ВЛ: Лестър - Ливърпул 13.02.2021 |14:30|1-3 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3787
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Лестър - Ливърпул 13.02.2021 |14:30|1-3 Ft

Мнениеот Liverpool_EC » 13 фев 2021 17:43

juke написа:
Liverpool_EC написа:
juke написа:
zdravkos написа:
juke написа: Кучетата лаят кервана си върви.
ти и за помияр не ставаш :P
Абе , шматка гледай реално на нещата

Едно е да гледаш реално, друго е да се държиш, като участничка в латино сериал. На теб нищо ти нямаше до преди месец, днеска вече ти писна от всичко :lol: Ясно е, че на някои фенове са ви по-слаби нервите, ама я кажете какво постигате с истерията си ????
Ако пишете да става панаир, защо не отидете на панаир, а пишете във форум? И преди пандемията, сме гледали форумни панаири...няма нужда да се извиняваш с нея :idea:

На теб приятно ли ти е това което се случва, явно има няква причина за срива и това не са контузиите.

На никой не му е приятно, ама не всички правят цигански колелета из форума. Всичк, което се случва беше една бомба със закъснител заложена още от лятото и контузиите само забързаха часовника. Сега бомбата, като гръмна...едни и същи дезертьорчета хукнаха да закриват. Същите къде закриваха 2017,2018 и май 2019. Затова по време на война дезертьорчетата биват застрелвани в гръб. За да не ти се налага да им гледаш мазните физиономии при евентуална победа :!: Това са безмозъчни хора, които само знаят да крещят от паника, за да всяват още повече паника...в себе си. Както отбора се срина психически, така и паникьорите в момента са сринаха психически. Никаква разлика между състоянието на играчите и някои "фенове". Обаче вторите ни обясняват, че първите са много зле :lol:

kircho_baretata
Мнения: 637
Регистриран на: 10 окт 2018 09:37
Контакти:

Re: ВЛ: Лестър - Ливърпул 13.02.2021 |14:30|1-3 Ft

Мнениеот kircho_baretata » 13 фев 2021 17:46

YNWA.
Ври и кипи тука и има защо, но хората подкрепят отборите си и в добро и лошо. Това трябва да си го набият в главите доста хора тук.
Колкото до смяна на Клоп, ако продължават нашите звезди по тоя начин до края на сезона най-вероятно и това ще стане. За добро или лошо.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3787
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Лестър - Ливърпул 13.02.2021 |14:30|1-3 Ft

Мнениеот Liverpool_EC » 13 фев 2021 17:47

realist написа:
pomiqrat написа:Wed 04-Mar-2015 20:00 Liverpool 2‑0 Burnley
Sun 22-Mar-2015 13:30 Liverpool 1‑2 Man Utd
12:45 Sat 04-Apr-2015 Arsenal 4‑1 Liverpool
Mon 13-Apr-2015 20:00 Liverpool 2‑0 Newcastle
Sat 25-Apr-2015 15:00 West Brom 0‑0 Liverpool
Tue 28-Apr-2015 19:45 Hull 1‑0 Liverpoo
Sat 02-May-2015 15:00 Liverpool 2‑1 QPR
Sun 10-May-2015 16:00 Chelsea 1‑1 Liverpool
Sat 16-May-2015 17:30 Liverpool 1‑3 Crystal Palace
Sun 24-May-2015 15:00 Stoke 6‑1 Liverpool


Това е ужасна серия, несъмнено, но пак е по-добре от сегашната. 11 точки от 10 мача срещу 9 сега.

Серията продължи и есента до октомври, след една камара нови играчи докарани на Бренди и без контузени. Ако можеше да помниш нямаше нужда да ти се вадят тези неща, че да се хванеш за едната точица разлика...историко :lol:

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1137
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: ВЛ: Лестър - Ливърпул 13.02.2021 |14:30|1-3 Ft

Мнениеот cskarcheto92 » 13 фев 2021 17:47

realist написа:
slash1912 написа:Що ,трябва да сме абонирани за ШЛ ли?
Я виж при Брендо и Ходжсън,дето не сме били "толкова зле" колко пъти сме участвали и какво сме постигнали.


Айдее, даваме заден нещо. До преди 2 месеца мечтаехме за поридица от титли, сега не сме били абонирани за топ 4. Ми за какво ни е тогава Клоп с огромната си заплата? Да идва Джерард и да почваме от нулата, щом класирането е без значение. 2 победи от 10 мача и без треньор може да стане.

Да серете после и върху неговата глава. Ще вземе да направи лоша поредица и ще го изкарате некадърник. Същото се случи наскоро с Франк Лампард. Или него, защото ни е легенда и си го обичаме ще го държим 10 години без успехи?
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
juke
Мнения: 839
Регистриран на: 20 сеп 2014 21:31
Контакти:

Re: ВЛ: Лестър - Ливърпул 13.02.2021 |14:30|1-3 Ft

Мнениеот juke » 13 фев 2021 17:48

Liverpool_EC написа:
juke написа:
Liverpool_EC написа:
juke написа:
zdravkos написа:
juke написа: Кучетата лаят кервана си върви.
ти и за помияр не ставаш :P
Абе , шматка гледай реално на нещата

Едно е да гледаш реално, друго е да се държиш, като участничка в латино сериал. На теб нищо ти нямаше до преди месец, днеска вече ти писна от всичко :lol: Ясно е, че на някои фенове са ви по-слаби нервите, ама я кажете какво постигате с истерията си ????
Ако пишете да става панаир, защо не отидете на панаир, а пишете във форум? И преди пандемията, сме гледали форумни панаири...няма нужда да се извиняваш с нея :idea:

На теб приятно ли ти е това което се случва, явно има няква причина за срива и това не са контузиите.

На никой не му е приятно, ама не всички правят цигански колелета из форума. Всичк, което се случва беше една бомба със закъснител заложена още от лятото и контузиите само забързаха часовника. Сега бомбата, като гръмна...едни и същи дезертьорчета хукнаха да закриват. Същите къде закриваха 2017,2018 и май 2019. Затова по време на война дезертьорчетата биват застрелвани в гръб. За да не ти се налага да им гледаш мазните физиономии при евентуална победа :!: Това са безмозъчни хора, които само знаят да крещят от паника, за да всяват още повече паника...в себе си. Както отбора се срина психически, така и паникьорите в момента са сринаха психически. Никаква разлика между състоянието на играчите и някои "фенове". Обаче вторите ни обясняват, че първите са много зле :lol:

Виж аз съм на 51 год . НИКОГА НЕ СЪМ СЕ ОТКАЗВАЛ ОТ ТОЯ ОТБОР . Ама сега излизат някви пичове и почват ама така ама онака от другия кръг бием . Ама контузините , не от другаде е кризта , дано да разберем някога. Аз лично мисля , че от както Тиаго е в отбора почна срива. Дали от заплата или от вниманието на Клоп , щ е си проличи .

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Лестър - Ливърпул 13.02.2021 |14:30|1-3 Ft

Мнениеот realist » 13 фев 2021 18:09

Liverpool_EC написа:
juke написа:
Liverpool_EC написа:
juke написа:
zdravkos написа:
juke написа: Кучетата лаят кервана си върви.
ти и за помияр не ставаш :P
Абе , шматка гледай реално на нещата

Едно е да гледаш реално, друго е да се държиш, като участничка в латино сериал. На теб нищо ти нямаше до преди месец, днеска вече ти писна от всичко :lol: Ясно е, че на някои фенове са ви по-слаби нервите, ама я кажете какво постигате с истерията си ????
Ако пишете да става панаир, защо не отидете на панаир, а пишете във форум? И преди пандемията, сме гледали форумни панаири...няма нужда да се извиняваш с нея :idea:

На теб приятно ли ти е това което се случва, явно има няква причина за срива и това не са контузиите.

На никой не му е приятно, ама не всички правят цигански колелета из форума. Всичк, което се случва беше една бомба със закъснител заложена още от лятото и контузиите само забързаха часовника. Сега бомбата, като гръмна...едни и същи дезертьорчета хукнаха да закриват. Същите къде закриваха 2017,2018 и май 2019. Затова по време на война дезертьорчетата биват застрелвани в гръб. За да не ти се налага да им гледаш мазните физиономии при евентуална победа :!: Това са безмозъчни хора, които само знаят да крещят от паника, за да всяват още повече паника...в себе си. Както отбора се срина психически, така и паникьорите в момента са сринаха психически. Никаква разлика между състоянието на играчите и някои "фенове". Обаче вторите ни обясняват, че първите са много зле :lol:


Европейски, аз пък не виждам някой да е дезертирал. Това би означавало някой да се е отказал от отбора, от Ливърпул. Аз такива не виждам тук, не познавам и извън форума. Всички сме фенове на Ливърпул и ще продължим да бъдем такива, ако ще да изпаднем в Първа дивизия. Но да си фен не означава да си съгласен с всичко, което се случва в клуба. Ти не харесваш собствениците. Макар да не съм съгласен с аргументите ти и позицията ти изобщо, аз уважавам мнението ти и на други като теб. Редно е и вие да уважавате мнението на тези, които търсят вината за сегашното положение в Клоп и искат да си понесе последствията. Клоп и собствениците заедно постигнаха всички успехи в последните два сезона. Кой какъв принос има, може да се напишат книги и да се чуят стотици различни мнения. Но бяха едно, цяло - ръководство, треньор, играчи, фенове. Както са едно цяло в успехите, така трябва да са и в неуспехите. Колкото не е редно да се плюе треньора или играчите, толкова не е редно да се плют собствениците, които са създали условията да постигат тези резултати. Ако аз трябва да избирам между Клоп и собствениците, избирам второто, без колебание. Добри треньори има много, други изгряват на небосклона постоянно, но в тази стагнация да намериш собственици, които да имат желанието, възможностите и опита да постигнат дългосрочна стабилност в клуба, това вече е трудно. Почти невъзможно.

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Лестър - Ливърпул 13.02.2021 |14:30|1-3 Ft

Мнениеот realist » 13 фев 2021 18:10

Liverpool_EC написа:
realist написа:
pomiqrat написа:Wed 04-Mar-2015 20:00 Liverpool 2‑0 Burnley
Sun 22-Mar-2015 13:30 Liverpool 1‑2 Man Utd
12:45 Sat 04-Apr-2015 Arsenal 4‑1 Liverpool
Mon 13-Apr-2015 20:00 Liverpool 2‑0 Newcastle
Sat 25-Apr-2015 15:00 West Brom 0‑0 Liverpool
Tue 28-Apr-2015 19:45 Hull 1‑0 Liverpoo
Sat 02-May-2015 15:00 Liverpool 2‑1 QPR
Sun 10-May-2015 16:00 Chelsea 1‑1 Liverpool
Sat 16-May-2015 17:30 Liverpool 1‑3 Crystal Palace
Sun 24-May-2015 15:00 Stoke 6‑1 Liverpool


Това е ужасна серия, несъмнено, но пак е по-добре от сегашната. 11 точки от 10 мача срещу 9 сега.

Серията продължи и есента до октомври, след една камара нови играчи докарани на Бренди и без контузени. Ако можеше да помниш нямаше нужда да ти се вадят тези неща, че да се хванеш за едната точица разлика...историко :lol:


Да, серията продължи до октомври и Брендо бе сменен. Питам те аз сега, ако тази серия продължи до май, трябва ли Клоп да бъде сменен и ако не, колко според теб трябва да се изчака?

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Лестър - Ливърпул 13.02.2021 |14:30|1-3 Ft

Мнениеот realist » 13 фев 2021 18:15

juke написа:
Liverpool_EC написа:
juke написа:
Liverpool_EC написа:
juke написа:
zdravkos написа:ти и за помияр не ставаш :P
Абе , шматка гледай реално на нещата

Едно е да гледаш реално, друго е да се държиш, като участничка в латино сериал. На теб нищо ти нямаше до преди месец, днеска вече ти писна от всичко :lol: Ясно е, че на някои фенове са ви по-слаби нервите, ама я кажете какво постигате с истерията си ????
Ако пишете да става панаир, защо не отидете на панаир, а пишете във форум? И преди пандемията, сме гледали форумни панаири...няма нужда да се извиняваш с нея :idea:

На теб приятно ли ти е това което се случва, явно има няква причина за срива и това не са контузиите.

На никой не му е приятно, ама не всички правят цигански колелета из форума. Всичк, което се случва беше една бомба със закъснител заложена още от лятото и контузиите само забързаха часовника. Сега бомбата, като гръмна...едни и същи дезертьорчета хукнаха да закриват. Същите къде закриваха 2017,2018 и май 2019. Затова по време на война дезертьорчетата биват застрелвани в гръб. За да не ти се налага да им гледаш мазните физиономии при евентуална победа :!: Това са безмозъчни хора, които само знаят да крещят от паника, за да всяват още повече паника...в себе си. Както отбора се срина психически, така и паникьорите в момента са сринаха психически. Никаква разлика между състоянието на играчите и някои "фенове". Обаче вторите ни обясняват, че първите са много зле :lol:

Виж аз съм на 51 год . НИКОГА НЕ СЪМ СЕ ОТКАЗВАЛ ОТ ТОЯ ОТБОР . Ама сега излизат някви пичове и почват ама така ама онака от другия кръг бием . Ама контузините , не от другаде е кризта , дано да разберем някога. Аз лично мисля , че от както Тиаго е в отбора почна срива. Дали от заплата или от вниманието на Клоп , щ е си проличи .


Ако щеш вярвай, ама и аз си го мислех това наскоро. Сякаш тоя Тиаго промени нещо в съблекалнята. Химията между играчите, настроението. Но пък няма логика, защото той не е от декември в отбора, игра и преди, а печелехме. Търсим под вола теле, ама телето си е под кравата. Пак ви напомням, това се случва на Клоп за трети път, в трети отбор. В Майнц е останало незабелязано, в Дортмунд беше очевидно, днес е направо фрапиращо. Няма нищо случайно в тоя живот, момчета.

zdravkos
Мнения: 1926
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: ВЛ: Лестър - Ливърпул 13.02.2021 |14:30|1-3 Ft

Мнениеот zdravkos » 13 фев 2021 19:03

juke написа:Виж аз съм на 51 год . НИКОГА НЕ СЪМ СЕ ОТКАЗВАЛ ОТ ТОЯ ОТБОР . Ама сега излизат някви пичове и почват ама така ама онака от другия кръг бием . Ама контузините , не от другаде е кризта , дано да разберем някога. Аз лично мисля , че от както Тиаго е в отбора почна срива. Дали от заплата или от вниманието на Клоп , щ е си проличи .
Еми като си на 51 г. занчи отлично трябва да знаеш, че и във футбола е като в живота - всичко е на приливи и отливи. Циклите се сменят, играчите се сменят, жените се сменят - но отборът НИКОГА!
YNWA
Изображение
YNWA
Извинявяй, но преди срещата беше написал само състава, а след това започна да крещиш като паникьосан тинейджър преди матура :roll:
Дръж се подобаващо и мъжки!
И ако искаш да критикуваш прави го градивно и с доводи, а не като пуси!
Това е истинския фен - в добри и лоши моменти да е до отбора си.
Бъди жив и здрав...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
juke
Мнения: 839
Регистриран на: 20 сеп 2014 21:31
Контакти:

Re: ВЛ: Лестър - Ливърпул 13.02.2021 |14:30|1-3 Ft

Мнениеот juke » 13 фев 2021 19:07

zdravkos написа:
juke написа:Виж аз съм на 51 год . НИКОГА НЕ СЪМ СЕ ОТКАЗВАЛ ОТ ТОЯ ОТБОР . Ама сега излизат някви пичове и почват ама така ама онака от другия кръг бием . Ама контузините , не от другаде е кризта , дано да разберем някога. Аз лично мисля , че от както Тиаго е в отбора почна срива. Дали от заплата или от вниманието на Клоп , щ е си проличи .
Еми като си на 51 г. занчи отлично трябва да знаеш, че и във футбола е като в живота - всичко е на приливи и отливи. Циклите се сменят, играчите се сменят, жените се сменят - но отборът НИКОГА!
YNWA
Изображение
YNWA
Извинявяй, но преди срещата беше написал само състава, а след това започна да крещиш като паникьосан тинейджър преди матура :roll:
Дръж се подобаващо и мъжки!
И ако искаш да критикуваш прави го градивно и с доводи, а не като пуси!
Това е истинския фен - в добри и лоши моменти да е до отбора си.
Бъди жив и здрав...

НАЗДРАВЕ


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: wolf и 23 госта