ВЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 03.01.2019 |22:00 | 2-1 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 03.01.2019 |22:00 | 2-1 FT

Мнениеот Real » 06 яну 2019 00:57

realist написа:
Ей на това му се вика: "Много труд за нищо". Абсолютно безсмислен пост. Да, пич, дори за мащабите на Сити и Челси над 250 млн евро за една календарна година са МНОГО ПАРИ. Айде сега, остроумнико, изброй колко отбора в света похарчиха повече от нас за 2018 г. Взимам пуканките и чакам отговора. :roll: :lol:

Ма що за цялата 2018-та, дай да видим в деня, в който купихме ван Дайк, дали някой е изхарчил повече от нас?
Зарежи пуканките и ми кажи за периода на Клоп в Пуул, колко отбора изхарчиха повече от нас? И колко титли взе Юнайтед...

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 03.01.2019 |22:00 | 2-1 FT

Мнениеот Real » 06 яну 2019 00:59

Onq написа:
Абе тя ясна, но само Наби струва повече от Рахийм :)

Сигурно си прав, за останалите поне близо ли съм до истината? :)

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 03.01.2019 |22:00 | 2-1 FT

Мнениеот realist » 06 яну 2019 01:08

Real написа:
realist написа:
Ей на това му се вика: "Много труд за нищо". Абсолютно безсмислен пост. Да, пич, дори за мащабите на Сити и Челси над 250 млн евро за една календарна година са МНОГО ПАРИ. Айде сега, остроумнико, изброй колко отбора в света похарчиха повече от нас за 2018 г. Взимам пуканките и чакам отговора. :roll: :lol:

Ма що за цялата 2018-та, дай да видим в деня, в който купихме ван Дайк, дали някой е изхарчил повече от нас?
Зарежи пуканките и ми кажи за периода на Клоп в Пуул, колко отбора изхарчиха повече от нас? И колко титли взе Юнайтед...


Ааа, недей да се хлъзгаш така :mrgreen: Отбор, завършил в топ 4, играл финал в ШЛ, харчи повече от всеки друг в Англия, какво да очакваме, да не изпаднем ли? Ми естествено е да очакваме титла, човече, за това говоря! Клоп не е божество, не е магьосник, просто вече има състав, готов да атакува титлата. Купиха му футболисти, с които да атакува титлата. Във всяка линия. Да, той си ги избра, но му ги купиха. Това се опитвам да ви кажа от няколко дни, ама не, Клоп без стотинка ги мачка всичките. Айде слезте на земята. При тази слекция и така стеклите се обстоятелства (какви са те ще говорим друг път), всичко освен титла ще е провал за Клоп. И ако не я вземе сега, няма да я вземе и след 10 години.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13728
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 03.01.2019 |22:00 | 2-1 FT

Мнениеот Red_Neck » 06 яну 2019 01:58

Мениджърът харчи според бюджета спуснат от собствениците. ;)
Ако Клоп е успял да накара хората с дълбоки джобове да разпорят дюшеците и да тръгнат срещу собствените си разбирания за инвестиции в играчи за да доразвие проекта си, още по-добре за него ;)

ПП: ... и бюджети не се сравняват само по трансферни суми, а основно по разходи за заплати ;) Алексис не струваше и едно трансферно пени, нали .....? ;) Колко струва да задържиш един Кун Агуеро, който си купил преди 6-7 години за 40 милиона? А един Меси, който ти излиза от школата?
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3727
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 03.01.2019 |22:00 | 2-1 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 06 яну 2019 05:45

realist написа:Ти хубаво се надяваш, ама аз вече ям втори пакет пуканки и чакам да ми изброиш отборите, похарчили повече пари от нас през 2018 г. Давай по груби спомени, пак става

Да не ти приседнат пуканките само :!: Ти защо се напъваш с харчовете за 2018, а ни обесняваш че Клоп нищо не е спечелил през 2016 и 2017? Нещо несвързано май става? Коя купа точно трябва да е спечелил Клоп от лятото насам? Кой друг треньор си продаде един от най-добрите играчи за да купи други двама и да промени корено облика на отбора? Какво като ван Дайк е най-скъпия защитник, да не играе самичък в защита? Ами другите 3ма защо удобно им пропускаш цените? Не се сещаш Бенитез за кого е похарчил пари ли? Аз съм човека дето ще ти напомни и ще ти приседнат пуканките? Еми преди 10г Бенитез похарчи повече пари за Глен Джонсън отколкото струват Робъртсън, Гомез и Арнолд взети заедно. Преди 10години бе, реалистеееееееееееее :idea: :idea: Останъл съм с впечатление, че си мъж в средата на 40те, как може да си толкова спрял и да не правиш разлика м/у цените отпреди 10-15г и сега. Направо имам чувството, че живота ти протича в някаква пещера, честно ти казвам. Сега ще ти обесня като на второкласник, само и единствено за теб, неразбралия :!: Между играчите които разкара Клоп, без значение звезди или талаш и тези които докара разликата е 102 мил (това беше преди няколко дена, а сега продадохме и Соланке) Т.е за 100 милиона той направи разликата м/у отбора който завари от Роджърс и този, който ти гледаш в момента и викаш "титла или смърт". За 102 мил той направи разликата, той прецени кой ще си ходи и кой ще дойде и като теглим чертата това му е струвало 102 мил, потретвам го само и само да вденеш иглата :!: Айде сега умнико ми намери друг треньор, който игра финал на ШЛ и се бори в момента за титлата в Англия за 100 мил. Клоп пое отбор на 3то място в Лига Европа и 10то в първенството и за 3г и 100 милиона сега се бори за титлата. За справка Пеп Гуардиола за две години му струва над 400 мил да си преобрази отбора и пак 6 от тиулярите му са от предните години, Агуеро за 40, Де Бройне за 75, Стърлинг за 50, Силва за 30, Компани, Фернандиньо и т.н даже не влизат в тая цифра от над 400мил защото те си бяха там. На Мауриньо му струваше 250 мил да си преобрази отбора и нищо не преобрази, единствено накара някви слепоци като теб и съмишлениците ти, щото нали си горд, че имаш такива, да му се кефят. Естествено ти миналата година му се кланяше, че бил взел Купата на Лигата и Купата на УЕФА. И какво постигна с това те питам аз? Спасиха ли го от уволнение тези купи? А знаеш ли какво постигна Клоп? Понеже онзи ден след мача ти написа "бай, бай суийт дриймс", значи все пак си мечтаеш за титлата. А да накараш неверника да мечтае, драги ми реалисте е безценно и много по-трудно постижимо от всякакви титли и купи. Щом Клоп постигна това С ТЕБ, да те накара да мечтаеш, да те накара да надскочиш убиташкото си мислене и дори за секундичка вместо оставка да искаш титлата, значи човека е свършил една божествен работа. Постигнал е непостижимото ;) Айде сега преглъщай и недей обещава нищо за разкарване от форума, че и пролетта обеща същото, ама ейта на, пак си тук и пак 20 души се мъчим да те изкараме от калта, ама като си решил, че ти е хубаво там няма мърдане брааааааааааааааат. И от мен запомни, добре че през есента на 2004 нямаше форум, зашото щеше да си първия който да крещи за оставка на Бенитез, още преди мача с Олимпиакос, понеже беше на 3то място в групата и извън топ 4 в английското, даже и зад Евертън специално нея година. Добре, че нямаше форуми тогава да ти лъсне оставкаджийския задник :oops:
П.П не забравяй, че Клоп изкара на янките 70 мил от финала в ШЛ и колко пари викаш е похарчил :?: И никъде не съм принизявал Бенитез и Далглиш, стига си се хващал като удавник за сламка. Бенитез го ползвам за сравнение, за да си дадете сметка ти и още 3,4 пишман фена (Жорко, ЦСКА 69, Гущера), каква работа върши Клоп. Защото футболът е такава игра, че един път на финала се дънят шматки като Кариус и Рейна, друг път легенди като Пирло, Шевченко и Джерард също. Но това не прави единия мениджър гений, а другия "маймуняк, който подскача на тъчлинията". Това е футбол и най-добре спри да се мъчиш с него ;)

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 03.01.2019 |22:00 | 2-1 FT

Мнениеот realist » 06 яну 2019 12:23

Liverpool_EC написа:
realist написа:Ти хубаво се надяваш, ама аз вече ям втори пакет пуканки и чакам да ми изброиш отборите, похарчили повече пари от нас през 2018 г. Давай по груби спомени, пак става

Да не ти приседнат пуканките само :!: Ти защо се напъваш с харчовете за 2018, а ни обесняваш че Клоп нищо не е спечелил през 2016 и 2017? Нещо несвързано май става? Коя купа точно трябва да е спечелил Клоп от лятото насам? Кой друг треньор си продаде един от най-добрите играчи за да купи други двама и да промени корено облика на отбора? Какво като ван Дайк е най-скъпия защитник, да не играе самичък в защита? Ами другите 3ма защо удобно им пропускаш цените? Не се сещаш Бенитез за кого е похарчил пари ли? Аз съм човека дето ще ти напомни и ще ти приседнат пуканките? Еми преди 10г Бенитез похарчи повече пари за Глен Джонсън отколкото струват Робъртсън, Гомез и Арнолд взети заедно. Преди 10години бе, реалистеееееееееееее :idea: :idea: Останъл съм с впечатление, че си мъж в средата на 40те, как може да си толкова спрял и да не правиш разлика м/у цените отпреди 10-15г и сега. Направо имам чувството, че живота ти протича в някаква пещера, честно ти казвам. Сега ще ти обесня като на второкласник, само и единствено за теб, неразбралия :!: Между играчите които разкара Клоп, без значение звезди или талаш и тези които докара разликата е 102 мил (това беше преди няколко дена, а сега продадохме и Соланке) Т.е за 100 милиона той направи разликата м/у отбора който завари от Роджърс и този, който ти гледаш в момента и викаш "титла или смърт". За 102 мил той направи разликата, той прецени кой ще си ходи и кой ще дойде и като теглим чертата това му е струвало 102 мил, потретвам го само и само да вденеш иглата. Айде сега умнико ми намери друг треньор, който игра финал на ШЛ и се бори в момента за титлата в Англия за 100 мил. Клоп пое отбор на 3то място в Лига Европа и 10то в първенството и за 3г и 100 милиона сега се бори за титлата. За справка Пеп Гуардиола за две години му струва над 400 мил да си преобрази отбора и пак 6 от тиулярите му са от предните години, Агуеро за 40, Де Бройне за 75, Стърлинг за 50, Силва за 30, Компани, Фернандиньо и т.н даже не влизат в тая цифра от над 400мил защото те си бяха там. На Мауриньо му струваше 250 мил да си преобрази отбора и нищо не преобрази, единствено накара някви слепоци като теб и съмишлениците ти, щото нали си горд, че имаш такива, да му се кефят. Естествено ти миналата година му се кланяше, че бил взел Купата на Лигата и Купата на УЕФА. И какво постигна с това те питам аз? Спасиха ли го от уволнение тези купи? А знаеш ли какво постигна Клоп? Понеже онзи ден след мача ти написа "бай, бай суийт дриймс", значи все пак си мечтаеш за титлата. А да накараш неверника да мечтае, драги ми реалисте е безценно и много по-трудно постижимо от всякакви титли и купи. Щом Клоп постигна това С ТЕБ, да те накара да мечтаеш, да те накара да надскочиш убиташкото си мислене и дори за секундичка вместо оставка да искаш титлата, значи човека е свършил една божествен работа. Постигнал е непостижимото ;) Айде сега преглъщай и недей обещава нищо за разкарване от форума, че и пролетта обеща същото, ама ейта на, пак си тук и пак 20 души се мъчим да те изкараме от калта, ама като си решил, че ти е хубаво там няма мърдане брааааааааааааааат. И от мен запомни, добре че през есента на 2004 нямаше форум, зашото щеше да си първия който да крещи за оставка на Бенитез, още преди мача с Олимпиакос, понеже беше на 3то място в групата и извън топ 4 в английското, даже и зад Евертън специално нея година. Добре, че нямаше форуми тогава да ти лъсне оставкаджийския задник

П.П не забравяй, че Клоп изкара на янките 70 мил от финала в ШЛ и колко пари викаш е похарчил :?: И никъде не съм принизявал Бенитез и Далглиш, стига си се хващал като удавник за сламка. Бенитез го ползвам за сравнение, за да си дадете сметка ти и още 3,4 пишман фена (Жорко, ЦСКА 69, Гущера), каква работа върши Клоп. Защото футболът е такава игра, че един път на финала се дънят шматки като Кариус и Рейна, друг път легенди като Пирло, Шевченко и Джерард също. Но това не прави единия мениджър гений, а другия "маймуняк, който подскача на тъчлинията". Това е футбол и най-добре спри да се мъчиш с него ;)


Един ме кълне да ми умре най-милото, друг ми пожелава да се задавя с пуканки...абе все готини хора сте се събрали тука :roll: :(

Иначе емоционално изказване, за малко да пусна една сълза, ама се сетих, че живея в пещера и може да образувам старактит от окото, та се спрях навреме :mrgreen:
Ти по принцип вероятно не си лош човек, даже понякога искрено ти се радвам как пламенно поддържаш тезите си. Имаш обаче един огроомен недостатък - в стремежа си непременно да спечелиш даден спор, коментираш изявления на опонента си, които той не е правил. Така постигаш търсения ефект, но с измама, което не е ок. Правил си го много пъти с мен, както и с други от форума.
Никога не съм казвал, че Клоп не е променил нищо, че няма никаква полза от работата му или че по цял ден решава судоку. Напротив, Клоп свърши и продължава да върши огромна работа и вече бере плодовете от това. Най-важното е, че Клоп осъзна повечето от огромните си грешки, които ме дразнеха ужасно, и ги поправи. Лошото, което продължава да ме дразни в него е, че му трябва страшно много време, за да се убеди, че нещо наистина е грешно и да го промени. Така беше с вратарите, така беше със защитата, сега наред е да му уври главата, че Хендо-Мили-Джини не е най-добрата халфова линия в историята на футбола, не е и в момента, не е дори добра халфова линия. Да имаш перли като Фабиньо и Кейта и да ги държиш да търкат пейката за сметка на посочените индивиди, това е просто лудост и инат, присъщи за Клоп. Ясно е, че ще промени и това, ама дано не е прекалено късно. Вярно е, че Фабиньо и Кейта още не показват постоянство, но как да стане от пейката. И двамата направиха мачове, които никой от тримцата титуляри не може да направи до края на живота си. Брилянтните моменти на Фабиньо срещу Юнайтед бяха толкова много, че за да съберем толкова на Хендо ще трябва да направим клипче с моменти от цялата му кариера.
Паралелите с Рафа не са ми приятни и не мисля да продължавам този спор. Както и с Моуриньо, който за щастие се провали в Юнайтед, но това не променя факта, че е вероятно треньорът с най-много трофеи от сега действащите. Всъщност това, което най-много ме дразни, свързано с Клоп, е дори извън неговото собствено поведение и действия. Това обожествяване и поклонничество направо ме вбесяват, при положение, че (ще го кажа за стотен път) ТОЙ НЕ Е СПЕЧЕЛИЛ НИЩО!!! Да, отборът върви в правилна посока, развива се, но все още в графата трофеи стои една голяма и кръгла нула. Когато и ако това се промени, ще се промени и моето мнение за него, ако не се промени, всичкият труд и надежди и очаквания ще отидат по дяволите. Защото Ливърпул е това, което е, благодарение на господството си в Англия и Европа в миналото, благодарение на десетките трофеи, които е спечелил. Ако не се върнат трофеите, ще се превърнем в това, което е Тотнъм в последните години - един симпатичен отбор, все в борбата за нещо, но все с празни ръце. Нали не искаме това? Във футбола, както във всеки спорт, успехите се измерват в трофеи. Никой не се интересува как си играл и на кое място си бил по Коледа или на 8-ми март. Важното е къде си накрая.
Така че стига сте ми смятали цифри, приходи, разходи, а дайте да говорим за резултати. Защото Клоп дойде в Ливърпул не да ни прави симпатични, а да ни върне на върха в Англия и Европа. Той каза, че му трябват 3 години, получи ги, сега искаме резултати. Ако ги постигне, ще запише името си в историята на клуба със златни букви, ако не - значи се е провалил и нищо от постигнатото до момента няма да има значение. Една суха статистика, която никого няма да топли. Питаш дали мечтая за титлата? Да, мечтая за нея от 1990 г- насам. Мечтаех и при Улие, мечтаех и при Рафа, и при Кени, и при Роджърс, мечтая и сега.
И накрая, понеже пак използваш манипулативни подходи, я припомни кога съм обещавал да не влизам във форума и не съм си изпълнил обещанието? Дали не беше ако вземем ШЛ или греша? Взехме ли я?

CSKA69
Мнения: 4441
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 03.01.2019 |22:00 | 2-1 FT

Мнениеот CSKA69 » 06 яну 2019 12:50

До момента Клоп за Ливърпул е нищо повече от БРАЯН 2.0 и така ще е, докато не спечели пусто трофейченце :lol: Както класикът Рафа казва, това е ФАКТ, тъй че не виждам смисъл от километрични излияния и обяснения, особено с представители на сектата Клоп :lol:
Изображение

Изображение

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 03.01.2019 |22:00 | 2-1 FT

Мнениеот realist » 06 яну 2019 14:08

Onq написа: Второ нормално мнение, сега ако спреш и да псуваш футболистите...педеруго мръсна


Сега остава да питаме админите дали да кълнеш някого със смърт и да го наричаш "педеруго мръсна", е нарушение на правилата. Ако е, санкциите са ясни. Ако не е, отговорът ми няма да закъснее ;)

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3727
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 03.01.2019 |22:00 | 2-1 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 06 яну 2019 14:30

realist написа:Така че стига сте ми смятали цифри, приходи, разходи, а дайте да говорим за резултати. Защото Клоп дойде в Ливърпул не да ни прави симпатични, а да ни върне на върха в Англия и Европа.

Хахахахахахаха усети ли се, че ти искаше резултатите преди да му дадът на Клоп цифрите? Значи ти досега смята едни 250 милиона, само дето не се усети че 180 от тях бяха похарчени това лято и :arrow: чак тогава може да търсиш резултат, а той вече се вижда. Даже и ти го виждаш вече, виждаш как Клоп ни връща полека-лека към върха и в Англия и в Европа :!:
realist написа:Никога не съм казвал, че Клоп не е променил нищо, че няма никаква полза от работата му или че по цял ден решава судоку. Напротив, Клоп свърши и продължава да върши огромна работа и вече бере плодовете от това.

Точно така, почвай със големия ляв завой, който ти предстои да вземеш. Нищо, че целия форум тази работа я вижда от преди 2 години и ти търпи психокризите през това време, важното е да напсуваш всички, които се трудеха през това време и да ги изкараш най-големите некадърници.
Никъде не съм ти пожелавал да се задавиш с пуканки, стига лъга, питах те дали няма да ти приседнат. После ти казах да преглътнеш, чети хубаво и дишай дълбоко. Нямам нищо общо с Оня :!:
Цяла пролет тръбеше, как няма да влезем в топ 4 и че "ако се насерем, някои хора не трябва да влизат повече в този форум". И накрая, като не се насрахме, не е ли редно, ако си мъж и правиш такива призиви, ти да не влезнеш тук повече? Особено след всичката помия, която си излял по отбора :?: Аааааааааа ще влизаш, ще влизаш ти...нали има една титла за вдигане, как няма да влизаш :mrgreen: :mrgreen:
[quote="CSKA69"] До момента Клоп за Ливърпул е нищо повече от БРАЯН 2.0 и така ще е, докато не спечели пусто трофейченце Както класикът Рафа казва, това е ФАКТ, тъй че не виждам смисъл от километрични излияния и обяснения, особено с представители на сектата Клоп [quote]
Дами и Господа, ето го другия оставкаджия. Той поне е по-хитър от реалиста и тихомълком се нареди на опашката за титлата :lol:
Белким никой не го забележи в калабалъка :lol: Той даже ще вдига трофеи с Браян 2.0...защото видите ли едно полувреме или продължения за него ще направят раликата м/у Клоп и Роджърс . То такова си му е нивото-глорихънтърско и тази година най-много е за Ливърпул :oops:

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Сити - Ливърпул 03.01.2019 |22:00 | 2-1 FT

Мнениеот realist » 06 яну 2019 15:04

Liverpool_EC написа:
realist написа:]Никога не съм казвал, че Клоп не е променил нищо, че няма никаква полза от работата му или че по цял ден решава судоку. Напротив, Клоп свърши и продължава да върши огромна работа и вече бере плодовете от това.

Точно така, почвай със големия ляв завой, който ти предстои да вземеш. Нищо, че целия форум тази работа я вижда от преди 2 години и ти търпи психокризите през това време, важното е да напсуваш всички, които се трудеха през това време и да ги изкараш най-големите некадърници.

Цяла пролет тръбеше, как няма да влезем в топ 4 и че "ако се насерем, някои хора не трябва да влизат повече в този форум". И накрая, като не се насрахме, не е ли редно, ако си мъж и правиш такива призиви, ти да не влезнеш тук повече? Особено след всичката помия, която си излял по отбора :?: Аааааааааа ще влизаш, ще влизаш ти...нали има една титла за вдигане, как няма да влизаш :mrgreen: :mrgreen:


Не знам за какъв завой говориш. Не казвам нищо различно. Понеже си царят на цитатите, дай едно мнение, в което казвам, че Клоп не върши никаква работа и няма никаква промяна след идването му.
Да, цяла пролет тръбях, че при 10 точки преднина, която имахме (дали не бяха и повече), има опасност да останем извън топ 4. И бях прав, че има такава опасност, на един мач бяхме от това. Сега при 4 точки преднина някои вече вдигат титлата. Чакайте малко!
Виж се сега какъв си манипулатор, за това говорех. В предишния коментар казваш, че съм щял и преди да спра да влизам, ама пак влизам. Всеки нормален човек ще приеме, че съм казал, че няма да влизам и съм нарушил думата си. А то какво излиза, ти така си си мислел , че е редно :lol: :lol: :lol: Ти си за политик бе, момче!
А що се отнася до тая тъпотия, че който критикувал Клоп не заслужава да се радва на титла, това наистина и най-мощния тъпомер не може да го хване. Я с Джонката и още няколко момчета напишете една петиция до ръководството, през май на последния мач, да направят едно проучване на феновете и да не се допускат на стадиона такива, които са критикували. Така ще останете малцина и белким веднъж вземете да отидете на тоя Анфийлд и да подкрепите отбора истински, не по пантофки на дивана, пред компютъра. Щото тая подкрепа никой нито я вижда, нито я чува, нито го интересува. ;)


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта