ШЛ: Наполи - Ливърпул 03.10.2018 |22:00| 1-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

kadett1
Мнения: 1649
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ШЛ: Наполи - Ливърпул 03.10.2018 |22:00|

Мнениеот kadett1 » 04 окт 2018 00:24

JorkoByrborko69 написа:
kadett1 написа:ЖоркоБърборко69, днес Данчо беше един от най добрите, ама нали си го нарочил си плюеш всеки пост. Айде да си направите отделна тема специално за Данчо и там да си го плюете постоянно, че и на мен ми писна от простотии.


Братче , да не си гледал някой друг мач , я опитай пак ... За 70 мин - имаш ли представа колко топки отне и колко пъти се намеси като хората... Ако за теб две добри намеси на един играч, и то полузащитник - за 70 минути го правят "най-добър" то какво да кажем за играчите на наполи..те за теб трябва да са извънземни..... хахаххахахахха , забеляза ли колко пъти покрай него профучаха нападатели и полузащитници с топка....колко пъти пое топката и вместо да я прати напред и в дълбочина .. я върна назад и встрани.... според теб това ли е добра игра... Ааа, да те питам , нали не мислиш че Данчо Стреса е защитник... зашото дори и зашитниците се мъчат да изтеглят топките наред - а тоя само назад ги връщаше....От около 25 паса - поине 20 бяха назад, 2-3 0 встрани (смели идеи:) , и май имаше едно свестно подаване и едно намесване за отнемане на топката.... Но май си гледал друг мач и няма да спорим.... Твърди си че Данчо стреса е футболист.... То затова сме и все ще сме си посредствени...щото се радваме на малко илки почти на нищо.....

Ами аз бях взел да ги броя пасовете на Данчо и мога да ти кажа , че бяха по равно напред и назад, което и мен ме учуди, а това ,че Данчо беше един от добрите в този мач говори как са играли другите ни халфове в този мач.

an4o_321
Мнения: 1411
Регистриран на: 19 ное 2010 11:40
Контакти:

Re: ШЛ: Наполи - Ливърпул 03.10.2018 |22:00|

Мнениеот an4o_321 » 04 окт 2018 00:42

Хендо днес игра що-годе добре. Отличи се само със едно спиране на бърза контра при която подаде лекоо назад. А и при положението около дъгата мисля, че беше когато не шутира, а я прескочи. Стига толкова креативност, вие още ли искате?

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: ШЛ: Наполи - Ливърпул 03.10.2018 |22:00|

Мнениеот JorkoByrborko69 » 04 окт 2018 00:43

kadett1 написа:
JorkoByrborko69 написа:
kadett1 написа:ЖоркоБърборко69, днес Данчо беше един от най добрите, ама нали си го нарочил си плюеш всеки пост. Айде да си направите отделна тема специално за Данчо и там да си го плюете постоянно, че и на мен ми писна от простотии.


Братче , да не си гледал някой друг мач , я опитай пак ... За 70 мин - имаш ли представа колко топки отне и колко пъти се намеси като хората... Ако за теб две добри намеси на един играч, и то полузащитник - за 70 минути го правят "най-добър" то какво да кажем за играчите на наполи..те за теб трябва да са извънземни..... хахаххахахахха , забеляза ли колко пъти покрай него профучаха нападатели и полузащитници с топка....колко пъти пое топката и вместо да я прати напред и в дълбочина .. я върна назад и встрани.... според теб това ли е добра игра... Ааа, да те питам , нали не мислиш че Данчо Стреса е защитник... зашото дори и зашитниците се мъчат да изтеглят топките наред - а тоя само назад ги връщаше....От около 25 паса - поине 20 бяха назад, 2-3 0 встрани (смели идеи:) , и май имаше едно свестно подаване и едно намесване за отнемане на топката.... Но май си гледал друг мач и няма да спорим.... Твърди си че Данчо стреса е футболист.... То затова сме и все ще сме си посредствени...щото се радваме на малко илки почти на нищо.....

Ами аз бях взел да ги броя пасовете на Данчо и мога да ти кажа , че бяха по равно напред и назад, което и мен ме учуди, а това ,че Данчо беше един от добрите в този мач говори как са играли другите ни халфове в този мач.


Няма да споря, вече съм сигурен че не си гледал Наполи и Ливърпул... Дажи имам и графиката на пасовете му... все са къси и само вляво вдясно и назад...Има само два дълги. Единия диагонал и единия в дълбочина... (има и едно влизане в дълбочина с топката..тва му е целия мач... Игра за десет минути на всеки един свестен офанзивен халф...- а за отнеманията със и без нарушения дори няма да ти казвам колко е зле горкия....Дай твоята графика и статистика -хехехе , да видим какво си гледал , за да докажеш , че лъжа :) Той Стреса я има я нема десетина паса в дълбочина от началото на сезона ама ти си видял само в тоя мач толкова нали...Добре ме разсмя ,поне ми повдигна настроението.... въпреки загубата...

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12357
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ШЛ: Наполи - Ливърпул 03.10.2018 |22:00|

Мнениеот wolf » 04 окт 2018 01:25

Стъридж и Шакири докога ще търкат пейката?
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Gil-galad
Мнения: 13141
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: ШЛ: Наполи - Ливърпул 03.10.2018 |22:00|

Мнениеот Gil-galad » 04 окт 2018 02:07

Даже няма да се опитвам да чета какво се е писало последните няколко страници, че и без това го знам на изуст...

Играхме лошо и слабо и паднахме от отбора завършил втори в Италия, с рекордни за тях точки, на техния стадион...ШОК! БОМБА! СЕНЗАЦИЯ!

Първия кръг великите Сити, Лион ги направиха за смях в Манчестър...вчера миналогодишния шампион Реал падна от ЦСКА Москва...

Последния път при гостуване на Наполи в Европа, треньора ни остави титулярите в Англия, защото му трябваха да в борбата за измъкване от зоната за изпадане...

Като ви чете човек тук, като нищо може да остане с впечатлението, че ако не дай си Боже, утре им падне самолета на наще, по-голяма част от вас ще са щастливи от това, защото ще значи, че Хендерсън няма да играе повече за Ливърпул...
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3763
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ШЛ: Наполи - Ливърпул 03.10.2018 |22:00|

Мнениеот Liverpool_EC » 04 окт 2018 02:53

Ей голям кеф за някои хора, доживяха да изиграем изключително слаб мач, не просто да паднем. Освен Алисон и Гомез всичко друго беше леш. Еми явно ще трябва да се примирим с борба за топ 4 и неизлизане от групата, понеже най-големите реалисти във форума за поредна година разкриха сезона ни, още първата седмица на октомври :lol:
Ама много ви разглезиха некадърния Клоп и слабия Салах, че вече се цупите за щяло и нещяло. Те са виновни за всичко...
Бърборко, а може би ти конкретно ще ни изнесеш лекция, как така Байерн и Реал са в същата криза, като нас, при положение че треньорите им за разлика от Клоп разбират от футбол и не пускат Хендерсън и слабия Салах всеки мач? Айде само на ей този въпрос да ми отговориш, щото и на мен, като теб всичко ми е ясно, само туй ми се губи...как има отбори в криза без да са пуснали и за една минута този сезон Хендерсън. И другото, което не мога да разбера е... какво точно не му харесваш на капитана :lol: :lol: :lol:
И Бърборко, Клоп след мача каза, че той поема вината за загубата ( между другото това е много подходящ момент да му се поиска оставката) Нали щеше да се оправдава със всичко друго, само не и със себе си. Това си изказване ще го коментираш ли или просто ще си пас и ще продължиш да си разбираш от всичко :mrgreen:

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6105
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ШЛ: Наполи - Ливърпул 03.10.2018 |22:00|

Мнениеот KOPScousers » 04 окт 2018 06:25

plmar написа:И какво па точно загуби днес отбора! Нищо! Втори кръг, имаме 3точки, какво загубихме? Има и такива дни!

То това си е така, просто нямаме право да играем така в никой мач, независимо срещу кого играем и срещу кого ни е следващия мач. Не помня от кога не съм го виждал този отбор да играе така и да не отправи точен удар към вратата на съперника. Реално нищо фатално не е станало, просто трябва да бием Звезда 2 пъти и излизаме от групата, не вярвам Наполи да бие ПСЖ в нито един от двата мача, но така или иначе както е тръгнало последния мач с тях на Анфийлд ще е решаващ за втора поредна година...
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: ШЛ: Наполи - Ливърпул 03.10.2018 |22:00|

Мнениеот realist » 04 окт 2018 10:04

Не искам да влизам в полемики. Моето мнение всеки го знае, никога не съм го променял и няма да го променя, докато не ме оборят фактите. А то е, че при Юрген Клоп отборът винаги ще играе симпатичен футбол, винаги ще може да бие всеки един противник, но никога няма да постигне някакви значими успехи. Визирам шампион на Англия и/или на Европа. Причините са много, посочвал съм ги многократно и не виждам смисъл отново да ги повтарям. Това, което Сари направи за 2 месеца в Челси, Клоп 3 години не може да направи в Ливърпул. И още 30 няма да може да направи, защото не притежава експертизата. Който разбира от футбол знае за какво говоря.

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1137
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: ШЛ: Наполи - Ливърпул 03.10.2018 |22:00|

Мнениеот cskarcheto92 » 04 окт 2018 10:24

Пилците се броят наесен или по-точно към 15-20 май. Сари спечели купа, която със сигурност при наш успех щеше да бъде подценена и забравена. Купа спечелена в един мач срещу слаб Юнайтед. Клоп постигна повече от всеки друг след Рафа с изключение на онзи сезон на Брендън. В първенството си вървим идеално и дори изпуснахме да бием Сари на негов терен. Липса на шанс и късмет за Салах. Имаме възможност тази неделя да излезем водачи в класирането, а тепърва конкурентите ще играят помежду си. Тази грешка на Наполи в Сърбия ще им изиграе лоша шега и въпреки вчерашната победа,ние си оставаме фаворити с ПСЖ. Като гледам какви изненади стават, второто място може и да е по-предпочитано.
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

namo
Мнения: 256
Регистриран на: 04 окт 2016 15:06
Контакти:

Re: ШЛ: Наполи - Ливърпул 03.10.2018 |22:00|

Мнениеот namo » 04 окт 2018 11:58

Първи индикации, че Наби е добре и може да играе още в неделя. Което всъщност е единствено важното след снощния мач.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта