ШЛ: Ливърпул - Цървена Звезда 24.10.2018 |22:00| 4-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

ШЛ: Ливърпул - Цървена Звезда 24.10.2018 |22:00| 4-0 FT

Мнениеот 9lives » 21 окт 2018 20:55

[center]Изображение[/center]

[center]Настояща форма във всички турнири:[/center]

[center]Изображение[/center]

[center]Предишни срещи между двата отобра в ШЛ:[/center]

[center]Изображение[/center]

[center]Пряко по:[/center]

[center]Изображение[/center]
Последна промяна от 9lives на 24 окт 2018 23:52, променено общо 1 път.
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Цървена Звезда 24.10.2018 |22:00|

Мнениеот hydetoshi » 21 окт 2018 21:20

В Ливърпул да внимават,че туку виж се оказало,че шефовете на Звезда са заложили една торба с пари на загуба с 5-6 гола разлика. :) Успех на Ливърпул!
Arsenal- a new era begins ! Again!...

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Цървена Звезда 24.10.2018 |22:00|

Мнениеот JorkoByrborko69 » 21 окт 2018 21:44

Ако немския "експерт" реши да експериментира пак, и пусне сред титулярите пак Данчо Стреса и нататуирания хърватски ром Дянко Дървото - ще береме срам та гледайте да видите...това не са дърветата от Хъдрсфийлд а Звездашите. Дори да не паднем, играта ни ще е повече от плачевна. Клоп според мен е изпаднал в някаква "дупка" и изобщо не е наясно какво иска от играчите или пък как да промени и оживи играта ни. Гледам го как тъпче с някаква тъжносмотана физиономия по тъчлинията, и не си дава сметка, че късмета няма да е вечно с него... А играта както виждам не само аз но и самите вие, не ни върви напред и нагоре - а постоянно надолу и назад.
Така и не се научи този суховат немец, че е време да да купи един типичен и много класен нападател или поне атакуваш халф, който да е малко по-на"ти", с топката, тя да не отскача от крака му когато я поема, да умее да я гардира и задържи поне 4-5 сек, да умее да я подава добре...да има силен и точен шут, все неща които сега никой от нападателите ни сега не прави, може би с изключение на Джердан Шакири !!! Трябва ни такъв нападател, защото сега например, когато халфовете са заети с защита и спиране на чуждите атаки , в момента в който успеят да отнемат топката и да я копнат към някой нападател - ТО той , който и да е от нападателите ни - Я ГУБИ НА СЕКУНДАТА -И ВМЕСТО АТАКИ, ПАК ЗАЩИТА.. ТО ТИЯ ХАЛФОВЕ НЕ СА ВЯТЪР ДА СА НАВСЯКЪДЕ....
Генералния извод е : Практически целия отбор зависи на 100% от моментната форма на Салах. Ако Салах не е във форма.....и губи на втората секунда топката както е сега , играем безкрайно слабо, та направо смешно !!! Но кой ли съм аз да давам съвети... Той Клоп накрая най-вероятно ще се сгромоляса с тази тъпа тактика много отвисоко(да разчита на един единствен футболист напред да му прави всичко)... Другия вариант е - късмета да е вечно с него -и наистина да вземе накрая да ни направи шампиони... Но едва ли...

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: ШЛ: Ливърпул - Цървена Звезда 24.10.2018 |22:00|

Мнениеот russia » 22 окт 2018 02:20

JorkoByrborko69 написа:Ако немския "експерт" реши да експериментира пак, и пусне сред титулярите пак Данчо Стреса и нататуирания хърватски ром Дянко Дървото - ще береме срам та гледайте да видите...това не са дърветата от Хъдрсфийлд а Звездашите. Дори да не паднем, играта ни ще е повече от плачевна. Клоп според мен е изпаднал в някаква "дупка" и изобщо не е наясно какво иска от играчите или пък как да промени и оживи играта ни. Гледам го как тъпче с някаква тъжносмотана физиономия по тъчлинията, и не си дава сметка, че късмета няма да е вечно с него...

:roll: До тук ми беше достатъчно да прочета...Тези "звездаши" явно са голяма работа, та редно е Клоп да се стресне и да вземе да излекува всички контузени и да ги хвърли в боя. Нали, друже? Все пак "Звезда" идва, не някакви си там ПСЖ-та... :o
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Цървена Звезда 24.10.2018 |22:00|

Мнениеот Real » 22 окт 2018 10:13

JorkoByrborko69 написа: ...byrbor-byrbor-byrbor...

И Данчо, и Дянко правят доста стабилни мачове напоследък. А точно за Ловрен "звездашите" ще са огромен стимул, та не ме притеснява изобщо кого ще пусне Клоп. За "тъжно-смотаната" физиономия си прав, веднага трябва да го напушат или да го сменят с Димитър Рачков. Трябва ни усмихнат човек край тъча, иначе ще ни разпукат сърбите...


Потребителски аватар
atanas7510
Мнения: 556
Регистриран на: 19 ное 2008 09:58
Местоположение: ВАРНА БЪЛГАРИЯ
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Цървена Звезда 24.10.2018 |22:00|

Мнениеот atanas7510 » 22 окт 2018 12:41

Резонен успех на Ливърпул.Гледам и тук големи експерти и треньори има, като се освободи място да го имат в предвид собствениците на Ливърпул :) :) :) :) :) .

Потребителски аватар
Romanisto
Мнения: 182
Регистриран на: 06 сеп 2015 00:00
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Цървена Звезда 24.10.2018 |22:00|

Мнениеот Romanisto » 22 окт 2018 16:47

hydetoshi написа:В Ливърпул да внимават,че туку виж се оказало,че шефовете на Звезда са заложили една торба с пари на загуба с 5-6 гола разлика. :) Успех на Ливърпул!


хаха да кажат и на нас за да сложим и ние. :lol: :lol:

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3780
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Цървена Звезда 24.10.2018 |22:00|

Мнениеот Liverpool_EC » 22 окт 2018 17:39

Real написа:
JorkoByrborko69 написа: ...byrbor-byrbor-byrbor...

И Данчо, и Дянко правят доста стабилни мачове напоследък. А точно за Ловрен "звездашите" ще са огромен стимул, та не ме притеснява изобщо кого ще пусне Клоп. За "тъжно-смотаната" физиономия си прав, веднага трябва да го напушат или да го сменят с Димитър Рачков. Трябва ни усмихнат човек край тъча, иначе ще ни разпукат сърбите...

Не съм и предполагал, но и това доживях - реалиста да бъде надминат и направо да ми липсва. Този явно ще е негов ъпгрейд за сезон 18/19. Нали за всеки нов сезон пускат подобрени версии :lol: :lol: :lol:
Дърдорко, мача е 1:3 защото никой не иска Клоп да е усмихнат. Искаме ти да се усмихнеш :lol:

Потребителски аватар
gogovcite
Мнения: 1993
Регистриран на: 16 юни 2009 19:35
Контакти:

Re: ШЛ: Ливърпул - Цървена Звезда 24.10.2018 |22:00|

Мнениеот gogovcite » 22 окт 2018 17:54

Liverpool_EC написа:
Real написа:
JorkoByrborko69 написа: ...byrbor-byrbor-byrbor...

И Данчо, и Дянко правят доста стабилни мачове напоследък. А точно за Ловрен "звездашите" ще са огромен стимул, та не ме притеснява изобщо кого ще пусне Клоп. За "тъжно-смотаната" физиономия си прав, веднага трябва да го напушат или да го сменят с Димитър Рачков. Трябва ни усмихнат човек край тъча, иначе ще ни разпукат сърбите...

Не съм и предполагал, но и това доживях - реалиста да бъде надминат и направо да ми липсва. Този явно ще е негов ъпгрейд за сезон 18/19. Нали за всеки нов сезон пускат подобрени версии :lol: :lol: :lol:
Дърдорко, мача е 1:3 защото никой не иска Клоп да е усмихнат. Искаме ти да се усмихнеш :lol:

Пепел ти на езика :) :) :)
Hala Madrid


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: vasilnv и 31 госта