ШЛ: Реал М - Ливърпул 06.04.2021 /22:00/ 3:1 КР

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

kadett1
Мнения: 1659
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ШЛ: Реал М - Ливърпул 06.04.2021 /22:00/

Мнениеот kadett1 » 09 апр 2021 08:33

Твърде много си повярвахме след една победа над Арсенал, който не се хвърли на 100% срещу нас, за да пази сили за купа Европа.
Първото полувреме Реал просто показа, че като индивидуална класа са далеч напред, нашите бяха като варелите от оня лаф. Тази година не е нашата година и затова си има причини, които няма да изброявам сега. За надеждите, че можем да обърнем Реал, както Барса преди 2 години ще кажа, че това са само илюзии - тогава отбора беше вдъновен, във форма, която беше и постоянна, ако си спомняте. Сега сме като уморени коне, обезверени с контузени основни играчи и други, които вече мислено не са в този отбор. Чудесата са чудеса, защото стават рядко.

LFC06
Мнения: 330
Регистриран на: 14 дек 2019 14:07
Контакти:

Re: ШЛ: Реал М - Ливърпул 06.04.2021 /22:00/

Мнениеот LFC06 » 09 апр 2021 20:46

Liverpool_EC написа:
LFC06 написа:Когато аз съм гледал отбора,ти си ходил прав под масата пич.Съмнявам се да имаш и някакъв минимален процент от моите футболни познания.И най-вече от знанията ми за Ливърпул.Хапчета ще ме праща да пия,смешко!

То едно е да гледаш, друго е да разбереш какво става на терена докато гледаш. Поредния чичко, дето като пие две мастики и става на Оливер Кан, а след 4тата вече е Ариго Саки и прави Ливърпул Европейски шампион с юношеския отбор, докато псува титулярите. Айде да не ми изтъкваш "познанията си", че след всеки следващ пост ти личат все повече и повече.


Не помня да съм псувал някой,но може да ми припомниш.И не изтъквам нищо.Фактите говорят сами по себе си.Можеш да прегледаш скромните ми постове и да видиш колко истини има в тях,колко неща съм писал преди да станат и колко неща съм познал.Боравя с факти,а не с празни приказки.Аз съм истински привърженик на отбора(като по-млад дори фанатичен) и знам всичко за него,или поне най-важните неща.Членувам във фен клуб,където организираме събития с английски фенове на Ливърпул(най-вече),включително благотворителност и много други неща.Когато съм си давал последните пари,за да ходя на важни мачове и то по времето още на Улие ти не си знаел къде се намира град Ливърпул на картата.Или си бил много малък,за да знаеш.За финала с Милан напуснах работа,за да отида да го гледам.На последния финал в Мадрид пътувах с кола дотам с приятели,въпреки че съм живял там 11г. и можех да организирам всичко много по-лесно.Не съм пропуснал и един мач на отбора игран в Испания за последните 22г,даже и приятелските.Така че не ми пиши кой какво разбира и какво представлява,защото си на светлинни години в това отношение.И защото на-вероятно съм гледал повече важни мачове на отбора на живо,отколкото ти по телевизора!Факти пич,не въздух под налягане.Затова смятам,че имам право да критикувам отбора,понеже с нещо съм допринесъл за него.Ти с какво допринесе?И какво доказваш?
Формата е временна,класата е вечна!

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3777
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Реал М - Ливърпул 06.04.2021 /22:00/ 3:1

Мнениеот Liverpool_EC » 09 апр 2021 23:51

LFC06 написа:
Liverpool_EC написа:
LFC06 написа:Когато аз съм гледал отбора,ти си ходил прав под масата пич.Съмнявам се да имаш и някакъв минимален процент от моите футболни познания.И най-вече от знанията ми за Ливърпул.Хапчета ще ме праща да пия,смешко!

То едно е да гледаш, друго е да разбереш какво става на терена докато гледаш. Поредния чичко, дето като пие две мастики и става на Оливер Кан, а след 4тата вече е Ариго Саки и прави Ливърпул Европейски шампион с юношеския отбор, докато псува титулярите. Айде да не ми изтъкваш "познанията си", че след всеки следващ пост ти личат все повече и повече.


Не помня да съм псувал някой,но може да ми припомниш.И не изтъквам нищо.Фактите говорят сами по себе си.Можеш да прегледаш скромните ми постове и да видиш колко истини има в тях,колко неща съм писал преди да станат и колко неща съм познал.Боравя с факти,а не с празни приказки.Аз съм истински привърженик на отбора(като по-млад дори фанатичен) и знам всичко за него,или поне най-важните неща.Членувам във фен клуб,където организираме събития с английски фенове на Ливърпул(най-вече),включително благотворителност и много други неща.Когато съм си давал последните пари,за да ходя на важни мачове и то по времето още на Улие ти не си знаел къде се намира град Ливърпул на картата.Или си бил много малък,за да знаеш.За финала с Милан напуснах работа,за да отида да го гледам.На последния финал в Мадрид пътувах с кола дотам с приятели,въпреки че съм живял там 11г. и можех да организирам всичко много по-лесно.Не съм пропуснал и един мач на отбора игран в Испания за последните 22г,даже и приятелските.Така че не ми пиши кой какво разбира и какво представлява,защото си на светлинни години в това отношение.И защото на-вероятно съм гледал повече важни мачове на отбора на живо,отколкото ти по телевизора!Факти пич,не въздух под налягане.Затова смятам,че имам право да критикувам отбора,понеже с нещо съм допринесъл за него.Ти с какво допринесе?И какво доказваш?

Не, по-добре ти обясни какво доказваш с ходенето си на мачове на Ливърпул? Какво общо има това с мача онзи ден? Че наистина каквото пишеш е истина? Че знаеш как да решиш проблемите на отбора? Целия ти пост след мача е само клишета, едно след друго. Ама няма проблем, надъхвай се, че тези клишета са факти, както им викаш ти. Той и масажиста на Ливърпул е бил на много мачове и финали. Дали си вярва, като теб, че ако напише състава вместо Клоп, ще извади по добри 11 :lol:
Ако толкова много ги разбираше, ти не би трябвало да си с големи претенции и очаквания преди мача, само като погледнеш кои се нареждат в защитата. Ама понеже клишето е "не знаят на кой отбор носят фланелката", сега си разочарован до безкрай. Понеже Филипс е облякъл фланелката на Ливърпул и стана Франко Барези за някои. И после Алисон виновен...че не ги хващал?!?!? Лено вчера що не я хвана, като беше близо до него? А Нойер онзи ден?
Да, извинявай, не си ги псувал, просто половината ги изкара некадърници, защото много ги разбираш, ама не можеш да видиш, че са в такава форма почти всички и това е положението. А има голяма разлика. Чакам те утре да напишеш кой ще започне вместо трагичния Алисон, надменият Трент, фигуранта Вайналдум и там кой друг си преценил, че треньора се е объркал да пусне на терена Ако може преди мача ;)
И да не забравиш в следващия форум, в който си качиш фенската автобиография, да добавиш, че като са слаби-гасиш телевизора на полувремето. Много е важно да се знае, че като са бездушни и ти ставаш, като тях-няма те за второто ;)

pitonchev
Мнения: 118
Регистриран на: 29 дек 2019 19:33
Контакти:

Re: ШЛ: Реал М - Ливърпул 06.04.2021 /22:00/

Мнениеот pitonchev » 10 апр 2021 19:18

LFC06 написа:
Liverpool_EC написа:
LFC06 написа:Когато аз съм гледал отбора,ти си ходил прав под масата пич.Съмнявам се да имаш и някакъв минимален процент от моите футболни познания.И най-вече от знанията ми за Ливърпул.Хапчета ще ме праща да пия,смешко!

То едно е да гледаш, друго е да разбереш какво става на терена докато гледаш. Поредния чичко, дето като пие две мастики и става на Оливер Кан, а след 4тата вече е Ариго Саки и прави Ливърпул Европейски шампион с юношеския отбор, докато псува титулярите. Айде да не ми изтъкваш "познанията си", че след всеки следващ пост ти личат все повече и повече.


Не помня да съм псувал някой,но може да ми припомниш.И не изтъквам нищо.Фактите говорят сами по себе си.Можеш да прегледаш скромните ми постове и да видиш колко истини има в тях,колко неща съм писал преди да станат и колко неща съм познал.Боравя с факти,а не с празни приказки.Аз съм истински привърженик на отбора(като по-млад дори фанатичен) и знам всичко за него,или поне най-важните неща.Членувам във фен клуб,където организираме събития с английски фенове на Ливърпул(най-вече),включително благотворителност и много други неща.Когато съм си давал последните пари,за да ходя на важни мачове и то по времето още на Улие ти не си знаел къде се намира град Ливърпул на картата.Или си бил много малък,за да знаеш.За финала с Милан напуснах работа,за да отида да го гледам.На последния финал в Мадрид пътувах с кола дотам с приятели,въпреки че съм живял там 11г. и можех да организирам всичко много по-лесно.Не съм пропуснал и един мач на отбора игран в Испания за последните 22г,даже и приятелските.Така че не ми пиши кой какво разбира и какво представлява,защото си на светлинни години в това отношение.И защото на-вероятно съм гледал повече важни мачове на отбора на живо,отколкото ти по телевизора!Факти пич,не въздух под налягане.Затова смятам,че имам право да критикувам отбора,понеже с нещо съм допринесъл за него.Ти с какво допринесе?И какво доказваш?

Остави го този всичкознайко, не си заслужава да му падаш на нивото. Нека си мисли, че всичко разбира и му е ясно, а ние сме някакви паднали от Марс. Аз лично повече няма да му отговарям, защото неговото е само заяждане и лепене на епитети.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Sstefanov и 24 госта