ШЛ: Ливърпул - РБ Лайпциг 10.03.2021 /22:00/ 2:0 КР

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
fkbl1
Мнения: 360
Регистриран на: 11 авг 2015 16:12
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - РБ Лайпциг 10.03.2021 /22:00/

Мнениеот fkbl1 » 15 мар 2021 10:47

Аз не виждам какво толкова се спори за Нат Филипс... Посредствен играч е. Радвам се за него и ситуацията в момента, но не го искам дори на пейката следващия сезон. Центърът ще го мине само за корнер.

А простотиите със Салах вече и на мен ми е дошло до гуша. Даже не споря вече по темата. Мо Салах е един от най-креативните играчи във ВЛ и създава повече положения от всеки в нашия отбор. Ако Мане и Фирмино не бяха в толкова шокираща форма, може би Мо щеше да има и доста асистенции. Не бил подавал... Като подава не вкарват, а и изобщо не е тук, за да подава, а да вкарва. И го прави, повече от всеки друг. Даже е на път да спечели 3-та златна обувка за 4 сезона.

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12372
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - РБ Лайпциг 10.03.2021 /22:00/

Мнениеот wolf » 17 мар 2021 14:40

fkbl1 написа:Аз не виждам какво толкова се спори за Нат Филипс... Посредствен играч е. Радвам се за него и ситуацията в момента, но не го искам дори на пейката следващия сезон. Центърът ще го мине само за корнер.

А простотиите със Салах вече и на мен ми е дошло до гуша. Даже не споря вече по темата. Мо Салах е един от най-креативните играчи във ВЛ и създава повече положения от всеки в нашия отбор. Ако Мане и Фирмино не бяха в толкова шокираща форма, може би Мо щеше да има и доста асистенции. Не бил подавал... Като подава не вкарват, а и изобщо не е тук, за да подава, а да вкарва. И го прави, повече от всеки друг. Даже е на път да спечели 3-та златна обувка за 4 сезона.

Е не бе, те другите нападатели дузпи не бият а и златната обувка си е по традиция 30 години вече все в играчи на Ливърпул. Ти не знаеш ли?
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта