ШЛ: Цървена Звезда - Ливърпул 06.11.2018 |19:55| 2-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1137
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: ШЛ: Цървена Звезда - Ливърпул 06.11.2018 |19:55| 2-0 FT

Мнениеот cskarcheto92 » 07 ное 2018 20:04

JorkoByrborko69 написа:
cskarcheto92 написа:Един лош мач и го разкрихте Клоп. Постоянно се коментира, че Хендо, Морено, Гомез и още накои били в състава. Юношите щели да оправят отбора .. хахаххаха. Вкарал 5 гола за една календарна година в младежката лига и видиш ли трябвало да бъде титуляр при мъжете. Морено бил лайно, а Стъридж орел. Това вярно ли е? Стъридж е идеален за резерва и до там. Хем искате да сме конкурентни на Сити и Челси, но и да се налагат юноши. Искат се моментални резултати, но задължително Клоп да мисли за бъдещето и да налага играчи, които са резерви в долните нива. Сега ви е времето за атака срещу Клоп, че после отново ще има затишие. Да сте живи и здрави и Само Ливърпул !


Добре , че следващия мач на великия Клоп е срещу последните - та да имате поне едни 75 процента за успех, и да ни покажете и докажете след това колко велик е в момента и Ливърпул и великия му треньор Клоп... Ама знае ли се, те Хъдърсфийлд не успяха да ни изненадат понеже едно , че са най-слабите друго - не бяха и във форма...:) , ама ти гледай там стискай палци да не се повтори и в събота като сега , някоя излагация с Фулъм, че ще се чудим кой после е по-слабия от Фулъм и Звезда , за да се оправдаваме , че срещу силните сме играли слабо а срещу слабите не сме имали късмет или обратното.. все с нещо ще изкарате пак велик вашия Клопо - дето отличия не ни донася, а само оправдания за смешната игра на отбора....

Без коментар... помним преди няколко години, когато драпахме между 8-12 място. Когато бием Звезда, тогава победата става незначителна, защото си подсигуряваме класирането. Паднем ли, Клоп е идиот. Когато смачкахме Сити и големият Пеп, но загубихме финала веднага се тегли чертата и щом не спечелихме ШЛ, то успеха над Сити беше омаловажен. Ще чакам да се зачеркне и този слаб мач в Сърбия, когато се класираме напред.
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ШЛ: Цървена Звезда - Ливърпул 06.11.2018 |19:55| 2-0 FT

Мнениеот Real » 07 ное 2018 20:34

JorkoByrborko69 написа:

Намали малко хапчетата , или там каквото пиеш, това което си написал може да го пише или несериозен или болен или и двете:

"....опъваме ПСЖ-то насред Париж и после можем да пуснем Лалана и Стъридж срещу Наполи :)..."

Просто сам си противоречиш и не се виждаш какво пишеш: хем не сме във форма половината отбор, хем ще "опънем" ПСЖ насред Париж.... хаххахаххахахахха ..... това не ти е Хъдърсфиийлд моето момче... и забелязвай , че не футболистите , а треньора не е във форма.. явно нещо яко му е пресъхнало гърлото и е загубил формата за къркане .... хахаххахаха -опъвал ПСЖ , а после щял да игра е Лалана и Стъридж ( между другото щом поставяш до лайното орел и продължаваш да с усмивка и настоение си ясен ... просто не знам защо някой ти е казал , че разбираш от футбол или сам си стигнал до този извод... или са те излъгали... за да намалиш стреса и хапчетата - съвет: спри да пишеш по тия теми - не са ти понятни и освен тъпизми друго не си в състояние да напишеш тук !!!


Нещо се изнервяш, троле. Що така? Да поговорим за стреса и хапчетата, ако искаш? (...сериозно, за теб са форумни остроумия, но на мен това ми е професията.)
Колкото до опъването на ПСЖ - за капацитети като теб съм сложил емотиконче, ти от гол текст трудно хващаш смисъла...
И къде съм писал, че разбирам от футбол? Просто си пиша, с усмивка и "настоение" (каквото и да значи това...).

Все пак, колкото и да не са ми понятни тия теми, въпросът ми остава: Кого предлагате (предпочитате) за следващ мениджър? Очаквам компетентното ти мнение. Пък аз ще ти дам съвет за стреса и хапчетата... Всеки с компетенциите си. ;)

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17339
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ШЛ: Цървена Звезда - Ливърпул 06.11.2018 |19:55| 2-0 FT

Мнениеот slash1912 » 07 ное 2018 20:38

https://www.facebook.com/lazendicstanko ... c%20design
Tова са истинските фенове на отбора-на стадиона и пеещи песни след загуба с 2:0 :!:
Реалисти и Бърборковци,вие това някога дали ще го направите в жалкия си животец?
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ШЛ: Цървена Звезда - Ливърпул 06.11.2018 |19:55| 2-0 FT

Мнениеот Real » 07 ное 2018 20:52

slash1912 написа:https://www.facebook.com/lazendicstanko/videos/10217547433780722/UzpfSTI1NDQ2MTE4MTI5MDY0NDoyMjMzOTA4MTQ2Njc5MjYx/?q=branko%20vukoslavovic%20graphic%20design
Tова са истинските фенове на отбора-на стадиона и пеещи песни след загуба с 2:0 :!:

Така е. И последния голям трофей го донесоха точно едни такива, които и при 0:3 не спряха. Всъщност, "Чудото в Истанбул" беше това, което се случи на почивката, обратът след нея бе само последствие. Ама всеки отбор си има и фенове, и дърдорковци... Важното е първите да са повече.

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: ШЛ: Цървена Звезда - Ливърпул 06.11.2018 |19:55| 2-0 FT

Мнениеот JorkoByrborko69 » 07 ное 2018 21:48

Real написа:
slash1912 написа:https://www.facebook.com/lazendicstanko/videos/10217547433780722/UzpfSTI1NDQ2MTE4MTI5MDY0NDoyMjMzOTA4MTQ2Njc5MjYx/?q=branko%20vukoslavovic%20graphic%20design
Tова са истинските фенове на отбора-на стадиона и пеещи песни след загуба с 2:0 :!:

Така е. И последния голям трофей го донесоха точно едни такива, които и при 0:3 не спряха. Всъщност, "Чудото в Истанбул" беше това, което се случи на почивката, обратът след нея бе само последствие. Ама всеки отбор си има и фенове, и дърдорковци... Важното е първите да са повече.


no comment...

p.s. Само да добавя: "Фенове" с посредствени мечти и желания като вас, заслужават не на 30 год една титла, а на 300 един път, та и внуците ви никога да не видят и чуят нищо за великия (само във вашата фантазия и въображение) някога колос на глинени крака LIVERPOOL . Това ви стига мисля, ако и на това отговорите със стил "ще ви сваля шапка" !

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17339
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ШЛ: Цървена Звезда - Ливърпул 06.11.2018 |19:55| 2-0 FT

Мнениеот slash1912 » 07 ное 2018 22:05

JorkoByrborko69 написа:
Real написа:
slash1912 написа:https://www.facebook.com/lazendicstanko/videos/10217547433780722/UzpfSTI1NDQ2MTE4MTI5MDY0NDoyMjMzOTA4MTQ2Njc5MjYx/?q=branko%20vukoslavovic%20graphic%20design
Tова са истинските фенове на отбора-на стадиона и пеещи песни след загуба с 2:0 :!:

Така е. И последния голям трофей го донесоха точно едни такива, които и при 0:3 не спряха. Всъщност, "Чудото в Истанбул" беше това, което се случи на почивката, обратът след нея бе само последствие. Ама всеки отбор си има и фенове, и дърдорковци... Важното е първите да са повече.


no comment...

p.s. Само да добавя: "Фенове" с посредствени мечти и желания като вас, заслужават не на 30 год една титла, а на 300 един път, та и внуците ви никога да не видят и чуят нищо за великия (само във вашата фантазия и въображение) някога колос на глинени крака LIVERPOOL . Това ви стига мисля, ако и на това отговорите със стил "ще ви сваля шапка" !

Най-активен в тема:
ШЛ: Цървена Звезда - Ливърпул 06.11.2018 |19:55| 2-0 FT
(25 мнения / 24.51% от мненията на потребителя)
1/4 от мненията ти са плюене по отбора след загубата в Белград,другите до 100 са плюене по отбора след другите мачове ;)
Работата на фена е да подкрепя отбора и когато губи,а ти откакто си в тоя форум не си го правил никога :!:
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ШЛ: Цървена Звезда - Ливърпул 06.11.2018 |19:55| 2-0 FT

Мнениеот plmar » 07 ное 2018 22:37

slash1912 написа:
JorkoByrborko69 написа:
Real написа:
slash1912 написа:https://www.facebook.com/lazendicstanko/videos/10217547433780722/UzpfSTI1NDQ2MTE4MTI5MDY0NDoyMjMzOTA4MTQ2Njc5MjYx/?q=branko%20vukoslavovic%20graphic%20design
Tова са истинските фенове на отбора-на стадиона и пеещи песни след загуба с 2:0 :!:

Така е. И последния голям трофей го донесоха точно едни такива, които и при 0:3 не спряха. Всъщност, "Чудото в Истанбул" беше това, което се случи на почивката, обратът след нея бе само последствие. Ама всеки отбор си има и фенове, и дърдорковци... Важното е първите да са повече.


no comment...

p.s. Само да добавя: "Фенове" с посредствени мечти и желания като вас, заслужават не на 30 год една титла, а на 300 един път, та и внуците ви никога да не видят и чуят нищо за великия (само във вашата фантазия и въображение) някога колос на глинени крака LIVERPOOL . Това ви стига мисля, ако и на това отговорите със стил "ще ви сваля шапка" !

Най-активен в тема:
ШЛ: Цървена Звезда - Ливърпул 06.11.2018 |19:55| 2-0 FT
(25 мнения / 24.51% от мненията на потребителя)
1/4 от мненията ти са плюене по отбора след загубата в Белград,другите до 100 са плюене по отбора след другите мачове ;)
Работата на фена е да подкрепя отбора и когато губи,а ти откакто си в тоя форум не си го правил никога :!:


КОГАТО НЕ ПОДКРЕПЯШ ОТБОРА СИ КОГАТО ГУБИ, НЯМАШ ПРАВО ДА ГО ПОДКР
ЕПЯШ КОГАТО БИЕ!
Изображение

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3777
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Цървена Звезда - Ливърпул 06.11.2018 |19:55| 2-0 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 08 ное 2018 02:23

cskarcheto92 написа:Един лош мач и го разкрихте Клоп. Постоянно се коментира, че Хендо, Морено, Гомез и още накои били в състава. Юношите щели да оправят отбора .. хахаххаха. Вкарал 5 гола за една календарна година в младежката лига и видиш ли трябвало да бъде титуляр при мъжете. Морено бил лайно, а Стъридж орел. Това вярно ли е? Стъридж е идеален за резерва и до там. Хем искате да сме конкурентни на Сити и Челси, но и да се налагат юноши. Искат се моментални резултати, но задължително Клоп да мисли за бъдещето и да налага играчи, които са резерви в долните нива. Сега ви е времето за атака срещу Клоп, че после отново ще има затишие. Да сте живи и здрави и Само Ливърпул !

Те реалистите са си така, от много даване на акъл сами не се усешат колко глупости нареждат една след друга и колко си противоречат. За тях важното е да дърдорят нещо, защото това ги кара да се чувстват умни. Миналата година големия аргумент им беше, че Клоп не знаел как да спечели с 1:0 и само знаел да ги хвърля напред. Тази година след като взе да печели така, се почна че играели грозно и те си искат красивата игра пък ако ще и да падаме. Преди се ревеше, че с юноши няма как да стане, другите отбори купували готово качество и затова печелели. Сега изведнъж Клоп трябвало да налага юноши, щото всички без Алисон и Ван Дайк били некадърни. Постояно се реве, че класните ни играчи се разбягват и никой не иска да стои в Ливърпул. Обаче пък реалистите искат да ги държът на пейката след 3 слаби мача. Ама то смехория, след смехория, че сега вече взеха да оправят и бъдещето с налагане на юноши от младежката евро лига. И най-важното е, че този треньор е объркал всичко в момент, в който отбора е с най-силният си старт в историята на ВЛ и има 3 загуби за 3 месеца. Клоп накара янките да отпуснат 50 милиона за нова база за да могат юношите и първия отбор да тренират заедно, белким тая прехвалена школа най-накрая зафункционира като хората. Нооооооооо... Жорко Дърдорко го учи да гледа в перспектива, защото е хванал 4 мача права колонка в хоремага през уикенда :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Е това е чиста проба бг реализъм, баце :!: :idea:
А да, щях да забравя-търсят и някакъв незнаен треньор да им намери купите дето ги загубиха през 86г на абитюренския си бал, че вече не могат да се гледат в огледалото без купи :lol: :lol: :lol:

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: ШЛ: Цървена Звезда - Ливърпул 06.11.2018 |19:55| 2-0 FT

Мнениеот JorkoByrborko69 » 08 ное 2018 13:14

Liverpool_EC написа:
cskarcheto92 написа:Един лош мач и го разкрихте Клоп. Постоянно се коментира, че Хендо, Морено, Гомез и още накои били в състава. Юношите щели да оправят отбора .. хахаххаха. Вкарал 5 гола за една календарна година в младежката лига и видиш ли трябвало да бъде титуляр при мъжете. Морено бил лайно, а Стъридж орел. Това вярно ли е? Стъридж е идеален за резерва и до там. Хем искате да сме конкурентни на Сити и Челси, но и да се налагат юноши. Искат се моментални резултати, но задължително Клоп да мисли за бъдещето и да налага играчи, които са резерви в долните нива. Сега ви е времето за атака срещу Клоп, че после отново ще има затишие. Да сте живи и здрави и Само Ливърпул !

Те реалистите са си така, от много даване на акъл сами не се усешат колко глупости нареждат една след друга и колко си противоречат. За тях важното е да дърдорят нещо, защото това ги кара да се чувстват умни. Миналата година големия аргумент им беше, че Клоп не знаел как да спечели с 1:0 и само знаел да ги хвърля напред. Тази година след като взе да печели така, се почна че играели грозно и те си искат красивата игра пък ако ще и да падаме. Преди се ревеше, че с юноши няма как да стане, другите отбори купували готово качество и затова печелели. Сега изведнъж Клоп трябвало да налага юноши, щото всички без Алисон и Ван Дайк били некадърни. Постояно се реве, че класните ни играчи се разбягват и никой не иска да стои в Ливърпул. Обаче пък реалистите искат да ги държът на пейката след 3 слаби мача. Ама то смехория, след смехория, че сега вече взеха да оправят и бъдещето с налагане на юноши от младежката евро лига. И най-важното е, че този треньор е объркал всичко в момент, в който отбора е с най-силният си старт в историята на ВЛ и има 3 загуби за 3 месеца. Клоп накара янките да отпуснат 50 милиона за нова база за да могат юношите и първия отбор да тренират заедно, белким тая прехвалена школа най-накрая зафункционира като хората. Нооооооооо... Жорко Дърдорко го учи да гледа в перспектива, защото е хванал 4 мача права колонка в хоремага през уикенда :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Е това е чиста проба бг реализъм, баце :!: :idea:
А да, щях да забравя-търсят и някакъв незнаен треньор да им намери купите дето ги загубиха през 86г на абитюренския си бал, че вече не могат да се гледат в огледалото без купи :lol: :lol: :lol:



....хахахахаххахахаха , веселяк , стига си ни повтарял за този "невероятния старт"на Ливърпул. Що не вземеш да си стъпнеш долу на земята и и не спреш да ми обясняваш колко точки имаме и на кое място сме , а ЗАПОЧНИ ДА НИ ОБЯСНЯВАШ - ЗА ТОВА КОГО СМЕ ПОБЕДИЛИ ОТ НАЧАЛОТО НА преславения ти сезон ??? С победи над кардиф , Хъдърсфийлд Уест Хям ..бля бля бля... , ли ще се хвалиш бе многознайко. Осъзнай се малко - виж кои мачове сме играли и колко от класните отбори сме победили и то с истинска игра и надиграване... Имаме една клизмаджийка победа на Тотнъм и то ги хванахме в криза - бяха паднали преди този мач с нас дори и от Уотфорд и се надянаха в движение на нас... Имаме там някакви келяви ремита срещу по-сриеозните отбори, и то изкарани с триста зора и то безникаква убедителна игра...Кога видя силен мач от началото на този сезон бе умник. Я ни обясни кой мач с изключение на този срещи ПСЖ ти хареса и с играта и с резултата... Смещко, седнал си да говориш за мене какво аз съм казал и написал - а не се осъзнаеш какви тъпотии редиш, ред след ред как обиждаш без никой с нищо нито да те е обидил нито да те е наранил... Това твоето е на лична основа, и ще ми е безкрайно чудно ако изобщо пуснеш оттук натам поне една смислена реплика срещу мене, подкрепена с аргументи и написана с културен и нормален човешки тон... пениш се като турски сапун и сам не се усещаш колко смешен ставаш наблюдаван отстрани... Седнал разбирача, да обяснява колко велик бил отбора тази година - след като аз си спомням само една единствена среща изиграна както трябва, срещу достоен противник от началото на сезона (и то не в Английската Висша Лига) , а този умния дето е на всяка манджа мерудия се запалил да хвали колко силен е отбора тази година с мачове срещу Хъдърсфийлд, Уест Хям , Кристъл Палас, Брайтън и хов , Саутхямптън ... , да продължавам ли още ...
СМЕШНИК , ЩОМ НА ТОВА МУ ВИКАШ ВЕЛИК СТАРТ... с изиграни един два мача като хората в рамките на два три месеца... не знам какво толкова те кефи тази безлична и слаба игра на отбората, та си седнал да спориш сякаш отбора лети и размазва наред що хване, а аз съм вечно недоволен ... Чудя се да се смея ли на тази твоя жалка реплика, да се мая ли колко задръстен може да е един човек да обижда сякаш съм влязъл в дома му и съм му нанесъл смъртна обида.. Просто така да се пали човек може , само е ако някой страшен комплексар и задръстеняк !!!!!!!
И запомни - повече на твоите евтини и просташки подмятания никога няма да отговарям - за мен ти си на най-ниското стъпало в този форум ... ти и ония с модерните имагинерни представи.... Просто ти дребно човече, си не с едно а с три нива под моето !

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3777
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Цървена Звезда - Ливърпул 06.11.2018 |19:55| 2-0 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 08 ное 2018 17:53

JorkoByrborko69 написа:....хахахахаххахахаха , веселяк , стига си ни повтарял за този "невероятния старт"на Ливърпул. Що не вземеш да си стъпнеш долу на земята и и не спреш да ми обясняваш колко точки имаме и на кое място сме , а ЗАПОЧНИ ДА НИ ОБЯСНЯВАШ - ЗА ТОВА КОГО СМЕ ПОБЕДИЛИ ОТ НАЧАЛОТО НА преславения ти сезон ??? С победи над кардиф , Хъдърсфийлд Уест Хям ..бля бля бля... , ли ще се хвалиш бе многознайко. Осъзнай се малко - виж кои мачове сме играли и колко от класните отбори сме победили и то с истинска игра и надиграване... Имаме една клизмаджийка победа на Тотнъм и то ги хванахме в криза - бяха паднали преди този мач с нас дори и от Уотфорд и се надянаха в движение на нас... Имаме там някакви келяви ремита срещу по-сриеозните отбори, и то изкарани с триста зора и то безникаква убедителна игра...Кога видя силен мач от началото на този сезон бе умник. Я ни обясни кой мач с изключение на този срещи ПСЖ ти хареса и с играта и с резултата... Смещко, седнал си да говориш за мене какво аз съм казал и написал - а не се осъзнаеш какви тъпотии редиш, ред след ред как обиждаш без никой с нищо нито да те е обидил нито да те е наранил... Това твоето е на лична основа, и ще ми е безкрайно чудно ако изобщо пуснеш оттук натам поне една смислена реплика срещу мене, подкрепена с аргументи и написана с културен и нормален човешки тон... пениш се като турски сапун и сам не се усещаш колко смешен ставаш наблюдаван отстрани... Седнал разбирача, да обяснява колко велик бил отбора тази година - след като аз си спомням само една единствена среща изиграна както трябва, срещу достоен противник от началото на сезона (и то не в Английската Висша Лига) , а този умния дето е на всяка манджа мерудия се запалил да хвали колко силен е отбора тази година с мачове срещу Хъдърсфийлд, Уест Хям , Кристъл Палас, Брайтън и хов , Саутхямптън ... , да продължавам ли още ...
СМЕШНИК , ЩОМ НА ТОВА МУ ВИКАШ ВЕЛИК СТАРТ... с изиграни един два мача като хората в рамките на два три месеца... не знам какво толкова те кефи тази безлична и слаба игра на отбората, та си седнал да спориш сякаш отбора лети и размазва наред що хване, а аз съм вечно недоволен ... Чудя се да се смея ли на тази твоя жалка реплика, да се мая ли колко задръстен може да е един човек да обижда сякаш съм влязъл в дома му и съм му нанесъл смъртна обида.. Просто така да се пали човек може , само е ако някой страшен комплексар и задръстеняк !!!!!!!
И запомни - повече на твоите евтини и просташки подмятания никога няма да отговарям - за мен ти си на най-ниското стъпало в този форум ... ти и ония с модерните имагинерни представи.... Просто ти дребно човече, си не с едно а с три нива под моето !


Ти на кое от твоето бърборене казваш аргументи, на това че с/у всеки отбор с който сме играли е слаб или е в криза? Това ли са твоите "аргументи"? Да де ама ние тези аргументи сме ги слушали доста в този форум, как Ливърпул на Клоп винаги има късмета да играе със слабите и отборите в криза. Това че си харесал цял мач от началото на сезона си е цяло постижение за омразник от твоята класа. Браво, не го очаквах от теб. Еми вземи пусни петиция до ФА да вкарат Байерн, Реал, Барса и Ювентус в английското, че да не трябва да ни гледаш с/у Хъдърсфийлд, Брайтън и сие. Пусни петиция да ни отнемат 9, 12, 15 или колкото там точки прецениш, защото не е честно да печелим с такава игра. Даже ще ти намеря 3,4 човека от форума готови да се подпишат.
И от кое точно се обиди, че си хванал 4 мача в хоремага ли? Спокойно бе, чувствителен, всичките 4 завършиха с 5:0 :lol: :lol: :lol:
Айде няма да те НАРАНЯВАМ повече :lol: :lol: :lol:
Не е нужно да ми отговаряш...пробвай да не четеш какво съм написал и може и да ти се получи ;)


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта