ВЛ: Увърхемптън - Ливърпул 15.03.2021 |22:00| 0-1 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3727
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Увърхемптън - Ливърпул 15.03.2021 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 22 мар 2021 17:46

Здравко, пак си яко във филма брат :lol:
Като за начало вземи хубаво да четеш какво съм написал. Аз ясно написах, че от въпросното видео на мен Гомез ми приличаше на ДБ. Обаче на какво ми е приличал на мен, друг от форума или Роджърс няма абсолютно никакво значение след идването на Клоп. Ако ти си открил, че Гомез е става за ЦЗ през 2018/2019, това не значи че Клоп не го е видял 2 години по-рано.
Ей ти малко статистика за първите му мачове ПРИ КЛОП, след контузията му и всичко това е преди въпросната есен 2017
Декември/28/16 A Liverpool FC U23 Derby County U23 Derby U23 0:0 CB
Декември/12/16 H Liverpool FC U23 Arsenal FC U23 Arsenal U23 3:2 CB
Third Round Януари/8/17 H Liverpool FC Plymouth Argyle Plymouth 0:0 CB
Third Round Replay Януари/18/17 A Liverpool FC Plymouth Argyle Plymouth 0:1 CB
Fourth Round Януари/28/17 H Liverpool FC Wolverhampton Wanderers Wolves 1:2 CB
Февруари/5/17 H Liverpool FC U23 Tottenham Hotspur U23 Tottenham U23 3:2 CB
Март/6/17 A Liverpool FC U23 Reading FC U23 Reading U23 1:5 CB
Март/13/17 H Liverpool FC U23 Chelsea FC U23 Chelsea U23 2:0 CB
Април/17/17 A Liverpool FC U23 Leicester City U23 Leicester U23 1:3 CB
Април/24/17 H Liverpool FC U23 Manchester City U23 Man City U23 3:2 CB
Април/8/17 A Liverpool FC U23 Everton FC U23 Everton U23 1:2 CB
Виждаш ли от кога Клоп го гласи за ЦЗ?
Разбираш ли, че есента 2017 Джо Гомез навъртя всички тези мачове, като десен бек, САМО И ЕДИНСТВЕНО защото треньора нямаше друг вариант, заради контузията на Клайн и много слабия в първите мачове в защита Арнолд :idea: Кажи на какъв език да ти го напиша? Ама понеже го е ползвал там, за теб той е ДБ?!?!? Еми не е, той е ЦЗ запълващ дупка на десния бек. Както Милнър е халф, запълващ ямата (Морено) на левия бек. Както Фабиньо е халф, запълващ дупката в центъра на отбраната.
Значи според вас, Клоп лятото на 2017 е планувал сезона с 3 ДБ (Клайн, Трент, Гомез) и само 3 ЦЗ(Матип,Ловрен, Клайн). Пак той се объркал, а вие сте специалисти :mrgreen: Човек, писнало ми е да споря 5години вече в този форум с разбирачи, където си смучат пръстите за да изкарат тяхната тактика и селекция по-вярна от на Клоп. Не знам как не се спряхте с глупавите си твърдения. Какво ти коства да разбереш, че на Клоп постоянно му се налага да ползва играчи на друга позиция, защото няма нищо по-добро към дадения период. Кажи кое му е трудното на това?
Кажете двамата с Копчето кои двама централни защитници щяхте да ползвате вие през януари? Напишете я тази двойка ЦЗ, щото явно пак Клоп се е объркал :roll: Януари месец! Пишете, нали затова сте в този форум - да творите футбол :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ВЛ: Увърхемптън - Ливърпул 15.03.2021 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот Red_Neck » 22 мар 2021 18:28

Liverpool_EC написа:Значи според вас, Клоп лятото на 2017 е планувал сезона с 3 ДБ....

Нали уж Юрген единствено можеше да планува как да реди конусите? ;)
Забрави ли? :) :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12331
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Увърхемптън - Ливърпул 15.03.2021 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот wolf » 22 мар 2021 20:17

Red_Neck написа:
Liverpool_EC написа:Значи според вас, Клоп лятото на 2017 е планувал сезона с 3 ДБ....

Нали уж Юрген единствено можеше да планува как да реди конусите? ;)
Забрави ли? :) :)

Юрген редеше конусите и подреждаше фланелките, Желко Бувач му редеше тактиката, смените и състава. И затова тамън като си тръгна почнахме да печелим купи. Ебаси съвпадението
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3727
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Увърхемптън - Ливърпул 15.03.2021 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 22 мар 2021 22:53

Red_Neck написа:
Liverpool_EC написа:Значи според вас, Клоп лятото на 2017 е планувал сезона с 3 ДБ....

Нали уж Юрген единствено можеше да планува как да реди конусите? ;)
Забрави ли? :) :)

Какво точно си мислиш, че казваш тук? Типично за теб, не е нищо умно 8-)
Защото аз си спомням, как обясняваше, че Клоп сам предпочел да има повече халфове от защитници. Интересно след като всичко се насра, защо му доведоха защитника дето го беше планувал още лятото да е в отбора? 6 месеца докато пристигне Кабак. Сигурно е пътувал от Гелзенкирхен до Ливърпул качен върху охлюв :mrgreen: Като увиснаха приходите от ШЛ и Бостънските тъпаци се разбързаха да спасяват сезона...на 32 януари :oops: :oops: :oops:

zdravkos
Мнения: 1846
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: ВЛ: Увърхемптън - Ливърпул 15.03.2021 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот zdravkos » 22 мар 2021 23:02

Liverpool_EC написа:Здравко, пак си яко във филма брат :lol:
Пак той се объркал, а вие сте специалисти :mrgreen: Човек, писнало ми е да споря 5години вече в този форум с разбирачи, където си смучат пръстите за да изкарат тяхната тактика и селекция по-вярна от на Клоп. Не знам как не се спряхте с глупавите си твърдения. Какво ти коства да разбереш, че на Клоп постоянно му се налага да ползва играчи на друга позиция, защото няма нищо по-добро към дадения период. Кажи кое му е трудното на това?
Кажете двамата с Копчето кои двама централни защитници щяхте да ползвате вие през януари? Напишете я тази двойка ЦЗ, щото явно пак Клоп се е объркал :roll: Януари месец! Пишете, нали затова сте в този форум - да творите футбол :mrgreen: :mrgreen:
Извинявай! Не съм бил прав!

Кои централни защитници щяхме да ползваме ние през януари?
Ами определно същите, които ползвахме и през февруари! На теб оставям анализа и последната дума като инстанция да направиш разбор прави ли сме, или не! Ясно, че някой се е объркал януари, февруари, март ... ама дали ние с Копчето?
Би ли ми подсказал малко защо сме на 25 точки след сити!

Ще ни кажеш ли и нещо за април сега или като мине чак тогава?

П.С.
Досега на съм определял твойте мнения като глупави, въпреки, че не винаги съм бил съгласен с тях!
Ако за теб това е начина на комуникиране да приключваме всякакви спорове?
Ще си твориш футбол тук :mrgreen: :mrgreen: на воля и спокойствие!
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3727
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Увърхемптън - Ливърпул 15.03.2021 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 23 мар 2021 00:17

Напиши двамата централни, които щеше да ползваш януари. Не ми пиши всичко друго, но не и имената. Не ми пиши с недомлъвки, че стават филми...каша...батак ;)

zdravkos
Мнения: 1846
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: ВЛ: Увърхемптън - Ливърпул 15.03.2021 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот zdravkos » 23 мар 2021 00:47

Р.Уилямс/Матип с Нат Филипс! Така разбрира ли се?

Сега си ти на ход!
Ясно, че някой се е объркал януари, февруари, март ... ама дали ние с Копчето?
Би ли ми подсказал малко защо сме на 25 точки след сити?
Ще ни кажеш ли и нещо за април сега или като мине чак тогава?
Ако за теб това е начина на комуникиране да приключваме всякакви спорове?
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ВЛ: Увърхемптън - Ливърпул 15.03.2021 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот Red_Neck » 23 мар 2021 15:12

Liverpool_EC написа:
Red_Neck написа:
Liverpool_EC написа:Значи според вас, Клоп лятото на 2017 е планувал сезона с 3 ДБ....

Нали уж Юрген единствено можеше да планува как да реди конусите? ;)
Забрави ли? :)

Какво точно си мислиш, че казваш тук? Типично за теб, не е нищо умно

Казвам, че (както обикновено) си въртиш задника според поредната теза-лайномет, нищо повече ;)
Нали точно ти виеше до припадък, че баче Юрген (като немска, ъпгрейдната версия на бай Стамен Белчев) тренира к'вото бостънските охлюви му доведат ;) Сега изведнъж чета, че "Клоп лятото на 2017 планирал с колко ЦЗ ще почва сезона" :)
Ако перифразираме, "Планира тоя, който има пари бе, аланколу! Какво ще ми планира оня, дето реди конусите?" ;)

От август виеш, че започваме сезона 20/21 с 3-ма ЦЗ+пълнеж, но изведнъж през успешната 17/18 ги изкарваш бетон 4, като пишеш и кьосето Джо Гомез в сметката (макар той по онова време да нямаше кьорав мач в центъра на защитата), щото си мислиш, че ние следим отбора от вчера и ще минеш метър ;) Да, ама не! Значи, Джо 2017г. е ЦЗ та дрънка, ама 2020 Нат не е ;)
За твоя информация тазгодишната формация на ЦЗ в началото на сезона (барабар с пълнежа и другите опции) е много по-добра от съответната през 17/18 :!:

Аз все още държа на тезата си от лятото, че точно Клоп предпочете в началото на сезона повече опции в средата (прословутите "10 халфа") и в атака, като се надяваше да има кеш за точния ЦЗ зимата (по абсолютен аналог с 17/18), но не би. Короната прецака всички сметки и чичо Скруч от Бостън не разпори дюшека за наш кеф ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3727
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Увърхемптън - Ливърпул 15.03.2021 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 23 мар 2021 17:07

Red_Neck написа:
Liverpool_EC написа:
Red_Neck написа:
Liverpool_EC написа:Значи според вас, Клоп лятото на 2017 е планувал сезона с 3 ДБ....

Нали уж Юрген единствено можеше да планува как да реди конусите?
Забрави ли? :)

Какво точно си мислиш, че казваш тук? Типично за теб, не е нищо умно

Казвам, че (както обикновено) си въртиш задника според поредната теза-лайномет, нищо повече
Нали точно ти виеше до припадък, че баче Юрген (като немска, ъпгрейдната версия на бай Стамен Белчев тренира к'вото бостънските охлюви му доведат. Сега изведнъж чета, че "Клоп лятото на 2017 планирал с колко ЦЗ ще почва сезона"
Ако перифразираме, "Планира тоя, който има пари бе, аланколу! Какво ще ми планира оня, дето реди конусите?"

От август виеш, че започваме сезона 20/21 с 3-ма ЦЗ+пълнеж, но изведнъж през успешната 17/18 ги изкарваш бетон 4, като пишеш и кьосето Джо Гомез в сметката (макар той по онова време да нямаше кьорав мач в центъра на защитата), щото си мислиш, че ние следим отбора от вчера и ще минеш метър ;) Да, ама не! Значи, Джо 2017г. е ЦЗ та дрънка, ама 2020 Нат не е ;)
За твоя информация тазгодишната формация на ЦЗ в началото на сезона (барабар с пълнежа и другите опции) е много по-добра от съответната през 17/18 :!:
Аз все още държа на тезата си от лятото, че точно Клоп предпочете в началото на сезона повече опции в средата (прословутите "10 халфа") и в атака, като се надяваше да има кеш за точния ЦЗ зимата (по абсолютен аналог с 17/18), но не би. Короната прецака всички сметки и чичо Скруч от Бостън не разпори дюшека за наш кеф ;)


Покъртителен, както винаги :lol:
Значи понеже използвах думата планира, това означавало, че Клоп имал пари. Защитниците на "имащия пари" към онзи момент- Матип безплатен, Клаван 5 млн, надеждата Гомез 5 млн и Ловрен 20млн (ама дадени на предния треньор). Десния бек контузен и се замества от дебютант и впоследствие от единия централен защитник. И ти ми обясняваш, че Клоп планирал щото имал пари :mrgreen:
Джо Гомез не знам какъв ти се е виждал на теб тогава, ама имаше картотека за всички турнири и беше в състава на треньора от първия мача за сезона ;) А твоята надежда Филипс ще ни светнеш ли какъв се явяваше този сезон и защо "имащия пари" го беше планувал да ходи в Суонзи, ама даже те не извадиха пари за наем на този футболен Вивалди :lol:
Точно така да не пропуснеш да кажеш, че поредното им олигофренско решение на бостънските охлюви е било правилно и в полза на отбора. Ти си толкова заблуден, че ако Хенри ти подпали къщата ще му благодариш за топлината и ще му се извиниш, че е трябвало да инвестира за нафта и кибрит.
Не ме занимавай повече с изкривения си мозък, ако обичаш.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3727
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Увърхемптън - Ливърпул 15.03.2021 |22:00| 0-1 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 23 мар 2021 17:36

zdravkos написа:Р.Уилямс/Матип с Нат Филипс! Така разбрира ли се?

Сега си ти на ход!
Ясно, че някой се е объркал януари, февруари, март ... ама дали ние с Копчето?
Би ли ми подсказал малко защо сме на 25 точки след сити?
Ще ни кажеш ли и нещо за април сега или като мине чак тогава?
Ако за теб това е начина на комуникиране да приключваме всякакви спорове?

То отдавна се разбираше, просто исках да го напишеш черно на бяло, за да няма извъртанки после.
Матип беше контузен прз почти целия месец, записал един мач и половина накрая, преди да се контузи за сезона.
Значи на Коледа водим в класирането и след 2та равни (1:1 с УБА и 0:0 с Нюкясъл) ти веднага щеше да прекроиш защитата (допуснала 1 гол в два мача) и да почнеш да играеш с двойката Филипс-Р. Уилямс ?!?!??!!?! Съжалявам, Здравко ама само мога да се пукна от смях, на фентъзи футбола ти. Мислиш си, че щеше да спечелиш следващите мачове, защото Фабиньо/Хендерсън щяха да минат в полузащита? А в защита какво правиш с тези двамката в тандем? Единият след всичките мачове дето изигра досега, е покриван от най-слабият от титулярните защитници...смятай, а другият го видяхме в мачовете с Юнайтед и Вила въпросния януари... И не стига това, ти щеше да ги събереш заедно :lol: Абе, Здравко, Клоп хубаво се е объркал, ще ме светнеш ли защо другите треньори никога не излизат с двойка ЦЗ от школите си? Как пък само вие се сетихте за тази победоносна тактика, а всички печелившите треньори не могат :lol: Що не изкачат със футболистчетата от дубъла да изкъртят някоя титла и друга титла? Някакви предположения за другите, щото Клоп разбрахме се е объркал?
На 25 т след Сити сме по абсолютно същатата причина, по която и те бяха на 25т зад нас миналата година, защото бутаха халф и 19г новобранец в защита. А така става за няколко мача, но после всичко си идва на мястото.
Аз съм си казал мнението и за април и за май, ако следиш какво съм писал. Освен, ако не държиш на точни резултати и голмайстори по минути. Но ето ще се уточня- не мисля, че ще спечелим нещо с Филипс в отбрана. Ако в Англия минаваме метър заради калпавия мерник на нападателите на средняците, в ШЛ трудно ще изиграем 5 мача така. Специално за мачовете с Реал се надявам да гледам
Фабиньо-Кабак в центъра на защитата. Достатъчно халфове се върнаха, за да се оправим без него в полузащитата.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: john barnes и 12 госта