ВЛ: Уотфорд - Ливърпул 24.11.2018 |17:00| 0-3 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

ВЛ: Уотфорд - Ливърпул 24.11.2018 |17:00| 0-3 FT

Мнениеот 9lives » 18 ное 2018 22:09

[center]Изображение[/center]

[center]Предишни срещи между двата отбора:[/center]

[center]Изображение[/center]

[center]Настояща форма:[/center]

[center]Изображение[/center]

[center]Статистика:[/center]

[center]Изображение[/center]

[center]Пряко по:[/center]

[center]Изображение[/center]
Последна промяна от 9lives на 24 ное 2018 18:52, променено общо 1 път.
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17343
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ: Уотфорд - Ливърпул 24.11.2018 |17:00|

Мнениеот slash1912 » 19 ное 2018 18:39

Стършелите имат точки колкото МЮ и са на 4 от петия Арсенал.Очаквам да не се затворят и да стане хубав мач.
Нашите се отчетоха с доста голове за националните си отбори,май нямаме и контузени този път.Редно е да ги бием :twisted:
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Уотфорд - Ливърпул 24.11.2018 |17:00|

Мнениеот JorkoByrborko69 » 19 ное 2018 22:52

slash1912 написа:Стършелите имат точки колкото МЮ и са на 4 от петия Арсенал.Очаквам да не се затворят и да стане хубав мач.
Нашите се отчетоха с доста голове за националните си отбори,май нямаме и контузени този път.Редно е да ги бием :twisted:


Това е доста повърхностна оценка за "силата на стършелите ти":
"...Стършелите имат точки колкото МЮ и са на 4 от петия Арсенал..."

Гледай ти, от кого Уотфорд са "взели" всичките тия "точки" : Брайтън , Бърнли, К. Палас, Хъдърсфийлд, Уулвс..., от началото на сезона имат един "пробив" срещу топ6 - и това е на Тотнъм , най-непостоянния от топ6, който може да падне от всеки и да бие всеки....... Така, че просто Уотфорд си е един обикновен отбор от златната средна... Ако отбори като Уотфорд, Борнемут, Лестър и Евертън ще ни затрудняват, Клоп да си заминава още сега без дори "аз лично" да му я искам оставката :) !!!

...Но за съжаление и впредвид формата и възможностите на двата отбора, мача си върви към "Х"-а отвсякъде.... 1:1 или 2:2...

Потребителски аватар
pzahariev
Мнения: 629
Регистриран на: 21 юни 2015 20:25
Контакти:

Re: ВЛ: Уотфорд - Ливърпул 24.11.2018 |17:00|

Мнениеот pzahariev » 20 ное 2018 11:25

Жорко, и аз мисля, че Уотфорд не са противник, който може да ни затрудни и реално точковия им актив е по-скоро благосклонен към качествата им.
Не съм съгласен с прогнозата ти, тъй като въпреки незадоволяващата игра ние си взимаме мачовете във висшата лига (срещу по-слабите отбори). В този ред на мисли очаквам победа, изпълнена с много борба и не особено красива игра от наша страна.
Думите ти относно Клоп няма нужда да бъдат коментирани, защото са незаслужени и откровено злобни, базирани на лично отношение, и според мен незаслужени.
LOREM IPSUM

kircho_baretata
Мнения: 637
Регистриран на: 10 окт 2018 09:37
Контакти:

Re: ВЛ: Уотфорд - Ливърпул 24.11.2018 |17:00|

Мнениеот kircho_baretata » 20 ное 2018 12:36

Прави сте, че такива отбори вече не трябва да ни спъват. Битката е гарантирана щото те са си силов отбор, но мисля, че в правилните моменти нападателите ни ще ги надбягват вместо да се борят. Моята прогноза е 1-3.
Колкото до Клоп - Аз си мисля, че мнението на собствениците за него е високо и едва ли ще го махнат ако влезем в четворката. То за всеки фен на отбора тая прословута четворка не е достатъчна, за мен също, но реалностите във футбола вече са такива, че не си ли в ШЛ, все едно не си отбор. Пък и след толкова чакане, на първо време трябваше да изплуваме от посредствеността, което според мен е факт от както немеца е начело. А Клоп като организация на клуба, като игра, попромени доста неща, привлича добри играчи, на които цената към момента даже се е покачила (за JorkoByrborko69 това не е довод, но за онези от Бостън си е сериозен довод). Има аура, футболистите искат да играят за него, щото Ливърпул си е марка, ама по едно време, де що футболист искахме все отиваше я в Арсенал я в Челси.

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2458
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: ВЛ: Уотфорд - Ливърпул 24.11.2018 |17:00|

Мнениеот sinqkrepost1914 » 20 ное 2018 13:15

Уотфорд за мен хич не са отбор за подценяване. Както и Уулвс. Тези тимове ще объркат доста сметки този сезон ми се струва.
Особено като домакини Уотфорд играят много добре. Трябва да натиснем газта след двете седмици пауза и най-накрая да си спечелим мача по познатия си наш начин - с висока преса, печелене на повечето единоборства и напред бързи комбинации, които да отварят пространства.
1-3 от мен също.
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Уотфорд - Ливърпул 24.11.2018 |17:00|

Мнениеот JorkoByrborko69 » 20 ное 2018 15:12

Вижте сега, опоненти мои скъпи, все аз съм лош защото се опитвам да казвам онова което мисля, виждам и разбирам, прочетете много ви моля внимателно долунаписаното и помислете , а след това ми кажете В КОЕ не съм прав и ЗАЩО(но много ммоля бъдете коректни и реалисти в репликите си):

Разбирам емоционалната страна на вашите преценки и прогнози, и не ви съдя. Всеки има право на свое мнение, което се базира на неговите си наблюдения и разбирания, оформени както от "времето", така и от "фактите"... За "времето" не ми се говори, защото наистина вече близо 30 години сме и за сега си оставаме един добър отбор от "златната среда" в Английската Висша Лига! Може би много малко от вас се интересуват или знаят изобщо от каква класа е бил НЯКОГА този отбор !? Говоря за времето преди тези 30-ина години... Може да ви се струва нереално, но като сега, си спомням звездните години на Гари Линекер, Ян Ръш, Джон Барнс и дори на Брус Гробелар... , СПОМНЯМ СИ КАК ОТБОРА ГАЗЕШЕ НАРЕД ... :) !!!
Сегашните скъпоструващи многомилионни покупки в отбора, са на светлинни години от тогавашния отбор и тогавашната игра на Ливърпул... Няма ги в отбора сега нито този хъс, този шампионски манталитет, нито тази спортна злоба и страст... Но за това има вина най-вече треньора...
Все ми обяснявате , че едва ли не, имам нещо лично към Клоп... НЕ нямам, просто той не оправда очакванията да създаде един отбор способен да мачка и трупа титли и отличия...
Не знам според вас какво толкова повече направи този треньор сравняван примерно със всичките си предшественици, но аз например ще ви изредя КАКВО ОТ ВАЖНИТЕ СПОРЕД МЕН НЕЩА ТОЙ НЕ НАПРАВИ ЗА ТИЯ 3 ГОДИНИ:
- Не научи футболистите си как да играят в центъра и в защитата ТВЪРДО ИЛИ АКО СЕ НАЛАГА ДОРИ ГРУБО, но така , че да е на "границата" на картона... ( не знам забелязали ли сте но футболистите на отбори като Ман Сити , Ман Юн, Челси, Тотнъм... когато пресират дори без топка постоянно притискат блъскат противника си с тяло с ръце с крака дърпат ги леко тук там за ръцете или за фланелката... по всякакъв способ и така , че да ги притесняват във поемането и владеенето на топката, но без да има кой знае какво основание за фал, та камо ли за картон... Това са на пръв поглед незначителни прийоми, които обаче пречат и то много на по-бързите играчи или на ония които разчитат на техника или индивидуализъм.... Това е мръсно и нечестно но който не го прилага сега , той ГУБИ !!!
- Не научи играчите си как да падат "професионално" след нарушения срещу тях... най-голямото доказателство са Мане и понякога Салах... , те падат толкова "вдървено" и "изкуствено" дори и след най-груб фал срещу тях , понякога се създава усещането , че не са фаулирани изобщо.... Това също се прилага в най-голяма степен от големите отбори... Особенно "опитни" отбори в това отношение са тези от Испания и Италия...Наистина , не трябва да се прекалява, но ако не знаеш как да падаш "правилно" за фаул не си никакъв голям футболист, а ако треньора не изисква това не е треньор !
- Не научи футболистите на правилната игра без топка... Всеки си "седи" в неговата зона , ако получи топка гледа по-най-бързия начин да се освободи от нея като я изпрати там където му е "обяснено" или където трябва но само толкова... , няма търсене на топката, няма движение без топка с цел "повличане на играч" и създаване на коридори и свободни зони между линиите... Халфовете ни понякога си сменят позициите но не достатъчно...
- Клоп така и не привлече ПОНЕ ЕДИН добър индивидуалист-техник на мястото на Фелипе Коутиньо. В центъра и напред липсват офанзивни футболисти които освен да имат скорост, да имат и добра техника с топка в крака, да имат точен пас с идеи, да умеят да играят 1:1...да надиграват с техника противниковия играч, да повличат с играта си повече противници с цел освобождаване на пространства.... , нямаме играч който да умее да гардира малко по-продължително топката(дори 8-10сек).. , или пък да може да направи малко по-продължителен рейд(поне 10-12м) сред противници и в сгъстена защита благодарение на своята техника ! Не - ПРОСТО НЯМАМЕ ТАКИВА ТЕХНИЧНИ, КРЕАТИВНИ И ИНТЕЛИГЕНТНИ ИГРАЧИ!!! Футболист какъвто бе например Коутиньо...! Понякога и донякъде в това отношение се нагърбва и справя Фирминьо...Но само ПОНЯКОГА И ДОНЯКЪДЕ...НО , той е крайно непостоянен и не може да се разчита на него... Няма да говорим за поста му на централен нападател, защото той просто не е такъв и няма тези качества...
- Схемата на Клоп 4-3-3 е крайно неподходяща, след като няма истински централен нападател от световна класа... Нападател който може да овладее винаги и добре, всяка една подадена към него топка... Да я гардира така , че да може да му бъде отнета само с цената на нарушение... Да има топовен и убийствено точен изстрел, както и да подава топката с идеи така, че да умее да изостри докрай положението... Фирминьо е просто един добър офанзивен халф натоварен с фукции с които не се справя... и никога не е имал изброените качества... за истинска 9-ка... И какво правим тогава със системата 4-3-3 ???
- Клоп не е научил футболистите ни как да се държат при несправедливо отсъден фаул или каквото и да е нарушение на правилата на играта.... Гледал съм как по 7-8 дори 10 футболисти на Ман Юн например ограждат съдията, как протестират и яростно искат обяснение..... нашите са като дебили в това отношение.... за жалост !!! Няма да говоря за безличното и тъпашко държание на титулярния ни "капитан" в такива ситуации... А ролята му за това как ще реагира и какво ще каже е огромна за самата игра на терена...
-Накрая - за мене Клоп не става за треньор на велик отбор, защото е много краен , както и упорит и "тъп като магаре на мост": Не иска или пък не може да си признава грешките и не се учи от тях... за пример : първия футболист "велик и талантлив" по неговите думи, който той доведе в Ливърпул , бе Марко Груич... ПЪЛЕН ПРОВАЛ.... Лично негов бе и избора за титулярен вратар на таланта Лорис Кариус - а той горкия той се оказа слаб дори за "гранд" като Глатасарай... ПАК ПЪЛЕН ПРОВАЛ Призна и избра за капитан на отбора ни едно "некадърно дърво" което си остана такова и досега Джордан Хендерсън - ПАК ПЪЛЕН ПРОВАЛ . За неговите "футболни качества" просто няма да говоря(и не съм го аз кръстил Данчо Стреса...), но ми е интересно по какъв друг критерий Клоп реши , че е най-подходящия за капитан... А най-дразнещото е, че хем не го поска вече дори и в игра защото е най-слабия в момента в халфовата ни линия.. за защитник не става изобщо а за нападател , хехехе ..също.... , а хем не му взема капитанската лента ... За чий хой го държи изобщо в състава, а да не говорим за това , че все още не му е свалил капитанската лента: Според мен Клоп изобщо не осъзнава важността и значението на капитанския пост в един отбор...ИЗОБЩО... Или ако осъзнава това , значи или няма куража да го махне, или не му дреме за нищо... И това поведение, е от треньор със световна величина..................... от когото чакаме МНОГО............ е НЕ ВСИЧКИ ДЕ...

Пак повтарям , за тия три години Клоп направи много малко за отбора ни... Дори незначително малко, ако броим това , че той се води ВЕЛИК треньор С "ГОЛЕМИ КАЧЕСТВА" И с ДОСТА прилично възнаграждение, както и ТОВА, ЧЕ ВСЕ ПАК му бяха отпуснати и немалко средства и време за реализация на шампионската мечта!!! Но , да изчакаме още една година...или пък може пък след 4-5 ... или пък до пенсия някога да станем поне един път шампиони...
Или простичко и в едно изречение - Клоп може да е голям, може да е велик, МОЖЕ ДА Е ВСЯКАКЪВ ЗА ВАС - НО ЗА МЕН , ТОЙ не е треньор с шампионски амбици и иманталитет, И НИКОГА НЯМА ДА НИ ИЗВЕДЕ ДО ТИТЛА, ЗАЩОТО ВСЕ ЩЕ ИМА НЯКАКВИ ОБЯСНЕНИЯ И ОПРАВДАНИЯ...

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ВЛ: Уотфорд - Ливърпул 24.11.2018 |17:00|

Мнениеот Onq » 20 ное 2018 15:44

Аз четох до златните години на Ливърпул с играчи като Линекер :o :o :shock: :shock: :shock: и се отказах. Успех на търпеливите :)

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Уотфорд - Ливърпул 24.11.2018 |17:00|

Мнениеот JorkoByrborko69 » 20 ное 2018 17:21

Onq написа:Аз четох до златните години на Ливърпул с играчи като Линекер :o :o :shock: :shock: :shock: и се отказах. Успех на търпеливите :)


Чети , чети , то за всяко интересно и добро "инфо", хората плащат и се радват да го имат... а аз безплатно го предоставям тук на всички мои приятели ... :) майтапа настрана , но все честно трябва да си признаят много от вас, че изобщо не са наясно, за това какъв е бил някога отбора на Ливърпул и може би затова малко от Вас всички тук - са наясно , че истинските и верни фенове искат своя отбор пак в 'руслото' на най-добрите, на шампионите... а не на посредствените средняци.....

kircho_baretata
Мнения: 637
Регистриран на: 10 окт 2018 09:37
Контакти:

Re: ВЛ: Уотфорд - Ливърпул 24.11.2018 |17:00|

Мнениеот kircho_baretata » 20 ное 2018 17:37

Изчетох го цялото това нещо.
Аз не съм ти опонент и мога да кажа, че доста от нещата които казваш са верни, но има и големи глупости.
Шампион в Англия не се става лесно, на нас ни е до болка познато. Колкото до това дали с Клоп ще станем шампиони, не знам но не бих заложил на това. Само, че причините които на мен ми се въртят в главата са малко по-различни. Ето ти две причини - Финансов ресурс, Ман Сити. Не случайно в предния си пост писах, че ръководството няма да го махне, а не дали JorkoByrborko69 ще го уволнява, защото колкото и да не ти се ще да го признаеш Клоп подобри много неща. Не случайно американците купиха отбора за къде 300 млн, а сега се говори, че може да го продадът но за 2 млрд. Та затова Клоп те си го ценят, да има голяма вероятност да не станат шампиони, ама на американците не им дреме, явно.
Колкото до това, че не "падали" театрално, че не били груби футболистите, това само ти си го мислиш явно, защото целия футболен свят се опитва да го изгорени това нещо ти сега на това да ги учел. Ами тази ти глупост, че не бил купил заместник на Коутиньо, а я кажи кой точно футболист може да го замести, един посочи може да бъде купен и да е на същото ниво. Не можеш да отречеш, че се опита да купи Фекир, но се стана.
Прав си Кариус, но път точно там показа, че се учи и признава грешките си, веднага се купи друг вратар.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта