ШЛ: Ливърпул - Барселона 07.05.2018 |22:00| 4-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Барселона 07.05.2018 |22:00| 4-0 FT

Мнениеот JorkoByrborko69 » 09 май 2019 00:16

Не искам много да изпадам в подробности или да се правя на голям разбирач, но нямахте ли някакво усещане , че Тотнъм си повярваха , след влизането в игра на Йоренте ? наистина героя на мача е :малкия хеттрикаджия" , но колко и топки да се адресираха към Йоренте - толкова той овладя, задържа и подаде добре на бързаците около него... Тотален контрол във въздуха и по земя около него...... За нещо такова си мисля, като постоянно повтарям , че и на нас ни трябва такава "някаква машина" - като чист централен нападател !!! . Такъв който да има пълен котрол над топката да я овладява винаги , да я контролира и подава точно на налитащи бързаци като например Мане и Салах.... Ние нямаме такъв централен нападател..... Не , че е някаква голяма звезда Йоренте....НО зрялостта му и уменията му да повлича към себе си по 2 дори и 3 защитника трябва да бъдат отчетени подобаващо !?

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2456
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Барселона 07.05.2018 |22:00| 4-0 FT

Мнениеот sinqkrepost1914 » 09 май 2019 00:24

Tова, което Тотнъм направиха не бих казал, че отстъпва на онова на Анфийлд от снощи..
Със сигурност Кейн ще се оправил до финала. Плюса е, че се познаваме отлично с тях. Ще видим, няма да е лесно.
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Барселона 07.05.2018 |22:00| 4-0 FT

Мнениеот wu_dnica » 09 май 2019 11:53

JorkoByrborko69 написа:Не искам много да изпадам в подробности или да се правя на голям разбирач, но нямахте ли някакво усещане , че Тотнъм си повярваха , след влизането в игра на Йоренте ? наистина героя на мача е :малкия хеттрикаджия" , но колко и топки да се адресираха към Йоренте - толкова той овладя, задържа и подаде добре на бързаците около него... Тотален контрол във въздуха и по земя около него...... За нещо такова си мисля, като постоянно повтарям , че и на нас ни трябва такава "някаква машина" - като чист централен нападател !!! . Такъв който да има пълен котрол над топката да я овладява винаги , да я контролира и подава точно на налитащи бързаци като например Мане и Салах.... Ние нямаме такъв централен нападател..... Не , че е някаква голяма звезда Йоренте....НО зрялостта му и уменията му да повлича към себе си по 2 дори и 3 защитника трябва да бъдат отчетени подобаващо !?

Ориги...налния....гледай пак мача с барса
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

Потребителски аватар
lyubomir_v
Мнения: 715
Регистриран на: 03 фев 2013 20:55
Местоположение: Сторгозия
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Барселона 07.05.2018 |22:00| 4-0 FT

Мнениеот lyubomir_v » 09 май 2019 13:19

Честита победа на всички! Това е ЛИВЪРПУЛ, който стана част от моя живот преди 31 години...! Дух, магия и страст , ведно играчи, треньори и фенове! И история, славна история, пропила се в магичния Анфийлд и сътворяваща нови магически вечери, отново и отново, когато е най-нужно...
Благодаря на Клоп, защото благодарение на него се завърнахме сред най-силните отбори в Европа и отново можем да се наслаждаваме на такива мачове и емоции!
Дори да загубим финала, аз се гордея с този отбор, който тази година е еталон за вълнуващ и емоционален футбол!
YNWA!

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Барселона 07.05.2018 |22:00| 4-0 FT

Мнениеот JorkoByrborko69 » 09 май 2019 14:35

wu_dnica написа:
JorkoByrborko69 написа:Не искам много да изпадам в подробности или да се правя на голям разбирач, но нямахте ли някакво усещане , че Тотнъм си повярваха , след влизането в игра на Йоренте ? наистина героя на мача е :малкия хеттрикаджия" , но колко и топки да се адресираха към Йоренте - толкова той овладя, задържа и подаде добре на бързаците около него... Тотален контрол във въздуха и по земя около него...... За нещо такова си мисля, като постоянно повтарям , че и на нас ни трябва такава "някаква машина" - като чист централен нападател !!! . Такъв който да има пълен котрол над топката да я овладява винаги , да я контролира и подава точно на налитащи бързаци като например Мане и Салах.... Ние нямаме такъв централен нападател..... Не , че е някаква голяма звезда Йоренте....НО зрялостта му и уменията му да повлича към себе си по 2 дори и 3 защитника трябва да бъдат отчетени подобаващо !?

Ориги...налния....гледай пак мача с барса

Добре де , съгласен съм за Дивок(че има хляб в това момче има... а и все още е млад-24 г ако не се лъжа), и ак оси спомняш добре, аз тук там съм писал все хубави неща последните 2 месеца за него: как и имал и започва да се развива и има все повече и добър контрол над топката, как показва добра линейна скорост която никога не сме виждали у него досега, как подава винаги провилно и лека полека се "вписва" в отбора...... НО... , ВСЕ ПАК говоря за класен централен нападател: висок, снажен и атлетичен, силен... който освен добри физически данни, да играе перфектно с глава, да поема и гардира перфектно топката, да има 100% голови умения, да има както технически умения,така и комбинативност.... Ориги - все още не е на това ниво, а и мисля, че не изпълнява ролята на централен нападател сега в отбора, по-скоро е или като крило или офанзивен халф включващ се от малко по-задни позиции... просто все си мисля, че ние досега никогане сме имали истински централен нападател !!!??? А Клоп налага някаква "система" с трима нападатели.... Това ми е мисълта...Ако имаме свестен силов център - ще имаме много по интересен футбол... топката ще може да се задържа в чуждата половина за малко по-дългоот такъв футболист при атаки, подавания центрирания... , ще повлича защитници към него, ще се откриват свободни зони за скоростните ни играчи....НО,все пак Клоп си е Клоп и си знае какво и как да направи...кой ли съм аз да споря... щом стратегиите и тактиките му носят успех- значи така трябва и това е !

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6125
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Барселона 07.05.2018 |22:00| 4-0 FT

Мнениеот KOPScousers » 09 май 2019 15:36

Ориги има страшен нюх към гола. Винаги знае кога и къде да стои, нещо, което го няма или поне не в такава степен при триото. Класически голмайстор, консуматор, който просто трябва да направи последното докосване. Да, много далеч е от нивото на най-добрите на позицията си, но за последните 3 сезона колко мача е изиграл? Този сезон има 5 мача като титуляр и 5 гола - 2 срещу Барса и по един срещу Евертън, Борнемут и Уулвс за ФА Къп, поправете ме ако греша. Добър актив за един играч, който в последно време беше изпаднал в тотална немилост.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

PlamenZ
Мнения: 109
Регистриран на: 01 фев 2019 11:30
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Барселона 07.05.2018 |22:00|

Мнениеот PlamenZ » 09 май 2019 16:43

realist написа:Добър вечер на всички и честита велика победа! Може би най-великата победа на Ливърпул, която съм гледал. В Истанбул беше лудост, намеса Божия, тази вечер ние просто размазахме един много силен отбор, при почти невъзможен пасив, без двама на практика незаменими играчи.
За тоя и оня, дето ме търсят, верно за малко да си замина от емоции. Досега бях в заведение с приятели и сега се прибирам. Така и не разбрахте за толкова години, че аз никога не се крия, каквото и да става.
Най-важното, след този мач си посипвам главата с тонове пепел и никога, ама никога повече няма да видите от мен лоша дума за Клоп или за когото и да било от отбора. Най-вече за Клоп. Това, което направиха тези момчета, при тези обстоятелства е равносилно на подвиг. Агресия, хъс, сърцата игра, но и много разум и тактическа дисциплина. Всеки един от тези момчета надскочи себе си поне с един ръст, без Ван Дайк. Той просто няма накъде на скача повече. Алисън направи мача на живота си, Трент също, Фабиньо, Хендо, Шакири след ужасното първо полувреме се събра и беше изрод през второто. Вайналдум направи включването на сезона, подобно на Шак срещу Юнайтед, но в много по-важен мач. Но всичките ми комплименти отиват за Ориги. Нямам идея къде това момче е крило досега тези качества. Нов нападател? Никакъв нападател не ни трябва, имаме си Ориги. Веднага нов договор поне за 3 години и нова песен за него. Не знам дали може да поддържа такова ниво постоянно, но знам, че заслужава шанс да е в този отбор. Огромни аплодисменти за Клоп, за начина по който подходи към мача и начина по който го проведе. Титлата не зависи от нас, но ШЛ изцяло зависи и вярвам, че ще я спечелим. Сори Юргене за всичко, тази вечер един твой фен се завърна и няма да си тръгне повече!
А за тези, които сега ще почнат да ме плюят ще кажа само едно : Наздраве! :)

Едва ли бих могъл да добавя нещо повече за мача, толкова народ във форума казаха вече всичко, че и повече :-) Искрени поздравления, реалисте! Много мъжко, много характер се иска човек да сподели еволюцията и промяната в отношението си. Били сме на различно мнение понякога, но никога не съм се дразнил от това, защото винаги си се аргументирал. В бъдеще сигурно пак ще се разминаваме...аз може и да си позволя някоя критика към Клоп, за разлика от теб :-) Всеки греши, но грешките не ни правят тотално некомпетентни, ненужни или вредни... Както и тази загуба не прави Барселона треторазрядно отборче (същото се отнася и ако ние бяхме загубили). За тези феновете на Барса, които са дребни, злобни душици не ми пука, на другите трезвомислещи и адекватни люде, мога да кажа, че им желая да имат много поводи за хубави емоции в бъдеще. Това е спорт, забавление, има много по-важни неща в живота, за които да хабим нерви.
Какъв Х, бе? Х... не ставай смешен имаме 17 точни удара от който 11 точни! Те имат 1



Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта