ВЛ: Ливърпул - Манчестър Сити 07.10.2018 |18:30| 0-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Сити 07.10.2018 |18:30| 0-0 FT

Мнениеот wu_dnica » 09 окт 2018 02:05

kadett1 написа:Форума пак се превърна в плювалник. Ако някой беше казал преди старта, че ще сме с равни точки със Сити след 8 кръг, без загуба при тази програма и само с два равни, щяхме да гледаме най малко с недоверие. Че нападението не е във върхова форма е факт, но пък защитата компенсира. Рано или късно ще влезем във форма и напред и си мисля, че Клоп за пореден път беше прав да не се хвърли сляпо напред, защото щяхме да се оголим отзад и да загубим мача, още повече с тази форма на нападателите. И веднага започнаха да излизат от дупките тренери и разни други, които не ги чувахме първите 6 кръга. И, като си помисля, че това са същите играчи от миналата година, с изключение на Алисън, показва какво израстване имаме като отбор, но някой виждат дървото, но не виждат гората.

Направо не вярвам ,че ти го казваш. Поздравления.
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

Потребителски аватар
equilibrum
Мнения: 121
Регистриран на: 21 окт 2017 19:46
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Сити 07.10.2018 |18:30| 0-0 FT

Мнениеот equilibrum » 09 окт 2018 12:08

Real написа:
SilentKiller написа:Как пък за 30 години не се намери един човек, който да влее нужната солидна сума в легендарен клуб като Ливърпул, а всички имат афинитет към клубове като Ман. Сити, Челси, ПСЖ и т.н. ?

Вместо "и т.н." можеш да продължиш списъка - ...Малага, Махачкала, Монако... малки клубове, без история, традиции и фенове, които лесно можеш да купиш, да превърнеш в пералня (за пари или за имидж), да добиеш евтина популярност, ръсейки милиард за Робиньовци, Божиновци, Неймари или пък раздавайки кремвирши (това - ако се чудиш що някой купува делиорманци, а не Левски или ЦСКА). Не е толкова лесно камилар или олигарх да си купи Ливърпул. Или Байерн. Или... Барса. Големите са Големи и за това - щото могат да си позволят да не облизват камиларски з@дници...

Явно не си наред с нервите, може да ти подейства добре, ако и ти оближеш един камиларски задник...А, пък ако си голям, не си позволявай да облизваш камиларски задник...Насочи своите изблици на друго място, а то виж и тази година се препънете...

Потребителски аватар
Дидо
Мнения: 1354
Регистриран на: 27 ное 2009 14:36

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Сити 07.10.2018 |18:30| 0-0 FT

Мнениеот Дидо » 09 окт 2018 17:42

SilentKiller написа:Вече ти казах, че през 21 век и 2018г. без пари НЕ СТАВА ! Как пък за 30 години не се намери един човек, който да влее нужната солидна сума в легендарен клуб като Ливърпул, а всички имат афинитет към клубове като Ман. Сити, Челси, ПСЖ и т.н. ? :roll:
Какво гони милиардерите от Ливърпул ми е много интересен въпрос. :roll:

Имат анфинитет някакви пишлемета които никога не са гледали футбол през миналия век,и са за силните за деня.
И през 21-и век Ливърпул е доказал ,че е велик отбор всеки помни Истанбул 2005 г.
Хванал се човека за патката и си помислил,че лети

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Сити 07.10.2018 |18:30| 0-0 FT

Мнениеот SilentKiller » 09 окт 2018 19:21

Добре че беше великия Дон Рафа Бенитес ! 8-)
Впрочем той ви докара и до втори финал 2007г. пак срещу Милан, където май Индзаги вкара от засада и Милан би 2-1...тогава Анчелоти без малко пак да се окъка, щото Ливърпул върна 1 гол мисля че в 85 минута и накрая без малко да стане 2-2 и пак да гледаме драми като през 2005та. :lol:

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10814
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Сити 07.10.2018 |18:30| 0-0 FT

Мнениеот ivan56 » 10 окт 2018 11:18

Real написа:
SilentKiller написа:Как пък за 30 години не се намери един човек, който да влее нужната солидна сума в легендарен клуб като Ливърпул, а всички имат афинитет към клубове като Ман. Сити, Челси, ПСЖ и т.н. ?

Вместо "и т.н." можеш да продължиш списъка - ...Малага, Махачкала, Монако... малки клубове, без история, традиции и фенове, които лесно можеш да купиш, да превърнеш в пералня (за пари или за имидж), да добиеш евтина популярност, ръсейки милиард за Робиньовци, Божиновци, Неймари или пък раздавайки кремвирши (това - ако се чудиш що някой купува делиорманци, а не Левски или ЦСКА). Не е толкова лесно камилар или олигарх да си купи Ливърпул. Или Байерн. Или... Барса. Големите са Големи и за това - щото могат да си позволят да не облизват камиларски з@дници...


[offtopic]Хубаво ще е като се пишат глупости на ангро, първо малко да се мисли.
Няма как да кажеш за клуб с близо 150 годишна история, че е без история, фенове и традиции.
Та този "малък клуб" все още държи рекорда за най-посетен мач в английският футбол.
Същият този клуб феновете му винаги са били в топ 5 по посещаемост.
Същите тези фенове си ходеха по 30000 на мач в трета дивизия,(вестник Старт, всеки вторник мисля, публикуваше резултати от всички дивизии и публиката)и това са предимно фенове от самият град, а не като на манафите от села и паланки. Та толкова за феновете.
Много е лесно да бъдеш фен на водещ отбор примерно като манафите и Ливърпул или както е тук на местно ниво на двата хартиени гранда. Съгласен съм, че Сити, не са толкова популярни, като Ливърпул и манафите, но да ги наречеш малък клуб е пълна глупост. Вярно е, че с парите идва и популярноста, но къде не е така
Говориш за отцепниците, те какъв клуб бяха до 90-те, какви успехи имаха.
Просто в този комерсиален свят, парите движат всичко.
И това ти го пиша, като човек, който следи Сити, много преди брадатите камилари, да вземат клуба.[/offtopic]
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Сити 07.10.2018 |18:30| 0-0 FT

Мнениеот wu_dnica » 10 окт 2018 12:16

Че те и Уест Хям и Нюкасъл събират по 45 50 от край време. И Ко ? Много са големи тъй ли? Ти как разбра ,че техните са от градо и другите от селата. И за тва ли имаше статистика във вестник...космос. И като им гледам пластмасовите телефонни фенове по мачовете направо са си топ хаха. Не стават бе бай Иване...изкуствени си ми,фалшиви без емоция...стерилни...
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Сити 07.10.2018 |18:30| 0-0 FT

Мнениеот Real » 10 окт 2018 15:57

ivan56 написа:Хубаво ще е като се пишат глупости на ангро, първо малко да се мисли.
Няма как да кажеш за клуб с близо 150 годишна история, че е без история, фенове и традиции.
Та този "малък клуб" все още държи рекорда за най-посетен мач в английският футбол.
Същият този клуб феновете му винаги са били в топ 5 по посещаемост.
Същите тези фенове си ходеха по 30000 на мач в трета дивизия,(вестник Старт, всеки вторник мисля, публикуваше резултати от всички дивизии и публиката)и това са предимно фенове от самият град, а не като на манафите от села и паланки. Та толкова за феновете.
Много е лесно да бъдеш фен на водещ отбор примерно като манафите и Ливърпул или както е тук на местно ниво на двата хартиени гранда. Съгласен съм, че Сити, не са толкова популярни, като Ливърпул и манафите, но да ги наречеш малък клуб е пълна глупост. Вярно е, че с парите идва и популярноста, но къде не е така
Говориш за отцепниците, те какъв клуб бяха до 90-те, какви успехи имаха.
Просто в този комерсиален свят, парите движат всичко.
И това ти го пиша, като човек, който следи Сити, много преди брадатите камилари, да вземат клуба

Като казвам "без фенове", нямам предвид, че не могат да напълнят "Emptyhad" (не съм го измислил аз :lol: ). Имам предвид, че един голям клуб може да отиде на майната си, примерно в Австралия, и да събере на стадиона 90 000. За приятелски мач. При големите Клубове парите идват от популярността. При камиларските "проекти" популярността идва с парите. Демек, купува се. Демек, прав си - в този комерсиален свят, к%рвенския манталитет е навсякъде.
Колкото до отцепниците - ми до 90-те имаха толкова титли, колкото Сити ще има за стотина години циганско управление. Имаха Кройф и Марадона, без петролни пари и муджахидини в ложите. Голям Клуб бяха, още тогава.

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12357
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Сити 07.10.2018 |18:30| 0-0 FT

Мнениеот wolf » 11 окт 2018 01:24

SilentKiller написа:Добре че беше великия Дон Рафа Бенитес ! 8-)
Впрочем той ви докара и до втори финал 2007г. пак срещу Милан, където май Индзаги вкара от засада и Милан би 2-1...тогава Анчелоти без малко пак да се окъка, щото Ливърпул върна 1 гол мисля че в 85 минута и накрая без малко да стане 2-2 и пак да гледаме драми като през 2005та. :lol:

Вкара с ръка като я отклони при пряк свободния. Втория гол на Кака направо ни матира.
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

kircho_baretata
Мнения: 637
Регистриран на: 10 окт 2018 09:37
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Сити 07.10.2018 |18:30| 0-0 FT

Мнениеот kircho_baretata » 11 окт 2018 11:56

Единствения ни проблем при Бенитес беше, че не ни направи шампиони. Не знам кой отговаряше за трансферите тогава, но както и при Брендо в онзи период бяха купени една камара дървари и вместо да се надгради, се ева мамата на всичко. Имам чувството, че се опитваше да подражава на Венгер, що се касае до трасферите. Купуваха се млади уж перспективни футболисти от които се очакваше да се развият, но незнайно след колко време.

Потребителски аватар
equilibrum
Мнения: 121
Регистриран на: 21 окт 2017 19:46
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Манчестър Сити 07.10.2018 |18:30| 0-0 FT

Мнениеот equilibrum » 11 окт 2018 13:14

Real написа:
ivan56 написа:Хубаво ще е като се пишат глупости на ангро, първо малко да се мисли.
Няма как да кажеш за клуб с близо 150 годишна история, че е без история, фенове и традиции.
Та този "малък клуб" все още държи рекорда за най-посетен мач в английският футбол.
Същият този клуб феновете му винаги са били в топ 5 по посещаемост.
Същите тези фенове си ходеха по 30000 на мач в трета дивизия,(вестник Старт, всеки вторник мисля, публикуваше резултати от всички дивизии и публиката)и това са предимно фенове от самият град, а не като на манафите от села и паланки. Та толкова за феновете.
Много е лесно да бъдеш фен на водещ отбор примерно като манафите и Ливърпул или както е тук на местно ниво на двата хартиени гранда. Съгласен съм, че Сити, не са толкова популярни, като Ливърпул и манафите, но да ги наречеш малък клуб е пълна глупост. Вярно е, че с парите идва и популярноста, но къде не е така
Говориш за отцепниците, те какъв клуб бяха до 90-те, какви успехи имаха.
Просто в този комерсиален свят, парите движат всичко.
И това ти го пиша, като човек, който следи Сити, много преди брадатите камилари, да вземат клуба

Като казвам "без фенове", нямам предвид, че не могат да напълнят "Emptyhad" (не съм го измислил аз :lol: ). Имам предвид, че един голям клуб може да отиде на майната си, примерно в Австралия, и да събере на стадиона 90 000. За приятелски мач. При големите Клубове парите идват от популярността. При камиларските "проекти" популярността идва с парите. Демек, купува се. Демек, прав си - в този комерсиален свят, к%рвенския манталитет е навсякъде.
Колкото до отцепниците - ми до 90-те имаха толкова титли, колкото Сити ще има за стотина години циганско управление. Имаха Кройф и Марадона, без петролни пари и муджахидини в ложите. Голям Клуб бяха, още тогава.



Стига с тази злоба! МАНСИТИ е голям отбор! Колкото и да не ти се иска да го признаеш в момента са водещ и единствени, които печелят титлата с толкова много рекорди...Но тъй като ти си един черногледец и в известна степен "ксенофоб", защото постоянно повтаряш "цигани" и други неприятни за феновете на МАНСИТИ определения, то не можеш да водиш приличен обмен на мнения с останалите. Живей си със злобата и не се наслаждавай на нашите успехи, след като са "цигански" и "камиларски"...


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта