ВЛ: Норич - Ливърпул 14.08.2021 |19:30| 0-3 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ВЛ: Норич - Ливърпул 14.08.2021 |19:30|

Мнениеот wu_dnica » 14 авг 2021 20:45

Дайте някой линк за мача
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

kircho_baretata
Мнения: 637
Регистриран на: 10 окт 2018 09:37
Контакти:

Re: ВЛ: Норич - Ливърпул 14.08.2021 |19:30|

Мнениеот kircho_baretata » 14 авг 2021 21:25

Перфектно начало на сезона. Не лоша игра, три гола, суха мрежа.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17343
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ: Норич - Ливърпул 14.08.2021 |19:30|

Мнениеот slash1912 » 14 авг 2021 21:38

Добро начало на сезона.Единственото,което не ми хареса е заместника на Робо.Цимикас с три сериозни грешки.Срещу по-сериозен отбор ще имаме ядове.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13759
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ВЛ: Норич - Ливърпул 14.08.2021 |19:30| 0-3 FT

Мнениеот Red_Neck » 14 авг 2021 21:42

3 гола, суха мрежа, доволно :)
Норич не се затвориха и направиха мача лесен за нас.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВЛ: Норич - Ливърпул 14.08.2021 |19:30| 0-3 FT

Мнениеот SgtLiberty » 14 авг 2021 21:54

Салах за 5- пореден сезон се разписва в първият кръг на първенството. :!:
Дори за малко Харви радва окото ,повтарям се за 110-ти път но това момче има голямо бъдеще.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Потребителски аватар
fkbl1
Мнения: 360
Регистриран на: 11 авг 2015 16:12
Контакти:

Re: ВЛ: Норич - Ливърпул 14.08.2021 |19:30|

Мнениеот fkbl1 » 15 авг 2021 00:10

slash1912 написа:Добро начало на сезона.Единственото,което не ми хареса е заместника на Робо.Цимикас с три сериозни грешки.Срещу по-сериозен отбор ще имаме ядове.


Милнър и Върджил ще го строят. Наистина изгуби концетрация на няколко пъти, но качествата ги има и направи добър мач.

Без да си дават зор момчетата си взеха своето. И това се случи без Фирмино, Фабиньо, Робъртсън, Тиаго и Хендо в 11-ката, а последните трима дори не бяха в групата. Желателно е да се вземе още един нападател и/или халф, но е преувеличено, че нямаме дълбочина. Никой, освен Сити няма на всяка позиция поне двама топ футболисти. Вече кой не харесва определени хора и не ги брои е друг въпрос.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ВЛ: Норич - Ливърпул 14.08.2021 |19:30|

Мнениеот Real » 15 авг 2021 01:42

slash1912 написа:Добро начало на сезона.Единственото,което не ми хареса е заместника на Робо.Цимикас с три сериозни грешки.Срещу по-сериозен отбор ще имаме ядове.

Да, добро начало! А Коцето не го мисли, ще си стъпи на краката. И Анди не беше машина в началото, после две години - Звяр!
Най-важното е, че момчетата отново изглеждат щастливи. И нахъсани. Няма ги нацупените физиономии и безразличието от пролетта, може пък и сезонът да не е катастрофа, както масово се очаква...

На линия
Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6131
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ: Норич - Ливърпул 14.08.2021 |19:30|

Мнениеот KOPScousers » 15 авг 2021 01:54

Real написа:
slash1912 написа:Добро начало на сезона.Единственото,което не ми хареса е заместника на Робо.Цимикас с три сериозни грешки.Срещу по-сериозен отбор ще имаме ядове.

Да, добро начало! А Коцето не го мисли, ще си стъпи на краката. И Анди не беше машина в началото, после две години - Звяр!
Най-важното е, че момчетата отново изглеждат щастливи. И нахъсани. Няма ги нацупените физиономии и безразличието от пролетта, може пък и сезонът да не е катастрофа, както масово се очаква...

Кой очаква катастрофа? Ще те излъжа кой, дали Боби Борисов, дали Виктор Врачев по време на коментара си на мача каза, че с пълен състав и без щуротията с контузиите от миналия сезон, Ливърпул все още има силата да се бори за титлата и е един от най-добрите отбори в Англия. Аз съм на същото мнение - Фирмино ми харесва страшно много и изглежда в отлична форма. Силен мач и 2 гола срещу Осасуна, сега чудесно включване и срещу Норич. Нищо общо с мудния футболист извън каквато и да било форма от последните месеци, та дори и от шампионския сезон, когато почти цял сезон нямаше гол на Анфийлд. Дано продължава все така и да направи подобен на 17/18 сезон с много голове, асистенции и добра игра. Другия месец се връща и Робо, Тиаго и Хендо очаквам да ги видим в игра още следващата седмица + Фабиньо като титуляр, така че полека се нареждат нещата. Въпросите са ще успеем ли да се опазим от сериозни контузии на основни играчи, ще успеем ли да покрием липсата на Мо и Мане през зимата, когато отидат на КАН и дали все пак няма да привлечем един-двама нови до края на месеца. Успеем ли да привлечем някое от имената, с които ни свързват в средата на терена (Саул, Ренато Санчес и т.н.), опазим ли се от сериозни контузии на основни играчи, то аз съм оптимист, че ще направим добър сезон, въпреки милионите, които пръска конкуренцията. :?
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

john barnes
Мнения: 6418
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Норич - Ливърпул 14.08.2021 |19:30| 0-3 FT

Мнениеот john barnes » 15 авг 2021 08:15

Отличен старт,но тежките мачове тепърва започват. Ако някой си мисли,че Харви Елиът е ново попълнение и с него ще мине номера...жестоко се е излъгал. Трябват двама нови-халф и нападател/крило. Обаче едва ли ще ни огрее. Ше се молим Кейта и Окса да са здрави,нищо че като цяло са нулеви. Коцето глътна джама,ама е нормално за дебют и си мисля,че може да излезе нещо от него. Милнър вече му тежат тези 35г,дава всичко от себе си,но освен да запълва дупки,за друго не става. На хартия имаме 7 халфа,но...не може да чакаме на папардаци и младочки,трябва си класа! Клоп си знае най-добре,дано не бъде подведен,защото разчита на тях.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

dido2k
Мнения: 247
Регистриран на: 12 юли 2019 23:33
Контакти:

Re: ВЛ: Норич - Ливърпул 14.08.2021 |19:30|

Мнениеот dido2k » 15 авг 2021 09:27

KOPScousers написа:Кой очаква катастрофа? Ще те излъжа кой, дали Боби Борисов, дали Виктор Врачев по време на коментара си на мача каза, че с пълен състав и без щуротията с контузиите от миналия сезон, Ливърпул все още има силата да се бори за титлата и е един от най-добрите отбори в Англия. ...

Да бъдем, честни, от тук нататък в Англия, за да имаш шанс за титла, трябва да направиш шумен трансфер на прехвален английски национал за поне два пъти повече пари от реалната им стойност. Отвъд ламанша са се взели много насериозно да стават сила и на национално равнище, и масово вече се бутат всички с местни национали.
Също така с промените на ВАР, вече няма да се дава информация дали дадена ситуация ще се гледа или не: било преценка на съдиите: вчера в Мачестър вече имаше няколко ситуации, които гузно се заметоха, защото бяха в ущърб на грешния отбор. Това ще го гледаме цял сезон.
В заключение ще кажам че от много места чувам, че титлата вече е капарирана за другия манчестърски гранд, стига да успеят в опитите си да саботират трансфера на бастунестия във градския си съперник.
А за нас (аз съм фен на Ливърпул повече от 30г. когато за пръв път чух да пеят YNWA) за жалост, остава да се борим с Челси за третото място. Там поне засега там имаме малко предимство заради треньора, макар и двамата немци да са известни със ината си да не правят много промени ако нещо не върви, и стига да ги няма контузиите от миналия сезон, би трябвало да сме трети, а в най-лошия четвърти. Поне на този не се вижда кой от останалите ще има сили за четворката.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта