ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 24.02.2019 |16:05| 0-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 24.02.2019 |16:05|

Мнениеот Real » 25 фев 2019 10:28

KOPScousers написа:Фактът, че след толкова слаби януари и февруари все още сме еднолично първи не трябва да се пренебрегва, но оттук нататък нямаме право на грешка и трябва да се възползваме максимално и от най-малката грешна стъпка на Сити. Едно е ясно - Сити не можа да ни измести от върха след 3 равенства в последните ни 5 мача, така че битката за титлата ще се реши в самия край.

Абсолютно съм съгласен този път.
Надявам се искрата да се появи отново, щото сме доста вяли напоследък и не е заради контузии. Надявам се Мо да си върне увереността, Боби да влезе в час и всички да се поотърсят от напрежението. Ако престанат да мислят за ш/баната титла и заиграят с кеф - ще издухаме Шити на финалната права. Иначе... мъка, гипс и драми.
Нищо ново, продължаваме по план!

PlamenZ
Мнения: 109
Регистриран на: 01 фев 2019 11:30
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 24.02.2019 |16:05| 0-0 FT

Мнениеот PlamenZ » 25 фев 2019 15:45

KOPScousers написа:
kadett1 написа:
kingofpop написа:
PlamenZ написа:Вече повече от месец не играем добре. Резултатите са резонни за показаното. Всички играчи изглеждат в недобра форма - бавни, уморени, без тонус. Мислех си, че след като имахме две дълги пазузи и потренирахме в Дубай и в Испания, сега ще сме много по-свежи. Има нещо, което не виждаме...кондиционната подготовка ли куца, претренираха ли в последно време, не знам... Каквото и да е, крайно време е да свърши и да върнем формата от миналата година.
Горещо се надявам недоразумението Хендерсън да получи "треньорска" контузия след демонстрациите при смяната му.


Хендо е най-добрият ви играч последните мачове :mrgreen:

+1

Факт! Срещу Байерн и Юнайтед, Хендо е МОТМ. Смяната му в средата на второто полувреме е точно толкова неудачна, колкото тази на Салах с Ориги 15 мин. преди края. Но пък Мо в последните 2 мача ни е най-слаб горкия, така че е по-резонно да бъде заменен. Още ми е пред очите при една контра, как остана един на един с Мата на един крак и оня му взе топката без каквото и да било напрежение. :lol: Притежаваш извънземна техника и скорост и не можеш да минеш 1-1 контузен играч, който минута по-късно е заменен и едва ходи. Длъжник е Мо в последно време, а имаме крещяща нужда от неговите голове и най-вече влиянието му върху играта на отбора... :oops:

Пичове, не се заблуждавайте...това, че Хендо понякога успява да отлепи от дъното и аха-аха да заприлича на футболист, не означава, че става за нещо :-) Лошото е, че и той си е повярвал...и прави демонстрации при смяната..."капитан" :evil: При ескалиращото напрежение в шампионат и ШЛ само такъв капитан ни трябва, да налива масло в огъня. Сега Клопо трябва да го прати до края на сезона да се учи да спира топката с юношите и да си избере коя оферта да приеме - На Барса, на Реал, на Юве или на ПСЖ :lol: ...всички го искат и всеки вика "вземи го ти!" :)
KOPScousers - за Мо съм 100% съгласен. Това с Мата ме втрещи, все едно Тошко Янчев опита финт...След контузията от боклука Рамос вече не е същия...Освен това, миналата година имахме и Коутиньо - такива пасове му хвърляше, че Мо вкарваше дори с глава или трябваше просто да бутне топката на празна врата...е, сега Мо разчита на креативността на Хендо... :lol:
Какъв Х, бе? Х... не ставай смешен имаме 17 точни удара от който 11 точни! Те имат 1

vesat
Мнения: 197
Регистриран на: 11 окт 2009 08:32
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 24.02.2019 |16:05| 0-0 FT

Мнениеот vesat » 25 фев 2019 16:28

Отбора като че ли няма лидер(примерно както беше СтивиДжи ,особенно на първия финал с Милан !).Такива мачове като с Манго и ФЦХоливуд които е ясно ,че са изравнени сили ти трябва лидер,боец да нахъса другите ! Може да не е супер техник или голаджия но да е с шампионски дух..Аз такъв не виждам в момента,щото когато отбора е във форма и играта му върви ( есента) е лесно-тоя блесне ,оня вкара. Ама като се закучи ,тогава се вижда кой е боец и кой се крие.Лошото е че имам съмнения ,че треньора няма план Б и ако се сговняса играта както с Байерн и Манго ,не намира начин да излъже противника ,ако не може да го смачка(както го правеше Мърмориньо в силните му години). :o

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 24.02.2019 |16:05| 0-0 FT

Мнениеот plmar » 25 фев 2019 18:25

kingofpop написа:
PlamenZ написа:Вече повече от месец не играем добре.

Хендо е най-добрият ви играч последните мачове :mrgreen:


И щом този титан на лидерството и духа, невероятно фин, бърз и техничен играч е нашият най- добър от месец насам, те и адекватните резултати са налице!
С "назад и встрани" най-добър толкова!
Изображение

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1137
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 24.02.2019 |16:05| 0-0 FT

Мнениеот cskarcheto92 » 25 фев 2019 18:48

plmar написа:
kingofpop написа:
PlamenZ написа:Вече повече от месец не играем добре.

Хендо е най-добрият ви играч последните мачове :mrgreen:


И щом този титан на лидерството и духа, невероятно фин, бърз и техничен играч е нашият най- добър от месец насам, те и адекватните резултати са налице!
С "назад и встрани" най-добър толкова!

Понякога си мисля, че давате мненията си без да гледате мачовете. Окей, не е Джерард, което и на мен ми се иска, но защо трябва да си затваряме очите, когато някой играе добре ? Резулатите, които се получиха през 2019, а именно Лестър, Хендерсън игра като бек и се справи по-добре, отколкото Милнър в мачовете си срещу Юнайтед и Уест Хям. А срещу чуковете, Хендерсън не взе участие. Факт е, че прави добри мачове, мистър назад и настрани. Когато играе на позицията си и започва титуляр сме загубили само от Сити през 2019. Същата е и работата с Ловрен. Много нападан, че е неадекватен, но и той е взел участие само в злополучния мач със Сити.
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 24.02.2019 |16:05| 0-0 FT

Мнениеот plmar » 25 фев 2019 19:19

cskarcheto92 написа:
plmar написа:
kingofpop написа:
PlamenZ написа:Вече повече от месец не играем добре.

Хендо е най-добрият ви играч последните мачове :mrgreen:


И щом този титан на лидерството и духа, невероятно фин, бърз и техничен играч е нашият най- добър от месец насам, те и адекватните резултати са налице!
С "назад и встрани" най-добър толкова!

Понякога си мисля, че давате мненията си без да гледате мачовете. Окей, не е Джерард, което и на мен ми се иска, но защо трябва да си затваряме очите, когато някой играе добре ? Резулатите, които се получиха през 2019, а именно Лестър, Хендерсън игра като бек и се справи по-добре, отколкото Милнър в мачовете си срещу Юнайтед и Уест Хям. А срещу чуковете, Хендерсън не взе участие. Факт е, че прави добри мачове, мистър назад и настрани. Когато играе на позицията си и започва титуляр сме загубили само от Сити през 2019. Същата е и работата с Ловрен. Много нападан, че е неадекватен, но и той е взел участие само в злополучния мач със Сити.


Цесекарче, колега, никъде не пиша че играе зле, но той просто е ограничен и технически и тактически и най-вече, като капитан, лидерски! Дайте да погледнем фактите- последните мачове системно се пише за "много добър мач на Хендо". Окей, но какво има на лице като точки, фантазия в офанса или дъжд от голове? Едно голямо нищо когато посредствеността тържествува!

P.s. сега се сещам за заглавие в "7дни спорт"от 14та година: Брендо направи от Хендо истински звяр на терена!
Някойда вижда нещо подобно по терените?
Изображение

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 24.02.2019 |16:05| 0-0 FT

Мнениеот Onq » 25 фев 2019 20:37

plmar написа:
cskarcheto92 написа:
plmar написа:
kingofpop написа:
PlamenZ написа:Вече повече от месец не играем добре.

Хендо е най-добрият ви играч последните мачове :mrgreen:


И щом този титан на лидерството и духа, невероятно фин, бърз и техничен играч е нашият най- добър от месец насам, те и адекватните резултати са налице!
С "назад и встрани" най-добър толкова!

Понякога си мисля, че давате мненията си без да гледате мачовете. Окей, не е Джерард, което и на мен ми се иска, но защо трябва да си затваряме очите, когато някой играе добре ? Резулатите, които се получиха през 2019, а именно Лестър, Хендерсън игра като бек и се справи по-добре, отколкото Милнър в мачовете си срещу Юнайтед и Уест Хям. А срещу чуковете, Хендерсън не взе участие. Факт е, че прави добри мачове, мистър назад и настрани. Когато играе на позицията си и започва титуляр сме загубили само от Сити през 2019. Същата е и работата с Ловрен. Много нападан, че е неадекватен, но и той е взел участие само в злополучния мач със Сити.


Цесекарче, колега, никъде не пиша че играе зле, но той просто е ограничен и технически и тактически и най-вече, като капитан, лидерски! Дайте да погледнем фактите- последните мачове системно се пише за "много добър мач на Хендо". Окей, но какво има на лице като точки, фантазия в офанса или дъжд от голове? Едно голямо нищо когато посредствеността тържествува!

P.s. сега се сещам за заглавие в "7дни спорт"от 14та година: Брендо направи от Хендо истински звяр на терена!
Някойда вижда нещо подобно по терените?


С Байерн беше машина, не мога да си кривя душата. Следващият мач си беше същия като преди. Явно е играч за ШЛ. Какво ще се занимава с неква си ВЛ на Англия.

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 24.02.2019 |16:05| 0-0 FT

Мнениеот 9lives » 25 фев 2019 20:42

Klopp furious with Jordan Henderson today after he walked off the pictch without shaking the bosses hand


Изображение
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 24.02.2019 |16:05| 0-0 FT

Мнениеот Onq » 25 фев 2019 20:49

9lives написа:
Klopp furious with Jordan Henderson today after he walked off the pictch without shaking the bosses hand


Изображение


А трябва да му целува топките, че го държи капитан, а е най-слабият играч в титулярния състав.

john barnes
Мнения: 6420
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул 24.02.2019 |16:05| 0-0 FT

Мнениеот john barnes » 25 фев 2019 21:12

Сега да го забие пейка и да се свършва...на лято го чакат чуковете,стършелите,лисиците или кристалния дворец...щото тоз паткан е за такива отбори,а не да носи капитанската лента на Ливърпул!!!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта