ВЛ: Увърхемптън - Ливърпул 15.03.2021 |22:00| 0-1 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ВЛ: Увърхемптън - Ливърпул 15.03.2021 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот Red_Neck » 23 мар 2021 18:18

Liverpool_EC написа:
Red_Neck написа:
Нали точно ти виеше до припадък, че баче Юрген (като немска, ъпгрейдната версия на бай Стамен Белчев тренира к'вото бостънските охлюви му доведат. Сега изведнъж чета, че "Клоп лятото на 2017 планирал с колко ЦЗ ще почва сезона"
Ако перифразираме, "Планира тоя, който има пари бе, аланколу! Какво ще ми планира оня, дето реди конусите?"


Покъртителен, както винаги :lol:
Значи понеже използвах думата планира, това означавало, че Клоп имал пари.
....
И ти ми обясняваш, че Клоп планирал щото имал пари :mrgreen:
...

Не ме занимавай повече с изкривения си мозък, ако обичаш.

ЕС, пoчва да ми става неудобно за тебе, брат :(
Моите извинения, но си мега спрял.
Понеже явно не стопли от първия път, пускам ти видео на емблематична реплика, която съм перифразирал:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=dK1TBBmwqsQ[/youtube]
Ако още продължаваш да чешеш недоумяващо кестена, пиши на лична да ти припомня, кой решава/планира селекцията и кой реди конусите, ......... според теб ;)
Лека.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3727
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Увърхемптън - Ливърпул 15.03.2021 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 23 мар 2021 20:20

Red_Neck написа:
Liverpool_EC написа:
Red_Neck написа:
Нали точно ти виеше до припадък, че баче Юрген (като немска, ъпгрейдната версия на бай Стамен Белчев тренира к'вото бостънските охлюви му доведат. Сега изведнъж чета, че "Клоп лятото на 2017 планирал с колко ЦЗ ще почва сезона"
Ако перифразираме, "Планира тоя, който има пари бе, аланколу! Какво ще ми планира оня, дето реди конусите?"


Покъртителен, както винаги :lol:
Значи понеже използвах думата планира, това означавало, че Клоп имал пари.
....
И ти ми обясняваш, че Клоп планирал щото имал пари :mrgreen:
...

Не ме занимавай повече с изкривения си мозък, ако обичаш.

ЕС, пoчва да ми става неудобно за тебе, брат :(
Моите извинения, но си мега спрял.
Понеже явно не стопли от първия път, пускам ти видео на емблематична реплика, която съм перифразирал:
Ако още продължаваш да чешеш недоумяващо кестена, пиши на лична да ти припомня, кой решава/планира селекцията и кой реди конусите, ......... според теб ;)
Лека.

На мен много отдавна ми стана жал за теб, че съществуваш под формата на фен на Ливърпул!
Значи от това, което си написал на предната страница, всеки трябваше да се сети, че имаш предвид тази реплика, щото била емблематична? УАУ, реднек, УАУ (както биха казали твоите янки).
Качвай повече видеота от 80те към безсмислиците си, така те придобиват някакъв смисъл, пък бил той и комунистически :mrgreen:

zdravkos
Мнения: 1846
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: ВЛ: Увърхемптън - Ливърпул 15.03.2021 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот zdravkos » 24 мар 2021 08:24

Liverpool_EC написа:
zdravkos написа:Р.Уилямс/Матип с Нат Филипс! Така разбрира ли се?

Сега си ти на ход!
Ясно, че някой се е объркал януари, февруари, март ... ама дали ние с Копчето?
Би ли ми подсказал малко защо сме на 25 точки след сити?
Ще ни кажеш ли и нещо за април сега или като мине чак тогава?
Ако за теб това е начина на комуникиране да приключваме всякакви спорове?

То отдавна се разбираше, просто исках да го напишеш черно на бяло, за да няма извъртанки после.
Матип беше контузен прз почти целия месец, записал един мач и половина накрая, преди да се контузи за сезона.
Значи на Коледа водим в класирането и след 2та равни (1:1 с УБА и 0:0 с Нюкясъл) ти веднага щеше да прекроиш защитата (допуснала 1 гол в два мача) и да почнеш да играеш с двойката Филипс-Р. Уилямс ?!?!??!!?! Съжалявам, Здравко ама само мога да се пукна от смях, на фентъзи футбола ти. Мислиш си, че щеше да спечелиш следващите мачове, защото Фабиньо/Хендерсън щяха да минат в полузащита? А в защита какво правиш с тези двамката в тандем? Единият след всичките мачове дето изигра досега, е покриван от най-слабият от титулярните защитници...смятай, а другият го видяхме в мачовете с Юнайтед и Вила въпросния януари... И не стига това, ти щеше да ги събереш заедно :lol: Абе, Здравко, Клоп хубаво се е объркал, ще ме светнеш ли защо другите треньори никога не излизат с двойка ЦЗ от школите си? Как пък само вие се сетихте за тази победоносна тактика, а всички печелившите треньори не могат :lol: Що не изкачат със футболистчетата от дубъла да изкъртят някоя титла и друга титла? Някакви предположения за другите, щото Клоп разбрахме се е объркал?
На 25 т след Сити сме по абсолютно същатата причина, по която и те бяха на 25т зад нас миналата година, защото бутаха халф и 19г новобранец в защита. А така става за няколко мача, но после всичко си идва на мястото.
Аз съм си казал мнението и за април и за май, ако следиш какво съм писал. Освен, ако не държиш на точни резултати и голмайстори по минути. Но ето ще се уточня- не мисля, че ще спечелим нещо с Филипс в отбрана. Ако в Англия минаваме метър заради калпавия мерник на нападателите на средняците, в ШЛ трудно ще изиграем 5 мача така. Специално за мачовете с Реал се надявам да гледам
Фабиньо-Кабак в центъра на защитата. Достатъчно халфове се върнаха, за да се оправим без него в полузащитата.

Добро утро :lol:
баце,
как да те наричам? Аз ти се представих, ти не смееш, не искаш или те е срам от нещо? Затова баце..
Та баце ти верно си спрял, казаха ти го и други ;) и дано не се пукнеш от смях, че няма да има кой да ни налага мненията си тук, и да ни се кара ако изкажем различно виждане!
Що се отнася до фентъзи футбола ми - баце, твоя като е реален кажи ми защо счупихме 100-гни антирекорди? Защо нямаме(хме) решение на проблема толкова дълго време? Или ти не виждаш проблем в отбора? Сега ще кажеш, че аз съм се филмирал пак :mrgreen: .. Въпросите са реторични!
Аз няма как да те светна, защото ти си винаги си най-светнат.
И ако сити миналата година година бутаха халф и 19г новобранец в защита, то те си завършиха спокойни на 2-то място!
А НИЕ СЕГА 8/9-о ...
За мен проблемът ни не е свързан само с липсата на основните ни ЦЗ и най-слабите нови такива защитници! Ненавременните действия на М.Едуардс през януари(ако Матип не се беше счупил последния ден можеше и новите да ги няма) също ги слагам при проблемите! Къде е Б.Дейвис? И там има някви вътрешни игри/интриги според мен - може Клопо да не го е искал, и сега е станал разменна монета на някой ...
И ако има неизвсстни на публичността фактори, а сигурно има, то картинката става все по-шарена.

Защо сме извън топ 4 според мен? Още веднъж и за последен път:
- поставянето на Фаб и Хендо като ЦЗ-и, довело до десбалансирането на всичките ни линии по този начин!
- невъзможността на Клоп и целия му екип да намерят правилния път за излизане от кризата вече над 3 месеца(много дълго време във футбола)
- противоречиви ВАР решения и меко казано странно съдииство в няколко мача
- малшанс в няколко мача
- трансферна политика и финансови ресурси

Няма как само един човек да е отговорен за тази ситуация!!! Но треньорът е този, който носи отговорността.
Затова е НАЧЕЛО на отбора.

За мен обаче точно Клоп е правилният човек за Ливърпул и за в бъдеще. Независимо от карамболажите през последно време. Дано всички отделения в клуба си извлекат поука от този шантав сезон и повече никога не се стига до тези проблеми отново. Ливърпул отново ще намери правилния път, това е сигурно!

Силно се надявам "почивката" да се отрази благоприятно на Клоп, щаба му и целия отбор и да ни радват отново с хубава игра и победи!


Баце,
спри непрекеъснато да сочиш Нат Филипс с пръст като единствения виновник за всички тези загуби! Или който й да е друг като едница. Али нпр. сгреши на 2 пъти срещу сити и загубихме, но за другите 8 загуби пак ли той в виновен?
Вкарването на голове е също толкова важно, колкото и не допускането на такива!
Погледни на отбора като едно цяло! Тогава може и да отлепиш ;)

Пожелавам ти лека работа(защото имаш много работа за вършене с реденето на истинския състав, анализите и творенето на футбол тук) :mrgreen:

Аз отивам да си редя моя фентъзи футбол, сериала ми свърши и имам време...
Прятен ден!
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3727
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Увърхемптън - Ливърпул 15.03.2021 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 24 мар 2021 20:07

Здравко, май много обичш да пишеш, а мразиш да четеш?
И на теб ти каза друг човек, че пишеш глупости ;) И продължаваш.
Новата е "ненавремените действия на Едуардс". Я кажи как да са му навремени действията, като действията му зависят от 3 охлюва, които 28 дена от януари му държаха ръцете вързани? Как очакваш той да направи сделка за защитник, като никой не му отпуска пари?
Отбора ти дисбалансиран, ама ти щеше да го балансираш с Филипс и Уилямс в тандем, нали. Клоп ти е виновен, че не можа да удържи първото или поне второто място с наличните футболисти. Виновен е, че след 3 години някои сте си повярвали, че сте големите специалисти. Пишеш 11 здрави играча във форума и вдигаш титлата и после и ШЛ.
Като е много дълго срива, защо не го сменят великите собственици? Угризения ли имат за ситуацията? Или не им стиска, че ще им спрат приходите? Защо не доведат треньора, който ще е в борбата за титлата с Филипс, Уилямс и Б.Дейвис?
Къде точно съм ти "посочил с пръст", че само Филипс е виновника за загубите? Соча го с пръст, като слаб играч, с който не можем да претендираме за нищо. Още ноември писах няколко пъти, че не е виновен нито той, нито РУилямс, че ги хвърлиха в дълбокото.
Нямат място в отбор с претенции, ама нали шефовете трябваше да спестят 20 мил, опряхме до тях. Обаче на теб после отбора ти стана дисбалансиран и Клоп бил виновен, че отбора не вървял. Ти като сочиш Салах за виновник за всяка провалена атака, тогава всичко ти е наред, на никой не си налагаш мнението. Като пишеше за Къртис, че е зле, пак всичко беше наред. Ама аз като напиша за Филипс и ти обърквам сериала :mrgreen:
Гледай каквото искаш и си обяснявай всичко както си искаш, само не ми обяснявай как аз ти натяквам моето мнение, а ти нищо не натякваш с твоето. Дай да се съгласяваме с всяко нещо, което ти си написал, че да ти е готино и вярно мнението. Еми извинявай, че по друг начин виждам нещата, не исках да ти ги натяквам, докато ти...споделяш.
Тея боклуци се подиграха с Клоп и сега трябва да четем, как той бил виновен, щото бил НАЧЕЛО. Имал Филипс и Уилямс. Къде е Б.Дейвис? :lol: Ако не вземем ушатата да не почнеш, че се объркал, щото не е пускал Б.Дейвис :lol:


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта