ФА къп: Улвърхамптън - Ливърпул 07.01.2019 |21:45 | 2-1 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: ФА къп: Улвърхамптън - Ливърпул 07.01.2019 |21:45 |

Мнениеот SgtLiberty » 07 яну 2019 23:27

Камачо браво, браво :o
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Ponko
Мнения: 4040
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ФА къп: Улвърхамптън - Ливърпул 07.01.2019 |21:45 | 2-1 FT

Мнениеот Ponko » 07 яну 2019 23:39

Не е голяма изненада. Да се надядаме, че след тези две загуби ще напляскаме останалите птици и добитъци до края на месеца. Няма да имаме оправдание тогава. До нови срещи!

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: ФА къп: Улвърхамптън - Ливърпул 07.01.2019 |21:45 | 2-1 FT

Мнениеот SgtLiberty » 07 яну 2019 23:42

Еми квот такова, Камачо и Холандчето имат потенциал, Фабиньо не никак лош като ЦЗ, Морено още от финала със Севиля е за разстрел, и Бог да пази ВВД и Алисон, че без тях не знам.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17343
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ФА къп: Улвърхамптън - Ливърпул 07.01.2019 |21:45 | 2-1 FT

Мнениеот slash1912 » 07 яну 2019 23:48

Целия форум явно е доволен от загубата и отпадането :mrgreen:
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ФА къп: Улвърхамптън - Ливърпул 07.01.2019 |21:45 | 2-1 FT

Мнениеот plmar » 07 яну 2019 23:52

В общи линии доволно, поиграха резервите дано се видяха защо са такива, главните отпочиват, до мача с чайките има време. Аз лично съм О.К.
Изображение

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: ФА къп: Улвърхамптън - Ливърпул 07.01.2019 |21:45 | 2-1 FT

Мнениеот SgtLiberty » 07 яну 2019 23:52

slash1912 написа:Целия форум явно е доволен от загубата и отпадането :mrgreen:

Разочарован съм от загубата, но не съм ядосан, просто има още път да извървим докато стигнем дълбочината на състава на Сити, за да можем да сме еднакво силни на всички фронтове.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ФА къп: Улвърхамптън - Ливърпул 07.01.2019 |21:45 | 2-1 FT

Мнениеот 9lives » 07 яну 2019 23:53

Най - скучният мач от много време на сам. Както казах и преди мача, грам не ми пука. Лошото е че останахме без ЦЗ.
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6130
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ФА къп: Улвърхамптън - Ливърпул 07.01.2019 |21:45 | 2-1 FT

Мнениеот KOPScousers » 07 яну 2019 23:55

Преди началото на мача казах, че не ми пука за този мач и донякъде още е така, само че има една малка разлика. Докато го гледах се замислих, особено към края, че един Моуриньо, който толкова беше хулен от всичко живо, спечели този турнир, спечели Лига Европа, спечели дори Къмюнити Шийлд след това, ако някой го брои за сериозен трофей. Конте спечели ВЛ и точно тази купа за двете си години в Челси и пак имаше много хора, които го негодуваха. Ясно е, че тези отбори бяха много по-напред от Ливърпул до последните 2-3 години, ясно е, че не можем да очакваме чудеса, но това е четвъртият сезон на Клоп и все още сме на 3 загубени финала, които лично мен, а и вярвам, че не само мен, изобщо не ме топлят. На този отбор му трябват трофеи, които да затвърдят този прогрес, който очевадно има в играта през последните 2-3 сезона. Ненормално, несериозно и неуважително към името Ливърпул е този отбор да има ЕДНА ЕДИНСТВЕНА КУПА за последните 13 години и тя е Мики Маус Къп. Просто е несериозно. Клоп продължава да подценява и да захвърля купите всяка година след дебютния 15/16, когато играхме финал за Мики Маус. Както казах преди, вярвам и се моля да успеем най-накрая да приключим това проклятие, което ни обрича на безтитлие вече почти 30 години. Не само това, не искам това да е четвърти сезон, в който играем "красив футбол", гегенпресинг, хеви метъл футбол и какво ли още, и накрая на сезона равносметката пак, не пак, отново да е... 0 трофея. :oops:
[offtopic]Чувствайте се поканени да ме нападнете, но като се абстрахирате от емоциите около мача и помислите трезво над поста ми, ще разберете колко точно съм прав за всичко, което съм написал. Пригответе се за поредния нулев сезон, за да няма после разочаровани.[/offtopic]
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

kircho_baretata
Мнения: 637
Регистриран на: 10 окт 2018 09:37
Контакти:

Re: ФА къп: Улвърхамптън - Ливърпул 07.01.2019 |21:45 | 2-1 FT

Мнениеот kircho_baretata » 08 яну 2019 00:01

Този мач даде някои отговори по отношение на разни спорове във форума.
1. Стъриджа титуляр, ами няма как да е и този мач го показва, за 20 мин. на мач става.
2. Път за младите ни надежди. Е айде нема нужда, точно в тоя сезон. Не казвам че са лоши, но все още не може да се разчита на тях. Ховър, вижда се има пласиране, техника, но най-малкото още не е натрупал мускулна маса, как да го пуснеш срещу Калъм Уилсън да речем. Заеме добра позиция и го изблъскват с рамо. Къртиса с извинение но има към 50 объркани паса за мача и то пас на 10 метра, само Камачо показа, защо пратиха бившия ни титулярен бек под наем.


Милнър е любимеца ми в този отбор, но вече командите, които подава главата, не се изпълняват овреме от краката. Според мен при гола им той въобще нямаше намерение да се увлича така и да гони човека без топка, но се получи нещо като заслон за него и мислейки си сега ще го изпреваря тоя и ще покрия не се случи и си бега 20 метра рамо в рамо с него.
Кейта горкия имам чувството, че просто не може да се отпусне още.
И Морено, ах Морено, този човек струваше 15 млн, мача направо не ми се гледаше по някое време, само и единствено заради него.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3777
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ФА къп: Улвърхамптън - Ливърпул 07.01.2019 |21:45 | 2-1 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 08 яну 2019 00:18

kircho_baretata написа:Този мач даде някои отговори по отношение на разни спорове във форума.
1. Стъриджа титуляр, ами няма как да е и този мач го показва, за 20 мин. на мач става.
2. Път за младите ни надежди. Е айде нема нужда, точно в тоя сезон. Не казвам че са лоши, но все още не може да се разчита на тях. Ховър, вижда се има пласиране, техника, но най-малкото още не е натрупал мускулна маса, как да го пуснеш срещу Калъм Уилсън да речем. Заеме добра позиция и го изблъскват с рамо. Къртиса с извинение но има към 50 объркани паса за мача и то пас на 10 метра, само Камачо показа, защо пратиха бившия ни титулярен бек под наем.


Милнър е любимеца ми в този отбор, но вече командите, които подава главата, не се изпълняват овреме от краката. Според мен при гола им той въобще нямаше намерение да се увлича така и да гони човека без топка, но се получи нещо като заслон за него и мислейки си сега ще го изпреваря тоя и ще покрия не се случи и си бега 20 метра рамо в рамо с него.
Кейта горкия имам чувството, че просто не може да се отпусне още.
И Морено, ах Морено, този човек струваше 15 млн, мача направо не ми се гледаше по някое време, само и единствено заради него.

Всичките ти мнения до сега са абсолютен чук, точно и на място за всеки. Точно сега ми спести доста писане. Мерси, за което. Хубаво е и други да ги виждат и казват тези неща, че като ги кажа аз и стават скандали с тоя и оня :lol: :lol: :lol:
На всички беше ясно, че мача ще е "каквото стане и най-добре нищо да не става" :) Но мнг -слабо от най-опитните, Камачо и Хойвер ги засрамиха, а Фабиньо беше единствения играч на ниво от всичките 11, които го започнаха. Морено ще пропусна да го коментирам, че мнг ще се проточи поста...но все пак да обобщим "най-некадърния ляв бек в историята на Ливърпул", бих върнал Кончески за да му се насладя в сравнение с тоя циркаджия :!:
На Жорко клетвите застигнаха Ловрен...да му мисли Хендерсън, мисля че е твърдо номер 2 в списъка му :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта