ВЛ: Ливърпул - Евъртън 20.02.2021 |19:30| 0-2 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
lyubomir_v
Мнения: 715
Регистриран на: 03 фев 2013 20:55
Местоположение: Сторгозия
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 20.02.2021 |19:30| 0-2 FT

Мнениеот lyubomir_v » 20 фев 2021 21:47

След годината на рекордите, сега е ред на годината на антирекордите...
Нищо и това ще мине
ЛИВЪРПУЛ и в победите и в мъката никога няма да бъде сам
YNWA

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3765
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 20.02.2021 |19:30|

Мнениеот Liverpool_EC » 20 фев 2021 21:50

pitonchev написа:Трябваше ли Хендо да се контузи, че най-накрая да играем с двама централни защитници. Наистина не мога да разбера упорството на Клоп. Ако смени Тиаго на почивката имаме шанс да ги обърнем. Дано Кейта да има сили за едно полувреме.

Колега, не беше ли ти единият от превъзбудилите си през ноември, че ще станем шампиони с Р. Уилямс и Н. Филипс. Айде малко по-сериозно, вместо да гледаме как отбора да стане по-силен, ние мислим за партньорства в отбраната на ниво Чемпиъншип. Там ти трябва някой лидер, който е запознат с играта на отбора. Не виждаш ли, че след всеки следващ контузен, все по-зле изглеждат нещата отзад. Сега само Робъртсън е малко по-устат, ама него пък напоследък не можеш да го видиш в защита :roll: Но може на новобранците да им вика от центъра другия мач, знам ли :roll:

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3765
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 20.02.2021 |19:30|

Мнениеот Liverpool_EC » 20 фев 2021 21:54

jelew73 написа:
juke написа:Докато , Тиаго играе за този отбор толкова. YNWA. Някой мисли ли , че и Вайналдум играе за отбора или главата му е другаде.

Вайналдум отдавна е напуснал

Вайналдум ли ви стана виновен вече. Че досега е пропуснал мачовете с Мидтиланд и Линкълн? Вместо да му търсите кусури, по-добре мислете кой ще изиграе всичките тези минути догодина...

zdravkos
Мнения: 1900
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 20.02.2021 |19:30| 0-2 FT

Мнениеот zdravkos » 20 фев 2021 21:56

Преди мача страниците на lfc в социалните мрежи отново се възмущаваха, че някой от Манчестър(kavanagh) ще свири, където аз си помислих - момчета, стига вече, няма как отново да ни режат така!

Но фактът, че той наистина подсвирна първата възможна, където Калверт Левин се спъва с коляното си в ТАА, който лежи на терена, е наистина труден за разбиране! Това е брутално!?
Не че съдията е виновен за нашата игра, но с такова поръчково съдийство ще ни оставят със сигурност извън топ 4!
Спомнете си дузпитe дадени на Брайтън, Бърнли... с които ни показаха как ще се процедира срещу нас!
FUCK OFF FA!
Изображение


YNWA
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 20.02.2021 |19:30| 0-2 FT

Мнениеот wu_dnica » 20 фев 2021 22:01

В момента ,най-важния за мен въпрос е,дали самият Юрген се замисля ,че е време да си иде и дали в борда се опсъжда такъв вариант...
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

jelew73
Мнения: 1053
Регистриран на: 01 авг 2011 14:31
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 20.02.2021 |19:30|

Мнениеот jelew73 » 20 фев 2021 22:03

Liverpool_EC написа:
jelew73 написа:
juke написа:Докато , Тиаго играе за този отбор толкова. YNWA. Някой мисли ли , че и Вайналдум играе за отбора или главата му е другаде.

Вайналдум отдавна е напуснал

Вайналдум ли ви стана виновен вече. Че досега е пропуснал мачовете с Мидтиланд и Линкълн? Вместо да му търсите кусури, по-добре мислете кой ще изиграе всичките тези минути догодина...

Не ми е мен работа да го мисля това. Аз си подкрепям отбора, критикува когато съм ядосан и те така, разбииш ;)

Потребителски аватар
juke
Мнения: 836
Регистриран на: 20 сеп 2014 21:31
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 20.02.2021 |19:30|

Мнениеот juke » 20 фев 2021 22:07

Liverpool_EC написа:
jelew73 написа:
juke написа:Докато , Тиаго играе за този отбор толкова. YNWA. Някой мисли ли , че и Вайналдум играе за отбора или главата му е другаде.

Вайналдум отдавна е напуснал

Вайналдум ли ви стана виновен вече. Че досега е пропуснал мачовете с Мидтиланд и Линкълн? Вместо да му търсите кусури, по-добре мислете кой ще изиграе всичките тези минути догодина...

Ти голям защитник на всички стана , да не изкаже някой мнение и веднага адвоката в действие. Като разбираш толкова кажи причината за срива.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3765
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 20.02.2021 |19:30| 0-2 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 20 фев 2021 22:20

wu_dnica написа:В момента ,най-важния за мен въпрос е,дали самият Юрген се замисля ,че е време да си иде и дали в борда се опсъжда такъв вариант...

Борда със сигурност се замисля, това ти го гарантирам. При всяка титла на Ред Сокс на следващата година изпускат плейофите и уволняват треньора. Истинският въпрос е дали ще се престрашат да направят така и тук. Защото има огромни разлики между ръководенето на Ред Сокс и Ливърпул.
Иначе сигурно и Клоп се замисля. Винаги е казвал, че няма да е треньор до 70г, защото напрежението е смазващо. Аз толкова напрежение в него не съм виждал, както от ноември насам + допълнителното нещастие което му се стовари наскоро...ти би ли стоял да сърбаш попарата на някой, който си гледа само неговия интерес ?!?!? Какво точно трябва да доказва? Да стои и да се бори с водния пистолет на янките срещу базуките на Сити :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3765
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 20.02.2021 |19:30|

Мнениеот Liverpool_EC » 20 фев 2021 22:26

juke написа:
Liverpool_EC написа:
jelew73 написа:
juke написа:Докато , Тиаго играе за този отбор толкова. YNWA. Някой мисли ли , че и Вайналдум играе за отбора или главата му е другаде.

Вайналдум отдавна е напуснал

Вайналдум ли ви стана виновен вече. Че досега е пропуснал мачовете с Мидтиланд и Линкълн? Вместо да му търсите кусури, по-добре мислете кой ще изиграе всичките тези минути догодина...

Ти голям защитник на всички стана , да не изкаже някой мнение и веднага адвоката в действие. Като разбираш толкова кажи причината за срива.

Писах я предния път. А вие прокурорите? Всеки с нова тактика и нови кусури, айде напишете си съставите преди следващия мач. Не да ми се обяснявате след него. Кой с кого ще смените при 11 контузени? Вайналдум пейка, Тиаго пейка. Чакам ви халфовата линия за следващия мач. Че то ако тръгнем на всеки да му сменяме играча, който не харесва ще трябва да играем с Робъртсън и Мане само. Те са неприкосновенни!

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 20.02.2021 |19:30| 0-2 FT

Мнениеот wu_dnica » 20 фев 2021 22:43

Liverpool_EC написа:
wu_dnica написа:В момента ,най-важния за мен въпрос е,дали самият Юрген се замисля ,че е време да си иде и дали в борда се опсъжда такъв вариант...

Борда със сигурност се замисля, това ти го гарантирам. При всяка титла на Ред Сокс на следващата година изпускат плейофите и уволняват треньора. Истинският въпрос е дали ще се престрашат да направят така и тук. Защото има огромни разлики между ръководенето на Ред Сокс и Ливърпул.
Иначе сигурно и Клоп се замисля. Винаги е казвал, че няма да е треньор до 70г, защото напрежението е смазващо. Аз толкова напрежение в него не съм виждал, както от ноември насам + допълнителното нещастие което му се стовари наскоро...ти би ли стоял да сърбаш попарата на някой, който си гледа само неговия интерес ?!?!? Какво точно трябва да доказва? Да стои и да се бори с водния пистолет на янките срещу базуките на Сити :lol: :lol: :lol:

Не съм казал ,че трябва да доказва нещо. Всъщност,ще иска да докаже на себе си. Зависи кво са му казали. Макар ,че всички знаем. Няма ли топ 4 и продажби,няма нови играчи. Ако иска да си го причини от инат,тва ще е единствената причина да остане. И може би една от теориите на реалния...да покаже ,че не винаги след него е потоп. Не знам и аз
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 16 госта