ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 19.01.2019 |17:00 | 4-3 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3727
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 19.01.2019 |17:00 | 4-3 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 21 яну 2019 22:21

wu_dnica написа:Бая дразниш и вкарваш думи в устата на хората ,но ще си направя труда. Казах...че...само 4 гол беше гол от игра и положение. Казах...че ...останалите 3....3 гола ни трябваха с късмети ...рикушети и куци вратари ,за да победим колоса Палас на нашия стадион. МММ не ми обяснявай как са били сити. Това е притеснително...от една страна с нужни 4 гола ...3 с късмет от друга точно срещу тия. Не е добре...не е бе. Другото ,което казах е ,че никой не помагаше на Милнър. И тука много добре ми идва инфото ,че предния му червен е пак срещи Палас и заха. Много ще е добре да четеш преди да се изкажеш неподготвен о по инерция. Ес на тебе говоря.

Никого не съм цитирал, за да му вкарам думи в устата, ако ти си се подразнил, сам си знаеш защо...Да ми кажеш, че гола на Фирмино е без игра и не е положение, защото стана малък рикушет е въпросното принизяване на труда на тези играчи за което говорих. Ти не си виждал друг път от там да вкарваме гол, а? Нищо не съм казал за победата им над Сити, не съм гледал мача, ти я намесваш в момента, даже не знам защо. Тук винаги е било пълно с притеснени и треперещи...един повече или по-малко, проблема си е негов. Обоснови се ако обичаш, за какво точно ти идва добре инфото за предния картон на Милнър, много държа да се обосновеш. Не искам да правя предположения да не се подразниш пак. И само да ти кажа за помоща на бека- в гостуването на Сити, имаше кой да помага на Арнолд, доста хора тръбяха след мача как Сане го развинтил, ама при първия гол точно помощника (Милнър или Вайналдум беше) беше разминат от Сане и от абсолютно идентичната позиция в която беше Заха онзи ден той подаде на Агуеро за първия гол. Та мисълта ми е, че дори и да има помощ това не ти гарантира нищо, когато с/у теб има едно толкова добро крило. Гол може да падне винаги, може и от отслабената зона в която липсва някой, щото е пратен да помага на бека. Това е футбол бе хора, няма нужда да си смучим пръстите от анализи след такава важна победа.
Ей ти го и Мане какво казва днес: "Най-голямата ни победа досега през сезона"
Той знае по-добре как е постигната и какво е било на терена, иначе във форума е ясно, че такива отбори все изглеждат лесни и задължително трябва да се качат на разлика на Анфийлд, ама защо предните 25 г това никога не се случваше, само това не е ясно ;)

"100 per cent (it's our biggest win of the season)," the Liverpool winger said. "For sure, it was not our best performance but the most important thing for us was the three points. We got them and everybody is happy.
"They played very well in the first-half. They scored goals, they were very compact and it was difficult for us to pass between the lines. "In the second-half, we tried to push with the fans behind us and we scored two quick goals.
"At 3-2 (up) it became more difficult and then we scored a fourth goal. It was still a very tough game but (we got) three points."

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 19.01.2019 |17:00 | 4-3 FT

Мнениеот Onq » 21 яну 2019 22:33

Liverpool_EC написа: иначе във форума е ясно, че такива отбори все изглеждат лесни и задължително трябва да се качат на разлика на Анфийлд, ама защо предните 25 г това никога не се случваше, само това не е ясно ;)
"


Абе 25, Ливърпул въобще няма победа с разлика преди да дойде Клоп, никога :lol:

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1136
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 19.01.2019 |17:00 | 4-3 FT

Мнениеот cskarcheto92 » 21 яну 2019 22:56

Че Заха развинти Мили е ясно. Трудно щеше да му се получи ако ТАА беше там. Заха е бърз, повратлив и ми е чудно, че все още е в Палас. Не успя да се справи с конкуренцията в Юнайтед, но има класа да играе за отбор от топ 6. След като години ми се искаше Шакири да бъде привлечен в отбора ми, това се случи. От миналата година ми се иска да видя и Заха в състава. Срещу 30-35 млн. би бил добро попадение. Доста бързина би имало със Салах, Мане, Заха и Фирмино зад Мо.
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3727
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 19.01.2019 |17:00 | 4-3 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 21 яну 2019 23:21

Onq написа:
Liverpool_EC написа: иначе във форума е ясно, че такива отбори все изглеждат лесни и задължително трябва да се качат на разлика на Анфийлд, ама защо предните 25 г това никога не се случваше, само това не е ясно ;)
"


Абе 25, Ливърпул въобще няма победа с разлика преди да дойде Клоп, никога :lol:

Абе ти нали ме блокира бе пич, за една седмица ли ми беше наказанието :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Убедителни победи е имало и преди Клоп, аз визирам многото равни с такива отбори и как такива мачове си свършваха 2:2, 3:3, 2:3
или ти това не си го виждал предните 25г. Той и Рафата би Хъл Сити с 6:1 през 2009, ама завършихме сезона с 13,14 равни...сещаш ли се :idea:
cskarcheto92 написа:Че Заха развинти Мили е ясно. Трудно щеше да му се получи ако ТАА беше там. Заха е бърз, повратлив и ми е чудно, че все още е в Палас. Не успя да се справи с конкуренцията в Юнайтед, но има класа да играе за отбор от топ 6. След като години ми се искаше Шакири да бъде привлечен в отбора ми, това се случи. От миналата година ми се иска да видя и Заха в състава. Срещу 30-35 млн. би бил добро попадение. Доста бързина би имало със Салах, Мане, Заха и Фирмино зад Мо.

Трент сам каза наскоро, че най-трудно досега му е било с/у Заха. Не че има мнг опит, ама все пак срещна доста сериозни крила през миналата година. Заха в Юнайтед беше още доста млад и нямаше как да израстне там. Сега вече е друга работа. Той е добре дошъл, ама за тази цифра която споменаваш може единствено, ако Палас изпаднат. Иначе ще е над 50, да не казвам и нагоре. Ще трябва Клоп пак да ни закара на финал в ШЛ, за да може да си го позволи ;)

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 19.01.2019 |17:00 | 4-3 FT

Мнениеот Onq » 21 яну 2019 23:42

Liverpool_EC написа:
Onq написа:
Liverpool_EC написа: иначе във форума е ясно, че такива отбори все изглеждат лесни и задължително трябва да се качат на разлика на Анфийлд, ама защо предните 25 г това никога не се случваше, само това не е ясно ;)
"


Абе 25, Ливърпул въобще няма победа с разлика преди да дойде Клоп, никога :lol:

Абе ти нали ме блокира бе пич, за една седмица ли ми беше наказанието :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Убедителни победи е имало и преди Клоп, аз визирам многото равни с такива отбори и как такива мачове си свършваха 2:2, 3:3, 2:3
или ти това не си го виждал предните 25г. Той и Рафата би Хъл Сити с 6:1 през 2009, ама завършихме сезона с 13,14 равни...сещаш ли се :idea:
cskarcheto92 написа:Че Заха развинти Мили е ясно. Трудно щеше да му се получи ако ТАА беше там. Заха е бърз, повратлив и ми е чудно, че все още е в Палас. Не успя да се справи с конкуренцията в Юнайтед, но има класа да играе за отбор от топ 6. След като години ми се искаше Шакири да бъде привлечен в отбора ми, това се случи. От миналата година ми се иска да видя и Заха в състава. Срещу 30-35 млн. би бил добро попадение. Доста бързина би имало със Салах, Мане, Заха и Фирмино зад Мо.

Трент сам каза наскоро, че най-трудно досега му е било с/у Заха. Не че има мнг опит, ама все пак срещна доста сериозни крила през миналата година. Заха в Юнайтед беше още доста млад и нямаше как да израстне там. Сега вече е друга работа. Той е добре дошъл, ама за тази цифра която споменаваш може единствено, ако Палас изпаднат. Иначе ще е над 50, да не казвам и нагоре. Ще трябва Клоп пак да ни закара на финал в ШЛ, за да може да си го позволи ;)


Още си блокиран, видях ти мнението преди да си вляза в профила. А и много обичам като почнеш да се обясняваш, въртиш, кривиш, че то не са един или два бисерите ти:)

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3727
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 19.01.2019 |17:00 | 4-3 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 22 яну 2019 08:00

Onq написа:Още си блокиран, видях ти мнението преди да си вляза в профила.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
[offtopic]И сигурно си ми отговорил два пъти пак преди да си влежеш в профила. Човека дето 10 пъти се зарича да не ми отговаря, накрая ме и блокира и продължавам да получавам отговори :mrgreen: Не знам за моите бисери, ама ти си абсолютната перла :mrgreen: Това ще го сложа офтопик за да не го видиш :mrgreen:[/offtopic]

kircho_baretata
Мнения: 637
Регистриран на: 10 окт 2018 09:37
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 19.01.2019 |17:00 | 4-3 FT

Мнениеот kircho_baretata » 22 яну 2019 09:16

Още ли го дъвчете тоя мач?
Те нашите вече се припичат някъде на топличко, вие още анализирате. Мина и замина тоя мач, важното е че точките бяха за нас.

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6090
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 19.01.2019 |17:00 | 4-3 FT

Мнениеот KOPScousers » 22 яну 2019 10:04

Аз не знам само каква е разликата да спечелиш с 5-0 или 1-0. Колко пъти титлата се е решавала по голова разлика, че този фактор да е от съществено значение? Важни са трите точки и това е.

Тук стана малко като във форума на Мадрид, където няк'ъв им обяснява как разгромите на Барса над Реал и редовните петички, които им пишели, щели да се помнят повече от трите поредни ШЛ на белите. :lol:
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1053
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 19.01.2019 |17:00 | 4-3 FT

Мнениеот wu_dnica » 22 яну 2019 12:02

Победата я споменах да не тръгнеш да ми обясняваш,че щом тях са били,значи са много добри.
Е как защо да идва дюшеш инфото...щом веднъж е бил изгонен срещу него,значи му е неудобен и е трябвало да се подходи по сериозно към опазването и подсигуряването? Или не...всичко беше точно.
Не казвам ,че Арнолд щеше да се справи по добре...ама имат двама що годе играча мамка му...той и таузънд....и точно те ни нашибаха гола...щеше да има и втори такъв ...абсолютно същия...защо се допусна същата ситуация?....но втория път фабинио стигна на време.
За сане кво...да не кажа че 50 проц. от играта им минава през неговата зона...ако искаш отвори мача със Сити и виж кво съм предположил...сане и Фернандиньо...
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3727
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кристъл Палас 19.01.2019 |17:00 | 4-3 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 22 яну 2019 22:09

wu_dnica написа:Победата я споменах да не тръгнеш да ми обясняваш,че щом тях са били,значи са много добри.
Е как защо да идва дюшеш инфото...щом веднъж е бил изгонен срещу него,значи му е неудобен и е трябвало да се подходи по сериозно към опазването и подсигуряването? Или не...всичко беше точно.
Не казвам ,че Арнолд щеше да се справи по добре...ама имат двама що годе играча мамка му...той и таузънд....и точно те ни нашибаха гола...щеше да има и втори такъв ...абсолютно същия...защо се допусна същата ситуация?....но втория път фабинио стигна на време.
За сане кво...да не кажа че 50 проц. от играта им минава през неговата зона...ако искаш отвори мача със Сити и виж кво съм предположил...сане и Фернандиньо...

Както и предполагах, ти си мислиш, че Милнър пак е бил бек в него мач и е пазел Заха и е бил развинтен. Обаче той 100% е бил халф тогава и едвали го е пазел. Не може за всяко неразчетено влизане за червен картон да се решава, че този играч е неудобен на другия и след 3г да го подсигуряваш допълнително. Инфото го дадох, защото е едно любопитно съвпадение, а ти ще измислиш нов футбол покрай него.
Гуардиола кого не подсигури, че им набутаха и на тях 3 гола, даже Заха май беше контузен тогава? А примера ти със Сане е лош-точно това казвам и аз дори и като се сложи, някой да подсигурява бека, пак ни вкараха от там. Футбол е, ако беше толкова лесно и ясно всичко, всеки мач щеше да свършва 0:0 и никой нямаше да го гледа.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта