ШЛ: Ливърпул - Наполи 11.12.2018 |22:00| 1-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6105
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Наполи 11.12.2018 |22:00| 1-0 FT

Мнениеот KOPScousers » 12 дек 2018 12:54

sinqkrepost1914 написа:Някой може ли да извади домакинската ни статистика в ШЛ от началото на миналия сезон ?

9 мача, 7 победи, 2 равенства, 0 загуби, 28 вкарани срещу 6 допуснати. Никак не е зле, дава ни доста поводи за отпимизъм предвид, че първият осминафинал ще е на Анфийлд.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Ponko
Мнения: 3996
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Наполи 11.12.2018 |22:00| 1-0 FT

Мнениеот Ponko » 12 дек 2018 13:09

Пожелавам си Реал!

plmar
Мнения: 3989
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Наполи 11.12.2018 |22:00| 1-0 FT

Мнениеот plmar » 12 дек 2018 13:50

Ако може Дядо Коледа, отложи мега сблъсъка ни с торинската мафия за по късен етап от турнира!
Изображение

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Наполи 11.12.2018 |22:00| 1-0 FT

Мнениеот ralka_levskarka » 12 дек 2018 14:12

James Pearce

Преди 7 минути

Trent Alexander-Arnold having a scan today on foot injury amid fears he will miss United clash #LFC
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

plmar
Мнения: 3989
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Наполи 11.12.2018 |22:00| 1-0 FT

Мнениеот plmar » 12 дек 2018 17:47

Борбата иска жертви. Млад е ще се справи. На десния слагаме "железото" Мили, което отваря място за титуляр Наби в ман. По- добре здраве му кажи!
Изображение

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3763
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Наполи 11.12.2018 |22:00| 1-0 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 12 дек 2018 22:14

Onq написа:И отново нищо конкретно за играта и няколко лъжи. Клоп продъжавал напред и ние след него. Това ти мнение те определя най-добре. Къде намеси Стърдиж само и само да си покажеш дребната душичка. Нямало да го намесва, обаче го спомена два пъти, но нямало да го псува. Аз кога съм псувал Клоп. Не били барнали топката :lol: . Ще цитирам един човек, който е спечелил много, за разлика от теб. „Днес ни липсваше малко острота при изграждането на атаките, докато Ливърпул ни пресираше много високо. Второто полувреме беше доста по-дезорганизирано и от двата отбора.” Нямам нищо лично към никой освен към теб. Всяко мнение ти е изпълнено със сарказъм и ирония , а никога не коментираш играта. "Цитатите", които уж вадиш от думите на другите винаги са изкривени, така че човек да трябва да ти обяснява по 16 пъти, а когато ти обясни, ти вкарваш пак ирония, но не и разговор по същество. Хендерсън днес можеше да ни коства мача още втората минута с безобразна грешка. Вайналдум може да ми е скъсал нервите ( както вече обясних, ама ти удобно не четеш обясненията никога, защото не ти отърва) с някой свои завършващи отигравания. Включително и тези на Клоп. Когато от дузпата при три друг възможни решения я би на 17 метра в страниот воле, без да я спре, без да го пресира никой. Твоят господ тогава полудя. Били ми харесали само 5 души, защото не харесах играта на Мане, Хендерсън и Фирмино, а за Вайналдум се обосновах няколко пъти. Нали можеш да смяташ, пробвай пак! Думите ти са: лъжа, интрига, хвалба за Клоп, ирония, лъжа. Ето зашо те псувам и мисля, че си жалък. Няма нужда да се пънеш да ми отговаряш. Така или иначе пак ще бъдат лъжи и изкривени цитати.

Какво искаш за играта толкова, конкретно в този мач тя изобщо не трябва да подлежи на коментар :!: Ти си единствения, на който пак нещо не е харесало. Лафа "Господ напред и ние зад него" не си ли го чувал? Много е кофти всичко да ти се обеснява като на третокласник, да знаеш.Стъридж го намесих за да ти покажа как не гледаш мачове и си говориш наизуст, караш яко на любимци и това е. Този който цитираш, ако е Анчелоти толкова по-зле. Само ти и той не разбрахте цял мач, защо не можаха да си изострят атаката до 75 мин. Като много я бараха защо Мертенс беше сменен, а Инсиние го чухме два пъти като качи топката на козирката. След това имаха 10 мин в които почнаха да атакуват, ама изтърваха момента и последните 10 мин пак нищо не направиха освен това центриране накрая. Ти нещо друго ли видя? Щом като имаш нещо лично против мен :lol: :lol: :lol: чети какво пишат другите хора във форума. Още 3,4 души те поправиха, че полузащитата ни бе желязна. Един конкретно не се съгласи за Вайналдум. Еми ако и те не са те разбрали (щото аз все изкривявам и лъжа ) поработи върху изказа си, за да не си смучеш после пръстите...т.е обесняваш по 16 пъти. И Вайналдум направи пропуските второто, а ти на полувремето писа, че само Салах и Милнър ставали...ама нищо де. Това с Хендерсън и грешката му пак доказва, че я караш на любимци. Зад него имаше защитници и беше в първите минути...т. е. можеше да се поправи. Интересно как пропускаш 2 мнг по-фатални грешки късно в мача, от едната нямаше връщане и за тях нищо и само натъртваш на Хендерсон. Те като не се казват Хендерсън, защо да ги споменаваш. Накрая щом сме спечелили мача, аз няма да наблягам на тези грешки или да пиша, че Мане е престъпник. Който не е играл футбол той не е правил грешки, само във форума има безгрешници и всяко нещо, като го изгледате по три пъти на повторение ви става ясно как трябвало да се направи :lol: Айде със здраве и полека с разборите и анализите, че ще вземеш да станеш втория треньор излязъл от този форум ;) Пак нищо не казах за играта :mrgreen:
П.П Твоите думи са плюнка, храчка, критика към Клоп, плюнка и... даже да те напсува човек не ставаш

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Наполи 11.12.2018 |22:00| 1-0 FT

Мнениеот Real » 12 дек 2018 23:31

Невероятно е как след един СТРАХОТЕН мач на отбора, в който скрихме топката на един от най-офанзивните отбори в Европа, взехме нужния резултат, направихме шоу, Мо показа форма, Алисон - свръхсили, "престъпника" Мане - интелект, нетипичен за расата му и дори рисковите и силно оплюти Хендо и Матип бяха почти безпогрешни, ние продължаваме да се дърляме за глупости. Страшни фенове сме и големи разбирачи. Преди мача не вярваме, че можем да го вземем, след мача се кахърим, че не сме го взели с 5-6 гола. Не помня Бърборино ли обясняваше как имало поне няколко италиански треньори с класа над Клоп, но беше забавно да гледам безпомощния поглед на Карлето. Не знам какво повече може да се иска от отбора и треньора в един такъв мач, аз съм напълно щастлив.

(...единствено контузиите помрачават картинката, Матип тъкмо показа страхотна форма - и сега аут за месец-два. Май е време Ловрен да покаже, че е Най-Добрия, напук на феновете... :mrgreen: )


Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3763
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Наполи 11.12.2018 |22:00|

Мнениеот Liverpool_EC » 24 ное 2019 19:43

Onq написа:Честито!!! Мане е престъпник!!!

И кой викаш плюе играчите :?: Или след няма и една година забрави и хейтърите сега са други :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта