ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 19.01.2019 |17:00 | 4-3 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 19.01.2019 |17:00 | 4-3 FT

Мнениеот wu_dnica » 19 яну 2019 19:16

Шампион не се става с два рикошета и пиян вратар....не се става като ти налибат от първия корнер и първата контра...нито от общо 5 атаки да ти вкарат 2...тва е или отпускане или подценяване. Естествено,че виждам добрите неща ,да не съм кьорав...ама я ся и ти си кажи кво видя...лъжа ли за нещо или преувеличавам.
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 19.01.2019 |17:00 | 4-3 FT

Мнениеот ImmortaL_1000 » 19 яну 2019 19:19

wu_dnica написа:Шампион не се става с два рикошета и пиян вратар....не се става като ти налибат от първия корнер и първата контра...нито от общо 5 атаки да ти вкарат 2...тва е или отпускане или подценяване. Естествено,че виждам добрите неща ,да не съм кьорав...ама я ся и ти си кажи кво видя...лъжа ли за нещо или преувеличавам.

Аз пък виждах че Ливърпул второто полувреме си ги надиграваше ,а все пак за гол трябва и малко късмет . Кристъл Палас показаха че не са ташак отбор.
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
pzahariev
Мнения: 629
Регистриран на: 21 юни 2015 20:25
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 19.01.2019 |17:00 | 4-3 FT

Мнениеот pzahariev » 19 яну 2019 19:23

wu_dnica написа:Шампион не се става с два рикошета и пиян вратар....не се става като ти налибат от първия корнер и първата контра...нито от общо 5 атаки да ти вкарат 2...тва е или отпускане или подценяване. Естествено,че виждам добрите неща ,да не съм кьорав...ама я ся и ти си кажи кво видя...лъжа ли за нещо или преувеличавам.

Не лъжиш, но му отдаваш повече значение, отколкото заслужава. Дори бих казал, че хиперболизираш малкото негативи за сметка на позитивите. Все пак продължаваме да печелим, нали? И сме на седем напред, нали?
LOREM IPSUM

kircho_baretata
Мнения: 637
Регистриран на: 10 окт 2018 09:37
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 19.01.2019 |17:00 | 4-3 FT

Мнениеот kircho_baretata » 19 яну 2019 19:26

Здравейте банда. Супер три точки, но в тоя мач изхабих много нерви.
Не ни тръгна мача и беше инфарктно, поведоха ни, после ни изравниха и въобще беше тегава работа, и затова победата не трябва да се омаловажава, даже напротив. В много мачове си взехме рутинно точките и айде по живо по здраво. В този мач трябваше да се борят, а това, че спечелиха дава голяма доза удовлетвореност от вложените усилия.
Яд ме е само за едно, че любимеца ми Милнър не беше 5-6 години по-млад и тогава Заха щеше да разбере от къде изгрява слънцето, но сега излиза, че е най-добрия на терена и от двата отбора. А това трябва да показва на разни хора, колко добър играч е Арнолд, щото и него го хулят често.
Последна промяна от kircho_baretata на 19 яну 2019 19:29, променено общо 1 път.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 19.01.2019 |17:00 | 4-3 FT

Мнениеот Sisi 1914 » 19 яну 2019 19:28

Уникален мач се получи! :lol:
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 19.01.2019 |17:00 | 4-3 FT

Мнениеот wu_dnica » 19 яну 2019 19:32

pzahariev написа:
wu_dnica написа:Шампион не се става с два рикошета и пиян вратар....не се става като ти налибат от първия корнер и първата контра...нито от общо 5 атаки да ти вкарат 2...тва е или отпускане или подценяване. Естествено,че виждам добрите неща ,да не съм кьорав...ама я ся и ти си кажи кво видя...лъжа ли за нещо или преувеличавам.

Не лъжиш, но му отдаваш повече значение, отколкото заслужава. Дори бих казал, че хиперболизираш малкото негативи за сметка на позитивите. Все пак продължаваме да печелим, нали? И сме на седем напред, нали?

Добре,така е печелим...все още. Но може ли да критикуваме отбора или само хубаво или нищо? Кое преувеличавам...нито един от головете не е изработен от...до. Добре че мо е в кондиция и вратаря им идва от дивана. И ти ми обясни кви бяха тия техните бесни контри ,та когато топката е в заха ,чак да не ми се гледа. Аз мисля че дядо ти рой се беше подготвил много по добре от нашия. Нашите атаки се разбиваха пред наказателното почти без идея. Нямаше пас зад гърба ,нито вдойно....само центрирания,а уж се бяхме подготвили и всеки играч си знаел всичко за противника..да ама не.
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 19.01.2019 |17:00 | 4-3 FT

Мнениеот SgtLiberty » 19 яну 2019 19:32

kircho_baretata написа:Здравейте банда. Супер три точки, но в тоя мач изхабих много нерви.
Не ни тръгна мача и беше инфарктно, поведоха ни, после ни изравниха и въобще беше тегава работа, и затова победата не трябва да се омаловажава, даже напротив. В много мачове си взехме рутинно точките и айде по живо по здраво. В този мач трябваше да се борят, а това, че спечелиха дава голяма доза удовлетвореност от вложените усилия.
Яд ме е само за едно, че любимеца ми Милнър не беше 5-6 години по-млад и тогава Заха щеше да разбере от къде изгрява слънцето, но сега излиза, че е най-добрия на терена и от двата отбора. А това трябва да показва на разни хора, колко добър играч е Арнолд, щото и него го хулят често.


За съжаление годините си натежават, аз на работа сега се изморявам повече от колкото преди пет години, а той си е професионален футболист така, че е нормално Мили да издиша вече.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 19.01.2019 |17:00 | 4-3 FT

Мнениеот ralka_levskarka » 19 яну 2019 19:33

Направили сме слаб мач и сме имали късмет. Нямаме ли право на това?! А срещу Сити като паднахме и играхме по-добре, но видиш ли, топката не минала с 11мм и не бихме, по-хубаво ли беше? На всеки се случва да има слаб ден, това са хора, а не роботи и въпреки това момчетата гониха победата ДО последно и показаха характер. Головете стават от грешки. При техния втори Кейта гледаше отблизо.
Пиян вратар бе и Кариус на финала, ама на РМ не им пука и си се кефят.
Важни са точките. Боли ме фара, че сме направили 1 слаб мач при изиграни 22.
Мили е на 33, най-нормалното нещо е да издъхва срещу Заха и не го виня за нищо!
Интересно ми е само кой му подаде спорния пас, когато фаулира Заха?
Честита победа! Надявам се, че нещата с Фабиньо са ок.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 19.01.2019 |17:00 | 4-3 FT

Мнениеот plmar » 19 яну 2019 19:34

Sisi 1914 написа:Уникален мач се получи! :lol:


Е, четете мнението и на фен на друг отбор!

Такава победа, с обръщане и последвало изравняване, се прави само ако си голям.... и си характер!

Т'ва на тренера са пълни щуротии!
Изображение

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 19.01.2019 |17:00 | 4-3 FT

Мнениеот wu_dnica » 19 яну 2019 19:38

ralka_levskarka написа:Направили сме слаб мач и сме имали късмет. Нямаме ли право на това?! А срещу Сити като паднахме и играхме по-добре, но видиш ли, топката не минала с 11мм и не бихме, по-хубаво ли беше? На всеки се случва да има слаб ден, това са хора, а не роботи и въпреки това момчетата гониха победата ДО последно и показаха характер. Головете стават от грешки. При техния втори Кейта гледаше отблизо.
Пиян вратар бе и Кариус на финала, ама на РМ не им пука и си се кефят.
Важни са точките. Боли ме фара, че сме направили 1 слаб мач при изиграни 22.
Мили е на 33, най-нормалното нещо е да издъхва срещу Заха и не го виня за нищо!
Интересно ми е само кой му подаде спорния пас, когато фаулира Заха?
Честита победа! Надявам се, че нещата с Фабиньо са ок.

А нямам ли право да го кажа...а като издиша аз ли да ида да му помагам...не знаем ли кой в тоя заха...колко вратари ще ни помогнат още...
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта