ВЛ: Улвърхамптън - Ливърпул 21.12.2018 |22:00 | 0-2 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist


Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: ВЛ: Улвърхамптън - Ливърпул 21.12.2018 |22:00 | 0-2 FT

Мнениеот Alonso_Massa » 22 дек 2018 18:32

Честита победа! Стила ни тази година е по-различен и на моменти е малко беззъб в атака на фона на това с което свикнахме миналата година, но е печеливш и това е най-важното! Ван Дайк, Алисон и Робъртсън са най-големия фактор за прогреса, а вече можем спокойно да добавим и Фабиньо към тази групичка! Честно казано не ми се нравеше много заминаването на Джан, но щом Фабиньо е човека, който ще го замени съм напълно окей с това. Ако Палас изкарат още 20 минути в Манчестър ще сме вече и с 4 точки преднина на върха! Напрежението сега е изцяло върху Сити, които трябва да догонват. Естествено сезона не е и до средата и до края могат да се случат много неща, но към момента нещата са твърдо в наша полза.
[wrapimg=]http://1.bp.blogspot.com/-32O3MZ4OU1Q/TrdGFtNTuXI/AAAAAAAAB2w/5WmX_zMJ1t8/s400/Steven++Gerrard+-+Top+Football+Player+soccer.jpg[/wrapimg]

[offtopic][wrapimg=]http://nesncom.files.wordpress.com/2014/01/daniel-sturridge-chip-vs-everton-in-merseyside-derby.gif?w=500&h=280[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://www.finishersforum.com/wp-content/uploads/2013/02/gerrardgoal.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17307
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ: Улвърхамптън - Ливърпул 21.12.2018 |22:00 | 0-2 FT

Мнениеот slash1912 » 22 дек 2018 18:58

Весела Коледа на всички!
Изображение
:) :) :)
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

plmar
Мнения: 3985
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ: Улвърхамптън - Ливърпул 21.12.2018 |22:00 | 0-2 FT

Мнениеот plmar » 22 дек 2018 20:06

slash1912 написа:Весела Коледа на всички!
Изображение
:) :) :)


Сладур! Дедо Рой.
Изображение

nev3rm1nd
Мнения: 327
Регистриран на: 29 авг 2011 23:18
Контакти:

Re: ВЛ: Улвърхамптън - Ливърпул 21.12.2018 |22:00 | 0-2 FT

Мнениеот nev3rm1nd » 22 дек 2018 22:45

Ponko написа:Днес бих искал да пожелая успех на резервния отбор на някои от нашите мили колеги. Силно се надявам, че ще спечелят за да бъдат щастливи и изпълнени с радост, техните сърца непосредствено преди Коледа и Нова година! Оказва се, че за тях финала в Киев не е бил от такова значените, защото така или иначе техен отбор щеше да има възможността и честта, на днешната дата, да спечели международен турнир! Все пак техните сърца са необятни като южноруските степи! Да живее Ливърпул! Слава на Мадрид!


Наркоман

nev3rm1nd
Мнения: 327
Регистриран на: 29 авг 2011 23:18
Контакти:

Re: ВЛ: Улвърхамптън - Ливърпул 21.12.2018 |22:00 | 0-2 FT

Мнениеот nev3rm1nd » 22 дек 2018 22:45

Ponko написа:Днес бих искал да пожелая успех на резервния отбор на някои от нашите мили колеги. Силно се надявам, че ще спечелят за да бъдат щастливи и изпълнени с радост, техните сърца непосредствено преди Коледа и Нова година! Оказва се, че за тях финала в Киев не е бил от такова значените, защото така или иначе техен отбор щеше да има възможността и честта, на днешната дата, да спечели международен турнир! Все пак техните сърца са необятни като южноруските степи! Да живее Ливърпул! Слава на Мадрид!


Наркоман

Ponko
Мнения: 3918
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Улвърхамптън - Ливърпул 21.12.2018 |22:00 | 0-2 FT

Мнениеот Ponko » 22 дек 2018 23:02

Явно ти си наркоман, защото си пуснал два едни и същи поста един след друг и даже ни си си направил труда да изтриеш единия от тях. Явно изобщо си нямаш и на представа за какво да говоря, но простено да ти е чедо! :lol:
П.П. Интересно, защо някои искат мойте коментари да бъдат изтривани, след като аз не обиждам никого и не изпозвам никакви епитети? Докато други ги използват на всяка втора дума... :lol:

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3727
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Улвърхамптън - Ливърпул 21.12.2018 |22:00 | 0-2 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 23 дек 2018 05:31

Onq написа:Бачкам в бар на плажа, където не си стъпвал :). Твоите бъзици са избиване на комплекси. Интернетът роди безчет такива кат теб. На живо тихи, в нета неподозирано остроумни.

Ти виж хубаво кой почва с глупостите извън темата футбол и ще намериш истинския интернет комплексар. Да не съм бил на всичките плажове на света и много трудно можеш да ме засегнеш на тема плаж. Надали знаеш с какво се захващаш :lol: :lol: :lol:

Ponko написа:П.П. Интересно, защо някои искат мойте коментари да бъдат изтривани, след като аз не обиждам никого и не изпозвам никакви епитети? Докато други ги използват на всяка втора дума...

Сакън Понко, ти си кадема на отбора тази година, никой няма да посмее да те изтрие. Продължавай да нареждаш, всичко работи перфектно за всички ;)

nev3rm1nd
Мнения: 327
Регистриран на: 29 авг 2011 23:18
Контакти:

Re: ВЛ: Улвърхамптън - Ливърпул 21.12.2018 |22:00 | 0-2 FT

Мнениеот nev3rm1nd » 23 дек 2018 09:04

Ponko написа:Явно ти си наркоман, защото си пуснал два едни и същи поста един след друг и даже ни си си направил труда да изтриеш единия от тях. Явно изобщо си нямаш и на представа за какво да говоря, но простено да ти е чедо! :lol:
П.П. Интересно, защо някои искат мойте коментари да бъдат изтривани, след като аз не обиждам никого и не изпозвам никакви епитети? Докато други ги използват на всяка втора дума... :lol:


Постнал съм го два пъти и вече съм наркоман :lol: да не се почувства наранен? Постовете ти са меко казано неадекватни, така че как да те нарека?

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ВЛ: Улвърхамптън - Ливърпул 21.12.2018 |22:00 | 0-2 FT

Мнениеот Onq » 23 дек 2018 10:21

Liverpool_EC написа:
Onq написа:Бачкам в бар на плажа, където не си стъпвал :). Твоите бъзици са избиване на комплекси. Интернетът роди безчет такива кат теб. На живо тихи, в нета неподозирано остроумни.

Ти виж хубаво кой почва с глупостите извън темата футбол и ще намериш истинския интернет комплексар. Да не съм бил на всичките плажове на света и много трудно можеш да ме засегнеш на тема плаж. Надали знаеш с какво се захващаш :lol: :lol: :lol:

Ponko написа:П.П. Интересно, защо някои искат мойте коментари да бъдат изтривани, след като аз не обиждам никого и не изпозвам никакви епитети? Докато други ги използват на всяка втора дума...

Сакън Понко, ти си кадема на отбора тази година, никой няма да посмее да те изтрие. Продължавай да нареждаш, всичко работи перфектно за всички ;)


Къде си бре, плажуващ, хахахахах? Аз съм бил комплексар, а ти ходиш след всяко мое мнение да сереш. Дейба,дейба! Айде , наздраве, селски тарикат! Зарадвай се малко , като хората, стига с тва заяждане. Животът е кратък и не е в нета и плажът не е там ;)


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта