ВЛ: Ливърпул - Евъртън 02.12.2018 |18:15| 1-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 02.12.2018 |18:15| 1-0 FT

Мнениеот Onq » 03 дек 2018 22:35

Между късметът ни покри и само късметът ни покри има разлика. Другият цитат за смените е по принцип и за неподходящите състави. Мога да пиша до утре колко мача е закъснял със смените. Казах, че тези грешки си ги прави попринцип и не изглежда да си е научил урока. В случая стартовият бе близо до оптимален, но смените закъснели. Все пак продължавам да не разбирам защо Кейта е петнайсти избор за халф. Защо ако Дани бива пускан то никога не преди 75-та минута. Никой не печели от неговият инат. А най-изтърканият довод е ,че нямало да им се порави формата на нападателите ако били сложени на пейката. Е по-голяма глуост не съм чел. Да даваш на някой шанс при два три слаби мача е едно, ама да няма силен мач от половин година и да продължаваш да го налагаш е съвсем друго. Ако Стъридж изиграе сао два поредни мача като титуляр, както играе Фирмино, ще го оплюете всички заедно, а Клоп няма и в групата да го вкара. При едно слабо полувреме, където целият отбор не игра нищо срещу звезда, той бе сменен на почивката. Няма друга смяна на централен нападател откакто Клоп е в отбора на почивката. Вчера Фирмино губи топката и става контра, а Клоп се кара една минута със страничния, че го били дърпали за фанелката, а то нямаше нищо такова. Просто тази игра на любимци ми писна тотално. Ще видиш, че Хендерсън ще е титуляр срещу Бърнли и мъката пак ще е безкрайна.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 02.12.2018 |18:15| 1-0 FT

Мнениеот Real » 03 дек 2018 23:09

Силно се надявам минутите на Хендо да са все по-лимитирани. Още по-силно - вчерашният мач на Фабиньо да е само първи от поредица силни мачове. Много съм любопитен за състав с Мане-Стъридж-Шакири отпред и Фабиньо-Фирмино-Кейта в центъра. Ама доколкото нищо не зависи от мен - предпочитам да се фокусирам върху добрите неща през този сезон и да не се ям за лошите. Все пак гледаме футбол, както го и играем - за кеф. В тоя смисъл (май пак ти беше) съм съгласен и за глорихънтърството - не са ми важни титлите, а шоуто. Обаче за да имаме шоу - трябват и титли, щото те са важни за собственици и топ-играчи, те носят приходите и славата. Та ще трябва да се примирим и с ефективната игра, за сметка на ефектната, пак не зависи от нас. Това което зависи е, кой мач все пак ще гледаме. И ако следващия път решиш да гледаш силния мач на Пуул, не тегавия - да знаеш, че това не те прави щраус. ;)

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 02.12.2018 |18:15| 1-0 FT

Мнениеот Onq » 03 дек 2018 23:28

Real написа:Силно се надявам минутите на Хендо да са все по-лимитирани. Още по-силно - вчерашният мач на Фабиньо да е само първи от поредица силни мачове. Много съм любопитен за състав с Мане-Стъридж-Шакири отпред и Фабиньо-Фирмино-Кейта в центъра. Ама доколкото нищо не зависи от мен - предпочитам да се фокусирам върху добрите неща през този сезон и да не се ям за лошите. Все пак гледаме футбол, както го и играем - за кеф. В тоя смисъл (май пак ти беше) съм съгласен и за глорихънтърството - не са ми важни титлите, а шоуто. Обаче за да имаме шоу - трябват и титли, щото те са важни за собственици и топ-играчи, те носят приходите и славата. Та ще трябва да се примирим и с ефективната игра, за сметка на ефектната, пак не зависи от нас. Това което зависи е, кой мач все пак ще гледаме. И ако следващия път решиш да гледаш силния мач на Пуул, не тегавия - да знаеш, че това не те прави щраус. ;)


Ами за мен мачът си беше тегав и не защото така съм решил. Тва ни е най-слабо изиграното дерби от доста време и това което ме ядоса най-много е, че нямаше масиран натиск до последно. Дори се мотахме при изпълнение на тъчове и корнери. Публиката е най-добрият показател. Анфийлд беше притихнал второто полувреме. Като го няма Милнър в средата , като че ли духът на отбора го няма. Една вялост, инертност, на моменти страхливост. Сега четох , че Мане и Анди са под въпрос, а Хендо е гласен за титуляр. Ако Морено и Хендерсън са титуляри отивам за риба :)

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3727
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 02.12.2018 |18:15| 1-0 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 04 дек 2018 00:36

Onq написа:
Liverpool_EC написа:
nev3rm1nd написа:Момчетата, които търсят кой как не си свършил работата предлагам малко да се поуспокоят и да се насладят на момента, това е най-силния Ливърпул от създаването на ВЛ.

Трудно им е на тях това, Джо Гомез избива от гол линията, вместо да го похвалят момчето те само повтарят, че сме извадили късмет. Виж в мача с Челси, когато другите чистиха 2 пъти от гол линията пак ние извадихме късмет, този път с гола на Стъридж. За 10 месеца сме пуснали един гол на Анфийлд във ВЛ, обаче и това е късмет. Миналата година триото беше върховно и имаха зад тях плеймейкъра-мечта с болките в гърба. Сега са трагични, не създават положения и няма кой да им я даде и сме вкарали само...с един гол по-малко за същото време. Но и там имат късмет, че Клоп не бърше пейката с тях, както заслужават според някои. Предния мач не пусна Арнолд и Фабиньо и обърка състава. Вчера ги пусна обаче объркал смените. Едната смяна нямал грешно отиграване, другата вкара победния гол, обаче Клоп ги обърка :lol: Има различен вид наслада, за тях инстинската наслада от този живот е да бъдат недоволни. За такъв тип хора има един филм - "Сърдити старчета" . Голям майтап пада ти казвам :lol: :lol: :lol:


Нали знаеш , колко си жалък, когато не цитираш, а си измисляш. То и самото ти име е измислено-объркано. Всичките ти писания винаги са изкривени и вменяващи думи, които не са използвани. Едно жалко тролче си ти, много жалко. Само и само да се направиш на най-верния фен, ами не си, смешник си. Пише се LFC...|да знаеш

Хората са казали "гузен негонен бяга"...Гледам вече са ти отговорили с цитатите, та още ли твърдиш, че си измислям и никой не ги е използвал тези думи. Никът ми е измислен, да тук си прав. Аз го измислих, сещаш ли се :idea: И не е объркан, а объркващ- поне за теб де :mrgreen: За най-верния фен... не знам как го измисли това, ама явно нещо те тормози за да стигнеш до такива заключения. Сериозно, така ли се пише LFC, а Liverpool_EC се пише Liverpool_EC ти да знаеш :lol: :lol:
И накрая, когато любимия ти отбор печели, има ли значение кой играч е бил резерва? Пък дори и да е струвал 250 милиона. Научи се да бъдеш практичен, много е полезно във всички сфери на живота, не само във футбола ;)

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12331
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 02.12.2018 |18:15| 1-0 FT

Мнениеот wolf » 04 дек 2018 01:13

KOPScousers написа:
wolf написа:https://www.youtube.com/watch?v=YugvLIbUmQM Пак в продълженията

Срещу Евертън сме печелили повече мачове в добавеното време във ВЛ срещу който и да било друг клуб - 5. Представете си еуфорията, която ще настане ако спечелим така и след седмица срещу Наполи. :oops:

Не искам да преживявам Олимпиакос отново. Моля моля
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 02.12.2018 |18:15| 1-0 FT

Мнениеот Alonso_Massa » 04 дек 2018 02:00

wolf написа:
KOPScousers написа:
wolf написа:https://www.youtube.com/watch?v=YugvLIbUmQM Пак в продълженията

Срещу Евертън сме печелили повече мачове в добавеното време във ВЛ срещу който и да било друг клуб - 5. Представете си еуфорията, която ще настане ако спечелим така и след седмица срещу Наполи. :oops:

Не искам да преживявам Олимпиакос отново. Моля моля

Айде, айде то за такива мачове човек е фен на този велик отбор!
[wrapimg=]http://1.bp.blogspot.com/-32O3MZ4OU1Q/TrdGFtNTuXI/AAAAAAAAB2w/5WmX_zMJ1t8/s400/Steven++Gerrard+-+Top+Football+Player+soccer.jpg[/wrapimg]

[offtopic][wrapimg=]http://nesncom.files.wordpress.com/2014/01/daniel-sturridge-chip-vs-everton-in-merseyside-derby.gif?w=500&h=280[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://www.finishersforum.com/wp-content/uploads/2013/02/gerrardgoal.gif[/wrapimg][/offtopic]

nev3rm1nd
Мнения: 327
Регистриран на: 29 авг 2011 23:18
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 02.12.2018 |18:15| 1-0 FT

Мнениеот nev3rm1nd » 04 дек 2018 09:27

Според мен има някакви тролове във форума и няма значение дали печелим или губим, храна трябва да има :lol: Лично аз толкова негативни хора вече ги прескачам и не виждам смисъл да им чета жалките мнения, които са силно изопачени!

П.п. Разгледайте малко https://bendtnerfan.wordpress.com/categ ... %B3%D0%B0/ и преценете кой колко "късмет" има.

П.п.2 Моля спрете да казвате думата късмет!

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1053
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 02.12.2018 |18:15| 1-0 FT

Мнениеот wu_dnica » 04 дек 2018 12:08

nev3rm1nd написа:Според мен има някакви тролове във форума и няма значение дали печелим или губим, храна трябва да има :lol: Лично аз толкова негативни хора вече ги прескачам и не виждам смисъл да им чета жалките мнения, които са силно изопачени!

П.п. Разгледайте малко https://bendtnerfan.wordpress.com/categ ... %B3%D0%B0/ и преценете кой колко "късмет" има.

П.п.2 Моля спрете да казвате думата късмет!

Да разгледаме не виртуалния трол ли
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 02.12.2018 |18:15| 1-0 FT

Мнениеот Real » 04 дек 2018 16:01

wolf написа: Не искам да преживявам Олимпиакос отново. Моля моля

Един от най-емоционалните мачове, които съм гледал. Що да не го преживеем отново? Пък и той ни заведе в Истанбул, все пак, нямам нищо против историята да се повтори :) .

kadett1
Мнения: 1624
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Евъртън 02.12.2018 |18:15| 1-0 FT

Мнениеот kadett1 » 04 дек 2018 21:44

Няма угодия в този форум и това си е. Когато играем красиво ( миналата година) , но падаме от нелепи грешки в защитата има критики. Когато тази година бием, макар и с по грозна игра, но бием, пак има критики. Какво е важно в крайна сметка- да бием и да се държим в челото на класирането или да играем красиво и да губим точки? Е, всички хубавини на едно място трудно се получават и тази година поправихме защитата, но нападението ни не е така блестящо . И сега за сагата Фирмино или Стъридж: След като имаш добра защита и два дефанзивни халфа, ако нямаш кой да прави играта, а ние нямаме такъв човек в момента, няма как топката да стига до нападателите, освен ако те не се връщат в средата и не се опитват да комбинират за да създадат някакви нестандартни комбинации, за да пробият и без това силно наситената защита на противниците. Стъридж си е консуматор, но не е комбинатор и все едно губим един човек в разиграванията. Затова разбирам Клоп, че залага на тези тримата основно и пуска Стъридж при невъзможност да вкараме до 70 минута. Грешката си е негова, обаче, че не взе плеймейкър, а се напълнихме с дефанзивни халфове и зимата съм убеден, че ще се напънем да купим плеймейкър, макар и официално да го отрича . Сега нищо не може да промени, поне до зимата и да го плюете ще се хабите напразно.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта