ВЛ: Хъдърсфийлд - Ливърпул 20.10.2018 |19:30| 0-1 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Хъдърсфийлд - Ливърпул 20.10.2018 |19:30|

Мнениеот JorkoByrborko69 » 21 окт 2018 15:01

Liverpool_EC написа:
JorkoByrborko69 написа:Мача на истината !!! И не се заблуждавайте, че Хъдърсфийлд ще се дадът просто ей така...и то У ДОМА. Отборите в зоната на изпадащите хапят най-лошо. А и случайни отбори в Висшата Лига на Англия няма! Има 3-4 "свръх" отбора: Ман. Сити, Челси, Тотнъм и доскоро Ман Ютд. , и още 16-17 с почти изравнени сили с много малка разлика... Тези от първата група винаги и с лекота просто "минават" през останалите от втората, ... е не винаги , но поне в 85-90% от мачовете си... А пък доколкото става дума за любимият ми, НО засега доста куц Ливърпул - ми имат си и те своите шансове да докажат, че случващото се в последните 4-5мача е изключение и само една "мини"-криза. Ако бият, трябва да е с много за да си върнат малко самочувствието и настроението... Паднем ли - ще се докаже моята теза: Клоп води грешно в тактическо отношение отбора, както и с неправилни ротации и с безплодни и излишни смени в самия край на мача - те нормалните треньори сменяват слабо играещите си или изморените играчи след 55-60 мин а този ги вади 88... ама нали все разправяте , че той знае най-добре...
Прогноза: Или победа с много за Ливърпул или ... загуба ! Равния не го устройва никой !

Дърдорко, погледни се какви си ги накльопал преди мача. Еб@х ти футбалерската каша дето си забъркал:lol: :lol: :lol:
Значи Хъдърсфийлд нямало да се дадът просто ей така, ама прогнозата ти е победа с много за Ливърпул :?: :!: :?: :!: :oops:
Не знаех, че победи с 1 гол се водят за грешна тактика, ти това на кой 60 000 стадион си го гледал :lol:
Ако паднем се доказва твоята теза...ама като бихме пак се доказа твоята теза :lol: ...пък и да не се докаже 'кво ти пука, идват новите мачове на истината, в които пак ще се доказваш...с Цървена Звезда и Кардиф. Кажи честно, чакаш ли с нетърпение първата загуба за да се докажеш какъв си дърдорко?


Ъхъ , разбираш ги ти тез работи..Личи ти... А нещо за самия мач да кажеш..Много ли ти "хареса" играта ни... Или тук не трябва да пишем за мачове и за игра...а за това че разбираме повече от другите...Другите са "балъци" и не разбират... по твоята логика, кой каквото и да напише все е крив и лош, особенно ако си каже онова което мисли , вижда и чувства... Ае сега, спри да се палиш и обясни как с тази игра, тактика и стратегия ще станем "велики" шампиони, как с тази игра ти се гордееш и всички останали само аз не ... :) .... и какви ли не.... Обясни ни , как с тази игра да запушим устите на феновете на Ман.Сити, Челси, Тотнъм Арсенал.... Ман Юнайтед.... Просто е бе човек - по-предпочитам да играем(а и предполагам всички тук мислят така) по "шампионски" и да не сме никога шампиони... отколкото да ... ни се смеят всички по света колко сме жалки и бездарни... ,и отколкото да слушаме някакви дребни заяждания...просто защото няма какво друго да си казваме ...нали играта на любимия ни отбор не е важна а е важно да сме все умните и правите ...
Надявах се преди мача - "гиганта" Ливърпул да се събуди - затова предрекох "огромна победа" или загуба... И ако си сложим ръка на сърцето - загубата по-ни прилягаше: просто сметни сам - Отменен гол поради грешна преценка на съдията(не бе засада защото топката я върна наш защитник, спестена чиста 100% дузпа, да не говорим за явното подкрепяне от страна на съдията... ЛИВЪРПУЛ БЕ ЖАЛЪК И ТАЗИ ПОБЕДА НЕ Я ЗАСЛУЖАВАШЕ !!! Ако и за това седнеш да ми спориш - просто няма никога да ти отговарям на репликите , просто защото никога за нищо не с9и в час !!!!!!!!!!!!!!!!!

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17330
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ: Хъдърсфийлд - Ливърпул 20.10.2018 |19:30| 0-1 FT

Мнениеот slash1912 » 21 окт 2018 16:00

С "явната подкрепа" от съдиите един отбор ставаше шампион почти всяка година,а един друг отбор взимаше ШЛ ;) След като миналия сезон бяхме най-ощетявания отбор,този палачинката се обърна.Все пак сме още октомври месец,има време и да ни режат.
Играта в края на сезона няма да се помни от никой,броят се точки.Аз съм съгласен да вземем всички мачове до края с 1:0 и такава игра.Някой против?
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

john barnes
Мнения: 6407
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Хъдърсфийлд - Ливърпул 20.10.2018 |19:30| 0-1 FT

Мнениеот john barnes » 21 окт 2018 16:02

Абе ние да станем шампиони,пък не ми пука със каква игра ще бъде,защото след няколко години никой няма да помни играта,а ще брои титлите...победа със чиста мрежа,равни точки със “великите” сити,само три допуснати гола-не знам за кво ревете тука! Отбора засега върви по план и рано или късно ще се отпуши и триото пак ще къса мрежи като миналия сезон!!!
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВЛ: Хъдърсфийлд - Ливърпул 20.10.2018 |19:30| 0-1 FT

Мнениеот SgtLiberty » 21 окт 2018 18:05

Плюс това Плешивия има две едниакви напрактика единайсеторки и контузиите не го бригат много а при нас все още не е така и пак сме редом с тях . Ама не тука половината дето се пишат че са фенове на отбора го мразят в червата и само чакат да пaднем и да напишат поредния ферман от хейт и жлъч ,колко са прави.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

kadett1
Мнения: 1651
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ: Хъдърсфийлд - Ливърпул 20.10.2018 |19:30| 0-1 FT

Мнениеот kadett1 » 22 окт 2018 08:10

Айде сега, отново крайности. Никой не отрича възхода ни от миналата година и приноса на Клоп за това. Просто последния мач не приличахме на себе си - два паса не можехме да вържем и какво да пишем сега, че сме играли превъзходно ли? Има и такива мачове, нещата ще се подобрят, според мен, но когато играем грозно ще се пише, че сме играли грозно, а това не значи , че не сме фенове на отбора.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ВЛ: Хъдърсфийлд - Ливърпул 20.10.2018 |19:30| 0-1 FT

Мнениеот Real » 22 окт 2018 10:04

kadett1 написа:Просто последния мач не приличахме на себе си - два паса не можехме да вържем и какво да пишем сега, че сме играли превъзходно ли?

Факт е, много борба, за да вземем топката, после я губим за секунди, после пак борба... Аз го отдавам на това, че от четиримата ни офанзивни играчи единият не е във форма, а другите трима почти нямат игрова практика. За сработване в този вид на квартета изобщо да не говорим. Личеше си, че им е първи мач заедно... Но ме радва използването на Шакири зад триото. Когато Мане замени Лалана и Боби - Стъридж, ще е друго.

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ВЛ: Хъдърсфийлд - Ливърпул 20.10.2018 |19:30| 0-1 FT

Мнениеот wu_dnica » 22 окт 2018 10:23

Real написа:
kadett1 написа:Просто последния мач не приличахме на себе си - два паса не можехме да вържем и какво да пишем сега, че сме играли превъзходно ли?

Факт е, много борба, за да вземем топката, после я губим за секунди, после пак борба... Аз го отдавам на това, че от четиримата ни офанзивни играчи единият не е във форма, а другите трима почти нямат игрова практика. За сработване в този вид на квартета изобщо да не говорим. Личеше си, че им е първи мач заедно... Но ме радва използването на Шакири зад триото. Когато Мане замени Лалана и Боби - Стъридж, ще е друго.

Честно казано за сега ми се гледа Стърко :lol:
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ВЛ: Хъдърсфийлд - Ливърпул 20.10.2018 |19:30| 0-1 FT

Мнениеот Real » 22 окт 2018 15:12

wu_dnica написа:Честно казано за сега ми се гледа Стърко :lol:

Абе... и на мен към момента. Но истината е, че ония тримата играят и с по едно око, и със затворени. Дани по-трудно се вписва, щото Фирмино обикновено играе за Мо и Мане, пък така трябва двамата да играят за Стъридж. Ама става, важното е Мане да се върне вместо Лалана :)

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17330
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ: Хъдърсфийлд - Ливърпул 20.10.2018 |19:30| 0-1 FT

Мнениеот slash1912 » 22 окт 2018 20:49

Миналия сезон след първите 9 мача:

3-4-2, 13 точки, 14-16 голова разлика

Сега:

7-2-0, 23 точки, 16-3 голова разлика.

Алисон от 9 мача-6 чисти мрежи.

Само статистика,няма да коментирам.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: ВЛ: Хъдърсфийлд - Ливърпул 20.10.2018 |19:30| 0-1 FT

Мнениеот Onq » 22 окт 2018 22:59

slash1912 написа:Миналия сезон след първите 9 мача:

3-4-2, 13 точки, 14-16 голова разлика

Сега:

7-2-0, 23 точки, 16-3 голова разлика.

Алисон от 9 мача-6 чисти мрежи.

Само статистика,няма да коментирам.


По-важното е, че от допуснатите три гола сме загубили само 2 точки, а гол ма Анфийлд за гостуващ отбор е направо илюзия.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта