ШЛ: Цървена Звезда - Ливърпул 06.11.2018 |19:55| 2-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Liverpool_Love
Мнения: 12
Регистриран на: 06 ное 2018 23:43
Контакти:

Re: ШЛ: Цървена Звезда - Ливърпул 06.11.2018 |19:55| 2-0 FT

Мнениеот Liverpool_Love » 07 ное 2018 00:02

Салах скоро като влезе във форма и започне да вкарва като мин година и няма да ни е слабо нападението.

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1137
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: ШЛ: Цървена Звезда - Ливърпул 06.11.2018 |19:55| 2-0 FT

Мнениеот cskarcheto92 » 07 ное 2018 00:04

Ето, че и излязоха на фронта противниците на Клоп. То е ясно, че няма да сме без загуба цял сезон, а и днешната дойде навреме. Следва малко да се замислят и да започнат да играят като отбор. Притежаваме един от най-добрите треньори в света, колкото и да не им се харесва на някой.
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

Ponko
Мнения: 4014
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ШЛ: Цървена Звезда - Ливърпул 06.11.2018 |19:55| 2-0 FT

Мнениеот Ponko » 07 ное 2018 00:06

Аз още в началото на сезона в мачовете след този с Уест Хем казах, че имаме проблеми в нападение и не сме достатъчно ефективни, но тук си ме храниха стабилно. Тогава не създавахме много положения, а сега създаваме, но имаме и липса на шанс. Отменен гол с Арсенал и два пропуска на ВВД в същия този мач. Днес Стъридж и Салах изпуснаха. Салах нацели гредата. Това са положения, които през изминалия сезон си влизаха. А и нека си го кажем пак... отидохме на разходка и очаквахме сърбите да се бият сами, но сметките излязоха криви.

kircho_baretata
Мнения: 637
Регистриран на: 10 окт 2018 09:37
Контакти:

Re: ШЛ: Цървена Звезда - Ливърпул 06.11.2018 |19:55| 2-0 FT

Мнениеот kircho_baretata » 07 ное 2018 00:13

Ponko написа:Така, така никой не споменава нищо за развитието на резултата в другия мач. ПСЖ прави втори пореден Х с Наполи... с това невероятно, това изключително, това ... трио Неймар-Кавани-Мбапе. Да, но това не е Лига 1. Ако нашето нападение в момента е слабо... не бих искал да разбера как се чувстват феновете на парижани. Това най-вероятно е най-силното нападение на отбора в цялата му история.. без да съм специалист по френски футбол.

Каквото и да си говорим, групата се заплете така, че няма разплитане.
В Париж ще видим и нашата защита дали е това което си мислим че е. Колкото до нападението ни - Салах го занимават с всякакви глупости, заплахи, тъпи статуи и тн. Мането знае, че следващия договор, дали с нас, дали с друг отбор, ще е златната кокошка за него, а Фирминката и той се чуди на къде да "фане". Ако тъпаците от ПСЖ бяха взели гостуването в Неапол, щеше да ни се наложи да се хвърлим на кръв само в домакинството с Наполи, а сега ще трябва да се хвърлим яко и в двата мача. То и аз правя сметки, но тая вечер се видя, че сметки без кръчмар не е добре да се правят. Отнесохме го като куцо пиле домат.

Liverpool_Love
Мнения: 12
Регистриран на: 06 ное 2018 23:43
Контакти:

Re: ШЛ: Цървена Звезда - Ливърпул 06.11.2018 |19:55| 2-0 FT

Мнениеот Liverpool_Love » 07 ное 2018 00:15

cskarcheto92 написа:Ето, че и излязоха на фронта противниците на Клоп. То е ясно, че няма да сме без загуба цял сезон, а и днешната дойде навреме. Следва малко да се замислят и да започнат да играят като отбор. Притежаваме един от най-добрите треньори в света, колкото и да не им се харесва на някой.

Точно, Клоп е страхотен.Най-много ми харесва, че винаги е супер емоционален и води отбора със сърце и мисля, че наистина обича Ливърпул...затова и винаги съм го подкрепяла и ще го подкрепям, миналия сезон играхме уникално и този можем също!

Liverpool_Love
Мнения: 12
Регистриран на: 06 ное 2018 23:43
Контакти:

Re: ШЛ: Цървена Звезда - Ливърпул 06.11.2018 |19:55| 2-0 FT

Мнениеот Liverpool_Love » 07 ное 2018 00:17

А я си представете Цървена звезда да излезе от групата накрая :lol:

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: ШЛ: Цървена Звезда - Ливърпул 06.11.2018 |19:55| 2-0 FT

Мнениеот SilentKiller » 07 ное 2018 00:24

А я си представи ако тая вечер на мястото на Звезда беше ПСЖ и мача в Париж ? Клоп ако не стегне отбора в най-кратък срок ви очакват много такива тежки вечери. Е, разбира се тука я имаше и дозата подценяване на сърбите (в Париж нагласата ще е друга), но това е отбор на ниво по долу дори от Лудогорец и е престъпление да не му вкараш дори 1 гол и да паднеш с 2 гола разлика. Другият въпрос е дали наистина Клоп е отписал ШЛ предвид това че конкуренцията е още по-голяма от миналата година и единствената му цел не е ПШ, върху което да концентрира всички сили и да отпише всички останали турнири. :roll:

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3765
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Цървена Звезда - Ливърпул 06.11.2018 |19:55| 2-0 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 07 ное 2018 00:31

Ей майка му стара, дойде ноември и реалистите пак познаха целия сезон. Току що отпаднахме от ШЛ, в първенството ще се борим за 5то място, само не знам за каква Лига Европа говорят, явно още не са загряли, че Звезда взима 3тото място и ние ще се фокусираме върху ФА къп...поне до втория кръг защото Клоп никога не го е минавал.

Реалисте къде се загуби бе, човек? Влизаш за втори път последните 4,5 месеца. Случайно или не пак след загуба. Наистина има нещо положително в този форум и това е твоята липса :lol: Пак ти се привиждат разни съмишленици, само не знам защо на Жорко Дърдорко му викаш "хора" :lol: :lol: :lol: Вместо да се мъчите с това животно футбола вземете кажете вие двамата, защо феновете на другите отбори ви викат лузъри и ви се смеят на акъла :?: Дали е заради лузърското ви мислене, след всяка загуба да закривате сезона и да уволнявате треньора? Ти кажи, по-ги чуваш работите :lol:

Относно мача, пускам второто полувреме и гледам...то не е за гледане. Ама Стъридж пак с много брутален пропуск(като с/у Челси) и после пак паднахме, вместо да я вкара рано, рано и да се успокоят и двата отбора :lol: ОК, случва се, само не разбирам защо все се надъхвате, че той трябва да е титуляр и едва ли не гаранция вкарваме 5 гола. А всъщност в три от мачовете, в които почна титуляр имаме 2 гола. На мен доста по-добре ми изглежда да влиза резерва пък не знам. Както и да е, чакаме двата безсмислени мача до края и доиграването на групата и кой от къде е...

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3765
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Цървена Звезда - Ливърпул 06.11.2018 |19:55| 2-0 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 07 ное 2018 00:34

rmfan5 написа:
kircho_baretata написа:
SilentKiller написа:Гуардиола има един фен тука, който интересно е и фен на твоето скапано отборче реал (CSKA69)! :lol:
Клоп така му беше разпран ануса след онова 0-5 от Гуардиола, че такова ебане не се връща ако ще и да го е бил на късмет 2-3 пъти. :lol:

Ей много тъпо парче си.


Наистина тъпото е че го оставят да твори. :)

С такива се процедира, като с пън (дънер, т.е друго тъпо парче) по средата на пътя, вместо да се занимаваш с него просто го заобикаляш и си продължаваш напред ;) :lol:

john barnes
Мнения: 6407
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ШЛ: Цървена Звезда - Ливърпул 06.11.2018 |19:55| 2-0 FT

Мнениеот john barnes » 07 ное 2018 07:07

Като дръпнем чертата,след цялото лаене и нареждане какво излезе-останахме първи в групата! Кеф,голям кеф....и ужас за всички хейтъри!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта