ВЛ: Ливърпул - Фулъм 07.03.2021 |16:00| 0-1 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 07.03.2021 |16:00| 0-1 FT

Мнениеот wu_dnica » 08 мар 2021 15:49

Real написа:
wu_dnica написа:За мен, има групичка от играчи,които правят сечено и искат Клоп да си тръгне.

Като гледам играта - би трябвало да са Боби, Мане, Къртис, Трент, Анди, Алисон... У кого от тях виждаш мотив?
Но че има нещо - има. Не знам в съблекалнята ли, или в главите на играчите, но... гледаме един и същи мач за не знам кой път вече - цъкаме, цъкаме, на половин час може и да отправим удар, вкарват ни някакъв измислен гол и мачът свършва. Няма преса, няма хеви-метъл, няма ментални машини, няма живец... Верно са като зомбита... Рано или късно обаче ще излезем от това състояние. Въпросът е - с какви щети? Ако е топ4 и ШЛ - не е фатално. Ако е нов тренер, от класата на Брендо или с опита на Стиви - убеден съм, че ще се върнем към посредствеността. За мен единственото позитивно в този срив би било, ако фсж-истите се светнат, че трябва да подкрепят Клоп малко по-сериозно на пазара. Ама е в сферата на фантастиката...

Според мен в епицентъра са Мане и Салах. От там Набито съм го забелязал ,че търси винаги Мане,друг няма за него при извеждащ пас. После и Тиаго. Там стана нещо. Някой остана недоволен от привличането му. Ако има хора ,които смятат ,че Джини ще си тръгне заради него,е напълно възможно да има конфликт. Жота застраши мястото на всеки един отпред. И не случайно Мане ,защити Боби ,че му бил любимия съотборник. Отделно не се знае ,кого толерира повече Клоп. Разбира се ,всичко това са си мои предположения. Но...със сигурност има нещо. Хендерсън без да го пита никой ,взе да се оправдава ,колко му било смешно,че се говорело за бой едва ли не в съблекалнята. Не е добре работата. И,ако Клоп знае ,кой е червивата ябълка,трябва да я разкара ,иначе ще му изяде главата.
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12384
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 07.03.2021 |16:00| 0-1 FT

Мнениеот wolf » 08 мар 2021 16:28

Мане и Салах от няколко сезона изглеждат така сякаш са вкопчени прекалено много в личните постижения и докато вкарваха нямаше проблем. Но в момента отборна работа напред е мръсна дума. И двамата имат огромно его да вкарват, нещо което Фирмино например няма. И предвид колко години се задържаха е нормално да имат тия места като пожизнено техни. Не мисля и че е нормално да го вади в 62рата минута особено срещу Челси освен ако няма и други факти които не знаем
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

LFC06
Мнения: 330
Регистриран на: 14 дек 2019 14:07
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 07.03.2021 |16:00| 0-1 FT

Мнениеот LFC06 » 08 мар 2021 19:26

То е видно,че има дълбоки проблеми между играчите.Отдавна ми прави впечатление как празнуват головете например и как играят без желание.Не вярвам да правят сечено на Клоп,той ги направи звезди за Бога!Но предвид наглостта и алчността на днешните хора изобщо в световен план,няма да се учудя.Халанд е перфектен за Англия и Ливърпул.Но заради обстоятелствата едва ли ще иска да дойде.А и Клоп явно не иска такива играчи,понеже играе с друга схема,която разкриха и в Мадагаскар.Трябва да помисли сериозно за променяне на постройката по време на самия мач.Всички добри треньори вече го правят.Но си трябват и играчи,а ние в момента нямаме.Аз лично чакам мача с Лайпциг със свито сърце,защото ако няма радикална промяна(която не знам откъде ще дойде),като нищо можем да претърпим някое унижение с 4-5 чисти гола.Надявам се аурата на Ливърпул в турнира да помага и да се класираме без да страдаме.
Формата е временна,класата е вечна!


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: MapTo_D и 42 госта