ВЛ: Ливърпул - Фулъм 11.11.2018 |14:00| 2-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1137
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 11.11.2018 |14:00|

Мнениеот cskarcheto92 » 11 ное 2018 17:54

Важна победа, която беше и задължителна. Вижда се, ме не сме в оптималната си форма, но продължаваме да бъдем без загуба в първенството. Всеки отбор попада в дупка, но ние въпреки слабата форма сме конкурентно способни и на Сити, Челс, а също и на ПСЖ. Не мога да кажа,че съм изненадан от Шакири,защото от години ми е любимец и съм се надявал да заиграе за нас. Днес отново беше на висота. Фабиньо направи най-добрата си игра откакто дойде. Фирмино, Вайналдум и Мане бяха като призраци днес. Хубавото е, че в криза сме без загуба, а ако ни тръгне играта, то не ми се мисли за противниците.
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 11.11.2018 |14:00|

Мнениеот JorkoByrborko69 » 11 ное 2018 19:32

wu_dnica написа:
Тони написа:
Ponko написа:Ако трябва да търсим нарушение на правилата при първия ни гол... би могло да се посочи, че Алисън играе с топката, която не е в покой. :lol:


И кое е смешното тук?

Че си дребна жалка душица появяваща се ,когато има нещо в полза на ливърпул,но не и обратното....та всъщност ти от кои си


Боже , що не слезеш да си събереш "вересиите" Боже, колко глупости, злоба и гняв може да има в една такава малка, дребна, злобна и незначителна душица, Боже !!! За теб всеки тук който не споделя твоето "свещенно" мнение - е или идиот, или дебил , или самохвалко,или злобен или...или... . Тцтцтцтцтц . спри малко с тази злоба бре. Поне след като бихме, малко се поуспокои, ако трябва там пий си хапчетта или дрогата или що пиеш там не те знам ... , то какво ли щепе да стане с нас, ако бяхме паднали трябваше да ни изпотепаш всички тука дето се опитваме да казваме своето мнение........

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 11.11.2018 |14:00|

Мнениеот JorkoByrborko69 » 11 ное 2018 19:43

wu_dnica написа:
JorkoByrborko69 написа:И докато се наслаждаваме на "сладката" победа над опашкаря, който за другите отбори от топ6 би бил обикновена боксове круша, да ви светна още една ВАЖНА ПОДРОБНОСТ - Клоп изобщо , ама изобщо НЕ Е НАЯСНО КАКВО Е ДА ИМАШ ДОБРИ ИЗПЪЛНИТЕЛИ НА СТАТИЧНИ ПОЛОЖЕНИЯ.... Никога не сме имали и няма да имаме добър изпълнител на фаулове, около наказателното поле... А има отбори, на които 30 процента от точкия им актив идва само от "това перо".....Имахме поне 3-4 фала - при изпълнението на които можеше да имамем поне още един гол ... НО -нали за много разбирачи от вас Клоп е велик както и селекцията му , която прави така , че опащкаря съдава усещането , че е силен отбор, и дори равен с нас по игра и положения .............................

p..s// Моля много всичките злобни дребни същества пишещи репликите си по мойадрессамо да дразят тук - да поддържат нормалния тон , да пишат смислени и нрмални неща като всички останали, както и да дават факти и доказателства за твърденията си , за да не изглеждат смешни и жалки !!!

Слушай ся чичо...успокой са да не са наказваме. Казваш доказателства. Даааай да видя кои са тия отбори 30 процентовите. Дай ги тия доказателства. Ии кво друго са опита да кажеш...клоп да купи някой за фауловете така ли. Или да ги програмира на тренировки да целят ъгъла..аре прочитай си по веднъж балоните преди да ги качиш. Чакам доказателствата за 30така?!


ТИ ли ще ме наказваш бе дрипльо, най-многото да ми го преместиш от единия в другия крачол. Ако знаеш как си ме изплашил , треперя и дъх не мога да си взема.... ХАХАХХАХАХАХАХХАХАХА , ЩЯЛ ДА МЕ НАКАЗВА ... АЙДЕ БЕ ЮНАКО , НАКАЖИ МЕ КАТО СИ ТОЛКОВА ЕРБАП...... ЧАКАМ, НЕЩАСТНИКО !!!!!

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 11.11.2018 |14:00|

Мнениеот Real » 11 ное 2018 19:52

Жорко, Бърборко и останалите 67 в тази глава...
Миналия сезон, когато играехме зрелищно и резултатно: "Ама губим точки, нямаме чисти мрежи, тоя ухиления немец не разбира от защита, няма трофеи..."
Сега вървим в челото, взимаме си мачовете рационално, с колкото трябва и: "Ама грозно играят, не вкарват по 5 гола, тоя небръснатия немец не разбира от креативност, няма трофеи..."
Искате да свършим сезона с 36 победи, два хикса и голова разлика 163-12? Да вземем ВЛ, ШЛ, ФА, Световното Клубно и Оскарите? Щото всичко по-малко от това не може да удовлетвори възвишеното ви чувство за принадлежност към този Велик Клуб? Свикнали сте всяка година да взимаме титлата с огромна преднина и неукия немец развали традицията?
Хубаво е, че щедро сте готови да споделяте хапчетата си със съфорумците, ама леко с алтруизма, ще ви трябват.

john barnes
Мнения: 6403
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 11.11.2018 |14:00| 2-0 FT

Мнениеот john barnes » 11 ное 2018 20:54

Хейтърите да кажат сега кво стана-челски и франсенал със хиксове,лека-полека ще се откъснем със шити и ще видим накрая кой ще триумфира!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3752
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 11.11.2018 |14:00| 2-0 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 12 ное 2018 00:59

Нормална и комфортна победа, по-идеално от 3т здраве му кажи и то без много излишно напъване. Тези имаха едно положение за цял мач на Сесеньон и толкоз. Алисон показа колко е умен (за разлика от един наш съфорумник) и вместо да се тръшка и ахка има ли засада, направи "асистенция". 13 секунди след като извади топката от вратата си и Салах я набута в другата :!: Да видим сега колко време ще отнеме на Дърдоркото да преживее тази ситуация. Бас хващам, че и след няколко месеца ще слушаме за неговата засада от мача с Фулъм. Представяте ли си ако Дърдорко ни беше вратар :lol: :lol: :lol: Не само, че нямаше да вкараме гол, ами щеше да иде да обеснява на страничния, че няма засада. И после се чуди, защо техните го спрели да играе. Ами да не се излагат с теб пред всички на стадиона бе, Жорко, ей затова са те спрели хората. Умни хора! А ти на кой се метна такъв... :mrgreen:

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3752
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 11.11.2018 |14:00| 2-0 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 12 ное 2018 02:35



Чакаме Жорко да ни увери, че десния чорап на Робъртсън покрива връзките на Митрович и гола е отменен несправедливо. Естествено, ако разбере кой от 3мата в бяло е Митрович, че и това ще е голям проблем за него :lol: :lol: :lol:

kircho_baretata
Мнения: 637
Регистриран на: 10 окт 2018 09:37
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 11.11.2018 |14:00| 2-0 FT

Мнениеот kircho_baretata » 12 ное 2018 09:23

Слаб мач, силен мач все тая, вече е свършил а трите точки са си три точки. Както се казва и срущу Сити и срещу Фулъм за победа се дават три точки.
Аз съм най-доволен именно от реакцията след отменения им гол. Вместо да се оглеждат кой за какво спори, кой си връзва обувките, кой си оправя прическата, светкавично вкарване на топката в игра..... и гол. Кой беше казал, че тая игра се играе с акъл? Това положение именно потвърждава факта, че нашите играят и с акъл от време на време. То като не са във форма, поне да играят умно, а мисля че Ливърпул прави точно това в момента, което не е никак лошо.

kadett1
Мнения: 1639
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 11.11.2018 |14:00| 2-0 FT

Мнениеот kadett1 » 12 ное 2018 10:58

Айде стига с тази засада бре, как може да спорите за нещо, което си е от явно по явно - след като се види графиката с червената линия просто трябва да се замълчи . Та дори и да не беше засада, това си е част от играта и съдиите са хора и ние сме били ощетявани много пъти - последно на мача в Лондон с Арсенал. Бахти споровете за детайли. То хубаво да се критикува, но с мярка и когато е заслужено. Да не би да са ни изтървали Фулъм, че да да ги оплюваме нашите. Когато някой ден не успеем да спечелим такъв мач може и да се критикува, но сега си взехме трите точки и това е най важното в момента. Все някога ще влязат в по добра форма нападателите и ще влизат и повече голове, но си трябва класен плеймейкър - дали на зима или на лято просто е задължителен.
Последна промяна от kadett1 на 12 ное 2018 11:06, променено общо 2 пъти.

john barnes
Мнения: 6403
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 11.11.2018 |14:00| 2-0 FT

Мнениеот john barnes » 12 ное 2018 10:59

Вчера като изгледах пак репортажа,видях нещо,което ми беше убягнало. Алисон вади топката от мрежата и Върджил му сочи към Тренд,да му я даде.Останалото е история...но определено холандеца е голям лидер и следващия ни капитан,тоя човек има уникален поглед върху играта,силен и мощен във въздуха,изнася топката с лекота и дава наставления на останалите. Типичен лидер,за разлика от данчо стреса например...
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта