ВЛ: Ливърпул - Манчестър Юнайтед 16.12.2018 |18:00 |3-1 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
bobonik
Мнения: 151
Регистриран на: 14 сеп 2014 21:26
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Юнайтед 16.12.2018 |18:00 |3-1 FT

Мнениеот bobonik » 16 дек 2018 23:49

Ponko написа:Няма лошо радвайте се и аз се радвам. Преди се радвах още повече, но осъзнах, че това е част от пъзела и има още много. Смисъла на сезона е трофей, а не серия от няколко бляскави победи и второ място. Не ми казвайте, че тези победи усмислят сезона, защото не е така. Сезонът ще има смисъл, ако спечелим даден турнир и купа.. иначе ще се хвалим пак, че сме разбили Манафите и сме били драматично Евертън и това е... Жалко, че Клоп не успя да вземе нито един от трите финала... накрая все нещо се объркваше. То не беше игра с ръце в наказателното на севиля или кашкавалените пръсти на Кариус... За това и прогнозирам по-често издънки, защото винаги накрая така става.

Съмнява ме повечето от тук да са доволни в края на сезона само на добра игра и нито един трофей. Всеки тук иска титлата, а защо не и някоя друга купа. Да, в момента изключително много се радвам на играта и победите, кои взети с късмет, кои с правилна тактика, но бих се радвал още повече на титла в края на сезона. Не си мисли, че повечето фенове ще се задоволят с второто място, ако се стигне до такова.
[wrapimg=]http://th09.deviantart.net/fs71/200H/f/2010/247/2/1/kop_sig_by_liverpool11-d2xz0ea.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Юнайтед 16.12.2018 |18:00 |3-1 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 17 дек 2018 04:50

Освен че играчите ни бяха много по-добри, те са и много по-хитри :lol: :lol: :lol:


Това изпълнение сумира представянето на Юнайтед :lol: :lol: :lol:


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Юнайтед 16.12.2018 |18:00 |3-1 FT

Мнениеот Sisi 1914 » 17 дек 2018 07:50

plmar написа:
Sisi 1914 написа:Заслужено победихте! :P


Е как, Алисон беше най- малко показвания по ТВ. Иначе, на спокойна глава- доволен и спокоен съм. Клоп се справи, вкара им в главите немския дух....


И вратарите са хора, които грешат.
Левски завинаги в моето сърце![

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Юнайтед 16.12.2018 |18:00 |3-1 FT

Мнениеот Real » 17 дек 2018 10:05

Ponko написа:Няма лошо радвайте се и аз се радвам. Преди се радвах още повече, но осъзнах, че това е част от пъзела и има още много. Смисъла на сезона е трофей, а не серия от няколко бляскави победи и второ място. Не ми казвайте, че тези победи усмислят сезона, защото не е така. Сезонът ще има смисъл, ако спечелим даден турнир и купа..

Даммм, прав си... Остават обаче известни подозрения, че ако финишираме сезона с дубъл, ще осъзнаеш, че няма много смисъл, щото през следващия трудно ще направим требъл.
Гледам Пуул от времената, в които печелеше доста трофеи. Не мисля, че головете на Краля ми носеха повече радост, от тези на Ръш, Роби, Стиви, Хлапето,Суарес... Не мисля, че тези на Мо и Шак ме радват по-малко. Някога виждах смисъл след мач да си облека червена тениска и да бутна два гола в мачлето със съседските лапета. Сега - да седнем с някои от тях да гледаме мача и да пийнем биричка. Или да ми звънне колегата, фен на Юнайтед и да изпсува Жозе... Или да му звънна аз и да го поздравя (когато са ни надиграли). Не, не мисля, че трофеите осмислят сезона. И Играта въобще. Футболът е много повече...

А за мача - не ги смазахме. Разчленихме ги. Както се забавлявах с неразбиращия поглед на Анчелоти оня ден, така снощи ме радваше Лукаку, който прекара 80% от мача на мястото на опорния халф. Рашфорд, който неуморно помагаше на левия бек. Само Клоп съм виждал на принуди Моу така да реконструира автобуса, че често да има човек, уплътняващ зоната между защитниците... и вратаря. Голям мач на Фабиньо, с Джиньо и Набиньо не им дадоха да вдишат кислородец в центъра. Анди е ясно, че е на ракетно гориво, но Клайн ме изуми как влезе без никаква игрова практика. За Ловрен някой, нещо? До Върджил е съвсем друг играч. Отпред Престъпникът бе във вихъра си, Боби игра изтеглен, но често изтегляше половин отбор със себе си, Мо ги страхуваше само с поглед, а Шак... тоя небръснатия как объркка мача с тая смянааа, как си вървеше към сигурен хикс, как късметлийски му влязоха ударите на тоя средняк.... Джерданчо Стреса! Поне седмица Моу и Де Хеа ще са на успокоителни...

П.П. А какъв пас на Фабиньо за първия гол... Още ли ще мърморим за Фекир?

nev3rm1nd
Мнения: 327
Регистриран на: 29 авг 2011 23:18
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Юнайтед 16.12.2018 |18:00 |3-1 FT

Мнениеот nev3rm1nd » 17 дек 2018 11:19

Понко... пич... не бъди толкова "dead inside", лично аз се радвам на всички голове и победи. Да, шансовете да спечелим титлата са срещу нас, но в момента имаме един невероятен състав (разбира се винаги може нещо да се добави като качество) и треньор и типично по ливърпулски ще има силни емоции до самия край. Дори да не спечелим титлата, аз съм оптимист за развирието на отбора като цяло, което много много важно, ако продължаваме да работим по този начин в един момент ще дойде и нашето време.

john barnes
Мнения: 6420
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Юнайтед 16.12.2018 |18:00 |3-1 FT

Мнениеот john barnes » 17 дек 2018 12:48

Честита победа на всички фенове! Смачкахме манафа,кефа е пълен!!! Клоп затваря усти за пореден път!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Юнайтед 16.12.2018 |18:00 |3-1 FT

Мнениеот PSvilenov » 17 дек 2018 19:41

Никой не намира за редно да се извини за глупостите дето говореше за Клайн преди мача . Ловрен пък за пореден път е безгрешен , но сега е удобно да се правим на ударени и следващият мач да пишем глупости за него .

Потребителски аватар
gogovcite
Мнения: 1993
Регистриран на: 16 юни 2009 19:35
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Юнайтед 16.12.2018 |18:00 |3-1 FT

Мнениеот gogovcite » 17 дек 2018 19:56

PSvilenov написа:Никой не намира за редно да се извини за глупостите дето говореше за Клайн преди мача . Ловрен пък за пореден път е безгрешен , но сега е удобно да се правим на ударени и следващият мач да пишем глупости за него .

За Ловрен не съм много съгласен. Имаше няколко грешни подавания през центъра, от които можеха да станат неприятни контри ако беше някой .... стойностен отбор. Писах и по-рано в темата, че не е коректно да се критикува никой индивидуално след такъв отборен мач. Чак безгрешен обаче не беше.
Hala Madrid

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Юнайтед 16.12.2018 |18:00 |3-1 FT

Мнениеот Alonso_Massa » 17 дек 2018 20:43

Момчета, трябва да вземем титлата тази година! Не можем да си казваме "даже и да завършим втори всичко е окей понеже отбора върви напред". Ако завършим с поредната нулева година е почти сигурно, че някой от топ играчите ни ще си замине, което не се знае дали няма да ни върне назад с развитието. Сега или никога!
[wrapimg=]http://1.bp.blogspot.com/-32O3MZ4OU1Q/TrdGFtNTuXI/AAAAAAAAB2w/5WmX_zMJ1t8/s400/Steven++Gerrard+-+Top+Football+Player+soccer.jpg[/wrapimg]

[offtopic][wrapimg=]http://nesncom.files.wordpress.com/2014/01/daniel-sturridge-chip-vs-everton-in-merseyside-derby.gif?w=500&h=280[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://www.finishersforum.com/wp-content/uploads/2013/02/gerrardgoal.gif[/wrapimg][/offtopic]

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Юнайтед 16.12.2018 |18:00 |3-1 FT

Мнениеот Onq » 17 дек 2018 20:56

Alonso_Massa написа:Момчета, трябва да вземем титлата тази година! Не можем да си казваме "даже и да завършим втори всичко е окей понеже отбора върви напред". Ако завършим с поредната нулева година е почти сигурно, че някой от топ играчите ни ще си замине, което не се знае дали няма да ни върне назад с развитието. Сега или никога!


Каква е гаранцията, че ако станем шампиони, пак няма да си замине някой? А не сте ли се замисляли, че точно тази истерия да станем шампони на всяка цена, която е последните 20 години, е основна причина да не успеем. На играчите им се вменява такъв товар, че няма как да не им се отразява. В неделя особено, на нападателите им личеше много ясно, колко са припряни, точно поради таи истерия на всяка цена да станат първи. Когато играем с Борнемут и сие играят с лекота и кеф, а в дербитата са сковани. Когато се окажат близо до гола и почва една припряност в последния пас или пък лутане. Салах поне три пъти можеше да шутира, но се обърна и подаде назад. Оставете ги да играят, да се наслаждават, да не са обременени. Точно там е разковничето за успеха. Те осъзнават, че милиони фенове по света чакат на тях и имат страх от грешки. Не всички са пердета.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Ponko и 20 госта