ВЛ: Ливърпул - Манчестър Юнайтед 16.12.2018 |18:00 |3-1 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17338
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Юнайтед 16.12.2018 |18:00 |3-1 FT

Мнениеот slash1912 » 17 дек 2018 21:09

Onq написа:
Alonso_Massa написа:Момчета, трябва да вземем титлата тази година! Не можем да си казваме "даже и да завършим втори всичко е окей понеже отбора върви напред". Ако завършим с поредната нулева година е почти сигурно, че някой от топ играчите ни ще си замине, което не се знае дали няма да ни върне назад с развитието. Сега или никога!


Каква е гаранцията, че ако станем шампиони, пак няма да си замине някой? А не сте ли се замисляли, че точно тази истерия да станем шампони на всяка цена, която е последните 20 години, е основна причина да не успеем. На играчите им се вменява такъв товар, че няма как да не им се отразява. В неделя особено, на нападателите им личеше много ясно, колко са припряни, точно поради таи истерия на всяка цена да станат първи. Когато играем с Борнемут и сие играят с лекота и кеф, а в дербитата са сковани. Когато се окажат близо до гола и почва една припряност в последния пас или пък лутане. Салах поне три пъти можеше да шутира, но се обърна и подаде назад. Оставете ги да играят, да се наслаждават, да не са обременени. Точно там е разковничето за успеха. Те осъзнават, че милиони фенове по света чакат на тях и имат страх от грешки. Не всички са пердета.

Аз затова писах,че трябва да подходим все едно имаме мач с черешките.Излизаме,забавляваме се и мачкаме.А не да се задълбаваме в това,колко мача нямаме победа над тях,как Сити били вече първи и т.н.Е бихме си ги,вече еуфорията трябва да минава и както каза Джерард след ония мач със Сити-нищо не е приключило,следващата седмица същото!
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Юнайтед 16.12.2018 |18:00 |3-1 FT

Мнениеот Alonso_Massa » 17 дек 2018 21:18

Естествено, че няма гаранция. Никога нищо не е 100% сигурно. Но пък шанса ключовите играчи да останат след титла е много по-голям отколкото след пореден нулев сезон не е ли така? Няма как и да сравняваш мач с Юнайтед и мач с Борнемут и да казваш "ха вижте ги колко отпуснати бяха срещу Борнемут пък срещу Юнайтед гипсирани". Без значение къде се намираме или къде те се намират мач срещу Юнайтед е винаги big deal и нормално в такъв мач някои играчи да са по-сковани от мач примерно с Борнемут, който е просто поредния в сезона. Мача с Борнемут ще бъде забравен до месец, а мача с Юнайтед ще се помни с години наред и то не защото сме били, ами просто защото това е мача с Юнайтед.
[wrapimg=]http://1.bp.blogspot.com/-32O3MZ4OU1Q/TrdGFtNTuXI/AAAAAAAAB2w/5WmX_zMJ1t8/s400/Steven++Gerrard+-+Top+Football+Player+soccer.jpg[/wrapimg]

[offtopic][wrapimg=]http://nesncom.files.wordpress.com/2014/01/daniel-sturridge-chip-vs-everton-in-merseyside-derby.gif?w=500&h=280[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://www.finishersforum.com/wp-content/uploads/2013/02/gerrardgoal.gif[/wrapimg][/offtopic]

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Юнайтед 16.12.2018 |18:00 |3-1 FT

Мнениеот Onq » 17 дек 2018 21:31

Alonso_Massa написа:Естествено, че няма гаранция. Никога нищо не е 100% сигурно. Но пък шанса ключовите играчи да останат след титла е много по-голям отколкото след пореден нулев сезон не е ли така? Няма как и да сравняваш мач с Юнайтед и мач с Борнемут и да казваш "ха вижте ги колко отпуснати бяха срещу Борнемут пък срещу Юнайтед гипсирани". Без значение къде се намираме или къде те се намират мач срещу Юнайтед е винаги big deal и нормално в такъв мач някои играчи да са по-сковани от мач примерно с Борнемут, който е просто поредния в сезона. Мача с Борнемут ще бъде забравен до месец, а мача с Юнайтед ще се помни с години наред и то не защото сме били, ами просто защото това е мача с Юнайтед.


Ами изпадайте си в истерия тогава и се гответе за калъфката. То и без това има доста фенове влюбени в провала. Щели сме да продадем играч. Вие какво искате, само да купуваме? Нали искате стотици милиони за Фекир и т.н. За да купува един - друг продава. То няма угодия. Скоро не сте мрънкали против собствениците. Купиха най-скъпия вратар, най-скъпия ЦЗ, но пак са алчни янки. Дейба и тва Монополи. Хвалите се сега с Робъртсън, но като го взехме 99% казахте, че с такива не се ставало шампион. Когато дебютира и не можах да гледам мача, питах как е играл, един не отговори, но след месец се надпреварвахте да хвалите Клоп колко бил предвидлив. Искате араби собственици, все едно ще слязат на терена и ще раздават пасове по конец и задни ножици ще правят. Фенове сте на Ливърпул, но мразите англичаните. Не говоря за всички, но повечето сте такива тук. Какви ли не реплики съм чел за бозави коне и т.н. Честно да ви кажа, отщя ми се тая титла с всичкото това изкривено рабиране за футбол и фенство в днешно време

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12371
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Юнайтед 16.12.2018 |18:00 |3-1 FT

Мнениеот wolf » 17 дек 2018 22:45

Легендите на тоя клуб са на 90% шотландци, уелсци, ирландци и северноирландци. Почти никога англичани. Клуба е изцяло основан от шотландци и най-големите му легенди също са шотландци.
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6127
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Юнайтед 16.12.2018 |18:00 |3-1 FT

Мнениеот KOPScousers » 17 дек 2018 22:53

Най-голямата легенда е англичанин, така че всичко е точно. :mrgreen:
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Юнайтед 16.12.2018 |18:00 |3-1 FT

Мнениеот Onq » 17 дек 2018 22:58

wolf написа:Легендите на тоя клуб са на 90% шотландци, уелсци, ирландци и северноирландци. Почти никога англичани. Клуба е изцяло основан от шотландци и най-големите му легенди също са шотландци.


Сигурен ли си за 90-те процента. Аз нямам нищо против каквито и да е островитяни. Сега ако ми кажеш защо мразиш англичаните, пък явно на другите се кефиш ше ми е интересно. Роби Фаулър фен ли си му или е гаден англичанин? Това, че сме играли основно с шотландци първите години не означава, че клубът е основан изцяло от шотландци. Айде малко да се придържаме към фактите, а ? Специално за твое инфо
John Houlding (c. August 1833 – 17 March 1902) was an English businessman, most notable for being Lord Mayor of Liverpool, and the founder of Liverpool Football Club

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Юнайтед 16.12.2018 |18:00 |3-1 FT

Мнениеот Alonso_Massa » 17 дек 2018 23:08

Onq написа:
Alonso_Massa написа:Естествено, че няма гаранция. Никога нищо не е 100% сигурно. Но пък шанса ключовите играчи да останат след титла е много по-голям отколкото след пореден нулев сезон не е ли така? Няма как и да сравняваш мач с Юнайтед и мач с Борнемут и да казваш "ха вижте ги колко отпуснати бяха срещу Борнемут пък срещу Юнайтед гипсирани". Без значение къде се намираме или къде те се намират мач срещу Юнайтед е винаги big deal и нормално в такъв мач някои играчи да са по-сковани от мач примерно с Борнемут, който е просто поредния в сезона. Мача с Борнемут ще бъде забравен до месец, а мача с Юнайтед ще се помни с години наред и то не защото сме били, ами просто защото това е мача с Юнайтед.


Ами изпадайте си в истерия тогава и се гответе за калъфката. То и без това има доста фенове влюбени в провала. Щели сме да продадем играч. Вие какво искате, само да купуваме? Нали искате стотици милиони за Фекир и т.н. За да купува един - друг продава. То няма угодия. Скоро не сте мрънкали против собствениците. Купиха най-скъпия вратар, най-скъпия ЦЗ, но пак са алчни янки. Дейба и тва Монополи. Хвалите се сега с Робъртсън, но като го взехме 99% казахте, че с такива не се ставало шампион. Когато дебютира и не можах да гледам мача, питах как е играл, един не отговори, но след месец се надпреварвахте да хвалите Клоп колко бил предвидлив. Искате араби собственици, все едно ще слязат на терена и ще раздават пасове по конец и задни ножици ще правят. Фенове сте на Ливърпул, но мразите англичаните. Не говоря за всички, но повечето сте такива тук. Какви ли не реплики съм чел за бозави коне и т.н. Честно да ви кажа, отщя ми се тая титла с всичкото това изкривено рабиране за футбол и фенство в днешно време

:shock: :shock: :shock:
[wrapimg=]http://1.bp.blogspot.com/-32O3MZ4OU1Q/TrdGFtNTuXI/AAAAAAAAB2w/5WmX_zMJ1t8/s400/Steven++Gerrard+-+Top+Football+Player+soccer.jpg[/wrapimg]

[offtopic][wrapimg=]http://nesncom.files.wordpress.com/2014/01/daniel-sturridge-chip-vs-everton-in-merseyside-derby.gif?w=500&h=280[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://www.finishersforum.com/wp-content/uploads/2013/02/gerrardgoal.gif[/wrapimg][/offtopic]

john barnes
Мнения: 6412
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Юнайтед 16.12.2018 |18:00 |3-1 FT

Мнениеот john barnes » 18 дек 2018 11:23

KOPScousers написа:Най-голямата легенда е англичанин, така че всичко е точно. :mrgreen:

Доколкото съм запознат,единия е шотландец,а другия е уелсец. Ако за теб има по-големи легенди от Далглиш и Ръш,вече е друг въпрос. За мен поне,те двамата са топ! После следва Барнс,разбира се.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

TheMelodyInMyHeart
Мнения: 215
Регистриран на: 22 яну 2013 09:20
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Юнайтед 16.12.2018 |18:00 |3-1 FT

Мнениеот TheMelodyInMyHeart » 18 дек 2018 12:19

john barnes написа:
KOPScousers написа:Най-голямата легенда е англичанин, така че всичко е точно. :mrgreen:

Доколкото съм запознат,единия е шотландец,а другия е уелсец. Ако за теб има по-големи легенди от Далглиш и Ръш,вече е друг въпрос. За мен поне,те двамата са топ! После следва Барнс,разбира се.

Джонка, много назад гледаш в годините :) Той говори за Джерард, не за Далглиш. Стига да не е имал напредвид 23ти номер де, че и той се води голяма легенда :mrgreen:
Finally, what is your message to the Liverpool supporters?

Jurgen Klopp: We have to change from doubter to believer. Now.

john barnes
Мнения: 6412
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Юнайтед 16.12.2018 |18:00 |3-1 FT

Мнениеот john barnes » 18 дек 2018 12:37

Да де,на мен ми е ясно че говори за Стивката,но като се употреби тази дума легенда и на мен лично веднага ми изплуват Далглиш,Ръш и Барнс. После вече в моята класация попада Джерард. Но това си е мое мнение.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта