ВЛ: Ливърпул - Челси 14.04.2019 |18:30| 2-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Челси 14.04.2019 |18:30| 2-0 FT

Мнениеот JorkoByrborko69 » 15 апр 2019 09:53

kircho_baretata написа:
wu_dnica написа:
kircho_baretata написа:
plmar написа:Еми браво, играхме като голям отбор, надиграл категорично и с лекота друг голям отбор! Сипвам си първата и тя определено ще горчи, заради даровете за чукове и лисици, и най- вече че у дома нищо не зависи само от този голям отбор! Абе наздраве!

Честита победа на всички.
Като се сетя и аз за мача с Лестър и ми иде да припсувам. Лош терен, лоша игра, поведохме, оня цървул трябваше да го изгонят, после ни вкара, не дадоха най-кристалната дузпа срещу Кейта. Този мач много ми горчи.

Споко е,те ще си ни го върнат :twisted:

Дано да си прав. Напоследък късмета е все с тия миндили от Сити. Палас щяха да им скочат на кръв, ама нали си взеха късметлийски гостуането на Нююкасъл сега не се напъваха. Ман Ю и те, ако сте гледали мача им с УХ, там Антонио ги направи диви и щастливи, но пусти късмет не вкара и след две минути вкараха втора дузпа и край. Щото ако бяха на път да изтърват 4-ката нямаше да се чудят дали да скочат на Сити ами направо щяха да скачат. Късмет да го ева. Както и да е, има още мачове, шансове има, дано да сме от печелившата страна тоя път.

Мисля, че ако искаме Юнайтед да се опъне здраво на Ши(й)ти-те, трябва да има поне някакви шансове за четворката, та ако не си бяха взели мача с Уулврс , няхама да имат много големи шансове за Топ4, дори и да бият Сити... Според мен, Най-сигурни (поне според трудността на програмата докрая и моментното класиране) за топ 4 са Ливърпул, Сити, Арсенал като за 4-тата квота - кървава борба ще има между останалите 3-ма: Тотнъм, Юнайтед и Челси... Ако някой от вторите 3 отбора "стъпи накриво" в мачовете си докрая - губи шанс. Така , че ако искаме Юнайтед да се опъне здраво на Сити - те трябва да си вземат всички мачове и дори да чака , като нас - някой от Тотнъм и Челси да сбърка за 4-тото място.

kadett1
Мнения: 1651
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Челси 14.04.2019 |18:30| 2-0 FT

Мнениеот kadett1 » 15 апр 2019 10:04

Единствено Тотнъм могат да сторят нещо срещу Сити, но пък Кейн се контузи, както и Деле Али. Юнайтед нямат класата да скочат на Сити, дори и да искат. За нас пък важи поговорката : " Като се обърне колата - пътища много". сами сме си виновни, ако не спечелим титлата, защото не използвахме онази миникриза в Сити и се издънихме срещу Лестър, Уест Хям и Евертън и най вече не успяхме да бием онази разпасана команда Юнайтед на Олд Трафорд. Сега имаме един труден съперник, ако не загуби от Брайтън през седмицата- Кардиф ще се хвърлят на кръв, а такива отбори винаги са били опасни.

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Челси 14.04.2019 |18:30| 2-0 FT

Мнениеот JorkoByrborko69 » 15 апр 2019 10:06

Честита победа на всички фенове на Ливърпул ! Победата е сладка, когато е изкована с добра игра и себераздаване. А такива имаше на терена. Мача стана завързан , динамичен , напрегнат...равностоен. Челси играха малко сковано(но на Анфийлд винаги е така обикновено), но показаха че не са случаен отбор. Имахме си положения, играхме по шампионски и заслужихме победата. Ако така играем докрая съм убеден , че ще станем шампиони тази година! Дано да няма тежка кунтузия Хендерсън, че в момента той ни е и вдъхновение и самочувествие и половин отбор със себераздаването му по терена. Може да не е най-техничния играч, но показа как трябва да играе наистина един капитан. Не знам този човек не мога да го позная - направи три поредни супермача... Толкова добре не е играл никога досега(поне не съм го виждал в Ливърпул да играе така досега). Добрата новина е, че и Гомес отзад , както вече и
А.О. Чембърлейн са възстановени напълно , и дано и тях ги видим скоро в игра. Радва и подобрението в играта на Наби Кейта ...Просто сега е момента да грабнем титлата. Заслужаваме я на 100% !!! Дано се предсставяме така докрая на сезона... а пък ако дойде титла - да си напазаруваме и 2-3 суперкласни футболиста за да имаме и ние "дълга и равнстойна пейка" , като грандовете Сити и Челси... Защото да си признаем, имаме много добри играчи, но са малко наистина много добрите резерви...

kadett1
Мнения: 1651
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Челси 14.04.2019 |18:30| 2-0 FT

Мнениеот kadett1 » 15 апр 2019 10:09

JorkoByrborko69 написа:Честита победа на всички фенове на Ливърпул ! Победата е сладка, когато е изкована с добра игра и себераздаване. А такива имаше на терена. Мача стана завързан , динамичен , напрегнат...равностоен. Челси играха малко сковано(но на Анфийлд винаги е така обикновено), но показаха че не са случаен отбор. Имахме си положения, играхме по шампионски и заслужихме победата. Ако така играем докрая съм убеден , че ще станем шампиони тази година! Дано да няма тежка кунтузия Хендерсън, че в момента той ни е и вдъхновение и самочувествие и половин отбор със себераздаването му по терена. Може да не е най-техничния играч, но показа как трябва да играе наистина един капитан. Не знам този човек не мога да го позная - направи три поредни супермача... Толкова добре не е играл никога досега(поне не съм го виждал в Ливърпул да играе така досега). Добрата новина е, че и Гомес отзад , както вече и
А.О. Чембърлейн са възстановени напълно , и дано и тях ги видим скоро в игра. Радва и подобрението в играта на Наби Кейта ...Просто сега е момента да грабнем титлата. Заслужаваме я на 100% !!! Дано се предсставяме така докрая на сезона... а пък ако дойде титла - да си напазаруваме и 2-3 суперкласни футболиста за да имаме и ние "дълга и равнстойна пейка" , като грандовете Сити и Челси... Защото да си признаем, имаме много добри играчи, но са малко наистина много добрите резерви...

Да грабнем титлата, ама не зависи само от нас..

PlamenZ
Мнения: 109
Регистриран на: 01 фев 2019 11:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Челси 14.04.2019 |18:30| 2-0 FT

Мнениеот PlamenZ » 15 апр 2019 10:21

Малко отзад напред - първо няколко думи за Ман Сити, после за нашия мач. Чудно защо всички разчитат само на Тотнъм и донякъде Юнайтед да подхлъзнат Сити? Ами Лестър??? На четвъртфинал за Купата, Сити със зор ги би с дузпи, а малко по-късно Лестър ги перна с 2-1 за шампионата. Не мисля, че са много удобни за Сити. Някаква интуиция ме кара да залагам най-вече на Лестър...
Не можах да гледам нашия мач, само репортаж. Хареса ми това, което видях. Салах най-сетне отлепи и показа добра игра. Дори нямам предвид гола, който е много красив, но и с много късмет. Нямаме контузени основни играчи, Кейта показва добра форма, имаме доста опции в средата на терена, готови сме за финален спринт в шампионата и Шампионска лига.
Какъв Х, бе? Х... не ставай смешен имаме 17 точни удара от който 11 точни! Те имат 1

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1137
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Челси 14.04.2019 |18:30| 2-0 FT

Мнениеот cskarcheto92 » 15 апр 2019 12:22

Няма никаква логика да мислим, че Юнайтед ще изтърве място в ШЛ, защото ще искат да ни прецакат. Извън ШЛ ще окаже голямо влияние върху тях и за другия сезон. Никой от играчите, които спрягат за трансфер, ще отиде при тях да си цъка във ВЛ и ЛЕ. Важното е до мача със Сити, Юнайтед да са в борбата за топ 4. Пък и ние им ударихме едно рамо, когато бихме Тотнъм и Челси.
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Челси 14.04.2019 |18:30| 2-0 FT

Мнениеот Alonso_Massa » 15 апр 2019 13:38

Следващите 3 мача на Сити са Тотнъм-Тотнъм-Юнайтед. Не знам от кога не са имали седмица с по-малко от 2 мача, но колкото и да ти е дълга скамейката умората се натрупва. Докато те се бъхтят с Юнайтед по средата на другата седмица ние ще си починем пак.
[wrapimg=]http://1.bp.blogspot.com/-32O3MZ4OU1Q/TrdGFtNTuXI/AAAAAAAAB2w/5WmX_zMJ1t8/s400/Steven++Gerrard+-+Top+Football+Player+soccer.jpg[/wrapimg]

[offtopic][wrapimg=]http://nesncom.files.wordpress.com/2014/01/daniel-sturridge-chip-vs-everton-in-merseyside-derby.gif?w=500&h=280[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://www.finishersforum.com/wp-content/uploads/2013/02/gerrardgoal.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17330
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Челси 14.04.2019 |18:30| 2-0 FT

Мнениеот slash1912 » 15 апр 2019 19:51

JorkoByrborko69 написа:Честита победа на всички фенове на Ливърпул ! Победата е сладка, когато е изкована с добра игра и себераздаване. А такива имаше на терена. Мача стана завързан , динамичен , напрегнат...равностоен. Челси играха малко сковано(но на Анфийлд винаги е така обикновено), но показаха че не са случаен отбор. Имахме си положения, играхме по шампионски и заслужихме победата. Ако така играем докрая съм убеден , че ще станем шампиони тази година! Дано да няма тежка кунтузия Хендерсън, че в момента той ни е и вдъхновение и самочувествие и половин отбор със себераздаването му по терена. Може да не е най-техничния играч, но показа как трябва да играе наистина един капитан. Не знам този човек не мога да го позная - направи три поредни супермача... Толкова добре не е играл никога досега(поне не съм го виждал в Ливърпул да играе така досега). Добрата новина е, че и Гомес отзад , както вече и
А.О. Чембърлейн са възстановени напълно , и дано и тях ги видим скоро в игра. Радва и подобрението в играта на Наби Кейта ...Просто сега е момента да грабнем титлата. Заслужаваме я на 100% !!! Дано се предсставяме така докрая на сезона... а пък ако дойде титла - да си напазаруваме и 2-3 суперкласни футболиста за да имаме и ние "дълга и равнстойна пейка" , като грандовете Сити и Челси... Защото да си признаем, имаме много добри играчи, но са малко наистина много добрите резерви...

Добрата игра на Хендо в последните три мача се дължи на....Клоп :) Сигурно си пропуснал инфото,че Клоп си призна грешката цял сезон дотук да ползва капитана като номер 6-дефанзивен халф.Каза,че не му е това позицията,че го е мъчил и е осъзнал грешката си.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Челси 14.04.2019 |18:30| 2-0 FT

Мнениеот JorkoByrborko69 » 15 апр 2019 21:58

slash1912 написа:
JorkoByrborko69 написа:Честита победа на всички фенове на Ливърпул ! Победата е сладка, когато е изкована с добра игра и себераздаване. А такива имаше на терена. Мача стана завързан , динамичен , напрегнат...равностоен. Челси играха малко сковано(но на Анфийлд винаги е така обикновено), но показаха че не са случаен отбор. Имахме си положения, играхме по шампионски и заслужихме победата. Ако така играем докрая съм убеден , че ще станем шампиони тази година! Дано да няма тежка кунтузия Хендерсън, че в момента той ни е и вдъхновение и самочувествие и половин отбор със себераздаването му по терена. Може да не е най-техничния играч, но показа как трябва да играе наистина един капитан. Не знам този човек не мога да го позная - направи три поредни супермача... Толкова добре не е играл никога досега(поне не съм го виждал в Ливърпул да играе така досега). Добрата новина е, че и Гомес отзад , както вече и
А.О. Чембърлейн са възстановени напълно , и дано и тях ги видим скоро в игра. Радва и подобрението в играта на Наби Кейта ...Просто сега е момента да грабнем титлата. Заслужаваме я на 100% !!! Дано се предсставяме така докрая на сезона... а пък ако дойде титла - да си напазаруваме и 2-3 суперкласни футболиста за да имаме и ние "дълга и равнстойна пейка" , като грандовете Сити и Челси... Защото да си признаем, имаме много добри играчи, но са малко наистина много добрите резерви...

Добрата игра на Хендо в последните три мача се дължи на....Клоп :) Сигурно си пропуснал инфото,че Клоп си призна грешката цял сезон дотук да ползва капитана като номер 6-дефанзивен халф.Каза,че не му е това позицията,че го е мъчил и е осъзнал грешката си.

Хм, това не го знаех, че го е признал Клоп. Наистина, ако по негова воля , Хендерсън с години(поне и тази и миналата) се мъчеше да прилича на играч малко пред крайната ни защитна линия..., значи според мен е бил в дълбока заблуда и голяма грешка... Хендо е силен като вол, атлетичен и в разцвета на силите си... личи , че когато му се даде малко шанс да се набира по цялата дължина(а не ширина) на терена - той върши много повече работа... Дано само не се заблуждавам.... Честно казано - Хендо не умее да отнема топката, просто или прави нарушение, или противниците му преминават спокойно на скорост покрай него ... Но пък когато е за спорна топка (малко по-напред , някъде към центъра и 3-4метра след него) е страшно полезен и с ръста си и с динамиката си и с борбеността си..и донякъде с пасовете си..... Е,не притежава и никога не е притежавал техника като на Кейта например или Оксфорд Чембърлейн, но пък има поглед върху играта и се старае винаги да се позиционира правиллно, да подаде с една идея напред..... Дано продължава все така непрекъснато да се развива и да доказва качествата си... защото малко по малко и годините му се трупат... Точно сега Хендо в центъра, с Кейта и Фабиньо малко зад него се чувства комфортно и играе супер силно.... Дано не го пипа повече Клопич!?

john barnes
Мнения: 6407
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Челси 14.04.2019 |18:30| 2-0 FT

Мнениеот john barnes » 15 апр 2019 22:10

Много го величаете данчо стреса,верно е че направи 3 поредни силни мача,но той е при нас от 2012г. Беше налаган нонстоп от всички мениджъри в продължение на 7г. Е след толкова много време ако нищо не покаже,значи е тъп като галош...нека да го видим докрая на сезона,после следващия и така...
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта