ВЛ: Лестър - Ливърпул 13.02.2021 |14:30|1-3 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ВЛ: Лестър - Ливърпул 13.02.2021 |14:30|1-3 Ft

Мнениеот wu_dnica » 13 фев 2021 20:08

RM3313 написа:Мислите ли , че имаше засада при изравнителния гол на Лестър ?

Абсолютна...понеже не гледах мача,имаше ли повторения изобщо...линии ,черти ,нещо?
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

zdravkos
Мнения: 1926
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: ВЛ: Лестър - Ливърпул 13.02.2021 |14:30|1-3 Ft

Мнениеот zdravkos » 13 фев 2021 20:18

има го из нета 8-)
Последна промяна от zdravkos на 13 фев 2021 20:24, променено общо 1 път.
ИзображениеИзображение

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ: Лестър - Ливърпул 13.02.2021 |14:30|1-3 Ft

Мнениеот plmar » 13 фев 2021 20:23

juke написа:Клоп е голям инат и това всички го знаем. И да има по добри схеми трябва да е неговото. В последните няколко мача смените са неадекватни. Загуби шанс за сезона ,защо не рискува с двама защитници било това турчина и или Филипс и капитана по напред. И аз имах големи очаквания за Тиаго , но май това е разковничето в отбора. Говори се за вражда между Сала и Мане или по точно състезание кой да я вкара и ето резултат. Фирмино и той бледа сянка , не мислите ли , че беше фактрор в шампионскя сезон . ТТА и Робо предвидими и ето го резултата. Как един път не се смени тая схема , не че е лесно , ама трябва промяна която всички чакаме. А сега сме един скучен за гледане отбор. Сядам преди всеки мач с супер настроение за победа ииии........ . YNWA


Колега, посочи само един, ама само един, топ отбор без ЦЗ! И тия Филипси, Уилямси...заеби ги, не случайно се пазарува от изпадащи на кило, в последния момент. Тва е разковничето, защитата печели титлите.
Изображение

kircho_baretata
Мнения: 637
Регистриран на: 10 окт 2018 09:37
Контакти:

Re: ВЛ: Лестър - Ливърпул 13.02.2021 |14:30|1-3 Ft

Мнениеот kircho_baretata » 13 фев 2021 20:31

Пичове, да си останем на вълна - кой какво ще пие тая вечер. Аз съм на домашна сливова.
Че ако тръгнем да търсим виновници ще отече още повече - американците, Клоп, Алисон, Тиаго таааааааааа чак до чистачката.
Майната му - трябва си време да се преболедува тоя период.
Ай наздраве. :)

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ: Лестър - Ливърпул 13.02.2021 |14:30|1-3 Ft

Мнениеот plmar » 13 фев 2021 20:32

Ма резултата....добре е написан?! :roll:
Изображение

pitonchev
Мнения: 118
Регистриран на: 29 дек 2019 19:33
Контакти:

Re: ВЛ: Лестър - Ливърпул 13.02.2021 |14:30|1-3 Ft

Мнениеот pitonchev » 13 фев 2021 20:34

plmar написа:
juke написа:Клоп е голям инат и това всички го знаем. И да има по добри схеми трябва да е неговото. В последните няколко мача смените са неадекватни. Загуби шанс за сезона ,защо не рискува с двама защитници било това турчина и или Филипс и капитана по напред. И аз имах големи очаквания за Тиаго , но май това е разковничето в отбора. Говори се за вражда между Сала и Мане или по точно състезание кой да я вкара и ето резултат. Фирмино и той бледа сянка , не мислите ли , че беше фактрор в шампионскя сезон . ТТА и Робо предвидими и ето го резултата. Как един път не се смени тая схема , не че е лесно , ама трябва промяна която всички чакаме. А сега сме един скучен за гледане отбор. Сядам преди всеки мач с супер настроение за победа ииии........ . YNWA


Колега, посочи само един, ама само един, топ отбор без ЦЗ! И тия Филипси, Уилямси...заеби ги, не случайно се пазарува от изпадащи на кило, в последния момент. Тва е разковничето, защитата печели титлите.


Истината е, че лошите резултати започнаха след като Хендерън бе върнат като централен защитник. Няма кой да компенсира липсата на капитана в центъра. Няма какво да губим вече. Следващият мач Хендерсън трябва на 100% да е в центъра. Не ме интересува кой ще е централен, но капитана трябва да си е на мястото. Филипс направи няколко много силни мача не знам защо Клоп не му гласува доверие. Почти съм сигурен, че още срещу Лайпциг ще сме с Кабак и Филипс в центъра и Хендо напред.

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ: Лестър - Ливърпул 13.02.2021 |14:30|1-3 Ft

Мнениеот plmar » 13 фев 2021 20:36

kircho_baretata написа:Пичове, да си останем на вълна - кой какво ще пие тая вечер. Аз съм на домашна сливова.
Че ако тръгнем да търсим виновници ще отече още повече - американците, Клоп, Алисон, Тиаго таааааааааа чак до чистачката.
Майната му - трябва си време да се преболедува тоя период.
Ай наздраве. :)


Да спрем теча...един е виновен....Хенри. Няма как да има друг! Ай наздраве. ;)
Изображение

pitonchev
Мнения: 118
Регистриран на: 29 дек 2019 19:33
Контакти:

Re: ВЛ: Лестър - Ливърпул 13.02.2021 |14:30|1-3 Ft

Мнениеот pitonchev » 13 фев 2021 20:38

juke написа: И аз имах големи очаквания за Тиаго , но май това е разковничето в отбора.


И според мен Тиаго само се мъчи и изобщо не е полезен за отбора. Интензитета на играта в Англия е много по-голям от Испания и Германия. Бавно обработва топката, рядко прави пасове с едно докосване. Ако Кейта направи няколко месеца без да се счупи, Тиаго го чака пейката.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ВЛ: Лестър - Ливърпул 13.02.2021 |14:30|1-3 Ft

Мнениеот Real » 13 фев 2021 21:46

kircho_baretata написа:Пичове, да си останем на вълна - кой какво ще пие тая вечер. Аз съм на домашна сливова.
Че ако тръгнем да търсим виновници ще отече още повече - американците, Клоп, Алисон, Тиаго таааааааааа чак до чистачката.
Майната му - трябва си време да се преболедува тоя период.
Ай наздраве. :)

Ейй, възтържествува здравия разум. След 12 страници тролски плюнки и рев на принцеси. Наздраве, Киро! Аз се зазимявам на ром и грейпфрути. Много ром. И малко грейпфрути. :lol:
Наздраве и на другите колеги, които подкрепят отбора в добро и зло. И които осъзнават какво направиха в последните години тези момчета, водени от онова брадато, очилато, инатливо и некомпетентно момче, което трябвало да си ходи, щото не печелим титлата всяка година.
Наздраве и на паникьорите, които ни отписаха от ШЛ, топ4, топ10, топ 20. Пийнете едно-две, имате нужда!
И на Троли наздраве! Липсваше ни цяла година, за малко да си помислим, че Клоп не е лузъра, който "никога нищо няма да спечели". Даже почти повярвахме, че е спечелил едно-две неща...

ЩЕ СЕ ВДИГНЕМ! За радост на феновете, за ужас на троловете и за срам на принцесите! YNWA!

П.П. Айде и аз да поплюя, да не се цепя от колектива: този, който е виновен за това, да излизаме с Кабак и Хендо в защита, два дни след като стиснатите баварци обявиха Упамекано, да си ходи! Да се закрие! Да си върне заплатата! Веднага!

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Лестър - Ливърпул 13.02.2021 |14:30|1-3 Ft

Мнениеот 9lives » 13 фев 2021 22:15

Real написа:
kircho_baretata написа:Пичове, да си останем на вълна - кой какво ще пие тая вечер. Аз съм на домашна сливова.
Че ако тръгнем да търсим виновници ще отече още повече - американците, Клоп, Алисон, Тиаго таааааааааа чак до чистачката.
Майната му - трябва си време да се преболедува тоя период.
Ай наздраве. :)

Ейй, възтържествува здравия разум. След 12 страници тролски плюнки и рев на принцеси. Наздраве, Киро! Аз се зазимявам на ром и грейпфрути. Много ром. И малко грейпфрути. :lol:
Наздраве и на другите колеги, които подкрепят отбора в добро и зло. И които осъзнават какво направиха в последните години тези момчета, водени от онова брадато, очилато, инатливо и некомпетентно момче, което трябвало да си ходи, щото не печелим титлата всяка година.
Наздраве и на паникьорите, които ни отписаха от ШЛ, топ4, топ10, топ 20. Пийнете едно-две, имате нужда!
И на Троли наздраве! Липсваше ни цяла година, за малко да си помислим, че Клоп не е лузъра, който "никога нищо няма да спечели". Даже почти повярвахме, че е спечелил едно-две неща...

ЩЕ СЕ ВДИГНЕМ! За радост на феновете, за ужас на троловете и за срам на принцесите! YNWA!

П.П. Айде и аз да поплюя, да не се цепя от колектива: този, който е виновен за това, да излизаме с Кабак и Хендо в защита, два дни след като стиснатите баварци обявиха Упамекано, да си ходи! Да се закрие! Да си върне заплатата! Веднага!


Поздрави аз съм на уиски. Следвам Ливърпул преди Клоп, ще го следвам и следно него. Ще го следвам на финал в ШЛ и в мач за оцеляване в лига 1. YNWA!!!!
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта