ВЛ: Ливърпул - Евъртън 02.12.2018 |18:15| 1-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
pzahariev
Мнения: 629
Регистриран на: 21 юни 2015 20:25
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 02.12.2018 |18:15| 1-0 FT

Мнениеот pzahariev » 03 дек 2018 11:28

Уникални последни минути на мача. След такъв финал да излееш сумати негативни приказки и да хулиш треньор и играчи е повече от идиотизъм.
Заради такива моменти децата стават фенове на отбора, заради такива моменти сме фенове и ние. Аз лично предпочитам повече такива победи, по-сладко е!
LOREM IPSUM

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 02.12.2018 |18:15| 1-0 FT

Мнениеот wu_dnica » 03 дек 2018 13:50

cskarcheto92 написа:Не мога да повярвам,че може да си фен на един отбор, да го обичаш и да не се радваш, когато побеждава. Когато побеждава в градско дерби и то в последните секунди. Потрес ! И по-странното е, че има хора, които искат да отстранят треньора. Този треньор, който фенове на Юнайтед са готови да го носят на ръце от Анфийлд до Олд Трафорд. И не само техни. Относно мача заслужавахме да победим. И двата отбора имаха положения, но ние имахме повече и само липсата на шанс ни лиши от гол. После съдбата си го върна и за неотсъдената дузпа. Мръсните им номера с бавенето на времето започнаха в началото на второто полувреме. Пикфорд се правеше,че не знае как се изпълнява аут. Накрая се самонаказа. Единствената грешка на Клпп по мое скромно мнение е,че изкара Салах преди Фирмино. Прочетох някъде, че състава бил сбъркан. Къде беше сбъркан ? Ловрен го нямаше, Хендо наказан. Имам чувството, че говорите наизуст. Мача си беше в напрежение, но се опитах да броя пасовете на Фабиньо напред. Защото нали Хендерсън я дава все назаде и встрани. Стигнах до 3, като може и да съм пропуснал естествено. Това го споменавам не защото искам да изкритикувам някой наш, а защото ми е странно как се оценява играта на играчи. По-добре грозна победа,отколкото красива игра, но несигурни 3 точки. И последно ще напиша само едно име, което заслужава да бъде споменато - Алисон !

Кое по точно е липса на шанс...3 или 4 пъти да излезеш срещу вратаря и да пропуснеш ли...или шанс е да избиеш от гол линията. И тримата от пред са в трагична форма...да е единия или двамата,ама те и тримата. Салах знаеш ли колко пъти не можа да си спре топката...дори имаше и опасна контра след това. Мане не го знам кво тренира ама завършек няма. Фирмино няма да го коментирам. Питам ,ако беше завършил на равно ,тогава какво. Щяхме ли да се върнем на пропуските или не ги броим. И това не е от тоя мач. Последните са с мъка...да не говорим за ПСЖ. Какво трябва да чакаме да стане...след два хикса Сити нямат стигане,сещаш ли се.
Разликата между Фабиньо и Хендерсън ли търсиш...и не я виждаш а? Колко топки си видял да отнеме данчу...в колко единоборства е влязъл ,с кой се е сборил така да се каже. Три паса...извеждащи от деф. халф за мач не са никак малко. Тази работа трябва да я върши друг ,не той. Разбира се ,че се радвам на победата,но докога ще ни покрива късмета...честно с ръка на сърцето!
И не търся вината в Клоп ....играчите го подвеждат.
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

Потребителски аватар
atanas7510
Мнения: 556
Регистриран на: 19 ное 2008 09:58
Местоположение: ВАРНА БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 02.12.2018 |18:15| 1-0 FT

Мнениеот atanas7510 » 03 дек 2018 14:31

Голям късмет ги покри Ливърпул вчера.Между другото дълбоката резерва Ориги вчера за 10 минути направи един страхотен пробив и пас на Мане изтърва, греда и гол.Да остави някой от триото малко да си почине и да пробва Стъридж и Ориги.

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1137
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 02.12.2018 |18:15| 1-0 FT

Мнениеот cskarcheto92 » 03 дек 2018 14:47

wu_dnica написа:
cskarcheto92 написа:Не мога да повярвам,че може да си фен на един отбор, да го обичаш и да не се радваш, когато побеждава. Когато побеждава в градско дерби и то в последните секунди. Потрес ! И по-странното е, че има хора, които искат да отстранят треньора. Този треньор, който фенове на Юнайтед са готови да го носят на ръце от Анфийлд до Олд Трафорд. И не само техни. Относно мача заслужавахме да победим. И двата отбора имаха положения, но ние имахме повече и само липсата на шанс ни лиши от гол. После съдбата си го върна и за неотсъдената дузпа. Мръсните им номера с бавенето на времето започнаха в началото на второто полувреме. Пикфорд се правеше,че не знае как се изпълнява аут. Накрая се самонаказа. Единствената грешка на Клпп по мое скромно мнение е,че изкара Салах преди Фирмино. Прочетох някъде, че състава бил сбъркан. Къде беше сбъркан ? Ловрен го нямаше, Хендо наказан. Имам чувството, че говорите наизуст. Мача си беше в напрежение, но се опитах да броя пасовете на Фабиньо напред. Защото нали Хендерсън я дава все назаде и встрани. Стигнах до 3, като може и да съм пропуснал естествено. Това го споменавам не защото искам да изкритикувам някой наш, а защото ми е странно как се оценява играта на играчи. По-добре грозна победа,отколкото красива игра, но несигурни 3 точки. И последно ще напиша само едно име, което заслужава да бъде споменато - Алисон !

Кое по точно е липса на шанс...3 или 4 пъти да излезеш срещу вратаря и да пропуснеш ли...или шанс е да избиеш от гол линията. И тримата от пред са в трагична форма...да е единия или двамата,ама те и тримата. Салах знаеш ли колко пъти не можа да си спре топката...дори имаше и опасна контра след това. Мане не го знам кво тренира ама завършек няма. Фирмино няма да го коментирам. Питам ,ако беше завършил на равно ,тогава какво. Щяхме ли да се върнем на пропуските или не ги броим. И това не е от тоя мач. Последните са с мъка...да не говорим за ПСЖ. Какво трябва да чакаме да стане...след два хикса Сити нямат стигане,сещаш ли се.
Разликата между Фабиньо и Хендерсън ли търсиш...и не я виждаш а? Колко топки си видял да отнеме данчу...в колко единоборства е влязъл ,с кой се е сборил така да се каже. Три паса...извеждащи от деф. халф за мач не са никак малко. Тази работа трябва да я върши друг ,не той. Разбира се ,че се радвам на победата,но докога ще ни покрива късмета...честно с ръка на сърцето!
И не търся вината в Клоп ....играчите го подвеждат.

И като тримата отпред са в трагична форма, какво трябва да направим ? Да почваме със Стърдидж, Соланке и Ориги от първата минута ли? Стъридж, който влезе в 70 мин. и при 0:0 не гонеше нито една топка и не пресира противниковите играчи. Движеше се все едно играе три поредни мача за деня. Заради такива песимисти и аз почнах да търся грешки на играчи от моят отбор... Вярно, че не са в оптималното си състояние атакуващите ни играчи, но това може да се промени този месец например. Ще вземат да се отпушат в някой от следващите мачове и тогава ще слушаме, че било срещу Бърнли, Нюкясъл или друг отбор под 7-цата. Бързо забравихте, когато триото ни беше убийствено май. Или когато защитата ни беше по-зле от защитата на Верея. По-добре победи с по 1:0, отколкото такива като с Норич 5:4 или разградения ни двор да допуска изравняване от 3:0 до 3:3. За Фабиньо няма какво да кажа. Констатирах, че играта, която показа снощи и на гърба му пишеше Хендерсън щеше да е оплюван. На мен ми харесва как играе и аз искам да бъде титуляр, но да се правя,че не виждам грешките на едни, защото не долюбвам друг... Шакири изигра лош мач и пропусна чисто положение и беше разкрит, че е прехвален и нищо не става от него. Тцтцтц.. както и да е, стана твърде дълго. Да сте живи и здрави и обичайте Ливърпул ! . Ако не обичате, то поне подкрепяйте !
ПС: По щастлива случайност, точно преди гола реших да пращам звукозапис на един фен на Юнайтед, който се радваше, че не печелим мача. Преди удара на ВВД: айди,айди.. не ве, не ве ма**а ти де*а. Ари е, ари е, арие гооол, гоол. Яко крещене. Реших да споделя емоцията си. :lol:
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 02.12.2018 |18:15| 1-0 FT

Мнениеот Onq » 03 дек 2018 15:10

cskarcheto92 написа: И като тримата отпред са в трагична форма, какво трябва да направим ? Да почваме със Стърдидж, Соланке и Ориги от първата минута ли? Стъридж, който влезе в 70 мин. и при 0:0 не гонеше нито една топка и не пресира противниковите играчи. Движеше се все едно играе три поредни мача за деня. :


Стъридж за 20 минути няма грешно отиграване. Изработи две дузпи( недадени от съдията) една от които 100 %, но за теб пак е некадърник. Фирмино няма дорбо полувреме от половин година, но когато го кажа съм песисмист и негативист. Усещащ ли колко си смешен?

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 02.12.2018 |18:15| 1-0 FT

Мнениеот wu_dnica » 03 дек 2018 16:15

Onq написа:
cskarcheto92 написа: И като тримата отпред са в трагична форма, какво трябва да направим ? Да почваме със Стърдидж, Соланке и Ориги от първата минута ли? Стъридж, който влезе в 70 мин. и при 0:0 не гонеше нито една топка и не пресира противниковите играчи. Движеше се все едно играе три поредни мача за деня. :


Стъридж за 20 минути няма грешно отиграване. Изработи две дузпи( недадени от съдията) една от които 100 %, но за теб пак е некадърник. Фирмино няма дорбо полувреме от половин година, но когато го кажа съм песисмист и негативист. Усещащ ли колко си смешен?

Не не усеща и си мисли,че ние сме врага. А просто казваме фактите. Не не сме забравили как дупчеха и точно това се чудя ,как така всичко секна от веднъж. И като направим два три хикса кой ще е виновен след такива пропуски...пак те питам Клоп ли рита вместо тях. Да не харесвам Данчо и не знам ти какво точно очакваш от Фабиньо та казваш ,че едва ли не няма разлика между тях.....
П.с. не знам що на тебе го пиша ...за цесекарчето е все пак... :lol:
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 02.12.2018 |18:15| 1-0 FT

Мнениеот plmar » 03 дек 2018 16:21

Onq написа:
cskarcheto92 написа: И като тримата отпред са в трагична форма, какво трябва да направим ? Да почваме със Стърдидж, Соланке и Ориги от първата минута ли? Стъридж, който влезе в 70 мин. и при 0:0 не гонеше нито една топка и не пресира противниковите играчи. Движеше се все едно играе три поредни мача за деня. :


Стъридж за 20 минути няма грешно отиграване. Изработи две дузпи( недадени от съдията) една от които 100 %, но за теб пак е некадърник. Фирмино няма дорбо полувреме от половин година, но когато го кажа съм песисмист и негативист. Усещащ ли колко си смешен?



Стъридж нямаше грешно отиграване, изработи 100%ова дузпа,не е загубил и грам от головия си нюх но е истина че се движеше скоростта на 80годишен. Та срещу Бърнли двамцата плюс Мане и Наби титуляр, отзад сме ясни- поредна суха мрежа.
Изображение

nev3rm1nd
Мнения: 327
Регистриран на: 29 авг 2011 23:18
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 02.12.2018 |18:15| 1-0 FT

Мнениеот nev3rm1nd » 03 дек 2018 16:51

Момчетата, които търсят кой как не си свършил работата предлагам малко да се поуспокоят и да се насладят на момента, това е най-силния Ливърпул от създаването на ВЛ.Едва ли ще ви стане по-хубаво, ако се окажете прави и бяхме завършили Х. Както каза някой преди мен футболът е игра на голове и в момента това че се задържаме е най-важното. Да в момента атаката не е на ниво и страда най-вече заради полузащитата където някъде се губи връзката, но с течение на сезона се надявам ще бъде коригирано. Сигурен съм че Клоп знае какво прави и единственото, което можем да направим е да се надяваме.

kadett1
Мнения: 1657
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 02.12.2018 |18:15| 1-0 FT

Мнениеот kadett1 » 03 дек 2018 17:00

След такъв завършек на мача не трябва така да се плюе на поразия. Този гол ще се помни и споменава дълго и трябва да се радваме, че и късмета беше с нас вчера. Проблема не е само в нападателите, а в липсата на плеймейкър. Имаме дефанзивни халфове на килограм, но нямаме креативен такъв, който да прави играта. Това Клоп си мисля, че го вижда и януари или най-късно лятото ще вземем такъв. А нападателите няма да влязат във върхова форма , ако ги забиеш на пейката - това става с мачове, а освен Фирмино не мисля, че другите двама са толкова зле. И, въпреки това печелим мачовете си в Англия. Това, че не е толкова красиво, като миналата година е ясно, но ги печелим ( с тези нападатели извън форма). Така че айде някои да изчакат докато загубим и после да пледират само колко сме зле.

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6127
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 02.12.2018 |18:15| 1-0 FT

Мнениеот KOPScousers » 03 дек 2018 17:09

kadett1 написа:След такъв завършек на мача не трябва така да се плюе на поразия. Този гол ще се помни и споменава дълго и трябва да се радваме, че и късмета беше с нас вчера. Проблема не е само в нападателите, а в липсата на плеймейкър. Имаме дефанзивни халфове на килограм, но нямаме креативен такъв, който да прави играта. Това Клоп си мисля, че го вижда и януари или най-късно лятото ще вземем такъв. А нападателите няма да влязат във върхова форма , ако ги забиеш на пейката - това става с мачове, а освен Фирмино не мисля, че другите двама са толкова зле. И, въпреки това печелим мачовете си в Англия. Това, че не е толкова красиво, като миналата година е ясно, но ги печелим ( с тези нападатели извън форма). Така че айде някои да изчакат докато загубим и после да пледират само колко сме зле.

Ние ако ще губим някъде този сезон, ще загубим поредното си гостуване на Олд Трафорд и ще паднем от Сити на Етихад. Играта ни е много зле, но поне отзад сме бетон.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта