ШЛ: Ливърпул - Наполи 11.12.2018 |22:00| 1-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Наполи 11.12.2018 |22:00| 1-0 FT

Мнениеот plmar » 12 дек 2018 00:14

kingofpop написа:
Ponko написа:
kingofpop написа:ами реално Алисон просто се метна и топката го уцели.....нереален пропуск на Милик от 2 метра.....здраво провали отбора си :| :mrgreen:

ами реално Барселона не би Тотнъм...


кво общо има едното с дргутото не разбрах, ама ти си знаеш :lol:

Алисън съм му фен и е добър вратар, ама в тази ситуация просто имаше късмет, че Милик я отигра дървено и просто не го прехвърли.....цялата врата беше свободна

дано се паднем с вас да ви пребием :mrgreen:


King пиенето не е за всеки!
Изображение

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Наполи 11.12.2018 |22:00| 1-0 FT

Мнениеот ImmortaL_1000 » 12 дек 2018 00:16

Уаууу какъв зрелищен мач не бях гледал от доста време. Ливърпул заслужено трябваше да излязат с победа от поне пет гола. Този път излязоха с мотивация да вземат мача и да направят силна игра. Искам да се паднат на Реал за да ги победят със 5 гола.
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

john barnes
Мнения: 6421
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Наполи 11.12.2018 |22:00| 1-0 FT

Мнениеот john barnes » 12 дек 2018 00:17

Да си призная,много искам на 1/8 финала “големия” реал,да ги видим сега без кариус колко са велики и недостижими!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1137
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Наполи 11.12.2018 |22:00| 1-0 FT

Мнениеот cskarcheto92 » 12 дек 2018 00:17

Разбихме ги и всико различно от победа щеше да е незаслужено. Твърде много пропуски, но съдбата си го върна и с положението, което Алисон показа класа. Всички дадоха сърцето си за отбора и публиката. Поздрави от Клоп и компания !
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Наполи 11.12.2018 |22:00| 1-0 FT

Мнениеот plmar » 12 дек 2018 00:19

ImmortaL_1000 написа:Уаууу какъв зрелищен мач не бях гледал от доста време. Ливърпул заслужено трябваше да излязат с победа от поне пет гола. Този път излязоха с мотивация да вземат мача и да направят силна игра. Искам да се паднат на Реал за да ги победят със 5 гола.


Уаууу викаш, а на първа 2:1. Като не разбираш, не давай прогнози.
Изображение

Потребителски аватар
Финголфин
Мнения: 226
Регистриран на: 15 мар 2015 16:48
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Наполи 11.12.2018 |22:00| 1-0 FT

Мнениеот Финголфин » 12 дек 2018 00:22

Матип ми направи силно впечатление, най-добрият му мач този сезон.
Последна промяна от Финголфин на 12 дек 2018 00:22, променено общо 1 път.

На линия
Ponko
Мнения: 4046
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Наполи 11.12.2018 |22:00| 1-0 FT

Мнениеот Ponko » 12 дек 2018 00:22

Mohammed Kassem: "I think that Henderson is the son of the club owner lol" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Наполи 11.12.2018 |22:00| 1-0 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 12 дек 2018 00:24

Който треперил - треперил. Клоп продължава напред, а ние зад него!
Полузащитата беше желязна до 75 мин, ама на някои разбирачи им е мнг трудно да проумеят защо. Трябваше да ги качим като Рома на 5ица, ама Мане за жалост беше в една от своите специални вечери. Те с 2 положения, ние с 22 но сигурно ще послушаме за късмета на отбора.
kingofpop написа:Милик я отигра дървено и просто не го прехвърли.....цялата врата беше свободна

Как се прехвърля този огромен вратар бе разбирач, кой не се е вдървил, като излезе сам срещу него :?: Докато лежиш на дивана и 5 врати може да ти изглеждат свободни :mrgreen:
kircho_baretata написа:Страхотен мач. Евала на отбора, вярно е че ако Мане имаше ден, щяхме да ги разбием тия. Но така, също е сладко, отбора постига резултата, който му е нужен за да продължи. Евала и на Алисон накрая, но за мен в този мач нагледно се видя, какво е да имаш вратар който е добър с крака и разиграва със защитата. Наполи се скъсаха да тичат и каталясваха да пресират чак до него и накрая с един разумен пас, по трима четирима жабари оставаха зад линията на топката. Гледам и бая сте охулили Хендерсън, преди да е почнал мача. Аз също не съм му голям фен, но в тоя мач и конкретно през второто полувреме, беше много, ама много добър, в пъти по добър беше от Вайналдум.

Поздравления за коментара, много е хубаво да има и други хора, които са гледали мача, вместо да трупат мнения във форума през това време :idea:

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ШЛ: Ливърпул - Наполи 11.12.2018 |22:00| 1-0 FT

Мнениеот Onq » 12 дек 2018 00:34

Liverpool_EC написа:Който треперил - треперил. Клоп продължава напред, а ние зад него!
Полузащитата беше желязна до 75 мин, ама на някои разбирачи им е мнг трудно да проумеят защо. Трябваше да ги качим като Рома на 5ица, ама Мане за жалост беше в една от своите специални вечери. Те с 2 положения, ние с 22 но сигурно ще послушаме за късмета на отбора.
kingofpop написа:Милик я отигра дървено и просто не го прехвърли.....цялата врата беше свободна

Как се прехвърля този огромен вратар бе разбирач, кой не се е вдървил, като излезе сам срещу него :?: Докато лежиш на дивана и 5 врати може да ти изглеждат свободни :mrgreen:
kircho_baretata написа:Страхотен мач. Евала на отбора, вярно е че ако Мане имаше ден, щяхме да ги разбием тия. Но така, също е сладко, отбора постига резултата, който му е нужен за да продължи. Евала и на Алисон накрая, но за мен в този мач нагледно се видя, какво е да имаш вратар който е добър с крака и разиграва със защитата. Наполи се скъсаха да тичат и каталясваха да пресират чак до него и накрая с един разумен пас, по трима четирима жабари оставаха зад линията на топката. Гледам и бая сте охулили Хендерсън, преди да е почнал мача. Аз също не съм му голям фен, но в тоя мач и конкретно през второто полувреме, беше много, ама много добър, в пъти по добър беше от Вайналдум.

Поздравления за коментара, много е хубаво да има и други хора, които са гледали мача, вместо да трупат мнения във форума през това време :idea:


Смешник, ти един път не може да се зарадваш истински, без да се заядеш :) . Бахти комплексарът си. Нямаш едно мнение , в което да си коментирал играта, а се изживяваш, като адвокат на Клоп. Интресно , как Баретата е много съгласен с моето мнение, ти с него, но вечно си против моето. Хендерсън, че пресече два паса второто изобщо не го прави много добър. Всеки мач, когато той играе халфовата ни линия във фаза защита я разминават, и Милнър трябва да бяга до схващане, че да го покрива. Ама то не е да ровиш статистки и да повтаряш като папагал колко е добър Клоп, все едно той е на терена. Изобщо толкова ти е чужда играта, че е време да обърнеш внимание на някой друг спорт или да отидеш да бачкаш в някоя статистическа агенция. Твой личен поглед върху играта на играчите в детайли, кога? Не хвалби, знам ,че там си ненадминат. Мане бил имал специална вечер хахахаххахахахахахахахахахах

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Наполи 11.12.2018 |22:00| 1-0 FT

Мнениеот kingofpop » 12 дек 2018 00:38

не знам защо се обиждате след като точно това е целта на форума всеки да изказва мнението си нормално е да имаме/имате различни гледни точки иначе къв е смисъла от тоя форум :mrgreen:

така е и за положението на Милик сега пак го гледах - скандално го отигра, Алисън клекна и си каза само я копни леко и гол, а той се насра у него :lol: :lol:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Ponko и 33 госта