра как Милан разгръщат контра.
SgtLiberty написа:Мисля да не гледам мачове ,на отбора докато не се сдобием с нови собственици.....нямам нерви за този цирк.

С останалите любители на празни чекове слагайте по една чалма и газ към Близкия изток да правите метани на някой мазен арабин, че от немотия се не трае ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12386
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ШЛ Група Б: Ливърпул - Милан, 15.09.2021, 22:00 ч.

Мнениеот wolf » 16 сеп 2021 10:57

В момента Милан са точно там където бяхме ние когато ни унищожиха на Бернабеу. 1:1. Най-малкото да се подиграваш със един от най-великите отбори в световен мащаб докато е долу е жалко. Ще се дигнат, въпрос на време е. Както казаха някои хора тук, и ние минахме през същото. Btw липсата на Ибрахимович дори като присъствие на терена мисля доста ни улесни. Като го знам какъв е сигурно щеше да играе кючек върху психиката на Джо Гомез
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6133
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ШЛ Група Б: Ливърпул - Милан, 15.09.2021, 22:00 ч.

Мнениеот KOPScousers » 16 сеп 2021 11:06

fkbl1 написа:
KOPScousers написа:Кво прави тоя паляк Гомес на терена, покрива засадите и при двата гола нещастник. Кво прави Ориги на терена??? Тройна смяна на почивката!!! Милан добре ни го начука, нещастни смешници. Ще се подиграват с емблемата! :evil: :evil: :evil:


Нещастник си ти, лайненце разглезено. Как имате наглостта да се пишете фенове на този велик отбор и да обиждате играчите ни? Нямали сме да излезем от групата... Как гледаш и не виждаш силната игра на отбора от началото на сезона?

:lol:

Джо Гомес не мога да го гледам от край време, защото е крайно ограничен футболист с нулева психика, който като wolf каза - щеше да бъде побъркан от Ибра, ако беше на терена. Това, че играе в Ливърпул, не значи, че трябва да ми се харесва и да не го обиждам - този за мен е от чергата на английски недоразумения като Даунинг, Керъл и прочие. Виж, на лична основа не съм обидил никого, така че ще те помоля и ти да се въздържаш и да не го правиш. Ако сме лице в лице, едва ли ще ми говориш по този начин. Може даже да се срещнем да тестваме теорията ми - личните ми съобщения са отворени по всяко време. Както казах - въздържай се, че не знаеш кой стои отсреща, клавиатурен самурай такъв. 8-)
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта