ВЛ: Ливърпул - Кардиф 27.10.2018 |17:00| 4-1 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кардиф 27.10.2018 |17:00|

Мнениеот 9lives » 27 окт 2018 18:37

Ебаси тъпият гол допуснахме.
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кардиф 27.10.2018 |17:00|

Мнениеот 9lives » 27 окт 2018 18:41

Шакириииии
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Ponko
Мнения: 3919
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кардиф 27.10.2018 |17:00| 4-1 FT

Мнениеот Ponko » 27 окт 2018 18:52

Доволен съм! Добра реакция след допуснатия гол. Салах най-после изригна с гол и две асистенции. Важни три точки преди мача с Арсенал.

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кардиф 27.10.2018 |17:00| 4-1 FT

Мнениеот Alonso_Massa » 27 окт 2018 19:18

Салах със страхотен мач днес! Напомни на себе си! Дано това е началото на добрата му форма! Мане с два гола и дебютен гол на Шакири и само трябваше и Боби да мушне един. Фабиньо пак със силен мач! Типичен черноработник, който ще отнеме няколко ключови топки и ще успокои играта, че и ще се включи напред и ще даде някой хубав пас и всичко това някак си остава под радара, но такива играчи са ключови. Ето това се иска от Хендерсън, но той така и не може да го направи. То не е само да бягаш, ръкомахаш и да си цъкаш със защитата и веднъж на 5 мача да отнемеш една топка. Лаланчо пак слабичък. Не виждам с какво може да допринесе към отбора в момента освен да запълва бройка и да дава почивка на някой титуляр в лесен мач. Шакири къде, къде по-добре се представя. И естествено, че ще допуснем първия си гол на Анфийлд във ВЛ от февруари насам когато и Ловрен и Морено са на терена. Естествено, че атаката дойде през зоната на Морено, който го нямаше никакъв при атаката и Ловрен си изпусна човека. Класика! Имаше още няколко положения където Ван Дайк покри Ловрен, но с Гомез до Ван Дайк изглеждаме къде, къде по-стабилни. Хубаво е че Милнър се завърна в игра и сега чакаме и Кейта, от когото очаквам много повече и се надявам и той да навлезе във форма.
[wrapimg=]http://1.bp.blogspot.com/-32O3MZ4OU1Q/TrdGFtNTuXI/AAAAAAAAB2w/5WmX_zMJ1t8/s400/Steven++Gerrard+-+Top+Football+Player+soccer.jpg[/wrapimg]

[offtopic][wrapimg=]http://nesncom.files.wordpress.com/2014/01/daniel-sturridge-chip-vs-everton-in-merseyside-derby.gif?w=500&h=280[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://www.finishersforum.com/wp-content/uploads/2013/02/gerrardgoal.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17307
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кардиф 27.10.2018 |17:00| 4-1 FT

Мнениеот slash1912 » 27 окт 2018 19:26

Честита победа на всички!Така искам всяка тема да е по 3 страници и плюещите отбора да са в почивка :lol:
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кардиф 27.10.2018 |17:00| 4-1 FT

Мнениеот JorkoByrborko69 » 27 окт 2018 19:29

Мда , време е и аз да изкажа, въпреки че, 95 процента от колегите тук ме мразят , а останалите 5 не ме обичат!
Да поздравим все пак момчетата от Ливърпул за сърцата си игра. Трудно се играе срещу 10+1 силни млади уелски момчета нагъчкани на площ от 40-50 квадратни метра. Не знам , за вас но лично според мен играта стана "трудна" само заради това , че в състава бяха "футболисти" , като Алберто Морено, Деян Ловрен и дори Адам Лалана. Все едно тия тримата заедно не струват за мен, колкото един свестен играч с играта си (тоест все едно бихме с девет играча)! Та нали заради тия дървета стана и гола - топката отскочи от дървения крак на Морено, и пред вдървения поглед на Ловрен ама само на 50-60 см от краката му - премина в краката на голмайстора... Лалана според мен е от нивото на Данчо Стреса - средна ръка - ако играят дори срещу отбори като Лудогорец или Левски - ще издишат, или най-много да са равностойни...!!!
Ако до края на сезона Клоп разкара тия четиримата (е за капитана май няма да доживея да го видя махнат, ама .... знае ли човек) - може от догодина да станем наистина "страшилище" за цяла Англия и дори Европа !!! А докато ги пуска в игра за да им "държи цената" ... може пак да изгледаме титлата през крив макарон !!!

p.s. И дано и след мача с Арсенал - само това пак това да са ми проблемите...

Потребителски аватар
pzahariev
Мнения: 629
Регистриран на: 21 юни 2015 20:25
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кардиф 27.10.2018 |17:00| 4-1 FT

Мнениеот pzahariev » 27 окт 2018 19:47

Жал ме е за вас хора. Жалко, че при победа с 4:1 и тотално владеене на играта, вие намирате причини да плюете играчите донесли победата, а дори и тези, които не са на терена.
Тъжни хора с негативни и цинични мисли! Тъжен и тежък живот, много тежък!
LOREM IPSUM

plmar
Мнения: 3985
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кардиф 27.10.2018 |17:00| 4-1 FT

Мнениеот plmar » 27 окт 2018 19:55

3 спокойни точки, изключае Мане останалите на 50% от възможностите. В нито един момент не се видя припряност и определено пасовете встрани и назад не ми липсват. Абе доволен съм от всичко, т'ва искам да виждам!
Изображение

john barnes
Мнения: 6392
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кардиф 27.10.2018 |17:00| 4-1 FT

Мнениеот john barnes » 27 окт 2018 20:02

Перфектна победа и нови три точки! Чакаме мача с арсенал,да ги видим колко са добри.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1053
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Кардиф 27.10.2018 |17:00| 4-1 FT

Мнениеот wu_dnica » 27 окт 2018 20:28

JorkoByrborko69 написа:Мда , време е и аз да изкажа, въпреки че, 95 процента от колегите тук ме мразят , а останалите 5 не ме обичат!
Да поздравим все пак момчетата от Ливърпул за сърцата си игра. Трудно се играе срещу 10+1 силни млади уелски момчета нагъчкани на площ от 40-50 квадратни метра. Не знам , за вас но лично според мен играта стана "трудна" само заради това , че в състава бяха "футболисти" , като Алберто Морено, Деян Ловрен и дори Адам Лалана. Все едно тия тримата заедно не струват за мен, колкото един свестен играч с играта си (тоест все едно бихме с девет играча)! Та нали заради тия дървета стана и гола - топката отскочи от дървения крак на Морено, и пред вдървения поглед на Ловрен ама само на 50-60 см от краката му - премина в краката на голмайстора... Лалана според мен е от нивото на Данчо Стреса - средна ръка - ако играят дори срещу отбори като Лудогорец или Левски - ще издишат, или най-много да са равностойни...!!!
Ако до края на сезона Клоп разкара тия четиримата (е за капитана май няма да доживея да го видя махнат, ама .... знае ли човек) - може от догодина да станем наистина "страшилище" за цяла Англия и дори Европа !!! А докато ги пуска в игра за да им "държи цената" ... може пак да изгледаме титлата през крив макарон !!!

p.s. И дано и след мача с Арсенал - само това пак това да са ми проблемите...

Чета,чета и накрая чувам Бла Бла Бла ....октомври е...ама от догодина
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта