ВЛ: Арсенал - Ливърпул 03.11.2018 |19:30| 1-1 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ВЛ: Арсенал - Ливърпул 03.11.2018 |19:30|

Мнениеот Red_Neck » 02 ное 2018 15:11

Бием! Над 3 гола в мача!
Нещо от рода на 2:3/3:4
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Арсенал - Ливърпул 03.11.2018 |19:30|

Мнениеот JorkoByrborko69 » 02 ное 2018 15:48

Onq написа:
plmar написа:
Onq написа:
plmar написа:
Onq написа:
9lives написа:
Според мен Клоп ще пусне Ловрен а гомез ще играе като бек. Аз лично не искам това, но имам такова предчувствие.


Абсурд, готов съм да се хвана на бас, че ще е титулярната четворка.


Като качество 2те карета са абсолютно еднакви! Предпочитам, с една идея повече, това с Ловрен.


Гомес не е бек и това всички го знаем. Като централен няма грешка за разлика от Ловрен, но като бек нито има скорост, нито центриране. Формацията Трент, Джо, Върджил и Анди е близка до перфектната. Не мисля, че Клоп ще си прави експеримент точно в този мач


Близка до перфектната е малко далече от истината! Справка- двата гола на Азар в последните два мача от къде минаха? Харесвам малкия но явно напрежението му идва в повечко.


А извинявам се тогава. Явно Азар няма право да вкарва. Да не говорим, че голът му за купата беше по десния фланг. Да слагаме Гомес и Върджил на бековете направо :)


Не знам за вас двамата, но аз лично имам някакво странно усещане, че Клопо - освен всичко друго, се опитва да мислии в "икономически план"... Иначе с нищо друго не мога да си обясня защо изобщо държи в отбора и дори ги включва с титулярниясъстав : играчи като Деян Ловрен, Марко Груич, Натаниъл Клайн, Алберто Морено, Симон Миньоле, Шей Оджо, и дори така наречения "капитан" Джордан Хендерсън ??? Това са все играчи които дърпат отбора надолу и назад !!! Докато има в картотеката на ФК Ливърпул такива играчи на заплата - вярвайте ми , няма никога да сме конкуренти на отборите от града на Манчестър,та дори и на тези от Лондон !!! Имам страннотоусещане сякаш сме някакъв огромен спонсор на недъгавците на Острова !!! За доказателство-погледнете резервните скамейки на отборите от топ4 и дори пълните им състави и ще се уверите сами !!!!!!!! Клоп просто е задължен да ги пуска от време на време да поритват някояи друга минута- за да неим падне тотално цената... Всичко е заради парите... А иначе самия Ловрен е най-непостоянния и несигурен играч не само в Англия а дори в Европа..и ако някой го поиска - да го дават веднага !!!!

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17338
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ: Арсенал - Ливърпул 03.11.2018 |19:30|

Мнениеот slash1912 » 02 ное 2018 18:19

Естесвено,че Клоп мисли в "икономически план"-извън Сити кой друг отбор може да си позволи два равностойни отбора?Освен трансфери,тези футболисти взимат и заплати,а и повечето от тях ще са пейка.
Споменатите от теб ще си отидат полека-лека,няма как това да стане за един или два трансферни прозореца.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1137
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: ВЛ: Арсенал - Ливърпул 03.11.2018 |19:30|

Мнениеот cskarcheto92 » 03 ное 2018 16:04

Логично е да имаме резерви като Хендерсън, Морено и т.н. Малко са отборите, които имат равностойни резервни играчи на титулярите си. Дори се сещам само за Сити, ПСЖ и може би Байерн. И аз искам да имаме играчи като Марсело, Костас Маноас и Дибала в състава, но това не е фифа или футбол мениджър.
Днес ще е труден мач срещу Арсенал, който прави доста добри мачове от началото на сезона. Ключово ще бъде опазването на Йозил, който е във форма. Ако го опазим ще е една идея по-лесно. Очаквам титулярно място за Шакири, който показва добро разбирателство със Салах. Резултатен мач 1:3
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ВЛ: Арсенал - Ливърпул 03.11.2018 |19:30|

Мнениеот wu_dnica » 03 ное 2018 17:49

cskarcheto92 написа:Логично е да имаме резерви като Хендерсън, Морено и т.н. Малко са отборите, които имат равностойни резервни играчи на титулярите си. Дори се сещам само за Сити, ПСЖ и може би Байерн. И аз искам да имаме играчи като Марсело, Костас Маноас и Дибала в състава, но това не е фифа или футбол мениджър.
Днес ще е труден мач срещу Арсенал, който прави доста добри мачове от началото на сезона. Ключово ще бъде опазването на Йозил, който е във форма. Ако го опазим ще е една идея по-лесно. Очаквам титулярно място за Шакири, който показва добро разбирателство със Салах. Резултатен мач 1:3

92 ако е набора...поздрави за здравия разум, ...пред този на поизпушилия бърборан. Само за две неща не съм съгласен. Байерн и резерви...че те имат ли титуляри...ии от кога йозил има форма...че и срещу нас :?
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Арсенал - Ливърпул 03.11.2018 |19:30|

Мнениеот 9lives » 03 ное 2018 18:32

Изображение
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Ponko
Мнения: 4035
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Арсенал - Ливърпул 03.11.2018 |19:30|

Мнениеот Ponko » 03 ное 2018 18:34

И отново Шакири е резерва... нямам думи. Дано се справим с наличното отпред. За сметка на това в защита се излиза с оптималното. Да се надяваме, че ще вкараме повече отколкото ще допуснем. За целта трябва да сме прецизни отпред, т.е. примерно от 4 положения да вкараме 3. Прогноза: 2:3

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Арсенал - Ливърпул 03.11.2018 |19:30|

Мнениеот 9lives » 03 ное 2018 18:35

Изображение
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Потребителски аватар
gogovcite
Мнения: 1993
Регистриран на: 16 юни 2009 19:35
Контакти:

Re: ВЛ: Арсенал - Ливърпул 03.11.2018 |19:30|

Мнениеот gogovcite » 03 ное 2018 18:45

Ориги в групата. Без Ловрен, нито Клайн. Шакири ще влезе второто, когато вече Арсенал са изморени ;) .
Въпреки, че ще е интересен и здрав мач предричам лесна победа за Ливърпул. 0:2/3.
Hala Madrid

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Арсенал - Ливърпул 03.11.2018 |19:30|

Мнениеот JorkoByrborko69 » 03 ное 2018 19:00

wu_dnica написа:
cskarcheto92 написа:Логично е да имаме резерви като Хендерсън, Морено и т.н. Малко са отборите, които имат равностойни резервни играчи на титулярите си. Дори се сещам само за Сити, ПСЖ и може би Байерн. И аз искам да имаме играчи като Марсело, Костас Маноас и Дибала в състава, но това не е фифа или футбол мениджър.
Днес ще е труден мач срещу Арсенал, който прави доста добри мачове от началото на сезона. Ключово ще бъде опазването на Йозил, който е във форма. Ако го опазим ще е една идея по-лесно. Очаквам титулярно място за Шакири, който показва добро разбирателство със Салах. Резултатен мач 1:3

92 ако е набора...поздрави за здравия разум, ...пред този на поизпушилия бърборан. Само за две неща не съм съгласен. Байерн и резерви...че те имат ли титуляри...ии от кога йозил има форма...че и срещу нас :?


Не знам какво ще означава "поизпушилия бърборан" , но я ми кажи в какво съм "изпушил" ? Конкректно - в тази тема ??? Ясно и точно споменах своята прогноза с своите ясни и точни аргументи-там не ти видях никакви аргументирани и точни реплики че не съм прав за нещо и в кое точно ??? В моята реплика или допълнение - което споменах към мнението на колегата по-горе - видях една "реплика" на която бих отговорил само с едно изречение:МИ щом като не можем да имаме равностойна резервна скамейка поне на тази на "величията" които колегата над теб е посочил - бих попитал според него с какво ще сме по-дбрите и по-заслужилите за да сме шампиони??? С ЕДНО ГОЛЯМО НИЩО... Или просто с големия мерак за ритане на топка, на мераклии като Ловрен и Данчо Стреса ??? Ми с такива "таланти" моето момче , докато са в състава ни - можем да се мерим само с отбори като Уест Хям и Хъдърсфийлд... И за шампиони има да чакаме пак още 29год... А за теб -пак ще попитам -кое ми е "изпушеното" Че казвам ясно и точно истината ??? Ако те боли истината - за теб ще пускам мнения които да са приятни само за твоето ухо и тоите очи..... За да не ти е болно и да не дразниш и обиждаш безпричинно !!!


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта