ВЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 03.01.2019 |22:00 | 2-1 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6090
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 03.01.2019 |22:00 | 2-1 FT

Мнениеот KOPScousers » 06 яну 2019 18:08

30 страници само ла*на и помия. Не ви ли казах още на полувремето, че този мач е свършил и да го отписвате? Не знам как може да сте такива, честно. :lol: Защо се псувате и си сипвате така, след като всички тук поддържаме Ливърпул? Разбирам да бяхте фенове на различни отбори, но вие сте от един и същ отбор и се карате по този начин. Правим сезон, който едва ли някой е очаквал. Да, разочарован съм от загубата, разочарован съм, че Клоп отново подходи по такъв начин и отново ни скъса нервите с тази халфова линия, но в крайна сметка всеки от нас би се навил без да се замисли на преднина от 4 точки на върха след двата мача с Ман Сити. Стига сте правили драми, тяхната програма до края на сезона е по-трудна от нашата, тепърва почва ШЛ, а те със сигурност ще се хвърлят там, което също би ни помогнало много в борбата за титлата.

Никой от нас не е виновен, разберете го. И да се псувате, и да си избиете зъбите, и къщите да си запалите, пак няма да промените нищо, така че спрете със селските изцепки и подкрепяйте отбора. Крайно време беше да загубим, както казах по-рано в темата, тия чаршафи бяха брутално богопомазани в този мач и ни биха в единствения мач този сезон, който НЕ трябваше да губим, но това е футбола. Така е станало, приемаме го и продължаваме напред, няма как.

Оставям това тук, сами си правете изводите. Този сезон не сме спечелили точно 4 мача във ВЛ, и четирите с отбори от Топ 6, като само срещу Арсенал на Емирейтс е имало една разлика в халфовата линия. Докато Клоп не спре с тези страхливи тактики и дървени изпълнения, присъщи за Лига 1, няма как да спечелим такъв мач. В този ред на мисли, адмирации за Гуардиола. На човекът му трябваше победа, пусна само един дефанзивно ориентиран полузащитник и с всичко най-добро в атака заслужено си взе мача, още повече, че и късметът беше с тях, но той обича смелите.

[offtopic][wrapimg=]https://66.media.tumblr.com/91274c2ca355101be6c150e7d621e510/tumblr_pkx3a6USHL1ri8pqfo1_1280.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Айнщайн го е казал - лудостта е да правиш едно и също нещо отново и отново и да очакваш различни резултати. Снимката по-горе е красноречива.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ВЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 03.01.2019 |22:00 | 2-1 FT

Мнениеот Onq » 06 яну 2019 18:56

Проблемът не е в Джини и Мили и това е ясно на всички

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: ВЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 03.01.2019 |22:00 | 2-1 FT

Мнениеот HoUs4oOL » 06 яну 2019 23:50

KOPScousers написа:30 страници само ла*на и помия. Не ви ли казах още на полувремето, че този мач е свършил и да го отписвате? Не знам как може да сте такива, честно. :lol: Защо се псувате и си сипвате така, след като всички тук поддържаме Ливърпул?

Разбирам ги донякъде хора като Реалиста. Ще им се до към средата на месец март да водим с 15+ точки на втория и да поритваме за здраве, докато ни дадат купата, без нерви, без напрежение, без да се крием зад дивана, докато гледаме мачовете. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Но не става така...
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6090
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 03.01.2019 |22:00 | 2-1 FT

Мнениеот KOPScousers » 07 яну 2019 00:03

HoUs4oOL написа:
KOPScousers написа:30 страници само ла*на и помия. Не ви ли казах още на полувремето, че този мач е свършил и да го отписвате? Не знам как може да сте такива, честно. :lol: Защо се псувате и си сипвате така, след като всички тук поддържаме Ливърпул?

Разбирам ги донякъде хора като Реалиста. Ще им се до към средата на месец март да водим с 15+ точки на втория и да поритваме за здраве, докато ни дадат купата, без нерви, без напрежение, без да се крием зад дивана, докато гледаме мачовете. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Но не става така...

Е, то на кой не му се иска това... И аз искам требъл, но едва ли ще доживея да видя подобно нещо. Нека гледа малко реално реалиста и всички като него. :lol:

Просто нищо фатално и неочаквано не е станало. Дълбоко в мен знаех, че е много вероятно да загубим, но не исках да го мисля и да го вярвам това. Просто това беше единствения мач, който НЕ трябваше да губим, за да сме спокойни и да вярваме, че ще спечелим титлата. Сега пак има едни съмнения, пак има въпросителни, но в крайна сметка след двата мача със Сити им водим с 4 точки и докрая имаме 1, максимум 2 тежки гостувания, ако броим Гудисън. Освен тях ни остават домакинства на Челси и Тотнъм и всичко друго е средна работа, като на Анфийлд ще дойдат умрели от студ отбори като Хъдърсфийлд и Бърнли, а потенциално тежките гостувания на отбори като Палас, Лестър, Уулвс, Борнемут останаха в историята и ни донесоха 12 точки. Според мен можем да спечелим повече от тези 51 точки, които спечелихме след първите 19 кръга, въпреки тази загуба от Сити. Едва ли ще го направим, но едни 95 точки ще са ни достатъчни за титлата според мен. Вмомента имаме 54, остават 41. От 17 мача трябва да спечелим 13 и в останалите 4 (Юнайтед, Евертън навън и Челси и Тотнъм у дома, евентуално) можем да си позволим да не спечелим. Прости сметки, но напълно реалистични, освен ако не последва някакъв спад и не направим значително по-слаб втори полусезон. Принципно през пролетта ни е силата, пък да видим...
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3727
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 03.01.2019 |22:00 | 2-1 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 07 яну 2019 00:38

realist написа:Не знам за какъв завой говориш. Не казвам нищо различно. Понеже си царят на цитатите, дай едно мнение, в което казвам, че Клоп не върши никаква работа и няма никаква промяна след идването му.
Да, цяла пролет тръбях, че при 10 точки преднина, която имахме (дали не бяха и повече), има опасност да останем извън топ 4. И бях прав, че има такава опасност, на един мач бяхме от това. Сега при 4 точки преднина някои вече вдигат титлата. Чакайте малко!
Виж се сега какъв си манипулатор, за това говорех. В предишния коментар казваш, че съм щял и преди да спра да влизам, ама пак влизам. Всеки нормален човек ще приеме, че съм казал, че няма да влизам и съм нарушил думата си. А то какво излиза, ти така си си мислел , че е редно Ти си за политик бе, момче!
А що се отнася до тая тъпотия, че който критикувал Клоп не заслужава да се радва на титла, това наистина и най-мощния тъпомер не може да го хване. Я с Джонката и още няколко момчета напишете една петиция до ръководството, през май на последния мач, да направят едно проучване на феновете и да не се допускат на стадиона такива, които са критикували. Така ще останете малцина и белким веднъж вземете да отидете на тоя Анфийлд и да подкрепите отбора истински, не по пантофки на дивана, пред компютъра. Щото тая подкрепа никой нито я вижда, нито я чува, нито го интересува.

Виж какво човек, наглоста ти вече почва да минава всякакви граници. Пролетта ти писах, че почваш да приличаш яко на онзи палячо тренера, и ако тогава имах предвид просташкото ти държание и лабилна психика, ти вече почваш да го гониш и по наглост и въртигъзничене, за слепота да не говорим, там и на двамата ви трябват по годинка, две повече от всеки нормален фен да видите цялата картинка, вместо да се хващате за един даден мач и резултата от него.
Да ти търся мнение, в което не казваш, че не вършел никаква работа и няма промяна? След всичката помия, която изсипа по него? Ти сигурно се бъзикаш, все едно на теб ти трябват доказателства за това какво си говорил и мислил. Айде ако излъжеш някой нов във форума добре, може и да се върже човека... ама себе си можеш ли да излъжеш бе, реалисте :lol: :lol: Т.е във всичките пъти в които го нарича некадърник, недоразумение и че никога нищо няма да спечелим с него ти си имал впредвид, че върши добра работа и променя отбора :lol: Абе вие с Оня май наистина ще излезете даскали по БЕЛ, вашата работа ми бие яко на култовия въпрос по литература "Какаво е искал да каже поета?" Пишете едно и като ви хване на тясно човек, после излизате с 20 реда, че всъщност сте имали съвсем друго в предвид :lol: Вмсесто да ти търся стари цитати веднага ти давам пример с тази глупост отгоре, че си бил прав за опасноста от изпускането на 4тото място и както ти обясних за харчовете на Клоп и ти смени темата, така ще ти обясня и за огромната разлика м/у топ 4 миналата година и по-миналата година. Като на второкласник ще подходя пак, явно има ефект. Значи през 2017 последните два месеца ние нямахме право на никаква грешка, защото отборите за д нас бяха на 2,3 т и можеха да ни изпреварят всеки кръг. Април и май направихме 8,9 победи и само 1 (ЕДИН) равен със Саутхямптън (когато Милнър изпусна дузпа). Т.е всеки един от последните 10тина кръга ние играехме под огромно напрежение и все едно е финал! Тази пролет 2018 ние водехме с над 10т в един момент и на всеки един друг в този форум ОСВЕН на теб беше ясно, че заради прогреса в ШЛ и многото контузии, ще има мачове в които ще играят резерви и с по-слаб състав ще въртим равни и загуби :!: Защо само ти не го стопли това, си остава загадка за мен и до ден днешен...влез в темите след всеки равен да видиш колко хора ти говориха, че е нормално и няма как да изпуснем топ 4, защото накрая имахме един мач (с Брайтън ли беше) като домакин, който се явяваше единствения "финал" за цяла пролет :!: Не като предната да имаш 10 поредни финала, заради малката преднина. Когато имаш 10 точки преднина, а не 2, разликата е огромна, защото в първия случай имаш комфортна преднина и можеш да му отпуснеш края и само на ей такива лабилни фенове, като теб им се струва, че са прави за някаква опасност. Правия всъщност беше Барнс, като ти писа 100 пъти, че Челси ще се дънят, ама ти предпочиташе да залагаш на тях отколкото на любимия си отбор. Джонито на оня тренера му вика бангия :lol: Май и за теб е подходяща вече тази дума. Джони какво значи това бе, аз си признавам, че никога не бях я чувал преди, в нашия край я нямаме, и не знам какво точно значи, ама много ме кефи как звучи. Става ли и реалиста полека-лека бангия, как ти се струва :lol:
Ти да ми говориш за подкрепа, е все едно Хитлер да се обяви за защитник на човешките права :mrgreen:

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3727
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 03.01.2019 |22:00 | 2-1 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 07 яну 2019 00:44

KOPScousers написа:Разбирам да бяхте фенове на различни отбори, но вие сте от един и същ отбор и се карате по този начин.

Виж сега, на глупав човек бих му сторил път (пределно ясно ми е, че има такива и те толкова си могат и с нищо не са виновни за това). Но на глупав И нагъл-никога :!: Нищо, че е от Ливърпул, даже напротив, мен ме е срам, че имаме такива фенове. Слава богу са 3,4 на 1000.

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: ВЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 03.01.2019 |22:00 | 2-1 FT

Мнениеот HoUs4oOL » 07 яну 2019 00:57

Тренера си беше добродушен, не е тровил атмосферата поне според мен. Стила му беше такъв комичен, не е създавал напрежение като Реалиста или Понко, поне моите впечатления от него са останали такива.
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3727
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 03.01.2019 |22:00 | 2-1 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 07 яну 2019 01:50

HoUs4oOL написа:Тренера си беше добродушен, не е тровил атмосферата поне според мен. Стила му беше такъв комичен, не е създавал напрежение като Реалиста или Понко, поне моите впечатления от него са останали такива.

Добродушен беше, по 3,4 часа на ден в които спеше и не прекарваше във форума :lol: Явно си един от малкото, които не са псувани от големия разбирач. Не знам как си минал м/у капките(плюнките), ама може да си горд :)

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 03.01.2019 |22:00 | 2-1 FT

Мнениеот Red_Neck » 07 яну 2019 08:24

KOPScousers написа:Оставям това тук, сами си правете изводите. Този сезон не сме спечелили точно 4 мача във ВЛ, и четирите с отбори от Топ 6, като само срещу Арсенал на Емирейтс е имало една разлика в халфовата линия. Докато Клоп не спре с тези страхливи тактики и дървени изпълнения, присъщи за Лига 1, няма как да спечелим такъв мач.

[offtopic][wrapimg=]https://66.media.tumblr.com/91274c2ca355101be6c150e7d621e510/tumblr_pkx3a6USHL1ri8pqfo1_1280.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Айнщайн го е казал - лудостта е да правиш едно и също нещо отново и отново и да очакваш различни резултати. Снимката по-горе е красноречива.

Снимката по-горе е леко манипулативна ;)
Защо няма списък на спечелините мачове със същата формация на халфовата линия? По памет се сещам за победите над ПСЖ с 3:2 и над Наполи с 1:0.
В края на септември Х под моста беше много добър резултат, днес вече го броим за гаф, WTF?
Ротациите на състава също са важна част от играта. Губиш от ПСЖ с въпросните три халфа, но 3-4 дни преди и след този мач печелиш гостуване на Уотфорд и дерби с Евертън с друга формация - 6 точки!
През декември печелилим 8 мача поред - Евертън, Наполи, МЮ, Арсенал, Нюкасъл + гостуванията на Бърнли, Борнемут, Уулвс! Това са 21 точки за ЕПЛ и излизане от най-тежката група в ШЛ! Губим гостуване на актуалния шампион и ..... светът свършва.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта