ВЛ: Ливърпул - Фулъм 11.11.2018 |14:00| 2-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1053
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 11.11.2018 |14:00|

Мнениеот wu_dnica » 12 ное 2018 13:25

JorkoByrborko69 написа:
wu_dnica написа:
JorkoByrborko69 написа:И докато се наслаждаваме на "сладката" победа над опашкаря, който за другите отбори от топ6 би бил обикновена боксове круша, да ви светна още една ВАЖНА ПОДРОБНОСТ - Клоп изобщо , ама изобщо НЕ Е НАЯСНО КАКВО Е ДА ИМАШ ДОБРИ ИЗПЪЛНИТЕЛИ НА СТАТИЧНИ ПОЛОЖЕНИЯ.... Никога не сме имали и няма да имаме добър изпълнител на фаулове, около наказателното поле... А има отбори, на които 30 процента от точкия им актив идва само от "това перо".....Имахме поне 3-4 фала - при изпълнението на които можеше да имамем поне още един гол ... НО -нали за много разбирачи от вас Клоп е велик както и селекцията му , която прави така , че опащкаря съдава усещането , че е силен отбор, и дори равен с нас по игра и положения .............................

p..s// Моля много всичките злобни дребни същества пишещи репликите си по мойадрессамо да дразят тук - да поддържат нормалния тон , да пишат смислени и нрмални неща като всички останали, както и да дават факти и доказателства за твърденията си , за да не изглеждат смешни и жалки !!!

Слушай ся чичо...успокой са да не са наказваме. Казваш доказателства. Даааай да видя кои са тия отбори 30 процентовите. Дай ги тия доказателства. Ии кво друго са опита да кажеш...клоп да купи някой за фауловете така ли. Или да ги програмира на тренировки да целят ъгъла..аре прочитай си по веднъж балоните преди да ги качиш. Чакам доказателствата за 30така?!


ТИ ли ще ме наказваш бе дрипльо, най-многото да ми го преместиш от единия в другия крачол. Ако знаеш как си ме изплашил , треперя и дъх не мога да си взема.... ХАХАХХАХАХАХАХХАХАХА , ЩЯЛ ДА МЕ НАКАЗВА ... АЙДЕ БЕ ЮНАКО , НАКАЖИ МЕ КАТО СИ ТОЛКОВА ЕРБАП...... ЧАКАМ, НЕЩАСТНИКО !!!!!

Наказвам те с неудобния въпрос,на който нямаш отговор ,а иначе искаш обоснование за мненията на хората. Стани ,обоснови се лаико!
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

Потребителски аватар
gogovcite
Мнения: 1993
Регистриран на: 16 юни 2009 19:35
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 11.11.2018 |14:00|

Мнениеот gogovcite » 12 ное 2018 19:29

cskarcheto92 написа:Важна победа, която беше и задължителна. Вижда се, ме не сме в оптималната си форма, но продължаваме да бъдем без загуба в първенството. Всеки отбор попада в дупка, но ние въпреки слабата форма сме конкурентно способни и на Сити, Челс, а също и на ПСЖ. Не мога да кажа,че съм изненадан от Шакири,защото от години ми е любимец и съм се надявал да заиграе за нас. Днес отново беше на висота. Фабиньо направи най-добрата си игра откакто дойде. Фирмино, Вайналдум и Мане бяха като призраци днес. Хубавото е, че в криза сме без загуба, а ако ни тръгне играта, то не ми се мисли за противниците.

Не знам дали това му беше най-добрия мач на Фабиньо, но на мен ми прави кофти впечатление, че е много бавен. Не говоря за представянето му в този мач, а като цяло. Позиционира се добре, има поглед и подава напред, но линейната му скорост е нула. Доста от фауловете, които прави също са след като противникът го е изпредварил. Лошото е, че това няма как да го подобри или ако го подобри ще е минимално. Срещу по-повратливи халфове му е много трудно.
Hala Madrid

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3727
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 11.11.2018 |14:00|

Мнениеот Liverpool_EC » 12 ное 2018 22:42

gogovcite написа:
cskarcheto92 написа:Важна победа, която беше и задължителна. Вижда се, ме не сме в оптималната си форма, но продължаваме да бъдем без загуба в първенството. Всеки отбор попада в дупка, но ние въпреки слабата форма сме конкурентно способни и на Сити, Челс, а също и на ПСЖ. Не мога да кажа,че съм изненадан от Шакири,защото от години ми е любимец и съм се надявал да заиграе за нас. Днес отново беше на висота. Фабиньо направи най-добрата си игра откакто дойде. Фирмино, Вайналдум и Мане бяха като призраци днес. Хубавото е, че в криза сме без загуба, а ако ни тръгне играта, то не ми се мисли за противниците.

Не знам дали това му беше най-добрия мач на Фабиньо, но на мен ми прави кофти впечатление, че е много бавен. Не говоря за представянето му в този мач, а като цяло. Позиционира се добре, има поглед и подава напред, но линейната му скорост е нула. Доста от фауловете, които прави също са след като противникът го е изпредварил. Лошото е, че това няма как да го подобри или ако го подобри ще е минимално. Срещу по-повратливи халфове му е много трудно.

И на мен това ми направи впечатление, а вчера той сам каза в интервю, че не е бил доволен от себе си в мача с Арсенал, защото е бил много бавен и е губил топката докато е била в негово притежание. Според мен подобрението ще има, просто трябва време да свикне с темпото в Англия, сякаш е свикнал да има повече време да обработва топката, а тук малко по-бързо му влизат и докато се усети...Иначе, като повечето високи играчи, няма как да е от най-бързите и там по-ниските ще му дърпат на старта.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3727
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 11.11.2018 |14:00| 2-0 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 12 ное 2018 23:03

john barnes написа:Вчера като изгледах пак репортажа,видях нещо,което ми беше убягнало. Алисон вади топката от мрежата и Върджил му сочи към Тренд,да му я даде.Останалото е история...но определено холандеца е голям лидер и следващия ни капитан,тоя човек има уникален поглед върху играта,силен и мощен във въздуха,изнася топката с лекота и дава наставления на останалите. Типичен лидер,за разлика от данчо стреса например...

Е той и на втория гол догони топката на тъча, след центрирането от корнер, а има играчи, които не биха си дали зор. Върджил е мега спокоен и мислещ играч, това положение със засадата вчера, преди него щеше да е гол покрит поне с в1м от Ловрен или Морено. Той е човека, който ги строява и кара другите да спазват тактическите указания на Клоп. Защото не е просто един прост биткаджия, само да се набира на мускули, като Ловрен или Шкъртел преди. Клоп ги е видял тези качества и нави янките да броят парата. Но пък половината форум беше пощурял да взимаме Хьоведес, понеже бил без пари :lol:

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Фулъм 11.11.2018 |14:00| 2-0 FT

Мнениеот 9lives » 14 ное 2018 23:06

Фулъм назначиха Раниери, добре че играхме този кръг с тях.
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта