ВЛ: Ливърпул - Манчестър Сити 07.10.2018 |18:30| 0-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Сити 07.10.2018 |18:30| 0-0 FT

Мнениеот ralka_levskarka » 07 окт 2018 23:04

Не го гледах мача, но с облекчение мога да кажа - най-накрая тая гадна програма свърши :mrgreen: Равен брой точки с първия, което хич не е зле, при все, че имахме мачове със Сити, Тотнъм, Челси, че и със стария шампион Лестър :lol: Не е зле.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3727
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Сити 07.10.2018 |18:30| 0-0 FT

Мнениеот Liverpool_EC » 08 окт 2018 02:07

Разбирач-критикарите днеска пак са в стихията си. Още преди мача се излагат, като кифладжии. Личи си колко гледате мачовете на Ливърпул, реалисти. Още ли се чудите, защо Арнолд остана резерва. Еми пуснете си последните 2 гола, които получихме и които ни костваха 3т в последните 2 мача и ми кажете къде е десният ни бек в картинката? И днеска Клоп пак ви запуши устите, ама вие откъде да знаете :lol: Важното е да си бърборите за Шакири и Фабиньо. Миналата година лозунга на реалистите беше "Защитата печели титли". Тази година лозунга на реалистите е " защитата най-много да ни държи в борбата за 4то място" :lol: :lol: :lol:
Днес равния се дължи само на един човек-Пепчо Гуардиола. За първи път го виждам да излезе толкова предпазливо, занчи смятайте какъв страх има вече от Клоп и накрая, като му се усмихна късмета с тая дузпа, той прати Менди да пробяга половината игрище и да вземе топката от ръцете на Жезуз, за да я даде на Марез. Браво Пепи, даде дузпата на играч с 4 пропуска от последните си 7 дузпи. Супер, вече е с 5 от 8 :lol: :lol: :lol: Да не говорим, че остави резерва най-добрия си играч за последните 3,4 мача. Сане на предсезоната така брутално надбяга Ван Дайк и ни вкара. И днес 10 мин след като влезе пак го мина, обаче Пепи реши да е резерва :lol: Браво Пепчо, само така те искам на Анфийлд. След мача каза, че било лудост да се надиграваш с Ливърпул. С един удар към вратат до 60мин :lol: Който познава играта на Сити може да ги оцени тези факти, всики други са едни бърборковци и лаладжии.
Който си дава РЕАЛНА сметка за програмата, която имахме последните 3 седмици, трябва да е доволен от това къде сме в класирането. Който не е доволен от нещо реално погледнато е един мрънкалник с необосновани претенции и пълно неуважение към другите отбори и труда на играчите и треньорския щаб.
20 т след 8 мача(Барса са с 15, Реал с 14, Байерн най-много с 16)
10 поредни мача без допуснат гол на Анфийлд (Само Юнайтед през 94 имат такова постижение)
Лека нощ от Юрген Затвори Устички, мили нереални омразници :oops:


Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Сити 07.10.2018 |18:30| 0-0 FT

Мнениеот SgtLiberty » 08 окт 2018 04:37

Не съм вярвал ,че ще го кажа но доста силен мач на Данчо и бих казал невероятен такъв на Ловрен.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Сити 07.10.2018 |18:30| 0-0 FT

Мнениеот Real » 08 окт 2018 09:38

Liverpool_EC написа:Който си дава РЕАЛНА сметка за програмата, която имахме последните 3 седмици, трябва да е доволен от това къде сме в класирането. Който не е доволен от нещо реално погледнато е един мрънкалник с необосновани претенции и пълно неуважение към другите отбори и труда на играчите и треньорския щаб.
20 т след 8 мача(Барса са с 15, Реал с 14, Байерн най-много с 16)
10 поредни мача без допуснат гол на Анфийлд (Само Юнайтед през 94 имат такова постижение)
Лека нощ от Юрген Затвори Устички, мили нереални омразници
:oops:

Хубаво го прочетете пак това, бърборковци и реалисти, щото накратко е казано всичко необходимо относно последния месец.
Голям рев напоследък, от големи "фенове". На някои им се наложи доста да почакат, преди да се покажат на слънце този сезон ( Данке, Юрген!). Не знам какво сте очаквали, вероятно от мачовете с Тотнъм, Челси и Сити да вземем 21 точки, с 4 чисти мрежи и над 15 отбелязани гола (14 от Салах) ? Да бием ПСЖ и Наполи така, че да отидем директно на полуфинал? Да покажем игра, която да накара Евреина, Камиларя и Чукчата да изтеглят отборите си от първенството и да ги пратят в А-група? Какво очаквахте от последните 7 мача?
Аз видях да си взимаме пестеливо точки на Уембли и Моста. Да накараме Сити да свърши мач с 2-3 смислени атаки (това не го бях виждал досега). Да изпускаме стратегическия хикс в Неапол (това съм го виждал доста). Да пребием камиларска селекция за към милиард, докато обясняваме, че със 150м. за Върджил и Алисон сме длъжни да доминираме в Галактиката. Отпаднахме от едната купа - лишихме се от картонен трофей, но спестихме глупави мачове в бездруго сгъстения календар. Вие какво видяхте? Жестока криза, некадърен Салах, безпомощен Клоп, розови слончета и зелени човечета?
Може и да сте прави. Аз ще почакам. До мача с Арсенал - няма да сме уморени от нечовешки цикъл, няма да се пестим, ако ни бият - ще ви призная за реалисти и ще си посипя главата с пепел. Дотогава - да млъкнем малко, а?

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Сити 07.10.2018 |18:30| 0-0 FT

Мнениеот 9lives » 08 окт 2018 11:06

Мен ми е чудно защо не играе Клайн като Арнолд не е във форма. Преди контузията си беше много стабилен десен защитник.
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Потребителски аватар
gogovcite
Мнения: 1993
Регистриран на: 16 юни 2009 19:35
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Сити 07.10.2018 |18:30| 0-0 FT

Мнениеот gogovcite » 08 окт 2018 11:22

9lives написа:Мен ми е чудно защо не играе Клайн като Арнолд не е във форма. Преди контузията си беше много стабилен десен защитник.

Загубил е малко от скоростта си, а в атакуващ план е плачевен. При Клоп бековете участват и в двете фази на играта. За сравнение може да видиш как се включва Робертсън и дали си виждал някога такава игра от Клайн за всичките му години в отбора ;) .
Иначе мачът си беше здрава битка. Всеки отбор искаше да притежава топката, за да не позволява на другия да го атакува :lol: . Затова гледахме толкова разигравания с двамата вратари, които упорито отказваха да изритват топката напред и да постваят начало на някоя контра.
Аз също съм доволен от резултатите, с които излязохме от тежката програма. Много хора коментираха, че след тази програма ще се види къде ни е нивото и за какво ще се борим - ами очевидно ще е титлата. Имаме нужда от повече креативност в центъра за мачовете с равностойни отбори. Липсва ни Окса или Лалана от преди 2 сезона. Факир е точно такъв играч, но там не стана. Сигурен съм, че и Клоп го вижда това и се работи по въпроса.
Hala Madrid

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Сити 07.10.2018 |18:30| 0-0 FT

Мнениеот SilentKiller » 08 окт 2018 11:28

При положение, че Ман. Сити няма победа на Анфийлд от 2003г. при изредили се сумати и треньори и на двата отбора, не знам защо тоя хикс се смята едва ли не за някакъв голям успех. :roll:
Ливърпул е побеждавал Сити през тия години и с много по-слаби формации от сегашната, така че тоя хикс може да се пише изцяло като черна точка за Клопо (а то си беше почти и загуба ако не беше безумното изпълнения на дузпата от страна на Марез). 4 мача без победа, а тука някои продължават да говорят как всичко в отбора е наред. :roll:

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6090
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Сити 07.10.2018 |18:30| 0-0 FT

Мнениеот KOPScousers » 08 окт 2018 12:25

Soulen написа:Аве с вашия форум да не си правят социален експеримент, кви са тия индивиди, дето разправят че сте зле и се борите за топ 10 едва ли не. Играете си супер и в момента шанса за титла е равен между 3 отбора, както го показва и класирането. Първенството е много интересно и вълнуващо, защото дори отбор като Арсенал тази година е непредвидим и дебне от втора позиция само на 2 точки от лидерите.

Такива като Жорко Тренера или някой подобен клоун директно са за бан, това не са фенове нито на Ливърпул, нито на ВЛ като цяло.

Братле, 2 точни удара за 180 минути ли е супер или? Говорим за атаката, която вкара 47 гола в 15 мача в ШЛ миналия сезон и за триото, което общо във всички турнири имаше 91. Нито един от тях не играе на дори 50% от възможностите си и това почва да изнервя всички фенове на Ливърпул. От този факт не са притеснени само тези, които витаят в облаците и си мислят, че щом имаме 20т. от възможни 24 от началото на сезона сме голяма работа. Хубаво, не става винаги да печелиш и да вървиш нагоре само с атрактивна игра и много голове, но аз тези неща този сезон ги видях в първия мач срещу Уест Хам и оттам насетне мъка. Този сезон ни гони луд късмет и само заради него сме там, където сме. Последните 2 мача във ВЛ срещу вас и Сити се измъкнахме от загубата на магия, но дори и късметът не ни помогна да си тръгнем с точка от Неапол - факт.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Ponko
Мнения: 3916
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Сити 07.10.2018 |18:30| 0-0 FT

Мнениеот Ponko » 08 окт 2018 12:57

KOPScousers написа:
Soulen написа:Аве с вашия форум да не си правят социален експеримент, кви са тия индивиди, дето разправят че сте зле и се борите за топ 10 едва ли не. Играете си супер и в момента шанса за титла е равен между 3 отбора, както го показва и класирането. Първенството е много интересно и вълнуващо, защото дори отбор като Арсенал тази година е непредвидим и дебне от втора позиция само на 2 точки от лидерите.

Такива като Жорко Тренера или някой подобен клоун директно са за бан, това не са фенове нито на Ливърпул, нито на ВЛ като цяло.

Братле, 2 точни удара за 180 минути ли е супер или? Говорим за атаката, която вкара 47 гола в 15 мача в ШЛ миналия сезон и за триото, което общо във всички турнири имаше 91. Нито един от тях не играе на дори 50% от възможностите си и това почва да изнервя всички фенове на Ливърпул. От този факт не са притеснени само тези, които витаят в облаците и си мислят, че щом имаме 20т. от възможни 24 от началото на сезона сме голяма работа. Хубаво, не става винаги да печелиш и да вървиш нагоре само с атрактивна игра и много голове, но аз тези неща този сезон ги видях в първия мач срещу Уест Хам и оттам насетне мъка. Този сезон ни гони луд късмет и само заради него сме там, където сме. Последните 2 мача във ВЛ срещу вас и Сити се измъкнахме от загубата на магия, но дори и късметът не ни помогна да си тръгнем с точка от Неапол - факт.


Как не те е срам да говориш така... разбира се, че всичко е наред и отбора е супер! Неверник...


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта