ВЛ: Борнемут - Ливърпул 08.12.2018 |14:30| 0-4 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ВЛ: Борнемут - Ливърпул 08.12.2018 |14:30| 0-4 FT

Мнениеот Onq » 08 дек 2018 16:40

kadett1 написа:Време е вече играта да се е харесала на някои изтънчени футболни капацитети, но пък много малко страници до сега. Виж , ако бяхме паднали сега щяхме да сме на 12 страница. Честита победа и остава Фирмино и Мане да си върнат формата и мечтите могат да станат реалност.


Е ти колко си нагъл. Остана само Реалиста да влезе да каже - Казах ли ви, че сме най-добрите?

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17343
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ: Борнемут - Ливърпул 08.12.2018 |14:30| 0-4 FT

Мнениеот slash1912 » 08 дек 2018 16:42

kadett1 написа:Време е вече играта да се е харесала на някои изтънчени футболни капацитети, но пък много малко страници до сега. Виж , ако бяхме паднали сега щяхме да сме на 12 страница. Честита победа и остава Фирмино и Мане да си върнат формата и мечтите могат да станат реалност.

Първия гол от засада + автогол-късмета пак е помогнал. :lol:
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ: Борнемут - Ливърпул 08.12.2018 |14:30| 0-4 FT

Мнениеот plmar » 08 дек 2018 16:46

Чисто и просто 12 от 12 и само един получен гол с/у малки. Извода за мен от днес - след почти шест месеца Фаб и Наби показват за какво са при нас, кариоката много солиден а Наби бавно но сигурно запълва дупката оставена от ЮдаКоу.
Изображение

john barnes
Мнения: 6417
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Борнемут - Ливърпул 08.12.2018 |14:30| 0-4 FT

Мнениеот john barnes » 08 дек 2018 16:50

Първо-честита победа на всички вярващи фенове! Второ-Клоп отново затваря устите на хейтърите! Трето-първи сме,със най-добрата защита и 42 точки,което е рекорд за нас!!! Четвърто-със уж късмет и нищо неиграещи сме кандидат за титлата! Пето-да се готвят жабарите!!!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

kircho_baretata
Мнения: 637
Регистриран на: 10 окт 2018 09:37
Контакти:

Re: ВЛ: Борнемут - Ливърпул 08.12.2018 |14:30|

Мнениеот kircho_baretata » 08 дек 2018 16:51

kircho_baretata написа:От отборите в средата на класирането и надолу, Борнемут и Уотфорд по моему са най-трудни за побеждаване. Едното гостуване вече го взехме, надявам се и това да го вземем. Тези два отбора са страшно силни физически, но не в стил Бърнли с откровенни балтии, а здрави и мощни отбори като питбули са. Ако сте гледали Уотфорд-Сити във вторник ще ме разберете какво имам предвид. Последните 10 минути и Сити се чудеха от къде им е дошло. Борнемут са горе долу същите, така че ми се ще и Кейта и Шакири да са сред титулярите, да има креативност в полузащитата за да не се налага Милнър и Хендерсън да се борят като мечки на панаир. Не казвам, че са непобедими разбира се, но са тегав отбор и нашите трябва да подходят сериозно.

Самоцитирам се щото, всичко което съм писал преди мача, се оказа бла бла. Борнемут не ни затрудни особено, а май по-вероятната причина е, че формата ни върви нагоре, и си ги бихме без каквито и да било проблеми. Кейта и Шакири които мислех, че ще раздвижат играта бяха слабички днес. Но пък Фирмино беше много добър "полузащитник" и първите два гола бяха с негово дейно участие.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Мнениеот Real » 08 дек 2018 16:54

Ужас, Бърборино си тръгна и почнахме да вкарваме още по-късметлийски... Първи от засада, втори с щастлив рикошет от Аке, трети - автогол красавец, четвърти - с навързан половин отбор и Бегович - два пъти. И Салах защо не се беше обръснал? И той като неукия, неориентиран и безпомощно ухилен германец... Бахти късметлиите... Реалния резултат беше 3:0 за Борнемут.
Чакам Реалиста да се появи и да сподели колко пари му донесе най-сигурната единица този кръг.
Чакам Чельский да спретне Велика Отечествена на Насерчестър Шити.
После чакам Наполи.
Пък накрая - може да дочакам и Салах да влезе във форма, кой знае...

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Борнемут - Ливърпул 08.12.2018 |14:30| 0-4 FT

Мнениеот 9lives » 08 дек 2018 17:13

Салах е не само голям футболист, но и голям човек !

http://www.ladbible.com/football/news-t ... 2RMuRb7MrA

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=K7hL5lPb5K0[/youtube]
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

kadett1
Мнения: 1659
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ: Борнемут - Ливърпул 08.12.2018 |14:30| 0-4 FT

Мнениеот kadett1 » 08 дек 2018 17:34

Onq написа:
kadett1 написа:Време е вече играта да се е харесала на някои изтънчени футболни капацитети, но пък много малко страници до сега. Виж , ако бяхме паднали сега щяхме да сме на 12 страница. Честита победа и остава Фирмино и Мане да си върнат формата и мечтите могат да станат реалност.


Е ти колко си нагъл. Остана само Реалиста да влезе да каже - Казах ли ви, че сме най-добрите?

И защо да съм нагъл, ти си от тези , дето ревете, че не сме играели красиво. От миналата година има балкан разлика и не съм от тези, които хулят на ангро, особено, когато отбора върви.

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ВЛ: Борнемут - Ливърпул 08.12.2018 |14:30| 0-4 FT

Мнениеот Onq » 08 дек 2018 18:03

kadett1 написа:
Onq написа:
kadett1 написа:Време е вече играта да се е харесала на някои изтънчени футболни капацитети, но пък много малко страници до сега. Виж , ако бяхме паднали сега щяхме да сме на 12 страница. Честита победа и остава Фирмино и Мане да си върнат формата и мечтите могат да станат реалност.


Е ти колко си нагъл. Остана само Реалиста да влезе да каже - Казах ли ви, че сме най-добрите?

И защо да съм нагъл, ти си от тези , дето ревете, че не сме играели красиво. От миналата година има балкан разлика и не съм от тези, които хулят на ангро, особено, когато отбора върви.


Ама точно от тези дето говорят на ангро си и винаги си бил. Тази година реши да смениш тактиката, и да си позитивен независимо какво се играе. Аз за разлика от теб не рева, и прогнози не правя, нито оставки искам, нито искам милионна селекция, нито араби собственици. Не съм отписал нито едни футболист освен Хендерсън, но и на него му дадох поне 4 години, докато се изкажа негативно. Аз имам други различия с Клоп и с повечето съфорумци. Не искам доказани звезди, искам юноши, искам повече островитяни, зашото съм фен на английския футбол. Това, че до преди два кръга не играехме добре в атакуващ план с изключение на първите 5 кръга, го казаха и самите играчи и Клоп и всички анализатори( бивпи играчи и треньори). Само в този форум повечето се придържат към едната крайност. Или всичко е розово или нищо не е , а то никога не е така. Както и взаимните обвинения на двата лагера са смешни. Просто е добре човек първо да мисли, да обича играта, а не да си изпълнява ролята във форума ( което явно е най-важно тук). Да може да се влезе след мач и да се каже АЗ КАЗАХ ЛИ ВИ. Никога не съм го правил , нямам и намерение, макар да имам основания за няколко играчи, които 90% плюеха още преди да са ги видели. Имена няма да назовавам, точно за да не се превърна в един от тези, дето девизът им е АЗ КАЗАХ ЛИ ВИ. Радвай се на новата си роля, но е меко казано неуместна, като ти помня старата :) !

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ВЛ: Борнемут - Ливърпул 08.12.2018 |14:30| 0-4 FT

Мнениеот wu_dnica » 08 дек 2018 18:07

Onq написа:
kadett1 написа:Време е вече играта да се е харесала на някои изтънчени футболни капацитети, но пък много малко страници до сега. Виж , ако бяхме паднали сега щяхме да сме на 12 страница. Честита победа и остава Фирмино и Мане да си върнат формата и мечтите могат да станат реалност.


Е ти колко си нагъл. Остана само Реалиста да влезе да каже - Казах ли ви, че сме най-добрите?

Направо го чета и не мога да повярвам...тоя дето не спираше да лае ,като летяхме....а иначе ние си поискахме старите нападатели и надигна вой...българска работа
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта