ВЛ: Ливърпул - Саутхемптън 08.05.2021 |22:15| 2-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

jelew73
Мнения: 1053
Регистриран на: 01 авг 2011 14:31
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Саутхемптън 08.05.2021 |22:15|

Мнениеот jelew73 » 09 май 2021 19:33

Liverpool_EC написа:
jelew73 написа:
wolf написа:
Liverpool_EC написа:
jelew73 написа:
lyubomir_v написа:Докъде стигнахме, да чакаме Юнайтед да ни легне с резервите, и после да бие Лестър и да ни вкара в ШЛ... Някой наистина вярва ли че те ще направят това?
Тоя сезон не заслужавам да бъдем на повече от 6 то място. Никакви Евро турнири, ФСГ да си преразгледат политиката, а Клоп догодина да вземе да играе и за вътрешните купи

Мачът на манафите с Лестър е във вторник
т. е преди нашия ;)

Еми точно, че тогава ще пусне слаб отбор, хем Лестър да могат да останат в топ4 вместо нас. 2 мача в които Юнайтед да играе за Лестър срещу Ливърпул. Трябва да са луди да не се възползват. Освен, ако не са се пренадъхали, че Сити ще загуби всички мачове докрая и да играят всеки мач за победа.
Между другото 6-ят тази година май отива да играе в новия турнир на УЕФА, а не в ЛЕ. Поне така го дава в лайвскор-а.

Все си мислех че знаеш че това не е нашата А група и че дори отбора /нашия или друг/ да не играе за нищо, с кеф ще бутне каруцата на друг отбор борещ се за нещо. Примери да ти давам ли? Ние участваме в поне няколко такива

Още повече, че манафа ще има още теоретичен шанс за титлата, няма как да пускат децата срещу Лестър

Не знам какви деца те гонят, Юнайтед имат мнг футболисти, просто ще направят доста ротации за Лестър, а ще запазят титуляри за Ливърпул. Според вас коя каруца ще им е по-кеф да бутнат, на Лестър или на Ливърпул? Не казвам, че не могат да бият Лестър, ама със сигурност по-малко ще се напъват в мача с тях, отколкото с нас.

Е аз пък ти казвам, че перспективата им е да са 4 точки зад Шити след мача с нас, така че ще играят на кръв с Лестър и с нас, ако изобщо вдяваш нещо друго освен собствените си теории ;)

kadett1
Мнения: 1659
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Саутхемптън 08.05.2021 |22:15| 2-0 FT

Мнениеот kadett1 » 09 май 2021 19:54

Гледам тук пак много се размечтаха, макар и след поредния невзрачен мач. Айде да идва четвъртък, да ни напълнят кошницата и да се спира с този топ 4 тази година. Напълно заслужено няма да сме в четворката след година на разочарования и, особено напоследък, никакъв живец в повечето от играчите.

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12384
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Саутхемптън 08.05.2021 |22:15|

Мнениеот wolf » 09 май 2021 20:28

Liverpool_EC написа:
jelew73 написа:
wolf написа:
Liverpool_EC написа:
jelew73 написа:
lyubomir_v написа:Докъде стигнахме, да чакаме Юнайтед да ни легне с резервите, и после да бие Лестър и да ни вкара в ШЛ... Някой наистина вярва ли че те ще направят това?
Тоя сезон не заслужавам да бъдем на повече от 6 то място. Никакви Евро турнири, ФСГ да си преразгледат политиката, а Клоп догодина да вземе да играе и за вътрешните купи

Мачът на манафите с Лестър е във вторник
т. е преди нашия ;)

Еми точно, че тогава ще пусне слаб отбор, хем Лестър да могат да останат в топ4 вместо нас. 2 мача в които Юнайтед да играе за Лестър срещу Ливърпул. Трябва да са луди да не се възползват. Освен, ако не са се пренадъхали, че Сити ще загуби всички мачове докрая и да играят всеки мач за победа.
Между другото 6-ят тази година май отива да играе в новия турнир на УЕФА, а не в ЛЕ. Поне така го дава в лайвскор-а.

Все си мислех че знаеш че това не е нашата А група и че дори отбора /нашия или друг/ да не играе за нищо, с кеф ще бутне каруцата на друг отбор борещ се за нещо. Примери да ти давам ли? Ние участваме в поне няколко такива

Още повече, че манафа ще има още теоретичен шанс за титлата, няма как да пускат децата срещу Лестър

Не знам какви деца те гонят, Юнайтед имат мнг футболисти, просто ще направят доста ротации за Лестър, а ще запазят титуляри за Ливърпул. Според вас коя каруца ще им е по-кеф да бутнат, на Лестър или на Ливърпул? Не казвам, че не могат да бият Лестър, ама със сигурност по-малко ще се напъват в мача с тях, отколкото с нас.

За не знам кой път ще ти го обясня, дано го разбереш. 1. Юнайтед се мразят пъти повече със Сити, там вътре в шибаната Англия. Това, че на нас тук ни е през оная работа е друга тема. 2. Има десетки примери как и те са спъвали наши конкуренти и ние техни включително в решителен мач за титлата в последния кръг. Спри да се чудиш как да го извъртиш, че някой на някой ще пусне за да му е зле на вуте.
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

jelew73
Мнения: 1053
Регистриран на: 01 авг 2011 14:31
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Саутхемптън 08.05.2021 |22:15| 2-0 FT

Мнениеот jelew73 » 09 май 2021 20:53

Кой каквото ще да пише, но след загубата на чуковете днес, 4то място си е напълно реално ;)

john barnes
Мнения: 6418
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Саутхемптън 08.05.2021 |22:15| 2-0 FT

Мнениеот john barnes » 10 май 2021 09:01

Няма как манафа да играят със същия състав от вила,срещу лестър. Ще направят ротации и няма да се напъват срещу тях,а на нас ще скочат,което си е нормално. Но аз друго не мога да разбера? Защо всички отписвате мача с тях? Можем спокойно да им врътнем един хикс и после да бием в оставащите три мача и вече каквото стане. Няма кво да я мислим толкова-да скачат и да играят тия мърди. Но все си мисля,че ония олигофрени пак ще направят протести и мач няма да има.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13758
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Саутхемптън 08.05.2021 |22:15| 2-0 FT

Мнениеот Red_Neck » 10 май 2021 14:35

jelew73 написа:Кой каквото ще да пише, но след загубата на чуковете днес, 4то място си е напълно реално ;)

Факт :!: ;)
Мен мачът с манчовците не ме плаши. В него поне се очаква отборът да излезе пределно мотивиран. По-скоро ме притесняват срещите с дънните риби Уест Бром, Бърнли и Палъс.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта