ВЛ: Бърнли - Ливърпул 05.12.2018 |21:45| 1-3 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

nev3rm1nd
Мнения: 327
Регистриран на: 29 авг 2011 23:18
Контакти:

Re: ВЛ: Бърнли - Ливърпул 05.12.2018 |21:45|

Мнениеот nev3rm1nd » 05 дек 2018 23:59

JorkoByrborko69 написа:
mitko9311 написа:Поздрави да всички хейтъри ;) Който ни изкараха от Топ 4 още след 45 минути при равен резултат ;) Пожелавам ви да сънувате Клопо :oops:

А бе да ни е честита все пак победата , ама я си признай доста се понапрегна към края като натиснаха тия, и накрая бяха на косъм да ни изравнят, не ти е било много кеф нали......, или си падаш малко мазохист и обичаш страданията и изстраданите победи да са вечни....Не е този начина да станем велик и славен отбор... Поне аз така мисля... А ако на теб такива победи са ти сладки - да ти е "сладко"... На мен по-скоро ми бе сладко , че тия боклуци паднаха заслужено зашото освен да ни ритаха по краката и да разчитаха на съдийските "отсъждания"май друго не правиха ....


Аз ще ти отговоря вместо колегата, не не съм се притеснил ама грам, дори когато нни вкараха, дори когато ни натиснаха края на мача. Огромна част от мача си го контролирахме и резонно си взехе мача.

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ: Бърнли - Ливърпул 05.12.2018 |21:45| 1-3 FT

Мнениеот plmar » 06 дек 2018 00:02

Деликатен мач на голям отбор. След втория гол домакина не знаеше къде се намира( супер Алисон беше по скоро случайност). Браво на Върдж, браво на Наби и най- вече браво на Боса. Наздраве.
Изображение

kircho_baretata
Мнения: 637
Регистриран на: 10 окт 2018 09:37
Контакти:

Re: ВЛ: Бърнли - Ливърпул 05.12.2018 |21:45| 1-3 FT

Мнениеот kircho_baretata » 06 дек 2018 00:09

Ей момчета, затова първо се гледа мача, и след като свърши се коментират състави, игра, "малоумен треньор" и тн. Иначе докато изтече едно полувреме сте ги извадили и от топ 4 и сте ги охулили здравата. А те си изиграха приличен мач. От време на време се усещаше, че състава е доста по-различен от обикновенно, но пък иначе тия за какво са в отбора, точно за такива моменти, да помагат.
Моето скромно мнение е че Циклопа логично пусна Ориги титуляр след тая еуфория от уикенда ама е поизгубил ритъм за да е титуляр и да е на високо ниво. Иначе състава си беше наред, а и смените - по-добре здраве му кажи. И другото което е, че следва гостуване на Борнемут, и трябваше да запази колкото може по-свеж отбора, защото тия са като танкова бригада и ще е много сериозен тест.

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ВЛ: Бърнли - Ливърпул 05.12.2018 |21:45|

Мнениеот wu_dnica » 06 дек 2018 00:12

Onq написа:
wu_dnica написа:От контрата на ми хареса паса на дани...другото е тренирано :lol:


Пасът беше феноменален, всички очаквахме да пусне в ляво, ама ако питаш някои той не е комбинативен. Добър мач с изключение на първите 15 минути където бековете не можеха да изнесат топката, а Данчо е ясен. Просто с Кейта в състава сме друг отбор. Скорост, техника, борба, непримиримост. Шакири малко се загуби първото, но после влезе в ритъм. Доволен съм, дори и да не издържим на темпото на Шити такива мачове, в които показваме много дух фантазия ме карат да се чувствам щастлив. Съдията беше не просто престъпник, а пародия на съдия. Този ако свири някъде във В група в България няма да оцелее

Колко хора могат да оценят такъв пас ,а уж гледат футбол...мане или салах никога не могат да подадат така...айде да не съм краен но от 5 ..1 най много. Както и да е..не им е това работата ,но са слаби там. От всичко най ми харесва че с наби играта върви и през центъра ..търси се пробива двойното и директната игра...абе кеф ми е тогава...и на милнър гола е от там даже
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ВЛ: Бърнли - Ливърпул 05.12.2018 |21:45|

Мнениеот Onq » 06 дек 2018 00:18

wu_dnica написа:
Onq написа:
wu_dnica написа:От контрата на ми хареса паса на дани...другото е тренирано :lol:


Пасът беше феноменален, всички очаквахме да пусне в ляво, ама ако питаш някои той не е комбинативен. Добър мач с изключение на първите 15 минути където бековете не можеха да изнесат топката, а Данчо е ясен. Просто с Кейта в състава сме друг отбор. Скорост, техника, борба, непримиримост. Шакири малко се загуби първото, но после влезе в ритъм. Доволен съм, дори и да не издържим на темпото на Шити такива мачове, в които показваме много дух фантазия ме карат да се чувствам щастлив. Съдията беше не просто престъпник, а пародия на съдия. Този ако свири някъде във В група в България няма да оцелее

Колко хора могат да оценят такъв пас ,а уж гледат футбол...мане или салах никога не могат да подадат така...айде да не съм краен но от 5 ..1 най много. Както и да е..не им е това работата ,но са слаби там. От всичко най ми харесва че с наби играта върви и през центъра ..търси се пробива двойното и директната игра...абе кеф ми е тогава...и на милнър гола е от там даже


Те Наби, Шак и Дани още на контролите загатнаха , че има химия между тях. Така както беше межди Коу и Фирмино. Просто някой играчи си пасват. А относно паса... пак имаше браво на Салах пък Стъридж бил приключил :) . Ама какво да говорим, то има и хора, които възхваляват Хендерсън. Всеки си ма право да е сляп за красотата на играта колкото си иска :lol:

john barnes
Мнения: 6408
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Бърнли - Ливърпул 05.12.2018 |21:45| 1-3 FT

Мнениеот john barnes » 06 дек 2018 00:36

Както и прогнозирах-лека полека се откъсваме със сити от другите отбори. Задържим ли нивото,плехара ще сънува кошмари напролет!!! И някой да ми припомни,дали след 15 мача сме имали 39 точки и само 6 вкарани гола,откакто е висша лига?
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ВЛ: Бърнли - Ливърпул 05.12.2018 |21:45| 1-3 FT

Мнениеот wu_dnica » 06 дек 2018 00:56

Клоп казва че джо наистина е контузен и утре ще се разбере какво му е точно...мисля че казва глезена :shock:
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3767
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Бърнли - Ливърпул 05.12.2018 |21:45| 1-3 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 06 дек 2018 07:46

john barnes написа:Както и прогнозирах-лека полека се откъсваме със сити от другите отбори. Задържим ли нивото,плехара ще сънува кошмари напролет!!! И някой да ми припомни,дали след 15 мача сме имали 39 точки и само 6 вкарани гола,откакто е висша лига?

Еми освен аз да припомня, ама не на теб, а на всички безсрамници които ден след ден влизат тука да обесняват колко зле бил Юрген Клоп, колко е объркал състава и какъв късметлия е. Ето хората я извадиха статистиката, знам че е суха и на някои ще им приседне от нея, ама не се сдържах:
What this team have achieved over the opening 15 matches of the league season is unprecedented in the club's 126-year history. Not even icons like Bill Shankly, Bob Paisley, Joe Fagan or Kenny Dalglish oversaw this kind of flying start with 39 points out of a possible 45 :!:
Наистина дано да ви приседне и на Понковци и Бърборковци и Реалисти и ЦСКА 69 и всички други пишман-разбирачи дето му искате оставката на Клоп, защото 5,6 мача през сезона сме били само с 1 гол разлика.
Как може да сте толкова безобразно зле на тема футбол бе манияци :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Бърнли - Ливърпул 05.12.2018 |21:45| 1-3 FT

Мнениеот JorkoByrborko69 » 06 дек 2018 10:36

Liverpool_EC написа:
john barnes написа:Както и прогнозирах-лека полека се откъсваме със сити от другите отбори. Задържим ли нивото,плехара ще сънува кошмари напролет!!! И някой да ми припомни,дали след 15 мача сме имали 39 точки и само 6 вкарани гола,откакто е висша лига?

Еми освен аз да припомня, ама не на теб, а на всички безсрамници които ден след ден влизат тука да обесняват колко зле бил Юрген Клоп, колко е объркал състава и какъв късметлия е. Ето хората я извадиха статистиката, знам че е суха и на някои ще им приседне от нея, ама не се сдържах:
What this team have achieved over the opening 15 matches of the league season is unprecedented in the club's 126-year history. Not even icons like Bill Shankly, Bob Paisley, Joe Fagan or Kenny Dalglish oversaw this kind of flying start with 39 points out of a possible 45 :!:
Наистина дано да ви приседне и на Понковци и Бърборковци и Реалисти и ЦСКА 69 и всички други пишман-разбирачи дето му искате оставката на Клоп, защото 5,6 мача през сезона сме били само с 1 гол разлика.
Как може да сте толкова безобразно зле на тема футбол бе манияци :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:


Добре де , прав си, статистиката си е статистика и както е казано "Пред фактите и боговете мълчът..." Че имаме много,много точки и мнооого мнооого победи засега това кой го оспорва ? Такова начало за отбора ни е повече от "бляскаво" и нито аз съм луд да го отричам , нито койтои да било тук !?
"...Понковци и Бърборковци и Реалисти и ЦСКА 69 и всички други пишман-разбирачи..." не спорят за това което сега тук си казал и с което съм съгласен? Нали ??? Спора е относно "ИГРАТА на отбора" ... , Относно убедително или неубедително представяне на терена от началото до края на съдийския сигнал... То нали за това се броят всички тези победи и точки, за да "СЕ ИГРАЕ" по терена НАЛИ ??? Топката ДА се рита насам натам, напред назад.... Та СЕГА, спора иде дали ФУТБОЛНАТА ТОПКА се рита през цялото време така както и накъдето трябва... , ДАЛИ любимия ни отбор надиграва противниковия, ЗАЩО, КАК и с КАКВО го надиграва....... ТОВА Е ФУТБОЛА, И ЗА ТОВА Е СПОРА.... Никой тук не твърди , че незаслужено бием и не трябва да бием, или каквото и да било такова нещо....Просто хората искат все пак да гледат и ФУТБОЛ ?! А има моменти в които футбола, който ни предлага любимия НИ отбор - КОГАТО ДА не се харесва... Знам , че отбора се състои от хора, а всички хора малко или много, често или рядко .... грешат ! Но когато за 45 минути, а понякога дори за 90мин отбора ти не е в състояние дори да отправи точен удар в противниковата врата... или за 15-20 минути мъки, отбора ни не е в състояние да изнесе топката от половината си... ми това си е нормално да се нервира човек , да реагира..... наистина най-важен е крайния резултат та колкото ще да не сме играли в мача... не бием ли е безсмислено всичко , но все пак мисля , че футбола малко или много все пак трябва да има своите "красоти и приятни моменти които да остават в съзнанието ни" за да е интересен и приятен ...., на всеки му се ще да види приятни за окото изпълнения, комбинации, финтове, топовни или хирургически точни изстрели към вратата.....
Казвате ни, че сме песимисти, защото постоянно сме мърморили критикували...., нали ТАКА? А не сме ли И НИЕ МАЛКО оптимисти, просто защото ИСКАМЕ И СЕ НАДЯВАМЕ,освен да си взимаме точките(което е най-важното), И ДА ГЛЕДАМЕ ВСЕ ПАК НЯКАКЪВ ПРИЯТЕН ФУТБОЛ ЗА ОКОТО И ДУШАТА ????????

p.s. И аз лично не съм видял някой ТУК, да иска оставката на Клоп заради неубедителни победи като сам ти писа:
"...пишман-разбирачи дето му искате оставката на Клоп, защото 5,6 мача през сезона сме били само с 1 гол разлика..."
Май само на теб ти се е сторило това ТАКА... Аз бих бил доволен А както и ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ТУК БИХА БИЛИ ДОВОЛНИ и на победа дори и с половин гол разлика , но тогава, когато тотално сме надиграли противника ни, не сме му "дали да мръдне", когато сме си създавали много голови положения а противника ни не е имал нито едно...../................................... разбираш ли.... фитбола не е само точки и победи а И ИГРА, ЗА КОЕТО ТИ ПООБЯСНИХ МАЛКО ПО-ОБРАЗНО ПО-ГОРЕ..... ... НО АКО ЧОВЕК НЕ ИСКА ДА ПРИЗНАЕ ЕДНО НЕЩО...КАКВОТО И ДА МУ СЕ КАЖЕ - НЯМА ДА ГО ПРИЗНАЕ НИКОГА НАСИЛА .....
Само да допълня , май явно не разбираш , че има разлика между убедителни победи по критерий "резултат" , и убедителни победи по критерий "игра" ??? Става дума за второто ....
Последна промяна от JorkoByrborko69 на 06 дек 2018 11:07, променено общо 3 пъти.

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1137
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: ВЛ: Бърнли - Ливърпул 05.12.2018 |21:45| 1-3 FT

Мнениеот cskarcheto92 » 06 дек 2018 10:56

Приятен ( не за мен ) и доминиращ футбол, почти винаги с победи в Европа и първенството си изповядват Юве,Барса,ПСЖ иии аверите от Ман Сити. Бият наред с по 3+ разлика и притежават едни от най-добрите футболисти, които могат да ти станат идоли. Просто ставаш техен фен и няма да има ядове.. отбора бие, а той се радвал повече,че Бърнли паднали, а не победата на Ливърпул.
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта