ШЛ: Цървена Звезда - Ливърпул 06.11.2018 |19:55| 2-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13760
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ШЛ: Цървена Звезда - Ливърпул 06.11.2018 |19:55| 2-0 FT

Мнениеот Red_Neck » 07 ное 2018 08:39

Кошмарен мач, но .... респект за Звезда!
Според мен, футболистите подцениха мача.
Клоп се опита да ротира малка част от състава и се видя, че нямаме скамейка за 2-3 турнира едновременно. Сгъстената програма тепърва ще започва да тежи.

Групата наистина се завърза много, но всичко е в ръцете на отбора. Добре е да си припомним правилата за груповата фаза в ШЛ :
Tiebreakers
- Points in head-to-head matches among tied teams;
- Goal difference in head-to-head matches among tied teams;
- Goals scored in head-to-head matches among tied teams;
- Away goals scored in head-to-head matches among tied teams;
- If more than two teams are tied, and after applying all head-to-head criteria above, a subset of teams are still tied, all head-to-head criteria above are reapplied exclusively to this subset of teams;
- Goal difference in all group matches;
- Goals scored in all group matches;
- Away goals scored in all group matches;
- Wins in all group matches;
- Away wins in all group matches;
- Disciplinary points (red card = 3 points, yellow card = 1 point, expulsion for two yellow cards in one match = 3 points);
- UEFA club coefficient.

Победа с 2 гола в последния мач ще е достатъчна ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

kadett1
Мнения: 1660
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ШЛ: Цървена Звезда - Ливърпул 06.11.2018 |19:55| 2-0 FT

Мнениеот kadett1 » 07 ное 2018 09:21

Red_Neck написа:Кошмарен мач, но .... респект за Звезда!
Според мен, футболистите подцениха мача.
Клоп се опита да ротира малка част от състава и се видя, че нямаме скамейка за 2-3 турнира едновременно. Сгъстената програма тепърва ще започва да тежи.

Групата наистина се завърза много, но всичко е в ръцете на отбора. Добре е да си припомним правилата за груповата фаза в ШЛ :
Tiebreakers
- Points in head-to-head matches among tied teams;
- Goal difference in head-to-head matches among tied teams;
- Goals scored in head-to-head matches among tied teams;
- Away goals scored in head-to-head matches among tied teams;
- If more than two teams are tied, and after applying all head-to-head criteria above, a subset of teams are still tied, all head-to-head criteria above are reapplied exclusively to this subset of teams;
- Goal difference in all group matches;
- Goals scored in all group matches;
- Away goals scored in all group matches;
- Wins in all group matches;
- Away wins in all group matches;
- Disciplinary points (red card = 3 points, yellow card = 1 point, expulsion for two yellow cards in one match = 3 points);
- UEFA club coefficient.

Победа с 2 гола в последния мач ще е достатъчна ;)


Гледах вчера Наполи с ПСЖ и не виждам да вземем повече от точка в последните 2 мача. Ти изтърви питомното, пък сега гони дивото. При победа вчера и една точка ни стигаше за да се класираме - сега ще почиваме повече в остатъка от сезона.

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: ШЛ: Цървена Звезда - Ливърпул 06.11.2018 |19:55| 2-0 FT

Мнениеот JorkoByrborko69 » 07 ное 2018 09:57

Liverpool_EC написа:Ей майка му стара, дойде ноември и реалистите пак познаха целия сезон. Току що отпаднахме от ШЛ, в първенството ще се борим за 5то място, само не знам за каква Лига Европа говорят, явно още не са загряли, че Звезда взима 3тото място и ние ще се фокусираме върху ФА къп...поне до втория кръг защото Клоп никога не го е минавал.

Реалисте къде се загуби бе, човек? Влизаш за втори път последните 4,5 месеца. Случайно или не пак след загуба. Наистина има нещо положително в този форум и това е твоята липса :lol: Пак ти се привиждат разни съмишленици, само не знам защо на Жорко Дърдорко му викаш "хора" :lol: :lol: :lol: Вместо да се мъчите с това животно футбола вземете кажете вие двамата, защо феновете на другите отбори ви викат лузъри и ви се смеят на акъла :?: Дали е заради лузърското ви мислене, след всяка загуба да закривате сезона и да уволнявате треньора? Ти кажи, по-ги чуваш работите :lol:

Относно мача, пускам второто полувреме и гледам...то не е за гледане. Ама Стъридж пак с много брутален пропуск(като с/у Челси) и после пак паднахме, вместо да я вкара рано, рано и да се успокоят и двата отбора :lol: ОК, случва се, само не разбирам защо все се надъхвате, че той трябва да е титуляр и едва ли не гаранция вкарваме 5 гола. А всъщност в три от мачовете, в които почна титуляр имаме 2 гола. На мен доста по-добре ми изглежда да влиза резерва пък не знам. Както и да е, чакаме двата безсмислени мача до края и доиграването на групата и кой от къде е...


Доста зле си приятелю, за футбола мога да ти говоря оттук та докато поумнееш малко(а това вярвай ми ще отнеме доста време),
Последна промяна от JorkoByrborko69 на 07 ное 2018 10:23, променено общо 1 път.

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: ШЛ: Цървена Звезда - Ливърпул 06.11.2018 |19:55| 2-0 FT

Мнениеот JorkoByrborko69 » 07 ное 2018 10:10

JorkoByrborko69 написа:
Liverpool_EC написа:Ей майка му стара, дойде ноември и реалистите пак познаха целия сезон. Току що отпаднахме от ШЛ, в първенството ще се борим за 5то място, само не знам за каква Лига Европа говорят, явно още не са загряли, че Звезда взима 3тото място и ние ще се фокусираме върху ФА къп...поне до втория кръг защото Клоп никога не го е минавал.

Реалисте къде се загуби бе, човек? Влизаш за втори път последните 4,5 месеца. Случайно или не пак след загуба. Наистина има нещо положително в този форум и това е твоята липса :lol: Пак ти се привиждат разни съмишленици, само не знам защо на Жорко Дърдорко му викаш "хора" :lol: :lol: :lol: Вместо да се мъчите с това животно футбола вземете кажете вие двамата, защо феновете на другите отбори ви викат лузъри и ви се смеят на акъла :?: Дали е заради лузърското ви мислене, след всяка загуба да закривате сезона и да уволнявате треньора? Ти кажи, по-ги чуваш работите :lol:

Относно мача, пускам второто полувреме и гледам...то не е за гледане. Ама Стъридж пак с много брутален пропуск(като с/у Челси) и после пак паднахме, вместо да я вкара рано, рано и да се успокоят и двата отбора :lol: ОК, случва се, само не разбирам защо все се надъхвате, че той трябва да е титуляр и едва ли не гаранция вкарваме 5 гола. А всъщност в три от мачовете, в които почна титуляр имаме 2 гола. На мен доста по-добре ми изглежда да влиза резерва пък не знам. Както и да е, чакаме двата безсмислени мача до края и доиграването на групата и кой от къде е...


Доста зле си приятелю, за футбола мога да ти говоря оттук та докато поумнееш малко(а това вярвай ми ще отнеме доста време), мога да ти обяснявам все неща за които нямаш дори и най-бегла представа , че тези неща са важни, че е важно да се правят по точно определен начин и как се правят... Нито имаш представа за самия спорт( 100% съм убеден , че дори не умееш да риташ топката като хората, а си някой малолитражен 60кг-ов сакатлък), нито имаш реална представа кое как и защо се случва... на терена !!!
Клоп бил голямата работа, бил велик.... След изхарчените от него повече от 400 000 000паунда (важно е да си наясно каква валута е паунда обаче) и след три години ходене по мъките - в състава ни имаме все на все: една трагична непостоянна игра без идеи и никаква стратегия или тактика(не знам дали си даваш сметка какво означават тия две думи защото в Ливърпул те липсват... иначе има само един класен вратар и един класен защитник за тия пари + още един класен защитник от младежката школа(без пари) - говоря ти за футболисти които имат истинска класа и не само талант а и сиво в главата си и знаят какво и как да го правят на терена. Отдавна футбола стигна такива нива , че вече не е достатъчно само да имаш някакви добри физически показатели и малко скорост и техника- и готово - ставаш велик футболист... Тази игра вече се игра с глава и бърза и точна мисъл...
Та , останалото св клуба ни са футболисти - що годе добри , но средна ръка и дори по-слаби..., футболисти които биха били наистина - доста по-добри, но само при подходящи треньори. Говоря ти не за целия тийм, а за играчите попадащи напоследък в стартовия списък и като резерви... Няма да споменавам баластрата която е като цяло в клуба.
И , че Клоп не е подходящ треньор скоро ще стане ясно... Какво направи Клоп когато дойде - обеща , че ще работи с младежите ни- а не направи нищо такова ...Напъди ги, дори и най-добрите и талантливите - по разни клубове да играят под наем(та дано някой някъде ги научи да играят играта не само с краката но и с главата.. да ги научи на неща които самия той не знае ,не е учил и не можеда научи никого около себе си.. затова ги гони от отбора си), а сред младежите има толкова многообещаващи млади таланта - на които им трябваха един два сезона опит и ако биха били под вещо ръководство - досега за три години да бяха придали съвсем друг облик на отбора... Клоп разчита само на готови обиграни и обучени футболисти - защото никога не е бил голям футболист, защото няма и никога не е имал нито ценз за треньор(каквито са например повечето треньори в Англия) , нито пък някакво специализирано спортно образование по тема футбол... Мисля , че някога по-късно е защитил задочно някакви изпити ама май не са свързани директно със футбола а са изобщо нещо си там със спорта.... както и това мисля, че е факт неоспорим , че обича алкохола - което го знаят всички от близкото му обкръжение... , може би затова по време на мача пиянския му поглед блуждае някъде си. и мечтае за поне една чашка за отскок...С тия си свои предимства -явно Клоп се нарежда на първо място в сърцата на себеподобните си... , но не и на ония които мислят преди да изразяват емоциите си !
На всички истински фенове на Ливърпул мога да кажа само , да не се надяват, че скоро ще станем каквито и да били шампиони или , че скоро ще вдигнем някаква купа.... При този треньор няма да се получи... Дадоха му се толкова много време и пари и цялото търпение на света - а той не само, че направи отбора ни да изглежда жалък, дори когато е изправен пред посредствени отбори -но и няма доблестта и достойнството да поема някаква вина индивидуално при незабележителна и посредствена игра... Винаги в такива случаи той говори в множествено число при поемането на вина - сякаш футболистите му са виновни за абсолютно всичко, а той е света вода ненапита, или някакъв велик но неразбран гений... Ето това ще го закопае... И липсата на здрав реализъм в преценките му !!! Играем много грозен и жалък футбол , затормозяват ни и най-посредствените отбори - които не струват и една десета от многомилионната му селекция, а той все има някакви оправдания, и един път не съм чул от устата му признание , че сме слаби, или обяснение - защо сме слаби и посредствени и не заслужаваме да се "целим" нависко !!! А най-жалкото е когато има слепи свои поддръжници които са съгласни да го търпят да ни тормози с тази смешна игра още много години напред, сякаш само толкова заслужаваме !!! А може би наистина толкова заслужаваме ... Човек заслужава само толкова за колкото посмее да си помечтае... Нито грам повече !!!

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ШЛ: Цървена Звезда - Ливърпул 06.11.2018 |19:55| 2-0 FT

Мнениеот Onq » 07 ное 2018 11:18

Liverpool_EC написа:Ей майка му стара, дойде ноември и реалистите пак познаха целия сезон. Току що отпаднахме от ШЛ, в първенството ще се борим за 5то място, само не знам за каква Лига Европа говорят, явно още не са загряли, че Звезда взима 3тото място и ние ще се фокусираме върху ФА къп...поне до втория кръг защото Клоп никога не го е минавал.

Реалисте къде се загуби бе, човек? Влизаш за втори път последните 4,5 месеца. Случайно или не пак след загуба. Наистина има нещо положително в този форум и това е твоята липса :lol: Пак ти се привиждат разни съмишленици, само не знам защо на Жорко Дърдорко му викаш "хора" :lol: :lol: :lol: Вместо да се мъчите с това животно футбола вземете кажете вие двамата, защо феновете на другите отбори ви викат лузъри и ви се смеят на акъла :?: Дали е заради лузърското ви мислене, след всяка загуба да закривате сезона и да уволнявате треньора? Ти кажи, по-ги чуваш работите :lol:

Относно мача, пускам второто полувреме и гледам...то не е за гледане. Ама Стъридж пак с много брутален пропуск(като с/у Челси) и после пак паднахме, вместо да я вкара рано, рано и да се успокоят и двата отбора :lol: ОК, случва се, само не разбирам защо все се надъхвате, че той трябва да е титуляр и едва ли не гаранция вкарваме 5 гола. А всъщност в три от мачовете, в които почна титуляр имаме 2 гола. На мен доста по-добре ми изглежда да влиза резерва пък не знам. Както и да е, чакаме двата безсмислени мача до края и доиграването на групата и кой от къде е...


Не става дума Стърдиж да е титуляр , а изобщо да играе. Салах изтърва всеки мач такива , но е несменяем. Фирмино и Мане са в плачевна форма, но са несменяеми. Клоп никога не го е бивало в ротациите. Той е точно обратното на Рафата в тва отношение. Колкото е вредно да няма титуляри, толкова е и вредно да знаеш, че си вечна пейка. Стъридж е в перфектна форма. Да изтърва.но и вкарва. Виж колко минути е играл и колко гола е вкарал. Сега кат ому изсипят един тон лайна псевдофенове и разбирачи и просто следващият път като излезе вече сам няма да си вярва. Смяната на полувремето, неговата и на Шакири(него пък след супер полувреме) са прецедент. Клоп никога не прави смени на почивката, ако не е контузия. Той просто си има любимци и това ще му изяде главата. Милнър и Вайналдум имат нужда от почивка, но не би. Средата, която беше най-силното звено в началото на сезона сега е по-слаба и от нападението. Искам някой разбирач да ми обясни защо Кейта не игра? Клоп е пич и ме кефи с отдадеността му към футбола, но воденето на мачовете и адекватните промени по време на тях са му слабо място. Салах бил вкарал 10000 гола, е дай сега 10000 мача да се търпи, а да е трагичен. Той не може да излъже никой 1на 1. Всеки мач има по едно две излзиания сам срещу вратаря, които или ги бие на 10 метра отгоре или едвам стигат до вратата. Първото му докосване е трагично. Фирмино освен да раздава петички, които вече всички го научиха за чеп не става тая година. Мане е най-постоянен,но на него пасовете никога не са му били сила. Този двоен аршин, който прилага Клоп ще му изяде главата. Не, че ще го уволнят, просто няма да спечели нищо,никога в Англия, ако така продължава, а не виждам да има желание за промяна

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: ШЛ: Цървена Звезда - Ливърпул 06.11.2018 |19:55| 2-0 FT

Мнениеот JorkoByrborko69 » 07 ное 2018 13:02

Onq написа:
Liverpool_EC написа:Ей майка му стара, дойде ноември и реалистите пак познаха целия сезон. Току що отпаднахме от ШЛ, в първенството ще се борим за 5то място, само не знам за каква Лига Европа говорят, явно още не са загряли, че Звезда взима 3тото място и ние ще се фокусираме върху ФА къп...поне до втория кръг защото Клоп никога не го е минавал.

Реалисте къде се загуби бе, човек? Влизаш за втори път последните 4,5 месеца. Случайно или не пак след загуба. Наистина има нещо положително в този форум и това е твоята липса :lol: Пак ти се привиждат разни съмишленици, само не знам защо на Жорко Дърдорко му викаш "хора" :lol: :lol: :lol: Вместо да се мъчите с това животно футбола вземете кажете вие двамата, защо феновете на другите отбори ви викат лузъри и ви се смеят на акъла :?: Дали е заради лузърското ви мислене, след всяка загуба да закривате сезона и да уволнявате треньора? Ти кажи, по-ги чуваш работите :lol:

Относно мача, пускам второто полувреме и гледам...то не е за гледане. Ама Стъридж пак с много брутален пропуск(като с/у Челси) и после пак паднахме, вместо да я вкара рано, рано и да се успокоят и двата отбора :lol: ОК, случва се, само не разбирам защо все се надъхвате, че той трябва да е титуляр и едва ли не гаранция вкарваме 5 гола. А всъщност в три от мачовете, в които почна титуляр имаме 2 гола. На мен доста по-добре ми изглежда да влиза резерва пък не знам. Както и да е, чакаме двата безсмислени мача до края и доиграването на групата и кой от къде е...


Не става дума Стърдиж да е титуляр , а изобщо да играе. Салах изтърва всеки мач такива , но е несменяем. Фирмино и Мане са в плачевна форма, но са несменяеми. Клоп никога не го е бивало в ротациите. Той е точно обратното на Рафата в тва отношение. Колкото е вредно да няма титуляри, толкова е и вредно да знаеш, че си вечна пейка. Стъридж е в перфектна форма. Да изтърва.но и вкарва. Виж колко минути е играл и колко гола е вкарал. Сега кат ому изсипят един тон лайна псевдофенове и разбирачи и просто следващият път като излезе вече сам няма да си вярва. Смяната на полувремето, неговата и на Шакири(него пък след супер полувреме) са прецедент. Клоп никога не прави смени на почивката, ако не е контузия. Той просто си има любимци и това ще му изяде главата. Милнър и Вайналдум имат нужда от почивка, но не би. Средата, която беше най-силното звено в началото на сезона сега е по-слаба и от нападението. Искам някой разбирач да ми обясни защо Кейта не игра? Клоп е пич и ме кефи с отдадеността му към футбола, но воденето на мачовете и адекватните промени по време на тях са му слабо място. Салах бил вкарал 10000 гола, е дай сега 10000 мача да се търпи, а да е трагичен. Той не може да излъже никой 1на 1. Всеки мач има по едно две излзиания сам срещу вратаря, които или ги бие на 10 метра отгоре или едвам стигат до вратата. Първото му докосване е трагично. Фирмино освен да раздава петички, които вече всички го научиха за чеп не става тая година. Мане е най-постоянен,но на него пасовете никога не са му били сила. Този двоен аршин, който прилага Клоп ще му изяде главата. Не, че ще го уволнят, просто няма да спечели нищо,никога в Англия, ако така продължава, а не виждам да има желание за промяна


Браво, умерен и точен коментар ! Жалко само за идеалистите и оптимистите - не искат да си отворят очите за тези железни истини !!! Лично според мен Клоп е човекна крайностите: Реши някак си (не знам защо), че само с 13-14 играча може да извлече целия сезон в който средно се играят между 65 и 80 мача за има няма 8-9 месеца. Просто реши да подходи крайно различно от старта си и да иде в другата крайност - когато в началото понякога пускаше за четири поредни мача - по цели 3 различни отбора... То може да експериментираш да преценяваш...но той половин сезон си игра така с отбора... накрая се усети , че отбор не се сработва така -когато всеки следващ мач - всеки играе с някой различен партньор и някъде си на друга по-различна позиция... и мина на другата крайност... КАКТО Е СЕГА
После, опита се да наложи много млади и неопитни момчета наведнъж ...в началото, и като видя , че и така не става , защото с тях трябва работа, работа и пак работа...- напълно се отказа от тях и заложи само на трансфери на големи готови звезди от други отбори.... Слабо,много слабо и дори разочароващо... Всеки треньор , наистина когато започне наново някъде, в началото му трябва период на аклиматизация, на напипване на оптимален състав ,на оптимални тактики и стратегии... Тия неща обаче на Клоп някакси или му останаха на заден план или изобщо липсват. Просто той няма никакъв свой стил, няма нищо което да наложи с което да надхитря съперниците ни....с нищо не е оригинален и различен от всеки един обикновен средно посредствен треньор. Поне като вижда , че схемата 4-3-3 не му сработва да променя нещо там нещо 3-5-2 или 4-4-2 ...,НЕ - ако реши не още един а още десет сезона все едно ще си прави, повтаря и иска : "... Голове напред и добра защита отзад..." Това повтаря непрекъснато и навсякъде Клоп, но не обяснява , не показва пътя през който ще се осъществи... с тази игра ако продължаваме толкова безлично, нищо чудно дори и най-големите оптимисти най-накрая да им писне и да надигнат вой за оставки !!!!! Имах в началото големи надежди в него като всеки друг запален фен на Ливърпул, надявах се - при редуване на слаби със силни изяви на отбора, все си повтарях - нужно е малко време , поне два-три сезона да сработи "тактиката"му... Но скоро ще започне четвърти - а все сме си на едно място ....... и дори не сме мръднали и сантиметър напред... и все се надяваме НЯКОГА ДА ТРЪГНЕМ... А КОГА ???????

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Цървена Звезда - Ливърпул 06.11.2018 |19:55| 2-0 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 07 ное 2018 14:04

JorkoByrborko69 написа:
Liverpool_EC написа:Ей майка му стара, дойде ноември и реалистите пак познаха целия сезон. Току що отпаднахме от ШЛ, в първенството ще се борим за 5то място, само не знам за каква Лига Европа говорят, явно още не са загряли, че Звезда взима 3тото място и ние ще се фокусираме върху ФА къп...поне до втория кръг защото Клоп никога не го е минавал.

Реалисте къде се загуби бе, човек? Влизаш за втори път последните 4,5 месеца. Случайно или не пак след загуба. Наистина има нещо положително в този форум и това е твоята липса :lol: Пак ти се привиждат разни съмишленици, само не знам защо на Жорко Дърдорко му викаш "хора" :lol: :lol: :lol: Вместо да се мъчите с това животно футбола вземете кажете вие двамата, защо феновете на другите отбори ви викат лузъри и ви се смеят на акъла :?: Дали е заради лузърското ви мислене, след всяка загуба да закривате сезона и да уволнявате треньора? Ти кажи, по-ги чуваш работите :lol:

Относно мача, пускам второто полувреме и гледам...то не е за гледане. Ама Стъридж пак с много брутален пропуск(като с/у Челси) и после пак паднахме, вместо да я вкара рано, рано и да се успокоят и двата отбора :lol: ОК, случва се, само не разбирам защо все се надъхвате, че той трябва да е титуляр и едва ли не гаранция вкарваме 5 гола. А всъщност в три от мачовете, в които почна титуляр имаме 2 гола. На мен доста по-добре ми изглежда да влиза резерва пък не знам. Както и да е, чакаме двата безсмислени мача до края и доиграването на групата и кой от къде е...


Доста зле си приятелю, за футбола мога да ти говоря оттук та докато поумнееш малко(а това вярвай ми ще отнеме доста време),

Как реши, че от огромното количество тъпизми на тема футбол, които си способен да бълваш, някой може да поумнее. Напротив - ти си единственото и неоспоримо доказателство, че човек с такива мисли в главата може само да затъпее. Ти самия си се нарекъл Бърборко, човек който говори адски много и няма нищо смислено в приказките му. Ще пропусна поредните ти бръщолевения , защото то вече става страшно. Ама вземи поне си изтрий повтарящите се коментари, че и без това постваш повече от нужното. [offtopic]Горе в дясно на всеки коментар имаш един Х , натискаш го и ще те попитат "сигурен ли си че искаш да си изтриеш бърборенето" . Ти натискаш, че си сигурен и то изчезва ;)[/offtopic]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Цървена Звезда - Ливърпул 06.11.2018 |19:55| 2-0 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 07 ное 2018 14:20

Onq написа:
Не става дума Стърдиж да е титуляр , а изобщо да играе. Салах изтърва всеки мач такива , но е несменяем. Фирмино и Мане са в плачевна форма, но са несменяеми. Клоп никога не го е бивало в ротациите. Той е точно обратното на Рафата в тва отношение. Колкото е вредно да няма титуляри, толкова е и вредно да знаеш, че си вечна пейка. Стъридж е в перфектна форма. Да изтърва.но и вкарва. Виж колко минути е играл и колко гола е вкарал. Сега кат ому изсипят един тон лайна псевдофенове и разбирачи и просто следващият път като излезе вече сам няма да си вярва. Смяната на полувремето, неговата и на Шакири(него пък след супер полувреме) са прецедент. Клоп никога не прави смени на почивката, ако не е контузия. Той просто си има любимци и това ще му изяде главата. Милнър и Вайналдум имат нужда от почивка, но не би. Средата, която беше най-силното звено в началото на сезона сега е по-слаба и от нападението. Искам някой разбирач да ми обясни защо Кейта не игра? Клоп е пич и ме кефи с отдадеността му към футбола, но воденето на мачовете и адекватните промени по време на тях са му слабо място. Салах бил вкарал 10000 гола, е дай сега 10000 мача да се търпи, а да е трагичен. Той не може да излъже никой 1на 1. Всеки мач има по едно две излзиания сам срещу вратаря, които или ги бие на 10 метра отгоре или едвам стигат до вратата. Първото му докосване е трагично. Фирмино освен да раздава петички, които вече всички го научиха за чеп не става тая година. Мане е най-постоянен,но на него пасовете никога не са му били сила. Този двоен аршин, който прилага Клоп ще му изяде главата. Не, че ще го уволнят, просто няма да спечели нищо,никога в Англия, ако така продължава, а не виждам да има желание за промяна

Не знам как си ги представяте тези работи дето ти и някои други ги пишете. Значи имаш най-резултатното трио в Европа за миналия сезон и понеже от началото на сезона те не са толкова убедителни както през миналия, октомври месец ти ги слагаш резерви. Ако не всички заедно, то всеки мач някой от тях ще е пейка. И така те си връщат убийствената форма, докато гледат как Стъридж вкарва по гол на всеки 35 минут примерно (понеже наистина гол/минута му е страшна статистиката засега). А когато Стъридж изпорти два пъти на празна врата за 40 мин(защото и там статистиката му е убийствена), кой пускаш, понеже нямаш любимци? Може би връщаш Соланке от Б отбора? Очаквам най-скоро и Алисон и Ван Дайк да почнете да го сменяте с Миньоле и Ловрен, защото можело да реагират по-добре в дадени ситуации :roll: :roll: :roll: И ако забеляза не само Стъридж беше сменен на полувремето, най-вероятно са били сменени тези, от които треньора не е бил доволен. Абе я кажи направо ти лично кой и в коя минути би сменил при развитието на вчерашния мач? Питам те нормално, просто да добия представа за твоето виждане на кризистната ситуация и твоята реакция ако си на мястото на Клоп. Без да съм разбирач си мисля, че Кейта не игра защото беше контузен от 1 месец ли колко стана вече и сега беше на пейката, ама треньора е преценил че няма да му помогне във вчерашния мач.
А на мен някой разбирач ( не се обръщам конкретно към теб) ще ми обясни ли защо си мислите постояно, че със вашата селекция, тиулярен състав и смени абсолютно всеки мач ще бъде спечелен? Ами нали ако беше толкова просто всеки сезон щяхме да имаме 20 треньора без загуба, понеже на никой президент нямаше да му се занимава с Клоп, Мауриньо, Анчелоти и сие, а щяха да поканят вас - никога не губещите но всичко знаещи кадри и накрая...Пепи шампион по голова разлика, щото похарчил с 300 милиона повече от вас за някакви...ако трябва да цитирам Дърдорко: "60 килограмови" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Последна промяна от Liverpool_EC на 07 ное 2018 14:52, променено общо 1 път.

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ШЛ: Цървена Звезда - Ливърпул 06.11.2018 |19:55| 2-0 FT

Мнениеот Onq » 07 ное 2018 14:49

Liverpool_EC написа:
Onq написа:
Liverpool_EC написа:Ей майка му стара, дойде ноември и реалистите пак познаха целия сезон. Току що отпаднахме от ШЛ, в първенството ще се борим за 5то място, само не знам за каква Лига Европа говорят, явно още не са загряли, че Звезда взима 3тото място и ние ще се фокусираме върху ФА къп...поне до втория кръг защото Клоп никога не го е минавал.

Реалисте къде се загуби бе, човек? Влизаш за втори път последните 4,5 месеца. Случайно или не пак след загуба. Наистина има нещо положително в този форум и това е твоята липса :lol: Пак ти се привиждат разни съмишленици, само не знам защо на Жорко Дърдорко му викаш "хора" :lol: :lol: :lol: Вместо да се мъчите с това животно футбола вземете кажете вие двамата, защо феновете на другите отбори ви викат лузъри и ви се смеят на акъла :?: Дали е заради лузърското ви мислене, след всяка загуба да закривате сезона и да уволнявате треньора? Ти кажи, по-ги чуваш работите :lol:

Относно мача, пускам второто полувреме и гледам...то не е за гледане. Ама Стъридж пак с много брутален пропуск(като с/у Челси) и после пак паднахме, вместо да я вкара рано, рано и да се успокоят и двата отбора :lol: ОК, случва се, само не разбирам защо все се надъхвате, че той трябва да е титуляр и едва ли не гаранция вкарваме 5 гола. А всъщност в три от мачовете, в които почна титуляр имаме 2 гола. На мен доста по-добре ми изглежда да влиза резерва пък не знам. Както и да е, чакаме двата безсмислени мача до края и доиграването на групата и кой от къде е...


Не става дума Стърдиж да е титуляр , а изобщо да играе. Салах изтърва всеки мач такива , но е несменяем. Фирмино и Мане са в плачевна форма, но са несменяеми. Клоп никога не го е бивало в ротациите. Той е точно обратното на Рафата в тва отношение. Колкото е вредно да няма титуляри, толкова е и вредно да знаеш, че си вечна пейка. Стъридж е в перфектна форма. Да изтърва.но и вкарва. Виж колко минути е играл и колко гола е вкарал. Сега кат ому изсипят един тон лайна псевдофенове и разбирачи и просто следващият път като излезе вече сам няма да си вярва. Смяната на полувремето, неговата и на Шакири(него пък след супер полувреме) са прецедент. Клоп никога не прави смени на почивката, ако не е контузия. Той просто си има любимци и това ще му изяде главата. Милнър и Вайналдум имат нужда от почивка, но не би. Средата, която беше най-силното звено в началото на сезона сега е по-слаба и от нападението. Искам някой разбирач да ми обясни защо Кейта не игра? Клоп е пич и ме кефи с отдадеността му към футбола, но воденето на мачовете и адекватните промени по време на тях са му слабо място. Салах бил вкарал 10000 гола, е дай сега 10000 мача да се търпи, а да е трагичен. Той не може да излъже никой 1на 1. Всеки мач има по едно две излзиания сам срещу вратаря, които или ги бие на 10 метра отгоре или едвам стигат до вратата. Първото му докосване е трагично. Фирмино освен да раздава петички, които вече всички го научиха за чеп не става тая година. Мане е най-постоянен,но на него пасовете никога не са му били сила. Този двоен аршин, който прилага Клоп ще му изяде главата. Не, че ще го уволнят, просто няма да спечели нищо,никога в Англия, ако така продължава, а не виждам да има желание за промяна

Не знам как си ги представяте тези работи дето ти и някои други ги пишете. Значи имаш най-резултатното трио в Европа за миналия сезон и понеже от началото на сезона те не са толкова убедителни както през миналия, октомври месец ти ги слагаш резерви. Ако не взички заедно, то всеки мач някой от тях ще е пейка. И така те си връщат убийствената форма, докато гледат как Стъридж вкарва по гол на всеки 35 минут примерно (понеже наистина гол/минута му е страшна статистиката засега). А когато Стъридж изпорти два пъти на празна врата за 40 мин(защото и там статистиката му е убийствена), кой пускаш, понеже нямаш любимци? Може би връщаш Соланке от Б отбора? Очаквам най-скоро и Алисон да почнете да го сменяте с Миньоле, защото можело да реагира по-добре в дадени ситуации :roll: :roll: :roll:


Репликите ти винаги са ужасни. Кажи ми кога някой от тримата е сменен на полувремето? Кажи ми защо Кейта не игра вчера? Кажи ми защо Вайналдум и Милнър не бяха сменени? Не Лалана беше най-слабия. Джини и Милнър имат персонална вина за втория гол, който реши мача. Направиха един куп грешки. И двамта мноо ги обичам, но когато не си във форма най-нормалното е да бъдеш сменен. Клоп обаче на едни дава шанс , а на други не. Прав е Бърборкото за юношите. Къде е Уудбърн, а Уинкс, а Джоунс? Никой от тях не получава и грам шанс , няма и да получи, но Морено е все още в отбора и мачове записва. Тази игра на любимци ще му изяде главата, това е. Просто не играят най-добрите към момента, а тези които той си е наумил. Три години му трябваха да разбере, че Гомез не е бек, три години. Всички го знаеха, само не и той. Аз мисля, че имаме достатъчно добри играчи за да станем шампиони. Просто воденето на мачове, смените и избирането на титуляри, както и отдаването под наем на перспективни юноши са ни проблемите. Та дори Мауриньо има повече юноши от нас. Ето сега Трент, ами и той не му е силата като бек и никога преди мъжете не е играл като такъв. Ми пробвай го в средата с Кейта и Джини. Сигурен съм ,че каквито са техничари ще се сработят идеално. Отборът има достатъчно играчи за да се пробват различни състави. Но не би. Отпред тримата. Отзад ясно. По средата върпосът е дали Фабиньо или Милнър и другите да си ебат майката. Ами не става така. Трябва всеки да има достатъчно минути игра, че да не изгуби форма. Пусни го ти веднъж на 10 мача и после що не ставал. При този сгъстен цикъл реално няма време за тренировки, сам Клоп го казва. Възстановяване, следва мач и пак въстановяване. Реално няма тежки натоварвания освен мачовете. Е като седят Дани и Наби на пейката с месеци, а малките не помирисват и групата, как да стане?

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ШЛ: Цървена Звезда - Ливърпул 06.11.2018 |19:55| 2-0 FT

Мнениеот Real » 07 ное 2018 15:01

Оффф.... нанайсе страници коментари... от 2-3 профила, чиито собственици явно са висяли във форума, вместо да гледат мача.
Радвам се да ви видя отново будни и пишещи, момчета... Бяхте се покрили (повечето), за доста време, що така?
Реалисте, пропуснал си да споделиш колко спечели от снощния мач, нали нашите загуби са най-сигурните загуби, не заложи ли?
Дърдорко, много си писал, не мога те изчете... 400м., викаш, изхарчил Клоп. За 3 години. ПСЖ като ги изхарчи за един прозорец, за двама играчи... падна ли на Анфийлд? От некадърниците на некадърния Клоп? Насерко сега оставка ли да даде или да се топне в кладенеца и да си драсне клечката? Немеца нямал идея и тапия за занаята ЗА РАЗЛИКА ОТ БРИТАНСКИТЕ ВИШИСТИ, затова падал от посредственяци... Да ти припомням ли един британец, с който отнесохме 6-ца от гранда Стоук? Или Ходжсън те кефи повече? Хубаво плюете Клоп, да чуем кого бихте предложили за нов мениджър?
Тролове жалки!

За мача снощи - МНОГО слаб. Подценихме ги жестоко, а когато половината отбор не е във форма - не можем да си го позволим. БРАВО на сърбите, страхотен мач изнесоха. В крайна сметка - още сме първи в групата, опъваме ПСЖ-то насред Париж и после можем да пуснем Лалана и Стъридж срещу Наполи :)


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта