ВЛ: Ливърпул - Астън Вила 10.04.2021 |17:00| 2-1 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

jelew73
Мнения: 1053
Регистриран на: 01 авг 2011 14:31
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Астън Вила 10.04.2021 |17:00| 2-1 FT

Мнениеот jelew73 » 11 апр 2021 20:54

wolf написа:На целия ни кошмарен сезон сме на 4 точки от 3тия. Брендо пак изтърва юздите в края.

Мда, Брендо е аут отново от ШЛ с оглед и програмата. Тотнъм също са в безтегловност, а Мяу е пътник. Въпросът е да изпреварим един от Чукотки или Чукове ;)

john barnes
Мнения: 6419
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Астън Вила 10.04.2021 |17:00| 2-1 FT

Мнениеот john barnes » 12 апр 2021 12:10

Очаквано,лебеда е тъп като галош...а някои даже го искаха обратно при нас тоя пастир. Шанс за топ 4 има,въпроса е да вземем точки от двете тежки гостувания на лийдс и манафа. Другите мачове можем да ги вземем и със оглед на програмата на конкурентите,можем да се промъкнем!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Астън Вила 10.04.2021 |17:00| 2-1 FT

Мнениеот wu_dnica » 12 апр 2021 18:01

lyubomir_v написа:Важни са трите точки, грозно, каръшки, ама три точки. И най накрая прекъсната ужасната серия от загуби на Анфийлд. Неприятно ми стана накрая, когато вкарахме, но някакси не празнуваха много емоционално гола, не се радваха заедно, като отбор
Но дано след тая победа настроението да се върне

Отбор няма от много време. Отдавна не празнуват заедно...шакири прибягваше до големия гъзар арнолд и оня се прай че не го вижда. Пълно разцепление в отбора...групички ,бойкот и мърша. Сигурен съм че Юрген знае кой е къртика и ще хвърчат глави лятото,ако той самият не си тръгне. Иначе всичко е заради тояго джини и жота според мен.
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12386
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Астън Вила 10.04.2021 |17:00| 2-1 FT

Мнениеот wolf » 12 апр 2021 20:17

wu_dnica написа:
lyubomir_v написа:Важни са трите точки, грозно, каръшки, ама три точки. И най накрая прекъсната ужасната серия от загуби на Анфийлд. Неприятно ми стана накрая, когато вкарахме, но някакси не празнуваха много емоционално гола, не се радваха заедно, като отбор
Но дано след тая победа настроението да се върне

Отбор няма от много време. Отдавна не празнуват заедно...шакири прибягваше до големия гъзар арнолд и оня се прай че не го вижда. Пълно разцепление в отбора...групички ,бойкот и мърша. Сигурен съм че Юрген знае кой е къртика и ще хвърчат глави лятото,ако той самият не си тръгне. Иначе всичко е заради тояго джини и жота според мен.

Футболистите в днешно време имат прекомерно влияние над представянето на отбора. Една групичка и всичко отива по дяволите вместо да си седнат на задниците и да решат проблемите извън терена.
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

zdravkos
Мнения: 1926
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Астън Вила 10.04.2021 |17:00| 2-1 FT

Мнениеот zdravkos » 12 апр 2021 20:49

Не случайно при манафите летяха бутонки и единиците сафа ги поставяше на място им веднага - и в служба на отбора.
При нас стана детска градина!
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Астън Вила 10.04.2021 |17:00| 2-1 FT

Мнениеот wu_dnica » 12 апр 2021 21:02

За много велики се помислиха повечето. Трент не мога да го гледам с тва високомерно държание,не случайно Саутгейт му би шута. Ясно е и че Мане е примадона. Преди време се чудех, в кой от него и Салах, е проблема...вече съм сигурен. Явно има хора и зад Джини и такива ,които не са. И последното, което четох ,че иска тройна заплата,ако е вярно...пъъътя. Тиаго и Жота,явно пък накривиха шапките на още 2/3ма и те така стана разцеплението. Само ми е чудно, какво мисли Юрген. Дали, едвам чака да свърши сезона и да се кажат многото истини и сега е малко по така ...в опит да се класираме за тая долна шл. Ама германеца не е човек ,който ще цепи басма на някой...поне така се надявам.
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12386
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Астън Вила 10.04.2021 |17:00| 2-1 FT

Мнениеот wolf » 12 апр 2021 21:20

wu_dnica написа:За много велики се помислиха повечето. Трент не мога да го гледам с тва високомерно държание,не случайно Саутгейт му би шута. Ясно е и че Мане е примадона. Преди време се чудех, в кой от него и Салах, е проблема...вече съм сигурен. Явно има хора и зад Джини и такива ,които не са. И последното, което четох ,че иска тройна заплата,ако е вярно...пъъътя. Тиаго и Жота,явно пък накривиха шапките на още 2/3ма и те така стана разцеплението. Само ми е чудно, какво мисли Юрген. Дали, едвам чака да свърши сезона и да се кажат многото истини и сега е малко по така ...в опит да се класираме за тая долна шл. Ама германеца не е човек ,който ще цепи басма на някой...поне така се надявам.

Съгласен съм да се разделим с доста хора в името на отбора. Очевадно е че вътре нещата са много далеч от онзи отборен дух който имахме и печелеше мачове и титли.
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

john barnes
Мнения: 6419
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Астън Вила 10.04.2021 |17:00| 2-1 FT

Мнениеот john barnes » 12 апр 2021 23:26

wu_dnica написа:За много велики се помислиха повечето. Трент не мога да го гледам с тва високомерно държание,не случайно Саутгейт му би шута. Ясно е и че Мане е примадона. Преди време се чудех, в кой от него и Салах, е проблема...вече съм сигурен. Явно има хора и зад Джини и такива ,които не са. И последното, което четох ,че иска тройна заплата,ако е вярно...пъъътя. Тиаго и Жота,явно пък накривиха шапките на още 2/3ма и те така стана разцеплението. Само ми е чудно, какво мисли Юрген. Дали, едвам чака да свърши сезона и да се кажат многото истини и сега е малко по така ...в опит да се класираме за тая долна шл. Ама германеца не е човек ,който ще цепи басма на някой...поне така се надявам.

Не че съм ЗА тройната заплата на Джини,ама той в момента взема 75.000 на седмица,което с оглед на класата му,си е смехотворна заплата спрямо някои други във отбора,да не говорим за останалите тимове от топ 6. Янките с тия мижави заплатки дето ги дават,няма да ги бъде. Или да цакат или да се махат,щото Клоп е само един! Когато си замине и дойде поредния пастир да се учи на наш гръб и с тия бебешки заплатки,мисля всеки фен може да си обрисува картинката,която ше последва.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
lyubomir_v
Мнения: 716
Регистриран на: 03 фев 2013 20:55
Местоположение: Сторгозия
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Астън Вила 10.04.2021 |17:00| 2-1 FT

Мнениеот lyubomir_v » 13 апр 2021 12:49

Пак ли за парииии е всичко бее. Пак ПАРИИИИ , къ са не натавихЪ, имат по пет луксозни коли мамицата им копиленца.... :arrow: :arrow: :arrow:

LFC06
Мнения: 330
Регистриран на: 14 дек 2019 14:07
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Астън Вила 10.04.2021 |17:00| 2-1 FT

Мнениеот LFC06 » 13 апр 2021 20:49

За пари много ясно,да не би на някой вече да му пука за отбора?Последните такива вече са пенсионери,а днешните играчи целуват всяка нова емблема.Радвам се,че вече доста от Вас забелязват разцеплението в отбора,защото то е факт от месеци.И високомерието на Трент,и бойкота на Мане(в който съм повече от убеден),и нежеланието на Вайналдум.Който между другото не заслужава повече пари,понеже не доказа с нищо този сезон,че наистина трябва да му се повиши заплатата.Много бързо забрави кой го превърна в добър играч от средняк.Но и ние няма да го запомним,а и не заслужава.Клоп ще ги оправи до един лятото,иначе поста му е застрашен.А има още много работа за вършене и още много какво да даде на клуба.За мача с Реал,Милнър титуляр и капитан.Поне ще даде всичко,с което разполага.Бих пуснал и Шакири на мястото на Мане,ей така за назидание.Но като знам,че няма да се случи...
Формата е временна,класата е вечна!


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта