ВЛ: Ливърпул - Манчестър Сити 07.10.2018 |18:30| 0-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5465
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Сити 07.10.2018 |18:30| 0-0 FT

Мнениеот insaneboy1 » 08 окт 2018 13:26

Просто Сала миналата година играеше на 120%. Тази си форма едва ли ще я върне, тъй като го гледахме и преди в Рома че мнгоо тича но дотам. Сега се върна в обичайната си форма от Рома. Няма да повтори такъв сезон. Отделно треньорите в дербитата ви хванаха цаката вече. Преди всички от топ6 излизаха да се надиграват с вас и с гегенпресинга имахте най-добрите резултати срещу големите. Но сега дори Пеп излиза предпазливо и не оставя пространства. А на Клоп планът му е един - 20-30 минути яка преса до дупка докато се вкара гол и се отвори мача. Така и започнахте - но гол не падна. Не се ли получи план Б няма.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Сити 07.10.2018 |18:30|

Мнениеот JorkoByrborko69 » 08 окт 2018 15:32

slash1912 написа:
JorkoByrborko69 написа:
slash1912 написа:
JorkoByrborko69 написа:Поздравления за спечелената точка от по-добрия отбор на Ман. Сити
Поредния мач в който нападението ни се оказа "беззъбо"...и бе с безплатни билети за гледане на мача... :)

Нападението на "по-добрия "отбор колко гола вкара тази вечер :roll:


Приятел , аз гледам играта... и затова пиша това... Ако ти си свикнал за всяка една точка да не дишаш докрая и да трепериш, аз мисля , че за да станеш накрая ШАМПИОН , ти трябва ИГРА, ИГРА и пак ИГРА.... каквато имат всички отбори от топ5 - а само ние нямаме .... Но за средняци с малко разбирания и претенции не отговарям... след като сте доволни от това... значи за вас е достатъчно дори да стесамо в топ4... защото играта на останалите кандидати за ТОП4 са с много по-хубава и атрактивна игра.... събуди се и се опитай да мислиш... може и да се получи.....

Първо не съм ти приятел,обръщенията и обясненията може да си ги спестиш.
Зададох ти конкретен въпрос,на който не отговаряш.Втори опит-в кое точно Сити бяха по-добри и колко гола вкараха звездите им?
Изображение


хахахахахаха , веселяк, тая суха статистика не ми говори нищо за мача... Или почти нищо ! Вчера и днес изчетох мноооого мнения в различни сайтове и форуми и не само български... И то доста мнения ня сериозни дългогодишни фенове и дори на някои светила във футбола...(чии - тука и точно на тебе със тия твои постни статистики не бих ти обяснявал щото си много много далеч от реалността...) -И да ти обадя - всеобщо мнение е , че Клоп изкара голям късмет този път, защото ръководи мача изключително сухо безидейно и дори слабо в центъра, а за нападението просто е излишно да се говори - но и понеже по гръб не падаш не говориш за нашата игра колко добра или не е била - а за тази на противника защото за нашата игра просто нямаш думи... , а може би пък на тебе ти харесва такава игра в нападение...знае ли човек всеки си има своя представа за добро и лошо... Противника си изигра тактически зряло и спокойно мача..не бяха чак под такова напрежение.. Имаха своите положения(чудно защо ли не игра цял мач Сане - щяхме да отнесем само от него поне един гол пак), и ако трябва да сме честни - трябваше съдията да свири поне още една дузпа направена от "великия " за Клопо ловрен, но имахме късмет, че сме домакини и това натежа... и ни спаси... Та викаш след като не можеш да поспориш с мене колко слабо и незадоволително играхме и защо от последните 4 мача нямаме победа - ще ми обясняваш , че Сити не са по-силни за да сме доволни и щастливи от мача и от отбора ни....хахаххаха, седнал да ми показва "сухи" статистики... Умно, няма що... :) Тази статистика май топли само теб и ония за които е важно да не се пада от преките ни конкуренти за титлата...А дали някога ще ги надиграем и да заслужим победата ...за вас не е важно нали....

Потребителски аватар
pzahariev
Мнения: 629
Регистриран на: 21 юни 2015 20:25
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Сити 07.10.2018 |18:30| 0-0 FT

Мнениеот pzahariev » 08 окт 2018 15:33

insaneboy1 написа:Просто Сала миналата година играеше на 120%. Тази си форма едва ли ще я върне, тъй като го гледахме и преди в Рома че мнгоо тича но дотам. Сега се върна в обичайната си форма от Рома. Няма да повтори такъв сезон. Отделно треньорите в дербитата ви хванаха цаката вече. Преди всички от топ6 излизаха да се надиграват с вас и с гегенпресинга имахте най-добрите резултати срещу големите. Но сега дори Пеп излиза предпазливо и не оставя пространства. А на Клоп планът му е един - 20-30 минути яка преса до дупка докато се вкара гол и се отвори мача. Така и започнахте - но гол не падна. Не се ли получи план Б няма.


Не съм съгласен, тия с липсата на план си ги говори за барцата и не ни ги вменявай. Още следващите няколко мача ще се увериш в грешната си преценка, а на края на сезона ще ни хвалиш!
LOREM IPSUM

john barnes
Мнения: 6412
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Сити 07.10.2018 |18:30| 0-0 FT

Мнениеот john barnes » 08 окт 2018 16:45

Тактически мач,плехара беше уплашен от Клоп,което е нормално. Хикса не е чак толкова лош резултат,сега имаме два мача със аутсайдери,които трябва да вземем и да видим колко са силни тия арсенал. За 8 мача играхме все пак три дербита и два тежки мача във ШЛ. Но определено ни трябва разиграващ халф,който да пробива и увлича играчи и да извежда Мане и Салах. Само със дълги топки няма да стане. Зимата ще трябва да се взима такъв човек.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Сити 07.10.2018 |18:30| 0-0 FT

Мнениеот SilentKiller » 08 окт 2018 17:17

Представете си тогава вие колко сте зле щом Сити малко да се затвори и гол не можете да им вкарате и създадохте положение и половина за цял мач. А на Сити най-слабото звено е защитата - бяхте по-беззъби в атака сигурно и от бабите ви на 80 години. :lol:
Срещу тях щом играете така си представете срещу отбори с по-добра отбрана от тая на Сити - а те са поне няколко в ШЛ и поне още 2 в Англия какво ще правите ? После да не се учудвате в края на сезона как витрината отново е празна...както обикновено. :roll:
Не бих казал че Пеп е играл уплашено, по-скоро една идея по-предпазливо, а Клопо като е толкова велик трябваше да измисли противодействие...ама май и той игра насрано и не тръгна в атака за да вземе мача. Пеп не ви е наивника Венгерий все пак, че всеки път да прави едни и същи грешки и никога да не променя тактиката заради телешката си упоритост. :lol:

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Сити 07.10.2018 |18:30| 0-0 FT

Мнениеот 9lives » 08 окт 2018 17:30

И защо Сити играе предпазливо срещу нас като сме толкова зле ? :mrgreen:
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Потребителски аватар
Alonso_Massa
Мнения: 9519
Регистриран на: 02 авг 2011 20:51
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Сити 07.10.2018 |18:30| 0-0 FT

Мнениеот Alonso_Massa » 08 окт 2018 17:37

SilentKiller написа:Представете си тогава вие колко сте зле щом Сити малко да се затвори и гол не можете да им вкарате и създадохте положение и половина за цял мач. А на Сити най-слабото звено е защитата - бяхте по-беззъби в атака сигурно и от бабите ви на 80 години. :lol:
Срещу тях щом играете така си представете срещу отбори с по-добра отбрана от тая на Сити - а те са поне няколко в ШЛ и поне още 2 в Англия какво ще правите ? После да не се учудвате в края на сезона как витрината отново е празна...както обикновено. :roll:
Не бих казал че Пеп е играл уплашено, по-скоро една идея по-предпазливо, а Клопо като е толкова велик трябваше да измисли противодействие...ама май и той игра насрано и не тръгна в атака за да вземе мача. Пеп не ви е наивника Венгерий все пак, че всеки път да прави едни и същи грешки и никога да не променя тактиката заради телешката си упоритост. :lol:

На Сити защитата слаба, а? Дейба и слабата защита със само 3 допуснати гола от началото на сезона. :mrgreen:
Иначе щото Сити и те се убиха да създават положения, нали? Направо ни смачкаха. С цели два точни удара цял мач.
[wrapimg=]http://1.bp.blogspot.com/-32O3MZ4OU1Q/TrdGFtNTuXI/AAAAAAAAB2w/5WmX_zMJ1t8/s400/Steven++Gerrard+-+Top+Football+Player+soccer.jpg[/wrapimg]

[offtopic][wrapimg=]http://nesncom.files.wordpress.com/2014/01/daniel-sturridge-chip-vs-everton-in-merseyside-derby.gif?w=500&h=280[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://www.finishersforum.com/wp-content/uploads/2013/02/gerrardgoal.gif[/wrapimg][/offtopic]

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Сити 07.10.2018 |18:30| 0-0 FT

Мнениеот SilentKiller » 08 окт 2018 18:28

9lives написа:И защо Сити играе предпазливо срещу нас като сме толкова зле ? :mrgreen:

Лесен отговор - Гуардиола просто не очакваше да сте толкова зле ! :lol:
Да сте толкова плахи в атака - по-скоро очакваше да покажете играта от мачовете през януари и април на Анфийлд и играта ви определено го изненада. :lol:
Всъщност за да се получи този толкова постен мач - аз скоро не бях виждал дерби в Англия с толкова малко удари/положения, та двамата треньори просто се излъгаха един друг. :lol:
Всъщност от другата гледна точка и Клопо фашагата не очакваше Пеп да избере подобна стратегия за мача - искаше му се да се оголи удобно като предните 2 мача на Анфийлд и да ги порите като риби на контра, ама не му се получи...това не му е наивника Арсен Венгерий ! :lol:

П.П. Алонсо, знаеш за какво говоря. Това че са допуснали най-малко голове не значи че имат най-добрата отбрана. Тия пред тях просто не позволяват да има продължителен константен натиск върху отбраната и тя има по-малко работа. Същото беше и по времето му в Барса - Барса пак допускаше най-малко голове в Ла Лига и кво от това - всички знаеха че е най-слабото звено в отбора и че при по-дълъг натиск се пропуква. Няма база за сравнение например с Атлетико на Симеоне и Интер на Моуриньо, които си бяха еталон как могат да издържат при продължителен натиск. :roll:

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17338
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Сити 07.10.2018 |18:30|

Мнениеот slash1912 » 08 окт 2018 19:03

JorkoByrborko69 написа:
хахахахахаха , веселяк, тая суха статистика не ми говори нищо за мача... Или почти нищо ! Вчера и днес изчетох мноооого мнения в различни сайтове и форуми и не само български... И то доста мнения ня сериозни дългогодишни фенове и дори на някои светила във футбола...(чии - тука и точно на тебе със тия твои постни статистики не бих ти обяснявал щото си много много далеч от реалността...) -И да ти обадя - всеобщо мнение е , че Клоп изкара голям късмет този път, защото ръководи мача изключително сухо безидейно и дори слабо в центъра, а за нападението просто е излишно да се говори - но и понеже по гръб не падаш не говориш за нашата игра колко добра или не е била - а за тази на противника защото за нашата игра просто нямаш думи... , а може би пък на тебе ти харесва такава игра в нападение...знае ли човек всеки си има своя представа за добро и лошо... Противника си изигра тактически зряло и спокойно мача..не бяха чак под такова напрежение.. Имаха своите положения(чудно защо ли не игра цял мач Сане - щяхме да отнесем само от него поне един гол пак), и ако трябва да сме честни - трябваше съдията да свири поне още една дузпа направена от "великия " за Клопо ловрен, но имахме късмет, че сме домакини и това натежа... и ни спаси... Та викаш след като не можеш да поспориш с мене колко слабо и незадоволително играхме и защо от последните 4 мача нямаме победа - ще ми обясняваш , че Сити не са по-силни за да сме доволни и щастливи от мача и от отбора ни....хахаххаха, седнал да ми показва "сухи" статистики... Умно, няма що... :) Тази статистика май топли само теб и ония за които е важно да не се пада от преките ни конкуренти за титлата...А дали някога ще ги надиграем и да заслужим победата ...за вас не е важно нали....

Жоренце,като ти е суха статистиката,изкарай ти някоя по-мокра :lol: Не знам за кои 4 мача пишеш,като единия го изиграха резервите в някакъв третостепенен турнир,а втория беше в ШЛ.
Сигурно и предишните 3 поредни победи над Сити бяха с огромен късмет и без да сме ги надиграли.
За "домакинските" дузпи може да питаме Джонатан Мос на мача с Тотнъм или ония от мача с Евертън :)
Не разбрах на нас вчера тоя мач ни беше задължителен за титлата ли и вече не се борим за нея,та трябваше да бъде взет на всяка цена?Не беше ли скоро един мач с Челси,в който ни стигаше Х,а глупака Брендо реши да го взима на всяка цена?
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Сити 07.10.2018 |18:30|

Мнениеот JorkoByrborko69 » 08 окт 2018 19:24

slash1912 написа:
JorkoByrborko69 написа:
хахахахахаха , веселяк, тая суха статистика не ми говори нищо за мача... Или почти нищо ! Вчера и днес изчетох мноооого мнения в различни сайтове и форуми и не само български... И то доста мнения ня сериозни дългогодишни фенове и дори на някои светила във футбола...(чии - тука и точно на тебе със тия твои постни статистики не бих ти обяснявал щото си много много далеч от реалността...) -И да ти обадя - всеобщо мнение е , че Клоп изкара голям късмет този път, защото ръководи мача изключително сухо безидейно и дори слабо в центъра, а за нападението просто е излишно да се говори - но и понеже по гръб не падаш не говориш за нашата игра колко добра или не е била - а за тази на противника защото за нашата игра просто нямаш думи... , а може би пък на тебе ти харесва такава игра в нападение...знае ли човек всеки си има своя представа за добро и лошо... Противника си изигра тактически зряло и спокойно мача..не бяха чак под такова напрежение.. Имаха своите положения(чудно защо ли не игра цял мач Сане - щяхме да отнесем само от него поне един гол пак), и ако трябва да сме честни - трябваше съдията да свири поне още една дузпа направена от "великия " за Клопо ловрен, но имахме късмет, че сме домакини и това натежа... и ни спаси... Та викаш след като не можеш да поспориш с мене колко слабо и незадоволително играхме и защо от последните 4 мача нямаме победа - ще ми обясняваш , че Сити не са по-силни за да сме доволни и щастливи от мача и от отбора ни....хахаххаха, седнал да ми показва "сухи" статистики... Умно, няма що... :) Тази статистика май топли само теб и ония за които е важно да не се пада от преките ни конкуренти за титлата...А дали някога ще ги надиграем и да заслужим победата ...за вас не е важно нали....

Жоренце,като ти е суха статистиката,изкарай ти някоя по-мокра :lol: Не знам за кои 4 мача пишеш,като единия го изиграха резервите в някакъв третостепенен турнир,а втория беше в ШЛ.
Сигурно и предишните 3 поредни победи над Сити бяха с огромен късмет и без да сме ги надиграли.
За "домакинските" дузпи може да питаме Джонатан Мос на мача с Тотнъм или ония от мача с Евертън :)
Не разбрах на нас вчера тоя мач ни беше задължителен за титлата ли и вече не се борим за нея,та трябваше да бъде взет на всяка цена?Не беше ли скоро един мач с Челси,в който ни стигаше Х,а глупака Брендо реши да го взима на всяка цена?


Явно или остарявам или съм роден малоумен , или.... има "нещо в самия мен", но смисъла в това изречение не го разбрах (а го прочетох седем (7) пъти.......:

"....Не разбрах на нас вчера тоя мач ни беше задължителен за титлата ли и вече не се борим за нея,та трябваше да бъде взет на всяка цена?..."

Явно имаш нещо много общо с БГ-политиците... , и те "горките" като теб много говорят и нищо не казват... та и ти... написани някакви думи в словоред който е сложен дори и за "висшисти" , камо ли за моята бедна проста душица !!! та я пак се опитай да обясниш какво е казано "тук"...
"....Не разбрах на нас вчера тоя мач ни беше задължителен за титлата ли и вече не се борим за нея,та трябваше да бъде взет на всяка цена?..."
, че аз не разбрах :) :) :)

А изобщо какво общо пък с коментара ми има ето това изречение(не , че другите такива имат,....) :
"....За "домакинските" дузпи може да питаме Джонатан Мос на мача с Тотнъм или ония от мача с Евертън.... "

Просто явно си комуникирам или с жена, понеже те винаги искат последната дума да е тяхна без значение какво са казали :) , или с човек с комплекси , опитващ се да "изпъкне" тук, с многото си знания и информация... било то суха или мокра- за английския футбол...
Последна промяна от JorkoByrborko69 на 08 окт 2018 19:30, променено общо 2 пъти.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Ponko и 12 госта