ВЛ: Борнемут - Ливърпул 08.12.2018 |14:30| 0-4 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3777
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Борнемут - Ливърпул 08.12.2018 |14:30| 0-4 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 09 дек 2018 07:14

Onq написа:
kadett1 написа:
Onq написа:
kadett1 написа:Време е вече играта да се е харесала на някои изтънчени футболни капацитети, но пък много малко страници до сега. Виж , ако бяхме паднали сега щяхме да сме на 12 страница. Честита победа и остава Фирмино и Мане да си върнат формата и мечтите могат да станат реалност.


Е ти колко си нагъл. Остана само Реалиста да влезе да каже - Казах ли ви, че сме най-добрите?

И защо да съм нагъл, ти си от тези , дето ревете, че не сме играели красиво. От миналата година има балкан разлика и не съм от тези, които хулят на ангро, особено, когато отбора върви.


Ама точно от тези дето говорят на ангро си и винаги си бил. Тази година реши да смениш тактиката, и да си позитивен независимо какво се играе. Аз за разлика от теб не рева, и прогнози не правя, нито оставки искам, нито искам милионна селекция, нито араби собственици. Не съм отписал нито едни футболист освен Хендерсън, но и на него му дадох поне 4 години, докато се изкажа негативно. Аз имам други различия с Клоп и с повечето съфорумци. Не искам доказани звезди, искам юноши, искам повече островитяни, зашото съм фен на английския футбол. Това, че до преди два кръга не играехме добре в атакуващ план с изключение на първите 5 кръга, го казаха и самите играчи и Клоп и всички анализатори( бивпи играчи и треньори). Само в този форум повечето се придържат към едната крайност. Или всичко е розово или нищо не е , а то никога не е така. Както и взаимните обвинения на двата лагера са смешни. Просто е добре човек първо да мисли, да обича играта, а не да си изпълнява ролята във форума ( което явно е най-важно тук). Да може да се влезе след мач и да се каже АЗ КАЗАХ ЛИ ВИ. Никога не съм го правил , нямам и намерение, макар да имам основания за няколко играчи, които 90% плюеха още преди да са ги видели. Имена няма да назовавам, точно за да не се превърна в един от тези, дето девизът им е АЗ КАЗАХ ЛИ ВИ. Радвай се на новата си роля, но е меко казано неуместна, като ти помня старата :) !

Кадета никога не е искал оставката на Клоп, айде да не си ги измисляш и да не ги изкривяваш нещата. 4ма са плиткоумниците, които са му искали оставката, мога да ти ги кажа един по един. На кадета проблема е, че много увисва нос след всеки равен или загуба и се връща в предните 8-9 черни години обаче изрично е писал, че Клоп е човека. Не знам защо си мислиш, че ти изглеждаш много по-добре от него с твоите постоянни "грешни състави и закъснели смени", "голям инат и го кара на любимци" и т.н. Добрия треньор си взима точките и със "грешния състав". 6т предните два мача от закъснелите смени... Нали виждаш...Къде с късмет, къде с по-голям късмет :lol:
И слава богу, че имаш различия с Клоп :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , защото с британци и юноши не знам на кое място щеше да си...ама нищо де след втори януари или още във вторник нали знаеш кой ще ти е виновен... Човека с грешния състав. А ти кога ще му отдадеш заслуженото, че този състав го изгради той, за да може ти изобщо да имаш някакви надежди за титла и да поставяш дати и условия. И коп скаузъра да има мечти за дубъли? Той поне го написа в другата тема, че го дължим на Клоп. А ти? Кога някакво признание към него? Не става въпрос дали всичко е розово или е реализъм, а да разберете че два-три по-слаби мача с резултат различен от 3:0 не правят играчите по-некадърни или треньора инат и каращ си го на любимци.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта